BMW řada 3 (2008)

20.6.2008

Proč jsem si vybral právě BMW 320d Coupé? Před BMW jsem měl Octavii 2 TDI 77kW, kterou jsem ,,zdědil'' po tátovi, který si koupil Audi A5. Po 4 letech…

BMW 320d Coupé (JakubBMW)

after99 20.06.2008  21:17

vtip?

Zdar, přidej foto mimo prodejnu, a budu ti věřit...

"-- skrytý --" 20.06.2008  21:17

pěkný auto

Dodělej trochu recenzi. Jinak pěknej Bavorák :-)

after99 20.06.2008  21:19

« Re: pěkný auto

j pěkný, ale doufám, že je tvuj...

"-- skrytý --" 20.06.2008  21:33

SPZ + motor

Tu SPZ má fakt takovouu nebo jsi ji uupravil v kompu..A když sis to kupoval nové proč sis nekoupl rovnou 330D??

JakubBMW 20.06.2008  21:40

« Re: SPZ + motor

SPZ je upravena, na 330d nebylo (chtel jsem splatku max. do 20t. Kč)

OS 20.06.2008  21:54

trojka

cau presne tohle auto jsem mel v planu. dokonce i tu barvu. nakonec vyhrala 1er. neco o tom napis a trochu vyfot jeste. jakej mas pocit z motoru?

JakubBMW 20.06.2008  22:13

« Re: trojka

Mezi 1er a 3er jsem se taky rozmyslel, ale vyhrala to trojka, protoze se mi jednicka moc nelibi. Motor je podle me dobrej, jezdi se mi s tim pekne, ale nemam moznost srovnavat s jinym 2.0d s podobnym vykonem. Proti me stare Octavii 1.9 TDi se 77 kW je to raketa, ale tatova A5 3.0 TDi 176kW je zase raketa proti BMW.

OS 20.06.2008  22:20

« Re: Re: trojka

je to vec vkusu me prijde 1er agresivnejsi. no ja sem na ten motor zvedavej zatim musim zajizdet

"-- skrytý --" 20.06.2008  23:10

« Re: Re: trojka

No a taková 335d 210kw je zase raketa oproti AUDI >:D >:D >:D i kdyzž je to vlastně objemově stejný motor takže to vlastně do tvé rostoucí úměry nezapadá... :-) no jo na tenhle motor prostě nikdo nemá v rámci dieselových šestiválců samozřejmě...

foto ByCool

ByCool 21.06.2008  12:06

BMW je jednoducho sen a hlavne cupe, milujem tuto znacku u mna 10b

"-- skrytý --" 21.06.2008  13:18

« Re: Re: Re: trojka

Mám A5 3.0TDI a můžu tě ubezpečit, že před úpravou byla 335d nepatrně rychlejší, po úpravě 206KW a 600NM spolehlivě ujíždím i 335d.

Jen bych chtěl poprosit, předtím, než člověče něco napíšeš, tak zkus o tom něco zjistit...protože takhle podáváš špatné informace. ;-)

nasťa (RSKa) 21.06.2008  14:50

« Re: Re: Re: Re: trojka

Ale ber to zase tak, že ujíždíš až po úpravě ;-) Pokud bys upravil o ten stupeň i 335d, tak by to bylo zase o něčem jiném a 335d by získalo opět krapet navrch... ale nemyslím to ve zlém!!! :-)

"-- skrytý --" 21.06.2008  15:17

« Re: Re: Re: Re: Re: trojka

No jasně :-) Vždyť 3.0TDI Quattro je konkurence pro BMW 330xd, né pro 335d. ;-)
              Ale já jsem reagoval na to, že 335d je raketa v porovnání s obyč. 3.0TDI, což není pravda. :no:
              Ano, ona sice odjede, ale né nějak výrazně, to znamená, například ve zrychlení 100-250KM/H ujede A5 o max. 3 délky auta.....což není tak propastný rozdíl. Po úpravě zase jí ujedu já o max. ty 3 délky auta.....

Koneckonců mě to vůbec netrápí... >:D

nasťa (RSKa) 21.06.2008  15:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: trojka

koho by to taky ve 250 trápilo o 3 délky :-)

"-- skrytý --" 22.06.2008  13:16

Muhehe, závodníku :yes:

"-- skrytý --" 22.06.2008  14:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: trojka

:yes: ..... nebo vlastně.... :no: >:D

foto Johny-Rico

Johny.Rico 21.06.2008  18:24

« Re: Re: Re: Re: trojka

Chlape, kde máš auta??? To jsi je jako stáhl??? Proč?

"-- skrytý --" 22.06.2008  00:58

Dobré ráno >:D
              Je to tak už asi 4 nebo 5 měsíců, co jsem svoje auta stáhl. Důvod? Závist, pak ještě závist a pak ještě tam byla nějaká závist. >:D Projevovala se v podobě narážek na mě, na věk, na rodinu, na mafii dokonce. >:D
              No stačilo mi to na to, abych pochopil, že pokud ve 20ti nejezdím buď Favoritem, nebo MHD, tak jsem blbec. :-)

Ale na druhou stranu jsem zde potkal hodně příjemných lidí a rozhodně pozitiva převažují nad negativy...takže je možné, že se zase vrátím, ale zatím ještě né.

OS 22.06.2008  08:05

« Re: trojka

Ahoj zavist je v cechach bohuzel bezna vec. U nas v 10tisicovem mestecku zna kazdej kazdeho tak to moc dobre znam. Take jsem mel MINI pekne poskrabane od klicu:( Ted tu jezdi dve cerne A5 a jednomu majiteli je 18 a taky mi to nerve srdce a nepujdu mu v noci ukopnout zrcatko. Proste ma bohate rodice tak at si uziva.

"-- skrytý --" 23.06.2008  10:36

« Re: Re: Re: trojka

Zajímalo by mě,jaké špatné informace jsem tedy podal...335 d je,jak si sám řekl,rychlejší...to že po nějáké úpravě ji odjedeš, to už není vůbec podstatné...a nevím, kde si přišel na to, že je A5 konkurence pro 330 d, když cena tomu jaksi neodpovídá...pokud bychom možna zašli do detailů a do výbav, možná bychom došli k závěru že A5 ve výsledku vychází přece jenom možná levněji, ale pořád tam bude jenom zanedbatelný rozdíl...to s tou raketou jsem myslel samozřejmě s nadsázkou a v návaznosti na jiný příspěvek, byl to pokus o žert jenomže ty si na tom jako majitel A5 nenechal nic suchou a jenom ses tu oháněl nějákýma úpravama a zrychlením v kdovíjakých rychlostech...chceš vidět zrychlení ? tak se můžem někde sejít a uvidíš zrychlení 14 let starého auta, které by ti bez úprav dalo co proto...

OS 23.06.2008  10:49

>:D

"-- skrytý --" 23.06.2008  10:55

« Re: Re: Re: Re: trojka

No, pokud jsi to myslel s nadsázkou, tak pak bez debat..... :yes: Já to pochopil jinak...to se stane. :yes:
              Člověče, mně je jedno jestli jsi rychlejší nebo ne, kdybych moc chtěl, tak bych si mohl vozit zadek v M6....ale v životě jsou důležitější investice než do aut.
              Setkat se můžeme, ale musíš přijet do Prahy. >:D

"-- skrytý --" 23.06.2008  11:20

A sakra >:D to je proklatě daleko :-|

"-- skrytý --" 23.06.2008  11:28

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: trojka

Mimochodem...A5 s černými skly a pěknýma kolama...tu jsi pamatuju...je to ta tvoje ? jestli ne tak mě vyveď z omylu >:DAudi se zrovna nestotožňuje s mou představou o sportovním vozu, přece jenom je to takový polykač dálničních kilometrů,ale po designové stránce se mi moc líbí... :-) tak přeju hodně šťastných kilometrů...no a závist je svi*ě to víme všichni

"-- skrytý --" 23.06.2008  18:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: trojka

Asi to auto moje bude. ;-) Byly tady takové dvě, jedna černá, druhá stříbrná. Já mám stříbrnou.
                    Já jsem nekupoval sporťák, ale cestovní GT, což A5 splňuje na sto procent. :yes:
                    Potřeboval jsem příjemné auto, které je vhodné na dlouhé výlety/balení holek/celoroční provoz. >:D

foto wikinko

wikinko 20.06.2008  23:59

FAKE?

no neviem neviem, recenzia ako by ju male decko pisalo, nejako sa mi to nezda...

nasťa (RSKa) 21.06.2008  00:26

« Re: FAKE?

nechápu podle čeho soudiš, že je to fake?! Jen proto,že dotyčný k autu nenapsal 28 stránek textu?! Vystihl pouze to, co chtěl. A fake si myslím vyvrátil tím, že má fotky ze 3 různých prostředí. Samozřejmě, fotek víc by neuškodilo, ale co už ;-)

"-- skrytý --" 21.06.2008  01:39

A5?

Pěkné BMW, není to kus Audi A5 na jedné fotce vedle toho BMW? ;-)

after99 21.06.2008  16:08

Audi A5

OK, s BMW ti věřim. Nechceš přidat tátovu A5 ?

foto Johny-Rico

Johny.Rico 21.06.2008  18:20

Moc nádherné...

...úžasné, krásně, okouzlující..ani jsem nevěděl, že tam jde navalit dvoulitr diesel...teda..super volba. Jel jsem s tím motorem, je dost výkonný pro normální použití a nic nežere...správná volba prostě!!! :yes: :yes: :yes:

foto Dave-SK

Dave SK 22.06.2008  11:26

pekne

auto je super ,dopln fotky a recenziu a dam plny pocet bodov...skus ohodnotit moje

foto Qido

Qido 23.06.2008  02:26

Coupé

parádní auto,červený bavor je hodně zajímavej a moc se mi líbí!
    jinak,jestli doplníš recenzi a fotky,rád znovu ohodnotím.
    Přeju mnoho šťastných kilometrů a za volantem podle bavoráckýho hesla: Radost z jízdy...

"-- skrytý --" 23.06.2008  18:59

pěkný

auto,v tý červený barvě vypadá velice sportovně a zajímavě.
    no jo,taky jsem uvažoval že bych do tohodle (ale 325i nebo 330i) ještě letos nebo začátkem příštího roku šel,ale už jsem asi zmoudřel.... >:D
    přece jenom penězma si p.rdel zatim nevytírám a takhle dražší auto jsou peníze opravdu vyhozený do kanálu,určitě mam s financema už jiný plány.
    Každopádně to musí být super jezdit v takovém autě a určitě si ho užij,dokud jsi mlád.... :yes:

foto -Vojtas-

[Vojťas] 16.09.2008  22:39

podobnost

vypada skoro jako m3 s tou cervenou a m packetem, moc pekny kousek, gratuluju

foto Eugenio

Eugenio 31.01.2009  12:43

BMW

Další pěkný bmw nad kterým jsem uvažoval 3x za 10 :-)

foto ZdenekPha

ZdenekPha 01.02.2009  23:56

Re: ahoj

mam to stejny ... cerna metla a cerveny zidle, 320d .. dobra volba auticka za trosku jeste normalni penize >:D

"-- skrytý --" 04.02.2009  00:14

pneumatiky

Pekná mašinka. Na dvojliter zrychlenie super,tie diesle teraz u BMW dosť šlapú :-) .
    Chcel by som sa spýtať na letné pneu. Máš na nich ešte nejaký dezén po tých 33tis km? Ja som si teraz akurat kupoval potenzy, ale kamos ma upozornuje, že nech si na ne nezvykam. Vraj mu na subaru rýchlo odišli, pretože je to dosť mäkká zmes...

JakubBMW 04.02.2009  07:07

« Re: pneumatiky

Je na nich najeto asi 22000 a na prednich je 6mm a na zadnich 4mm.

foto v3jc3

v3jc3 04.02.2009  09:54

báwo

E92 v coupé je krásná, červená barva ji sluší jako málo kterému auto a ještě s M paketem ;-) ale trochu bys mohl doplnit recenzi, hmm?

JakubBMW 15.02.2009  20:06

« Re: báwo

Diky, recenzi jsem napsal novou.

"-- skrytý --" 17.02.2009  09:06

« Re: Re: báwo

Lubi sa mi to :-) ..

Recenzia pekna, fotky su akcne - aj ked by mohol niekto namietat, ze tam nemas fotku kufra >:-[]

A v neposlednom rade mas auto snov - aspon pre mnoho normalnych smrtelnikov ako som ja.. :yes:

Takze mas u mna plny pocet..

Prajem vela stastnych a zabavnych kilometrov.. :yes:

foto Matt26

Matt26 17.02.2009  23:05

železo v kufri

>:D >:D >:D , tak to som ešte nevidel, umelo si zvyšovať spotrebu vozením ďalšieho "človeka" v kufri >:D . To má fakt tak ľahký zadok a veľký krúťak, že si sa bez toho železa nehol? Hmm, zaujímavé. Škoda že si nespravil nejaké foto ako nakladáš ten vzácny kov do kufra >:-[] . Snáď nabudúce...

foto EricCartman

EricCartman 18.02.2009  00:21

« Re: železo v kufri

Taky bych potřeboval na zadní sedadla dva pěkně "vypasené" tlusťochy ;-\

JakubBMW 18.02.2009  07:40

« Re: železo v kufri

Je to tak, máme ve vesnici železniční nadjezd a ten je hodně do kopce. I když jsem se pořádně rozjel, tak se to stejně v půlce zastavilo. S tim plechem jsem to vyjel úplně v pohodě.

jmurjr (H22A7) 18.02.2009  07:50

« Re: železo v kufri

aj do mini nakladali v jednom filme kovy do kufra, ale nebolo to kvoli trakcii...

OS 18.02.2009  08:39

« Re: Re: železo v kufri

jo ty kovy co nakladali do MINI bych rad. aspon jeden kufr:D

OS 18.02.2009  08:39

« Re: Re: Re: železo v kufri

jinak ten zadni nahon je v zime zabava ale zaroven peklo

foto Nemcour-z4

Nemcour_z4 18.02.2009  11:46

« Re: Re: Re: Re: železo v kufri

jj, souhlas. Nastesti tady moc nesnezi. Neni to ale tak davno co jsme pomahali kamosovi vyjet z parkoviste. Baworak 540i, letni gumy a maly kopecek na vyjezdu z parkoviste. Nepredstavitelna prekazka >:D Nakonec jsme si mu sedli dva do kufru a bylo. Jak se ale ten osmivalec prohrabal na asfalt, tak jsme z toho kufru malem vypadli >:D

OS 18.02.2009  12:04

« Re: Re: Re: Re: Re: železo v kufri

ja zas vcera dostaval ze snehu pritelkyni se 316i:D

foto karfiol

karfiol 18.02.2009  12:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: železo v kufri

je to *....já se taky hrabošim,ale ASR mě vždycky výtahne trn z *....vyjedu bez problému zasněženej kopec s celkem solidním sklonem...nahoře má sice co dělat aby to ta elektronika pobrala,ale vždycky to nějak zvládne

"-- skrytý --" 19.02.2009  19:26

Fesak

3x 10, fesak vo tom zadna :yes: ;-)

"-- skrytý --" 28.02.2009  22:26

Bixenony

Čau,autíčko moc pekne len ak som to dobre pochopil tak si písal že máš bixenony ale na aute je to nejaké žluté ;-\

JakubBMW 01.03.2009  08:38

« Re: Bixenony

Bixenony to jsou, na trojkové coupé se ani halogeny nedělají. Vypadá to žlutě, protože okolo svítí angel eyes, které fungují jako denní světla nebo obrysovky.

foto x-kiska

x.kiska 11.03.2009  17:22

cool

Super kára, rozhodně nejhezčí design z 3er řady

"-- skrytý --" 11.03.2009  19:55

auto/recenze

Myslim že by si zasloužil lepši celkovou známku :yes:

foto petrzel1

petrzel1 13.03.2009  11:34

Pochvala

Super napsaná recenze a krásné fotky!!!! Přidávej další. A mnoho kilometrů bez nehod!!!

Brandon Walsh 06.04.2009  20:00

nadhera

tak toto bmw je nadherne som ani netusil ako mu cervena pristane ovela lepsie ako tie vsetky cierne trojky :yes: :yes: :yes:

"-- skrytý --" 08.04.2009  19:06

zadne?

skor ti odisli zadne dosticky ako predne?
    Predne si este nemenil?To je divne, okrem toho, ze je to dost skoro na tuto kubaturu a este aj vzadu.
    Vzdy odchadzaju prve predne dosticky a zadne vacsinou vydrzia dva krat tolko, co je teda aj konstrukcne jasne.

JakubBMW 08.04.2009  21:52

« Re: zadne?

Opravdu to byly zadni. Auto si o to samo reklo. Predni tam jsou stale puvodni.

"-- skrytý --" 08.04.2009  21:56

« Re: Re: zadne?

mal si si tam dat hned pozriet aj predne, je predpoklad, ze ich budes musiet za chvilu menit.

JakubBMW 08.04.2009  22:00

« Re: Re: Re: zadne?

Predni by se mely menit podle computeru az za nejakejch 12000 km. Snad se tomu da verit.

"-- skrytý --" 08.04.2009  22:11

« Re: Re: Re: Re: zadne?

ono je to lepsie pozriet fyzicky a bolo by uplne oprimalne vymenit vsetky 4.
            Inak ta cervena mu nenormalne sekne :yes:

"-- skrytý --" 09.04.2009  01:23

cauves

nazdar...sorry za to hodnoceni...ale auto je 10 to je hlavni..kdyz tam hodis lepsi foto a recenzi trochu pozmenis..tak samozrejme s tema dvema polozkama muzu urcite neco vymyslet...a doufam ze taky budu mit moznost to udelat ;-)

Jinak muzeme dat srazik v Brne...jsem tam skoro porad, kdyz jsem v Cesku

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 09.04.2009  22:49

hoj hoj

pridej fotky tohoto krasavca pls!zbytecne ti kazim hodnoceni a to me fakt u takoveho auta moc mrzi ;-\ ta cervena mu fakt strasne slusi doufam ze nam ho v brne nekdy ukazes ;-)

JakubBMW 13.04.2009  20:59

« Re: hoj hoj

Nejake fotky jsem pridal, uz me fakt nenapada, co fotit. :-)

foto wikinko

wikinko 14.04.2009  15:13

prehodnotené

"-- skrytý --" 15.04.2009  15:21

runflat

Ahoj, přezouval jsi klasicke pneu na ráfky na kterych byly pred tim runflaty?

foto Pabllo

Pabllo 26.04.2009  11:16

Bawko

Zdravím, díky za hodnocení, taky jsem přidal moje a nemohl sem jinak jak za 10b. Mit prachy tak do toho jdu na 1000% ze 100% taky ;-) Coupe v červené se silným a usporným motorem to je :yes:

"-- skrytý --" 01.05.2009  03:09

Fakt me sere! Ze mnohme horsi auta tu maj mnohnem lepsi hodnoceni ...zatim co tahle raketa vcetne dobre recenze ma prumerych 9,86 ...mas to dobry max do dvou let si predstavuu stejneje vuz pro sebe !

foto rarsch

rarsch 15.05.2009  15:23

runflat+antiradar

Ahoj, krásnej nafťák!! červená+Mpaket+coupe jde dohromady moc dobře :yes: :yes:
    Dotaz: co ty runflaty? Vozíš teď sadu na opravu? Jak se projevila změna na těch 18", hlavně jestli poznáš rozdíl v zatáčce při přejezdu nerovnosti a vůbec na špatný silnici, na D1 BMW + 18" to je peklo, to je jasný (chce to Airmatic, ale to sme u jiný značky)
    2. na jedný fotce interieru sem viděl nějakou zajímavou krabičku, co je to zač a jaký s tim máš zkušenosti?

JakubBMW 18.05.2009  15:58

« Re: runflat+antiradar

BMW M podvozek + runflat je opravdu peklo. Bez runflat je to lepsi, ale tvrdy je to porad. Na D1 se musi jezdit jen v pravym nad 160. V levym ve 130 je to nejhorsi.

Ta krabicka je Bel RX65 Euro. Kdybych ho nemel, tak uz bych asi nemel papiry.

Deutscher 14.06.2009  14:14

« Re: Re: runflat+antiradar

a ta krabička funguje iba na klasické radary alebo aj na laserové radary ??? :yes:

JakubBMW 14.06.2009  20:07

« Re: Re: Re: runflat+antiradar

Na laser je to k ničemu. Když už to náhodou pípne, tak jsi už stejně změřený.

Deutscher 16.06.2009  20:44

« Re: Re: Re: Re: runflat+antiradar

vies ako funguje rušička laserov ??? pokial ja dobre viem, tak to vypise merajucemu policajnemu prislusnikovi :-) chybu a tebe vyhlasi poplach. tak ho musis rychlo vypnut a samozrejem spomalit, aby ta potom fizel nezmeral. ;-)

JakubBMW 22.06.2009  11:07

presne tak

Deutscher 14.08.2009  17:25

« Re: Re: Re: Re: Re: runflat+antiradar

tak potom ako mozes uz byt zmerany ??? >:D

foto filko

filko 14.06.2009  20:26

« Re: Re: runflat+antiradar

Tak tomu, v jakým pruhu jezdit na D1, moc nerozumím. Zřejmě nejsem jediný...

JakubBMW 22.06.2009  11:08

« Re: Re: Re: runflat+antiradar

pravy pruh je na ceskych dalnicich rozbity od kamionu (hlavne stare betonove - D1, D2)

"-- skrytý --" 22.06.2009  11:18

« Re: Re: Re: Re: runflat+antiradar

Jen jsi ty pruhy napsal naopak... Nejhorší je to v pravým, ne levým...

JakubBMW 22.06.2009  22:11

« Re: Re: Re: Re: Re: runflat+antiradar

jj, mas pravdu, sorry

"-- skrytý --" 26.05.2009  14:27

Krásný auto

"-- skrytý --" 13.06.2009  21:26

krasavec..

super kárka!! moje příští meta! :-) jen asi ale 335i... ať ti dobře slouží!!!!

"-- skrytý --" 08.10.2009  22:22

zadní deštičky

Ahoj, kolik stojí výměna desek? budu taky měnit, tak ať vím. měnil jsi u BMW servisu?

"-- skrytý --" 13.12.2009  10:31

Foto u rozhledny..

Koukám že jsme si byli fotit na stejným místě.Velké Pavlovice viď ??

foto dejfcz

dejfcz 16.10.2012  15:09

nabídka

Ahoj, mám stejné auto jako Ty , ale zrovna ted jej prodávám. Mám v něm přídavnou jednotku Steinbauer v ceně 1050,-EUR. Kdyby si měl zájem prodám levně. Podrobnosti na

David 737 372 969