Fiat 127 (1975)

20.7.2008

Ahoj, Zdravím všechny uživatelé moje auto.cz a jejich čtyřkolové miláčky Chtěl bych vám představit svoje ikdyž nepojízdné auto Fiat 127 mk1 .Brácha…

Fiat 127 (Kentán z Montargi (LFSTeam))

foto lordlord

lordlord 20.07.2008  08:25

na obsah 903 překvapivě silný motor - není těch 903 náhodou objem?

"-- skrytý --" 20.07.2008  16:30

jo je :-) hned to upravím ;-) dík

foto pumpkin

pumpkin 20.07.2008  14:48

hm..

ahoj...tento fiat sa mi pacil, myslim ze ziskal aj titul auto roka :-) Ale myslim ze tento to uz ma davno zasebou a neoplati sa ho davat dokopy...ale ak ti tento typ prirastol k srdcu tak sa popozeraj po bazaroch. drzim palce a urcite raz najdes dakeho v dobrom stave ;-)

HamilRS 20.07.2008  14:50

« Re: hm..

né, mě se nejvíc líbí tenhle,a rozhodně bych ho nechtěl rozebrat,takovej zrádce nejsem ;-) jinák dík za 10b

foto Gianluigi

Gianluigi 20.07.2008  21:07

Dneska

To je hezké, že ještě někdo má dneska u mladých úctu k těmto starým autům. ti mladí akorát umí říct, že je to šrot a hotovo. přitom jsou to krásné auta.

HamilRS 20.07.2008  22:23

pravda

to je pravda, mě stačej ti ve škole co fůrt říkaj že to sou popelnice nic jinýho,ale já je ignoruji a snažím se něco udělat pro Fiátka :-)

foto after99

after99 21.07.2008  22:15

ach jo...

Je někdo (kromě mě) komu si nedal 10-10-10?? :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no:

HamilRS 22.07.2008  12:08

« Re: ach jo...

pár jich je,ale jenom pár :-) :-) :-) :-) :-)

foto Premek

Přemek 23.07.2008  08:56

Rekonstrukce

Když koukam na fotky tak ta oprava bude hodně náročná a zdlouhavá tak snad se ti podaří tak jak si představuješ :-)

HamilRS 23.07.2008  10:59

« Re: Rekonstrukce

no dík,vím že to bude hooodně náročný,ale když jsem viděl na jednom webu favorita v mnohem horším stavu než je Fiátek a dával ho dohromady,tak se mi vrátila sebedůvěra :-) :-) :-)

foto mysak2

mysak2 29.07.2008  17:44

držím palce

No musim jednoznačně dát deset bodů když kvuli ničemu jinýmu tak kvuli tomu nadšení určitě. Ta recenze je myslím velmi dobře napsaná jako shrnutí vývoje a technický popis tohodle auta. až uděláš tuning tak určitě dej na net fotky.Držim ti palce. Jen nevím jestli by fakt neylo lepší poohlénout se po nějakém zachovalejším kousku jak už tady kdosi navrhoval. PS: díky za 10bodů

HamilRS 29.07.2008  21:50

« Re: držím palce

jistě že bych chtěl ještě sehnat jednoho fiátka,ale to až tohohle spravím,protože tenhle mě tak přirostl k srdci že bych ho nemohl dát do šrotu,ostatně jako každé auto :-)Na ty tuning fotky si ještě nějakej čas počkáte,ale za 2 roky(možná i dřív) bych chtěl udělat alespoň něco s tou podlahou.

"-- skrytý --" 08.08.2008  12:13

Hezkej Fiátek

Je fajn mít aspoň nejaké auto, které si člověk může skládat, když mi bylo kolem 15, chtěl jsem si koupit starou nepojizdnou Š1000MB a postupně si jí čistit a opravovat, ale nebylo na to místo a ani korunky. Na naučení oprav je to super a pak až se budeš blížit k 18ti, budeš určitě chtít jinej vůz a nebo stejnej, ale v lepším stavu a tohodle si nechat třeba na díly. A nebo ti to nadšení opravdu zůstane a dotáhneš to s ním do konce a budeš mít splněnej sen :-)

HamilRS 08.08.2008  14:34

« Re: Hezkej Fiátek

tohle prostě musím dotáhnout dokonce.Doma se mě vždycky vysmějou že bych ho chtěl jednou spravit tak už jen kvůli tomuhle ho chci dát dohromady :-) Dík za 10bodů ;-) :-)

"-- skrytý --" 09.08.2008  23:08

« Re: Hezkej Fiátek

Jasný, prostě srdeční záležitost. :-) Tak držím pěsti :yes: Taky děkuji a ahoj

"-- skrytý --" 05.10.2008  17:56

Chudinka

Ten je chudak v tezkym komatu..Chtelo by to ihned zacit s opravama jinak ti shnije uplne pred ocima ze uz to nikdo nevyvari..Skoda ze uz nema ani motor..Drzim palce at ti nadseni vydrzi, i kdyz nadseni vzdycky nestaci tohle spolkne hodne penez nez se mu vrati zasla slava a zase vyrazi na cesty... ;-)

HamilRS 06.10.2008  15:30

« Re: Chudinka

mockrát děkuji za body ;-) jinak menší opravy plánují příští rok, letos bych měl ještě stihnout obrousit barvu a sehnat nějakou plachtu, protože se nemůžu dívat na to jak je v zimě zasněženej že ho ani není vidět :-( a navíc teď do toho škola, takže není moc času :-( :-(

foto doktorbartollo

doktorbartollo 07.10.2008  16:34

Fiat 127

Kamarát ma podobné, myslím, že o rok mladšie. Akurát ze je pojazdné bez porúch s original dielmi a vyzerá zachovalejšie:), škoda že ho v týchto dňoch kvôli finančnej tiesni predáva... No ale veľa zdaru v prestavbe, tie názorné fotky, no fakt COOL !!!!

HamilRS 07.10.2008  19:18

« Re: Fiat 127

to je mě líto že ho prodává :-( Dneska dostal fiátek plachtu tak doufám že nebude tolik korodovat :-) jinak díky za bodíky :-)

"-- skrytý --" 07.10.2008  17:45

Wow

Mno je vidět, že toho má hodn za sebou. Pokud vážně chceš obnovit tohohle, tak tě to bude stát hodně peněz a hlavně práce :-) Ale jestli srdeční záležitost, tak tě chápu, ta moje obnova škodovky taky nebyla nejlevnější, ale srdce prostě řiká své ;-) držim palce

HamilRS 07.10.2008  19:15

« Re: Wow

díky moc :-) tvojí škůdku jsem včera obdivoval :-) taková pěkná škodavka a já jsem ani nevěděl že tady něco tak nádherného je :-) je opravdu krásná :yes:

"-- skrytý --" 29.11.2008  22:46

Renovace

Byl to původně pěknej Fiat, doufám, že bude zase tak pěknej ajko dřív. Podle fotek si na tom dosti zamakal ;-) :yes:

HamilRS 30.11.2008  16:21

« Re: Renovace

makal jsem dost,ale barvu se mi z něj do konce roku dostat nepovede :-(

foto nasta-RSKa-

nasťa (RSKa) 10.12.2008  16:58

děs

vždyť je celá kastla v háji, co na tom, a kam, chceš navařovat? nadšení je, ale to auto to nepřežije :-)

HamilRS 11.12.2008  17:28

« Re: děs

aby ses nedivil! všechno jde když se chce ;-) >:D

foto Stejsn

Stejsn 05.02.2009  11:01

Teda kámo

jako sorry, ale ta kára to má za sebou. Samozřejmě - všechno jde spravit, ale s naprosto enormním a neefektivním vynaložením sil. Pokud chceš začít s vařením za 2 roky, nebudeš mít už co vařit a auto jenom nameteš na lopatku. Shnije Ti to i pod plachtou, stojí to na hlíně a od toho vzlíná vlhkost jako sviňa. Tohle už snad není ani na díly, mechanický části to skoro nemá a plechy téměř taky ne. Je ho škoda, protože to je kufrová tudor verze, kterých moc není (90 procent 127ček jsou mnohem praktičtější hatchbacky). Fandím Ti, nadšení Ti nechybí, ale obávám se že časem dospěješ k nepříjemnému procitnutí.

HamilRS 05.02.2009  21:04

« Re: Teda kámo

Jako sorry,ale ta kára pro mě znamená všechno.. ( samozřejmě jsou lepší auta) ale tenhle je proste jenom jeden.. Já jsem na něj prostě závyslej a radši ho nechám shnít před očima než abych ho rozřezal a hodil do šrotu >:D Jinak myslím že si zaslouží lepší hodnocení.. za auto to chápu ale za recenzi... vím ty odstavce (karoserie,interiér.. atd ) mám zkopírovaný ale mám toho napsanýho mohem víc než autům kterým jsi dal za recenzi 10 :-( Dík za hodnocení! Spadnul jsem alespoň o 10 míst né li o víc :-| :no:

Já ti dal taky každýmu auto po 3x10. Defakto jsi dopadl velmi dobře protože fotky nemáš.. recenze skoro žádná takže bych to viděl tak na 9-4-7 u každýho auta >:D >:D >:-[]

foto Stejsn

Stejsn 06.02.2009  09:26

« Re: Re: Teda kámo

Hodnotím to jak se mi to líbí. Takže auto se mi líbí málo, protože je to polovrak. Fotky se mi líbí hodně, protože je to nafocené detailně. A recenze se mi nelíbí tolik, protože obsahuje spoustu chyb a zkopírovaného textu, krom toho i bodové hodnocení si myslím že je úlet (dáš sedačkám 10 bodů a napíšeš že jsou nic moc? To nemá moc vypovídací hodnotu) . Hodnotím to subjektivně, ne stylem hurá akce a sympatií. Klidně svoje hodnocení u mých aut uprav, mně je to úplně jedno, já se za žádnými imaginárními body nehoním (co bych z toho taky měl, "internetová celebrita" nejsem) a za svými hodnoceními si stojím. A také si myslím že hodnocení pro moje recenze 10-10-10 je naprosto mimo.

HamilRS 06.02.2009  16:22

« Re: Re: Re: Teda kámo

Jasný chápu tě... No jo.. s těma sedačkama jsem to trochu zmamlal :-( Rád bych napsal do recenze svými slovy o jízdních vlastnostech,brzdách atd.. ale já jsem v tom autě jel na posled někde před 3 rokama a nic si nepamatuju.. jediný co vím že to jel jako ďas :-)

Na to hodnocení zapomeneme já ti ty body nechám nechce se mě to měnit,nerad dávám autům nic jinýho než 10bodů..

Jinak dík že jsi řekl svůj názor,alespoň vím co mám zlepšit :-) :yes:

foto elpe69

elpe69 14.02.2009  17:20

No na to, že je Ti 14 máš velkolepé plány :yes: Bohužel dle fotek je Tvůj "fiatek" už dávno v automobilovém nebi :-( a odtamtud už ho horkotěžko dostaneš.

HamilRS 14.02.2009  17:26

« Re: ;-)

no jo.. já si všechno vždycky naplanuju dopředu,ale někdy to nevyjde tak doufám že mě tohlecto vyjde.. Bude to velkej projekt a hlavně to spolkne hromadu peněz ;-\ Díky za bodíky :-)

Vaflička 20.06.2009  13:05

« Re: Re: ;-)

Ahoj, tvoje láska k fiátkovi je silná to je vidět ;-) Ale budeš s tím mít takový práce, až se z toho zblázníš...no a těch peněz... :-O Ale i tak přeju hodně štěstí jestli do toho půjdeš, a málo problémů ;-) :yes: Jinak máš moc pěkně napsaný recenze, i k Orionu ;-) Ale snad nejvíc mě pobavilo tvoje jméno.. >:D Nejlepšííí film je to!! :-) >:D U toho dokážu chcípat smíchy pořád dokola!! >:D :yes: Měj se a ať vám auta slouží!! A ještě poznámečka - naprosto s tebou souhlasím, co nejvíc nesnáším je HTP tříválec!! >:D Máma taky chtěla fábku novou ale to jsem okamžitě zavrhl!!! Namísto toho si zítra jedeme pro báwo, nejlepšííííí ta jízda s ním včera!!!!! :yes: :yes: :yes: (528i E39, 142 kW, M paket, libovej stav, šestivál....prostě LUXUS největší! Jsem radostí bez sebe! >:D :yes:

Vaflička 20.06.2009  13:16

HTP - Ho*no To Pojede >:D >:D >:D >:D >:D

HamilRS 20.06.2009  13:41

« Re: Re: Re: ;-)

ahoj... Děkuji ti za desítky. Mám obě auta rád a doufám že to je vidět. Včera jsem se hrabal v orionu a vypojil pár kabelů.který jsem potom zapoměl zapojit... Ráno fordik nechtěl naskočit... Já už byl na nervy co stím kurnik je a potom jsem si všimnul vypojených konektorů ( to jsem si dal jsem >:D >:D ) Já taťkovy tu fábii HTP taky rozmluval ale jaksi jsem ho nepřesvědčil že * To Pojede >:D >:D :-! Jinak se týče filmu Drž hu*u tak jsem se směju kdykolik si na něj vzpomenu >:D Nejvíc mě pobavila ta scénka s prdícím polštářkem a bučící krávou >:D >:D >:D >:D >:-[] :yes:

HamilRS 20.06.2009  13:42

« Re: Re: Re: Re: ;-)

a ještě gratuluji k Báwu ;-) :-)

Vaflička 20.06.2009  13:57

« Re: Re: ;-)

Desítky si zasloužíš!! :yes: Tak konektory ty jsou nutný... :-) Já to fávo taky miloval, prostě první auto, největší sranda, nezapomenutelný, ale po včerejšku mám novou lásku, a to pětku... :yes: :-) Já byl z toho hotovej, všechno bylo perfektní, až jsem nemohl uvěřit...po jízdě bych ho vzal okamžitě, jenže můj děda si chtěl prostudovat formality a prostě se nedal ukecat >:D Jinak je to snad nejhezčí E39 co jsem kdy viděl naživo...už se těším na zítřek, fakt nejvíc, a taky až budu psát recenzi, to si dám záležet! ;-) A dík, taky to jó trvalo než jsem našel takovej kousek... A k filmu - prdící polštářek a ta kráva to je jedna z nejlepších! >:D "Bůůůůůů..Kentán: Kráva!!!!....Bůůůůů....(blíže nespecifikovatelný pšouk >:D )....Kentán: Kráva, která prdí!!! " >:D >:D >:D >:D >:D U toho jsem vždycky mrtvej >:D :yes:

Vaflička 20.06.2009  14:07

« Re: Re: ;-)

A i pokud by mě někdo nedejbože >:D obdaroval fábkou s HTP, nemohl bych žít s tím písklavým zvukem, to je největší katastrofa!! Nic proti Fabii nemám, ale nekoupil bych si jí, podle mě HTP celý auto šíleně degraduje, nechápu, že to lidi tak kupujou...tojť česká inteligence.... >:D

Vaflička 20.06.2009  14:11

« Re: Re: ;-)

A jak myslím na zvuk motoru....ten je pro mě dost důležitej...HERGOT no včera to byl hotovej orchestr, liboval jsem si, a jak si vysloveně pochutnával na těch otáčkách to nemělo konkurenci. :yes: Nejdřív jsem se toho bál, jako naschvál zrovna začlo chc*t...tak jsem jel po parkovišti jak důchodce, ale jak jsem po pár chvílích zkusil trošku víc pošimrat plyn, už mě to rvalo do sedačky navíc v doprovodu toho božskýho soundu.....LIBOVKA NEJVĚTŠÍ :yes: :yes: :yes: :-)

HamilRS 20.06.2009  14:12

« Re: Re: Re: ;-)

To věřím že skok v fáva do baworáku je opravdu hooooodně velký skok kor do takový lodě >:D :yes:
              Tak hlavně dávej bacha ať to někde nerozstřelíš o strom přeci už je to drobek silnější než fávo >:D >:-[] .k filmu.. Dobrá byla taky hláška: Ahoj jmenuju se Kentán,jsem z Montargi >:D >:D >:D
              Nebo Kentán na Rubyho : máš oči jako kůň >:D >:D >:D >:D >:D :yes:

Vaflička 20.06.2009  14:29

« Re: Re: ;-)

Drobek?? >:D -> 99 kW PLUS ehmmm, zpočátku se budu hodně krotit než to dostanu pořádně do ruky...ale ty otáčky to byl návykovej zvuk nějak se mi zalíbil včera :-) Ty dva postavím vedle sebe (fávo je furt ještě v garáži >:D ) a to bude fotka za všechny prachy, dva 'bráchové' >:D >:D >:D Jj geniální hlášky...nebo 'Ukradli nám Mercedes, ale máme zpátky BMW!!! >:D >:D >:D a na to ten ťulpas Vožel: Budete se dlouho bavit s výměnou mých aut?' >:D >:D >:D >:D :yes: :yes:

HamilRS 20.06.2009  14:55

« Re: Re: Re: ;-)

komu by se nelíbil zvuk v6 >:D Jinak zvuk HTP je skoro jako šicí stroj... Koukneš na motor vidíš jenom tři oblouky pro tři válce.. hroznej nezvyk >:D ve vnitř se sedí pěkně a dobře se stoho vystupuje ale na mě je to až moc vysoký.. ani nemůžu pořádně umejt střechu protože tam skoro nedostanu a to mám 175cm... Ve 2 lidech to ještě celkem jede ale jak jede víc než 2 začínají problémy >:D Taky nechápu proč to každej kupuje... Fábii bych nechtěl už jen z toho důvodu že to má každej důchodce >:D >:D >:D >:D

Johnny_P 20.06.2009  15:04

« Re: Re: ;-)

je to už skoro 2 roky když tu na MACZ jeden majitel fabie HTP tvrdil že si ji koupil proto, že mu ten zvuk připomíná zvuk fordu mustang >:-[]

HamilRS 20.06.2009  15:13

možná trpěl poruchou sluchu >:D >:D

Johnny_P 20.06.2009  15:16

asi jo :-)
                        Sem prošel seznam fabií jestli ho tu najdu, ale už tu bohužel není :-(
                        šlo o žlutou fabii I.

Vaflička 20.06.2009  15:21

« Re: Re: ;-)

>:D >:D >:D Nebo taky další skvostně odporná Fabie...JUNIOR s litrákem 37 kW a příšernýma nárazníkama!!!! >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D

HamilRS 20.06.2009  15:23

« Re: Re: ;-)

jedna žlutá fábie tady je ale čist celou diskuzi se mě nechce >:D

Johnny_P 20.06.2009  15:26

« Re: Re: ;-)

já ji před chvílí celou četl ale to nebyl on :-)

HamilRS 20.06.2009  15:25

« Re: Re: ;-)

to už radši HTP než Juniora >:D Fábie možná není špatný auto ale chtělo by to lepší motory >:D

Johnny_P 20.06.2009  15:25

« Re: Re: ;-)

když vidím jak někdo jede služební Fabií junior, říkám si chudáku, tvého šéfa bych nepřál ani nepříteli >:D

Vaflička 20.06.2009  15:41

« Re: Re: ;-)

>:D >:D >:D Přesně řečeno Johnny....podle mě je Junior zvěrstvo Škodovky a vůbec se to nemělo dostat do prodeje >:D >:D >:D Ale jo furt lepší HTP než Junior.... >:D >:D >:D

Johnny_P 20.06.2009  15:54

:yes: >:D

HamilRS 20.06.2009  20:34

« Re: Re: Re: ;-)

souhlas >:D takový žebráky potkat na silnici je za trest.... Tyhle auta jsou v hodný jenom pro důchodce a jako že jsme stát tvořen ze jména z důchodců má automobilka slušné zakázky >:D >:D

Vaflička 20.06.2009  23:34

« Re: Re: ;-)

Jsou tu neuvěřitelný kšunty juniory, to bych zakázal, stejně jako HTP >:D >:D >:D :yes: :yes: :yes:

HamilRS 21.06.2009  09:33

já bych zakázal všechny fábie >:D >:D :yes:

Vaflička 20.06.2009  15:14

« Re: Re: ;-)

Johnny takovej výtlem jsem dlouho neměl, div že jsem nespadl ze židle >:D >:D >:D >:D >:D

foto Abarth-js

Abarth.js 21.07.2009  12:45

fiátek

zatim to auto vypadá špatně, ale věřim že ho dáš do kupy ;-) měli jsme taky takovýho, v tmavě modrý, 13kola z bawora sportovní sedačky a volant, a pak jsme ho prodali jednomu blbci, co to hodil na boudu :'-( takže bylo na odpis. zatim držim palce

HamilRS 21.07.2009  17:19

« Re: fiátek

Ahoj.. Mockrát díky.Tvoje shade je moc pěkná , po tvém zásahu vypadá jako nová.. Hodně šťastných KM bez nehody :-) ;-)

foto Abarth-js

Abarth.js 22.07.2009  15:40

« Re: Re: fiátek

děkuji mnohokrát :-) až tvůj fiátek bude v provozu, taky ti popřeju ;-) ;-)

foto Honza-Micka

Honza Mička 03.09.2009  11:14

Nazdar Kentane,diky moc za hodnocení :-) Jak vidim,tak s timhle brouckem bude jeste dost prace,ale urcite to bude stat za to,tak teda hodne stesti ;-) :yes:

HamilRS 04.09.2009  23:15

« Re: Hodnocení

Nazdárek :-)

Též děkuji za ohodnocení.. Desítky vždy potěší :-)
      Mám jenom obavy že jak jsou teď ty vichřice,aby mi na Fiátka nespadla větev nebo strom..je to docela o hubu ;-\

foto beny-vize

beny.vize 07.08.2010  12:57

To byl čas :)

Čus,jj taky jsem ho měl :-) , supr autí,lisťák vzadu držel supr.
    Jen ta kastle u mne byla o poznání lepší i,když jsem ji taky měnil.Stejně tak i motor 903 za 1050 a 140 jezdil taky :-) na 13 x 6 ráfcíh... Takže taky drobet poladíno,kastle,vnitřek,...,ale to už je let... Měl jsem ho asi 4 roky a v.r. 2002 jsem ho dával pryč,tu a tam se mi zasteskne :( jen jsem měl model nad Tebou r.78 .Tak makej :-)

HamilRS 16.08.2010  01:34

« Re: To byl čas :)

:-) Bohužel nemam na něj ted vubec čas :-( Dostal sem pojízdný Uno tak makám na něm a ted na Citroenu AX.. Docela rád bych se zas někdy v sedmě svez...Taková malá motokára,která prožene i silnější a novější auta :-) :yes:
      Jináč máš moc krásnou Zafirku ;-) :yes:

foto beny-vize

beny.vize 19.08.2010  00:46

« Re: Re: To byl čas :)

Jasanda,taky jsem ji vodil... jen mi ta rafika zelejzala furt nad 140 >:D škoda,že jsem pětikvalt sehnal až,když šlo autí pryč,na tu 4ku se moooc točilo,víš sám :-) Jinak Ď,taky na se snažim OPiCi drobet poladit,jako ostatně vše co mam doma :-)