Audi A6 (2004)

19.3.2008

Koupeno dovezene z Nemecka po lehke bouracce predni casti a nasledne oprave, pri 48000 km. Dovozce/prodejce ochotne a bez okolku popsal situaci bez…

Audi A6 (AJAX)

"anonym" [89.24.4.XXX] 19.03.2008  16:45

pěkný

auto i recenze.
    Ale nesouhlasim s tou poznámkou,že se Audi v dílenskym zpracování polepšilo oproti předchozímu modelu...já předchozí model mam a kvalita zpracování je byzchybná,po sedmi letech života auta nedá třeba srovnávat například s novým korejcem nebo francouzem,který zrovna vyjel z linky... :-! Nikde se nic ani nehne a neslyšim žádný zvuk.

AJAX 19.03.2008  16:56

« Re: pěkný

Dik za prispevek. Kazdopadne ujistuju, ze ta kvalita zpracovani sla rozhodne nahoru. Hrabal jsem se v obou verzich toho auta dost dlouho na to, abych nasel ty rozdily. Urcite souhlasim s tim, ze uz kvalita starsiho modelu byla vysoka. Kdyz jsem ho prodaval, mel najeto 250tkm a nikde nic ani nevrzlo a veskere ovladani fungovalo bezchybne. Kde se ale Audi zlepsilo, je pece venovana odhlucneni jednotlivych komponent interieru - napriklad pri odmontovani prihradky pred spolujezdcem je videt izolacni latka po celem obvodu v 1.5cm tloustce. Ta se tahne vesmes po cele sirce predni konzoly. Totez se tyka izolace dveri a utesneni jejich prvku. Design predchozi A6 je z roku 1997, bylo by divny, kdyby se za 8 let nezlepsili :-)

"-- skrytý --" 19.03.2008  17:10

« Re: Re: pěkný

Mě se předevšim v tom starším modelu zatim během roku co ho mám nic nevysralo a všechno šlape jak má.
        Jelikož už trochu uvažuju o změně,byl jsem se o víkendu koukat zrovna na jednu tuhle novou A6 z roku 2006.A musim říct,že předevšim mi tam víc vyhovuje místo pro řidiče...ne snad že by ve staršim modelu bylo místa málo,ale oproti ostatním autum vyšší střední to podle mě neni žádná sláva...aspoň teda já mam problém s pravym kolenem,mam ho nalepený na volantu,když ho mam nastavený tak jak mi vyhovuje...nikde jinde jsem zatim takový problém neměl... :-O

foto 2-0VTEC

2.0VTEC 19.03.2008  17:35

Hodnotenie

Pekna recenzia,auticko super,len foto by potesilo viac,potom to bude odo mna cista 10,velas stastnych km. ;-)

foto positivemind

positivemind 19.03.2008  17:37

Kráska

U mě máš za 10. Líbí se mi 3.2FSI, moc bych si ji chtěl pořídit, je to nádhera, ale ve městě bude ta spotřeba podle mě propastná - ne 3 litry, ale 6. Nebo myslíš že ne?

AJAX 19.03.2008  18:25

« Re: Kráska

Zdravim, ja ve meste jezdim tak za 11-12, tak nevim jestli ten rozdil oproti benzinu bude zas tak velky :-) Jezdim hodne dalky a v extremech nalitam rocne kolem 60tkm, ale posledni dobou uz jezdim mene. I tak ale myslim ze ten diesel se mi porad vyplati. Vyhoda benzinu je v tom nastupu sily ve vyssich otackach. Zrychleni z 80-120km/h treba je u TFSI uplna nadhera.

foto positivemind

positivemind 19.03.2008  20:42

« Re: Re: Kráska

Ony motory 3.2FSI budou celkově výkonnější než tenhle nafťák. Pamatuju si ten test autowebu, kde byla proti sobě RS 2.0T a 2.0TDi - i přes větší krouťák nafta prohrála.

"-- skrytý --" 19.03.2008  17:40

Čus

Pěkný přidej ještě nějaký foto a pak ohodnotím ... recenze docela pěkná!!! >:D ;-)

AJAX 19.03.2008  18:22

Dalsi foto

Diky vsem, kdo zanechali hodnoceni a komentare. Vim, ze fotek je zatim malo, pouzil jsem jen ty, ktere jsem poridil loni na jare pri kupovani auta. Bohuzel jsem docela nicemny fotograf, tak budu muset poprosit nekoho sikovneho, kdo mi Audinku nafoti. Pak urcite pridam par hezcich obrazku :-)
    AJAX

foto -Black-Jacket-

*Black_Jacket* 19.03.2008  19:46

I LOVE IT, I WANT TO HAVE IT, BUT I CAN´T HAVE IT!!!

Booooože....Prečo ma tak trestáš. Ja sa môžem na tieto nádherné štvorkolesové telesá iba pozerať :'-( :'-( . Ja to CHCEEEM JA TO MILUJEEEM!!! 10b 10b 10b 10b 10b :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: . Nech to jazdí. Raz ti ho ukradnem ;-) !!!

AJAX 20.03.2008  13:45

« Re: I LOVE IT, I WANT TO HAVE IT, BUT I CAN´T HAVE IT!!!

Nekrad! :-) Ale klidne se prijd podivat zblizka, az pojedes kolem :-)

neregistrovaný: "přezdívka" [195.47.2.XXX] 19.03.2008  22:14

cool car

Pěkný autíko akorát to dřevo se mi nelíbí a ta kůže taky neni zázračná a dej si jiný kola 16 - jsou malo :yes: :yes:

neregistrovaný: "přezdívka" [195.47.2.XXX] 19.03.2008  22:14

« Re: cool car

oh sry mas 17 R tak to uz de:)

AJAX 19.03.2008  23:44

« Re: Re: cool car

Mne se to drevo prave libilo a kuze tam byla. Audi v A6 nabizi pouze dva druhy dreva - tmavy orech a svetlou brizu. Svetly se mi nelibi. Kuze jako kuze, osobne bych preferoval Alcantaru, ten material mam rad. Kola mam 16 na zimu a 17 na leto :-)

foto Bubak1

Bubák1 19.03.2008  22:17

Audi media iterface

Píšeš že jsi si ho dodělával sám? Na kolik to přišlo. Mám taky A6 a chci připojit Ipod. Bohužel my AMI chybí. Nebo pokud o někom kdo ho umí zapojit tak aby i ipod chodil přes MMI tak prosím o kontakt. Třeba soukromou zprávou.Dík

AJAX 19.03.2008  23:46

« Re: Audi media iterface

AMI jsem koupil na eBayi za 300 EUR, kabelaz jsem koupil orig. u Audi asi za 2000 Kc. Montaz jsem delal sam. O neco levnejsi moznost je Dension Gateway 500, ma podobny vlastnosti jako AMI, ale emuluje CD changer. Zapojit taktez umim.

"-- skrytý --" 19.03.2008  22:42

preco ne BMW

neni lepsia kupa bmw 530d ?
    ja teda na tejto a6 som neisiel, ale ked som porovnaval a6 starsiu so starsiou 530d, tak to je "nebe a dudy"

to iste plati o 118d a A3

AJAX 19.03.2008  23:47

« Re: preco ne BMW

Nejak jsem neprisel na chut designu interieru u BMW. Je v hrubem kontrastu s exterierem. Jinak bych urcite chtel BMW nekdy zkusit. Kromtoho quattro je quattro a X-drive je jen dalsi pokus dalsi automobilky dohnat "naskok diky technice" :-)

"-- skrytý --" 28.02.2010  13:01

« Re: Re: preco ne BMW

Plny souhlas s Ajaxem,

take jsem vahal mezi petkovym bawem a A6 4F. Interier Audi ridice rozmazluje, BMW je prilis, prilis strohe..
        A navic Quattro...

foto MajoThePuk

MajoThePuk 20.03.2008  09:43

audi

fajn auto, musim povedat, ze vynikajuca recenzia, asi jedna z najlepsich co som tu cital, dostatocne kriticka, obsiahla...proste fakt super :yes: tie foto..treba doplnit, preto za ne len 8 bodov. Musim suhlasit s tym co si pisal o vybave, luxuse a tak dalej a o doplnkovej vybave...je to strasne. Ja osobne by som za to tolko ponazi nedal, bud by som sa pozrel po MB E alebo Lexus...BMW5 vylucujem kvoli mne nevyhovujucemu interieru...nesedi mi vobec...tak nech sluzi :yes:

AJAX 20.03.2008  09:57

« Re: audi

Dekuju za pochvalu ;-) Recenzi budu jeste doplnovat o nejake detaily a prubezne pridavat zkusenosti. MB E jsem prave mel a zaprve se dost porouchaval a zadruhe me priserne zklamal jejich zakaznicky servis.

foto MajoThePuk

MajoThePuk 20.03.2008  10:19

« Re: Re: audi

ja mam s medakom taku smiesnu prihodu..som isiel z Bruselu do Bratislavy a isiel so mnou jeden american..v nemecku videl na dialnici ako ADAC odtahuje mercedes S a on tak kuka, ze to snad nie je mozne, ved to je mercedesm, to sa nemoze pokazit >:D som sa pochuti zasmial. no moze byt, ale myslel som cisto len auto...zvonka sice nic moc ale interier mercedesu E je podla mna dokonaly...velmi sa mi paci a pripada mi ovela hodnotnejsi ako ma A6 ci BMW5..nad Lexom si nerozmyslal vobec?

AJAX 20.03.2008  13:44

« Re: Re: Re: audi

Je pravda, ze interier Ecka vypada hodnotneji nez u A6, ale zas decko bych do Ecka mozna ani neposadil. A6ka zatim snesla veskere utoky prcku a vetsinu skod vyresil vlhky hadrik. To je ta prakticnost Audi, o ktere jsem psal v recenzi. Nechtel jsem nic nestandardniho a nic, co by nedokazal opravit bezny automechanik, proto me ani Lexus moc nelakal, ackoli zkusenosti s nim nejake mam a ta znacka se mi libi. Nicmene logika Toyoty je takova, ze pokud delaji tak dobra auta, muzou si za ne rict i vyssi cenu nez ostatni. Nechtelo se mi platit vic :-)

foto Dave-SK

to je kárka

MOC pěkný taky uvažuju o A6 :yes: :yes:

foto Operator

Operátor 21.03.2008  11:12

Auto nádherný, jen by to chtělo více fotek :-(

foto LuboshGT-RS-Kaa-

LuboshGT (RS Kaa) 21.03.2008  20:40

Odvazny majitel

a sikovny :yes: Domontovavat si parkovacie senzory a dalsiu vybavu, by som si v zivote netrufol pri takomto aute. Inak recenzia naozaj skvela, ako uz pisal niekto predo mnou, dostatocne kriticka i objektivna...

Nove A6 som soferoval a musim suhlasit, ze odozva riadenia a je uplne mrtva a clovek nema tusenie co sa deje pod kolesami. I ked pri quattre to casto ani nepotrebuje vediet :-)

"-- skrytý --" 21.03.2008  20:50

A6

Ahoj, chválím výběr auta a motoru. Kdybych při koupi kápnul dřív na slušnou 3.0 v TDi tak bych do ní také šel, ale bohužel jsem nic nesehnal a čas mě tlačil víc a víc. Ovšem 2.0 TFSI s upraveným výkonem na 165kW a spotřebou kolem 10l mi zpětně přijde také jako dobrá volba. Nerozumím pár věcem, které píšeš:
    1) když jsi schopen rozebrat a složit auto, proč si řešil výměnu oleje a filtrů v autorizovaném servise a za 13tis? Předpokládám, že když si auto koupil loni a ještě bourané tak si na něj již neměl záruku - proč tedy servis?
    2) já mám základní soundsystem a jsem vcelku spokojený - zatím jsem porovnával i s lepšíma systémama a nějak velký rozdíl v kvalitě jsem nezaznamenal - asi nemám ten dostatečný hudební sluch :-)
    3) nechceš přehodnotit ty 17" kola? umím Ti sehnat 18" gumy levněji než na 17" ;o)
    4) jak máš prosím Tě řešeno to uchycení zavazadel v kufru? Já k tomu nedoslal žádné síťky a když jedu z Lídlu s nákupem, tak mám vždycky v kufru vylitej pribiňáček
    5) na iPod se vykašli - budu z Thaiwanu za pár tisícovek objednávat CarVideoInterface s DBTV tunerem a nějaký DVD přehrávač s USB a SD/MMC vstupem. Pokud bys o něj měl zájem tak mi písni vzkaz - nechám Ti ho za nákup, pokud mi helpneš s montáží. ;o)
    6) co myslíš tím "Rizeni v Audi nereaguje dostatecne rychle a dynamicky"? Já řízení nemůžu nic vytknout - absolutně bezchybné.
    7) Audi rulezzzz

AJAX 22.03.2008  13:45

« Re: A6

Zdravim, diky za hodnoceni a prispevek. Co se tyce otazek:

1) Nejsem automechanik a autum veskrze nerozumim. To co jsem delal jsem delal krok za krokem podle navodu. Sice to i sam pokladam za docela odvahu, protoze tyhle auta jsou tak sesazena a dily slicovane, ze rezervy na chyby jsou pomerne male. Takze jsem svymy vymysly stravil priblizne 3x tolik casu, co by trvalo zkusenemu mechanikovi. Autorizovany servis pouzivam fakt jen kvuli razitku v servisni knizce. Auto se pak lip prodava.

2) ja jsem muzikant a mam absolutni hudebni sluch. Na dobre audio si proste potrpim :-)

3) 17" kola jsem pouzil, protoze mi zbyly gumy z Mercedesu. 18" se nebranim (ackoli to bude jeste tvrdsi nez ted). Dej vedet co myslis tou dobrou cenou :-)

4) Presne vim o cem mluvis. Nakup v Tescu, ac narovnany v taskach, se po par kilometrech rovnomerne rozmisti po celem kufru a sbirat ho neni snadne. Audi ma v priplatkove vybave paket odkladacich prostor, jehoz soucasti jsou i hacky do kufru. Hacky stoji asi 3 EUR jeden plus nejake sroubky. Celkova investice nula nula nic a prace na 10 minut. Hacky jsou pouzite i ve Fabii (jsou proste koncernove). Kdyztak muzu poslat obrazky - na kazdy povesis tak ctyri igelitky plny nakupu a ty se pak ani se nehnou.

5) Kdyz ja uz mam iPhone, takze integrace do MMI mi prisla logicka. Audi bohuzel nenabizel dlouhou dobu zadnou moznost MP3, az ted s Audi Music Interface. Je to taky jedina moznost (krome Densionu), jak integrovat MP3. Ten interface co budes kupovat je nejak integrovany s MMI? Nebo je to vsechno zvlast?

6) Kdyz jedu tak 80-100 po lehkych serpentinach, tak pri prudkem otoceni volantu o 50-80 stupnu se v Audi dlouhou dobu nedeje nic, pak se auto line otoci do smeru, ktery chci. Neco vstreba podvozek, neco quattro a zbytek domrvi posilovac. Pujc si nekde Ecko nebo petku BMW, je to absolutne jiny zazitek. Audi ma tentyz problem, kdyz budes srovnavat TT, MX5 nebo Porsche Carrera. Kamarad ma Carera 4S a rizeni je v uplne jine dimenzi. Nejak si nedokazu predstavit ve sve A6 delat slalom mezi kuzely. To by asi nedopadlo pro kuzely dobre :-)

7) Ale jinak Audi samozrejme rulez :-)

"-- skrytý --" 31.03.2008  13:50

« Re: Re: A6

1) razitko se da vyrobit i z brambory, kdyz je potreba :-) ale mas pravdu, ze s dohledatelnou historii vozu skrze databazi Audi se bude lepe prodavat...
        2):-) to ja taky, ale muj nazor je ze origo soundsystem neni nutne menit pro bezny poslech to staci az az
        3)koukni na [odkaz] tam najdes nejlepsi ceny na pneu v CR pokud budes chtit slevu - dej vedet :-)
        4)odkladaci paket mam, ale hacky v kuru jsem nenasel - jen ty v podlaze na uchyceni siti.. kde presne maji byt?
        5)je to klasicka cerna krabicka kterou napojis mezi DVD player a MMI (video vstup pro TV) ma to integrovane DBTV a spolu s DVD na tom prehrajes cokoliv. Da se na to napojit treba i PlayStation
        6)nejak nevim, ale mne to prijde normal.. zatim ale nemuzu srovnat treba s BMW... musim rict znamemu at mi ho pujci :-)
        7)docela se tesim na rok 2011 - bude novy model A6 - uz setrim :-)

Chobot 25.03.2008  15:36

Dobrá recenze

posílam tip na :yes:

AJAX 25.03.2008  19:09

« Re: Dobrá recenze

Diky moc za hodnoceni a za tip :-)

foto NoSwear

NoSwear 26.03.2008  16:57

« Re: Dobrá recenze

Zdarec..Dávám 10b,10b,10b....todle auto prostě žeru...jinak si asi celkem kutil :yes: :yes: >:-[] >:D ;-)

"-- skrytý --" 29.03.2008  13:12

10 b za odvahu dělat úpravy

klobouk dolu za odvahu tam dělat nějaké úpravy, ETKA jsem měl k VW Touareg a podle toho bych si asi nelajznul dělat nějaké vychytávky :-) Na druhou stranu pokud už není v záruce, tak proč ne, začal bych ale s čipem tak na 200kw ?

AJAX 29.03.2008  16:23

« Re: 10 b za odvahu dělat úpravy

Jedna vec je ETKA (katalog dilu) a druha vec je ElsaWin (manual pracovnich postupu pro servisni techniky). V Else je krok za krokem popsana vymena jakehokoli dilu v aute. :-) Cip nechci, protoze 165 kw uplne staci me pohodove jizde. Nejsem sportovni jezdec, proto mam velkou a sirokou limuzinu a ne sportovni kabrio :-)

foto ZiP2150

ZiP2150 23.05.2008  11:48

OFICIÁLNY ZRAZ MOJE AUTO ! ! ! !

Páni, poďte... aj súdruhovia z diskusie... poďte sa registrovať ak môžete.
    Ďakujem.

foto objekt21

objekt21 18.11.2008  12:45

hm,

dva palce hore, ak je autor naozaj taky "kutil" ako pise. Na to treba urcite dost odvahy, casu, ale i zrucnosti a sikovnosti!

A takato kombinacia sa pri majiteloch premiovych vozidiel len tak nevidi!

Super a len tak dalej

:no:

foto rasto111

rasto111 25.02.2009  12:55

Pekne

Velmi pekne auto... Blahozelam.

foto lordmystic

lordmystic 06.08.2009  12:22

Auto nebylo mozne zastavit...

"Auto nebylo mozne zastavit. Tot muj zazitek s pohonem quattro."
    Jen nepovídej, kdybys potkal pořádný zasněžený patník, tak mi věř že by se ho zastavit podařilo :).
    Ale vážně, přesně kvůli quattru jsem si také pořídil Audi, konkrétně A4 2.0TFSI a paráda, mohu jen souhlasit.

"-- skrytý --" 30.10.2009  20:25

Quattro

Zdravím, mám Audi S8 model 2001, předtím jsem měl Audi S8 model 1997 a v Krkonoších nám napadlo přes noc cca 40-50 cm sněhu, bydleli jsme na chatě v kopci, když jsme se rozjeli z kopce a dole na rovince jeli jak rolba, tak chlapík s frézou jen obdivuhodně pokyvoval hlavou, ono tlačit před sebou 50cm sněhu bylo super zážitek :-)

foto MazdaGE

MazdaGE 14.11.2009  11:16

Audio, zrcátka......

Mluvíš o Mercedesu s Harman/Kardon LOGIC7, máš zkušenost s audime MarkLevinson z Lexusů???? K těm zrcátkům.... myslím že tvoje uato má sběrnicovou distribuci signálů, takže by případné sklopené/odklopení zrcátek mělo být pouhou ůpravou nastavení řídící jednotky starající se o elektroniku interieru. Pokud ne je to skutečně jen o tom, koupit si modul nebo využít výstup z alarmu a pár relé. Modul který to dokáže zařídit při zamknutí/odemknutí dveří: [odkaz] + připojit pár relátek jak říkáš. Pozor ale na to, zda-li má auto sledování poklesu napětí po zaalármování, aplikoval jsem to na své Mazdě626 z roku 93 a ta kupodivu sledování napětí má a dělá to neplechu, když se automaticky rozsvěcí a zhasínají světla.

"-- skrytý --" 28.01.2010  14:29

prosím dotaz na Ajaxe a všechny kdo tomu rozumí

Ahoj,potřebuju poradit.Mam A6 3,0tdi quatrro tiptronic r.v 2005 najeto 100 000km a když byl motor studený a jel jsem z kopce bez plynu kolísaly mi otáčky motoru zhruba v rozmezí 200 otáček.Ve značkovém servise mi řekli,že se musí jedině přehrát software řídící jednotky automatické převodovky.Otáčky stále kolísají v rozmězí 2OO otářek při jízdě z kopce a bez plynu-když je studený motor,ale když je motor studený tak točí delší dobu až do zahřátí na 65stupnů vyšší otáčky zhruba kolem 2000 a motor nemá plný výkon a jako by to pořád prokluzovalo a když jedu třeba 80 a pustím plyn automat píše že má sice zařazenou rychlost ale otáčky klesnou na volnoběh a jede to jakoby na neutrál.Po přidání plynu je tam normálně zařazená rychlost která svítí na displeji.Po dosažení teploty 65stupnu se vše normalizuje a auto jede krásně.Musím takto jet cca 5-6km a pak je vše vpořádku.V audi mi řekli že je to novým softwarem,který chrání motor a převodovku.Dříve mi to ale nedělalo.Až poté,co jsem nechal přehrát software.Tvrdí mi,že došlo k modernizaci softwaru a proto to takto pracuje.Dík za vaše zkušenosti a informace co by jste doporučili s tím,dělat popřípadě jestli je to v pořádku?Ja to dělá vám?Jede to v pohodě i v zimě hned naplno?Neprokluzuje jakoby spojka?Dík Martin

"-- skrytý --" 29.01.2010  13:13

« Re: prosím dotaz na Ajaxe a všechny kdo tomu rozumí

Ahoj, o kolísání otáček nic nevím, ale jak píšete o vyřazování při studeném motoru, tak bych hádal, jestli to nemá být šetrné opatření proti opotřebení motoru: Někde jsem totiž četl, že pro auta není zdravé jezdit se studeným motorem bez plynu se zařazenou rychlostí. Údajně je to proto, že se do válců nedostává olej nebo má špatné mazací schopnosti. Takže toto opatření je podle mě jako ochrana proti zadření nebo zbytečnému opotřebení. Ale je to jenom moje domněnka a vůbec to tak nemusí být... ;-)

foto Special-line

Special-line 29.01.2010  14:07

« Re: Re: prosím dotaz na Ajaxe a všechny kdo tomu rozumí

S problémem sice nepomůžu, ale o otm mazání bych pochyboval. mazání motoru závisí na tlaku a dopravovaném množsví oleje olejovým čerpadlem, teplotě oleje a vůlích v motoru.
        Že není zdravé jezdit na studeno bez plynu s kvaltem je ohledně mazíná hloupost, protože při stejných otáčkách teplotě je jendo jestli mám nohu na plynu nebo ne.
        Je však jasné že čím míň budu přidávat plyn, tím déle se zahřívá motor a déle trvají zhoršené mazací schopnosti oleje. Jenže pokud se musím přizpůsobit provozu a nemůžu naopak studenej motor moc zatěžovat, tak mi nezbývá nic jinýho než jet normálním stylem.

"-- skrytý --" 29.01.2010  17:17

« Re: Re: Re: prosím dotaz na Ajaxe a všechny kdo tomu rozumí

Já se hádat nebudu, jen říkám, co jsem se dočetl, bohužel už nevím kde... A to, že ten automat vyřazuje kvůli tomu, jsem jen tak udal jako možnost, samozřejmě to nevím. Ale to, že se studeným motorem není nejvhodnější hned zařadit kvalt a brzdit motorem, mi příjde prostě logické.. :-)

"-- skrytý --" 09.02.2010  23:15

pěkná Audinka

auto mšá moc pěkné, Audi A6 v tmavé, nebo nejlépe v černé je spolu s tmavými skly a luxusníma kolama nádherná věc, kterou bych si také jednou přál .. docela mě překvapil názor na Bose .. lidi to hodně chválí .. jel jsem v A6 se základním sound systemem a nehrálo to zas tak špatně, tak jsem počítal s tím že Bose už nějak hrát bude, hlavně co se týče basů .. asi to bude ale jen dobře znějící název firmy .. jak píšeš o tom Bang & Olufsen, to bych si chtěl orpavdu jednou poslechnout, myslím že to bude špičkové, víc než 1 kW zvuku nějak hrát prostě musí :-)

tak ať autko dobře slouží

talio2 07.06.2010  08:45

úpravy

to jsi fakt jako šmoula Koumák, do čeho všeho se pustíš :-) fakt smekám :-) na to já bych teda koule neměl :-)

"-- skrytý --" 07.06.2010  16:17

« Re: úpravy

Já jednou počítal ten radar pro kamaráda, co si kupoval A6. Jenom součástky vyšly na nějakých 3000 Euro... Chce to mít možnost sehnat je i nějak oklikou.

AJAX 10.06.2010  11:11

« Re: Re: úpravy

Celkove me dily prisly na nejakych 1000-1200 EUR. Vsechno koupeno jako pouzite na nemeckem ebayi.

"-- skrytý --" 10.06.2010  11:25

« Re: Re: Re: úpravy

Jako jo, na ýbeji se dá ušetřit. Akorát tomu nevěřim - obávám se, že se tak prodávaji čórky nebo čínské kopie...

talio2 10.06.2010  11:33

« Re: Re: Re: Re: úpravy

tyhle aukční síně jsou plný čórek, jinak by to nebylo za takový pěkný ceny..

AJAX 11.06.2010  12:13

« Re: Re: Re: Re: Re: úpravy

S tim nemuzu souhlasit. Lidi, od kterych to kupuju na (podotykam) nemeckem ebayi jsou regulerni firmy obchodujici s dily - vetsinou z bouracek. Nektere z nich znam i osobne. Jedine riziko je v tom, ze dil proste nemusi fungovat. Za pet let, co delam tyhle voloviny, se mi to ovsem nestalo... to musim zaklepat :-)

talio2 11.06.2010  12:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: úpravy

tak to gratuluju, já si jednou z aukra objednal plynový vzpěry 5.dveří.. origo škodovka i balení atd.. jen cena nějak malá.. no tak vzpěry namontovali, zkusili otevřít vrata a ty jak vystřelily tak málem přizabily mechanika a nebýt druhého, který vrata chytil tak by byl prů*ser pořádnej :-)

AJAX 11.06.2010  13:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: úpravy

Aukro jsou polaci :-) Tam bych si musel bejt hodne jistej co kupuju. Ja na Aukru hledam jen mayovky :-)