Škoda Superb (2004)

5.8.2007

Auto sem kupoval po prvním majiteli, mělo najeto zhruba 90tis km. Původně sem chtěl 2.5TDi, ale otec mi říkal, že ten motor je poruchový a 1.9tka je…

Škoda Superb (oco)

foto EricCartman

EricCartman 05.08.2007  15:27

Moc pěkné

Moc pěkný sup... A toho míííííísta :yes:

foto Sprint

Sprint 05.08.2007  15:44

10b.

Každá pěkná Škodovka nechť je vítána. ;-)
    Je moc pěkná. Automat mě začíná taky lákat. Dřív jsem ho nechtěl, ale po svezení s DSG v Octávce jsem názor změnil........
    Jinak nechápu, proč má motor 1.9 TDI 96kW ve spolupráci s Tiptronicem snížený točivý moment. Bych rád věděl, kdo takovou blbost vymyslel. :-!

oco 05.08.2007  15:47

« Re: 10b.

taky nechápu proč to udělali , co se dá dělat, to ví jen inženýři ze škodovky 8-s

Chuck Norris 05.08.2007  19:19

« Re: Re: 10b.

tam bude právě prblém v tý automatice kde se ten krouťák (dle mého skromného názoru) prostě ztratí do neznáma....

"-- skrytý --" 05.08.2007  15:47

Nádhera...

...Superb je krásné auto...jen škoda toho naftoně...benzínový šestiválec by mu slušel mnohem víc...ale i tak paráda...deset bodů... :yes:

"-- skrytý --" 05.08.2007  15:49

Dávám deset bodů

Dávám deset bodů.Je to povedené prostorné auto,má společné prvky s mým autem a je to automat.Tak ať to šlape.

"-- skrytý --" 05.08.2007  17:25

10.b

Super autíko, super recenze a foto taky....dávám za 10.b...ať jezdí :yes:

Deutscher 05.08.2007  17:28

jasná 10 nakoľko mám také isté. ale ten drevený obklad na interiéri mne veľmi nereže, ale to je kažého iný názor. :yes: :yes: nech dobre slúži.

foto Dave-lamino

Dave-lamino 05.08.2007  17:28

popis

Hezky napsané ;-)

"-- skrytý --" 05.08.2007  17:29

No to je opravdu nádhernej Supík ;-) Sice ti motor stačí ale V6 je V6 >:-[] Rozhodně je to skvělá kára a hodnocení ti nebudu snižovat za motor takže jasnejch 10 ;-)

foto Patriot

Patriot 05.08.2007  17:30

Krásný Superb

Nádherný Superb, barva i výbava jsou sladěné perfektně. Jediné co mě zarazilo je že nevím kde tvůj táta vzato to že jsou 2.5 TDI V6 poruchové. Mám s tímto motorem velké zkušenosti a můžu ti popravdě říct že bych mu asi více věřil než pédéčkám. Jinak přeji další šťastné kilometry.

foto Sprint

Sprint 05.08.2007  17:47

2.5 TDI

Že 2.5 TDI nebrat jsem už taky slyšel, ale není to z důvodu jeho poruchovosti, ale velkých nákladů na servis. Navíc podvozek trpí pod jeho hmotností. Kotouče se prý mění po 50000km, destičky po 20000km. Náprava odejde kolem 80000km. Navíc rozvody na ten motor jsou hodně drahé.
    Jestli to je pravda netvrdím, ale prohodil to mezi řečí mechanik, když jsem byl s autem v servisu.
    Jinak ale musí jet parádně.
    Taky jsem ale koukal, že už není pro Superb v nabídce.........

oco 05.08.2007  19:30

« Re: 2.5 TDI

jo jo, přesně jste vystihl ten názor, co mi radil i otec - proč nebrat tu 2.5TDi, jelikož když se tam něco "posere" tak ta oprava vyjde daleko dráž než u 1.9tky, která je konstrukčně daleko jednodušší než šestiválec ;-)

foto David-C3

David C3 05.08.2007  17:54

maska

je z nového modelu že? ale zadní světla jsou starší bez C :-)

oco 05.08.2007  19:32

« Re: maska

jo jo, maska je z modelového roku 2007 ;-)
      světla jsou ještě ty starší, ale jakmile je seženu za obstojné peníze, tak budu taky faceliftovat >:D

neregistrovaný: "Superb777" [78.98.121.XXX] 22.09.2007  19:54

« Re: Re: maska

Dobre si spravil že si tie svetla vymenil!! Sú krásne!! Aj ja ich plánujem vymeniť ale neviem kolko stoja. Napiš prosím ťa kolko ťa stáli. Diky

"anonym" [85.160.91.XXX] 23.09.2007  11:14

« Re: Re: Re: maska

maska stala asi 2tis, lakovaná v moji barvě i s držáky, výměna je otázkou hodiny.

Ronnyp (RSKa) 05.08.2007  18:28

Ronnyp (RSKa) 05.08.2007  18:30

Ronnyp

zdravicko chlape mas moc pekneho superba akorad bych se asi neszil s tim automatem ten by me sral!!!ale jinma moooo pekne hlavne ty kola me vzdyzky dostanou jsou proste super moc superbum slusi!!!mas za 10b ;-)

oco 05.08.2007  19:36

« Re: Ronnyp

tyhle kola se mi taky líbí nejvíc, co nabízí škoda standardně, podlě me se k charakteru superba náramně hodí.

A převodovka to už je o zvyku co člověk preferuje :-)

Ronnyp (RSKa) 06.08.2007  00:48

« Re: Re: Ronnyp

jj mas pravdu ale jsou jeste jedny a ty nejsou taky k zahozeni ale nevim to jejich oznaceni!!! ;-\

oco 06.08.2007  09:35

« Re: Re: Re: Ronnyp

myslíš podobné těm mým? ale jsou malinko tenčí a uvnitř maj jakoby takovou prohluběň... jestli jo tak ty se dávaj od MR 07, ale označení taky nevím ;-\

"anonym" [213.195.234.XXX] 06.08.2007  11:49

« Re: Re: Re: Re: Ronnyp

uz vim jak se jmenuji sem se dival na stranku od skodovky a dal jsem si tam sestavit superba a je tam asi vyber z 5 druhu ty co jsem myslel se jmenuji "X-TENDED" ale jsou tam i dalsi ktere jsou pekne ale nikdy sem je na zadnem superbovi nevidel ;-\

Chuck Norris 05.08.2007  19:11

Super

další Sup je tady.. konečně se to tu začíná rozrůstat e ještě líp že už tu nejsem jedinej čech:) navíc máš i můj motor takže supr kvůli zkušenostem... až na tu převodovku:( jinak tu masku sis nechal měnit ty nebo už předchozí majitel? a fakt se ti líbí?

oco 05.08.2007  19:38

« Re: Super

masku jsem si sehnal sám a měnil vlastoručně za pomocí otce, jelikož nové modely mají jiný systém otevirání, tak tam bylo potřeba něco upilovat a vyvrtat, ale nic těžkého.

Maska se mi líbí víc než ta stará jinak bych si ji nedával. >:D
      a kdyby někdo chtěl "starý čumák" jen ať se ozve, je na prodej :-!

Chuck Norris 05.08.2007  19:17

rada

tady je odkaz na Superb fórum.. jestli to teda už neznáš... chodí tam sem tam supr lidi co ti se supem udělají opravdu všechno... odhaduju že třeba na tu drnčící opěrku by ti poradili rozebrat a složit:) jinak jenom když si projdeš tu diskusi, všechny její stránky tak se určitě dozvíš pár zajímavejch věcí... dokonce jsem tam někde našel návod pro servis v pdf jak správně vyndat TDI ze superbu atp:-) je to ale na dlouho... (doufám že ti ten odkaz bude fungovat... kdyžtak pisni)

oco 05.08.2007  19:40

« Re: rada

já to fórum znám, právě tam mi poradili kde sehnat novou masku a i další věci.

a ohledně te opěrky to tam už někdo psal, ale nikdo mu na to neodpověděl, bohužel ;-\

Chuck Norris 05.08.2007  20:00

« Re: Re: rada

mě ten problém byl nějakej povědomej... ale když to tam znáš tak si určitě ten postup rozebrat složit i sám domyslíš :-)

Marcelino 05.08.2007  19:34

fajn recenzia

Recenzia je obsiahla, vystizna - za nu by som dal urcite 10b :-!
    Ale to auto sa mi vobec nepaci ;-\, je to po tragedii menom Roomster druha najskaredsia Skoda, co zisla z vyrobnej linky Skodovky za celu historiu. ;-\
    Strasne disproporcny, neharmonicky dizajn bez napadu, este tak priamo spredu sa nan da pozerat, ale zboku je to uplna tragedia a zo zadu este vacsia :no:
    Ale treba uznat, ze priestor vzadu je naozaj kralovsky, ale to je asi tak vsetko, cim ma toto auto oslovuje...
    Dalsia rana - 22r. chalan a kupi si automat a este k tomu s hrkotajucim čmudiacim dieselom 8-s
    Nuz ale kazdy mame iny vkus a ine poziadavky na auto...

Ale treba uznat slusnu a obsiahlou recenziu - tak si celkovu znamku u mna vytiahol na 9b ;-)

oco 05.08.2007  19:42

« Re: fajn recenzia

tak každý má právo vyjádřit svůj názor, proto i já akceptuju, že vám superb není po chuti.

Co se dá dělat, asi mě už dravé mládí přešlo >:-[] předtím jsem měl Felicii a Lagunu II, vše s fotrklackem, a prostě mě to řazení nebaví, ať si říká kdo chce co chce, já se taky "neseru" do těch co jezdí s fotrklackem >:D

Chuck Norris 05.08.2007  20:05

« Re: Re: fajn recenzia

když nebaví tak nebaví... na tom není co řešit... já bych si třeba zase automat koupil jen u echt sporťáků... s tím že bych řadil sekvencí... do některejch aut si ten manuál prostě dát musíš jinak bys byl každým odsouzenej ;-)

"-- skrytý --" 05.08.2007  23:03

« Re: Re: fajn recenzia

Čéče mě je 21 let, mám auto s fofrklackem, ale když si vyměnim auto s otcem který ho má v automatu, už se mi nechce vydávat zpět. Zvláště při cestě po zacpaný Praze. Takže nejsi sám koho řazení přešlo... :-! A s výběrem auta taky souhlasím, také preferuji spíše limuzíny než auta pro mladé, které díky své výšce sotva přejedou žel. přejezd na silnici III. třídy. Jen kdyby k těm 130 kobylkám byl nějaký přírůstek...

"-- skrytý --" 05.08.2007  19:44

« Re: fajn recenzia

Tak takhle by to mělo vypadat.Nebát se hodnotit kriticky,ale NAPSAT TO DO PŘÍSPĚVKU.Sice s tebou vůbec nesouhlasím v tom ohledně automatu a ani si nemyslím že je Superb ošklivý.Ale líbí se mi že dáváš objektivní známku(objektivní vzhledem k známkování tady) i když se ti auto nelíbí a oceňuješ kvalitní recenzi a uznáváš jiný názor.

oco 05.08.2007  19:53

naprostý souhlas :yes:

Marcelino 05.08.2007  22:01

« Re: Re: fajn recenzia

Som velmi rad, ze bol moj prispevok prijaty s chladnou hlavou a navzajom akceptujeme, ze mame iny vkus a ine poziadavky na auto. :-! :yes:

Priznavam, ze ked som si po odoslani prispevok po sebe precital, tak som mal trosku obavy, aby to nebolo brane moc osobne - nerad by som tu rozputaval nejaky "flame" :*)

oco 05.08.2007  22:15

však vpohodě :yes:
            nejsem žádná horká hlava, nemám problém akceptovat skoro jakýkoliv názor, i tak dík za napsání :yes:

Marcelino 05.08.2007  22:43

OK,
              az bude cas, skritizujte mojho "prcka" [odkaz] ;-) - mne totiz ucarovali male, ale zive a tocive benzinaky..., ale aj tak snivam o Subaru Forester 2,5T - to uz je ale ina liga (aj financne)

Chuck Norris 05.08.2007  23:20

« Re: Re: Re: fajn recenzia

prcka... asi to sem nepatří ale znáte ten vtip jak potká cvrček prcka a prcek se ho ptá tak co děláš cvrčku? on na to: cvrkám, a co děláš ty prcku? on: no člověče už mi to nějak nejde... :-(

Marcelino 06.08.2007  07:40

« Re: Re: Re: Re: fajn recenzia

veselyt: >:D >:-[] he, he dobra slovna hracka >:D
                  asi by som si mal pozriet v SK/CZ slovniku, ake presne ma dalsie vyznamy slovo "prcek" v cestine ;-) :*)
                  (a co děláš ty prcku? on: no člověče už mi to nějak nejde... - tento vyznam som pochopil ;-) )

Chuck Norris 09.08.2007  11:54

« Re: Re: Re: Re: Re: fajn recenzia

prcek.. mno zkusím to nějak rozvést... když chceš říct někomu že je malý, nebo něco označit za malý tak řekneš tohle ale asi to neni úplně spisovný... prostě věty: ty jsi malý/ ty jsi prcek mají úplně stejnej význam.. s tím že v tom vtipu je využito tý pdobnosti prcka s dalším slovem :-) tomu říkám jednoduché vysvětlení:)

"-- skrytý --" 11.04.2010  01:45

« Re: Re: Re: fajn recenzia

je dobré že se tu vede diskuze na úrovni a je to bez urážek ( v některých případech, když si pročítám recenze tak potom žasnu ) ..jinak s tímhle názorem bych nesouhlasil ...myslím si právě že je to jedna z nejdokonalejších škodovek, co kdy vyjela .... hodně přelomové auto, s kterým se Škodovka dostala zase o hodně výše ... toť můj názor.... mám superby hodně v oblibě ..ale je to jen můj osobní názor

Deutscher 05.08.2007  21:30

spotreba

a ty si spokojný so svojou spotrebou, nakoľko píšeš, že tvoj krútiaci moment sa vytratil ???

oco 05.08.2007  21:55

« Re: spotreba

tak spokojený vcelku sem, ikdyž s manuálem bych mohl jezdit za těch 5.5-6. Na to, že momentálě jezdím hodně ve městě je těch 7.3 docela hezké číslo :-)

Deutscher 06.08.2007  08:19

« Re: Re: spotreba

tak na mesto s automatom to máš veľmi pekné. lebo ja mám 7- 7,5l/100km. to na seba môžeš byť hrdý. :yes:

oco 06.08.2007  09:33

« Re: spotreba

tak samozřejmě, že nejezdím jen ve městě, ale momentálně jezdím ve městě tak 60% všech jízd, ráno jedu klidne za 6.5 a někdy taky za 12... je to podle provozu :yes:

"-- skrytý --" 05.08.2007  21:54

Superb

Velice pěkný kousek, parádně vybavený :yes: Možná škoda toho automatu, ale to je každého volba ;-) Zase je pohodlnější :yes: Recenze taky supr, takže jak jinak než 10b ;-)

"anonym" [160.218.76.XXX] 05.08.2007  23:47

Bi-xenony

Kde bys je v superbu nabral?

Chuck Norris 06.08.2007  00:10

« Re: Bi-xenony

???? bixenony se normálka do Supů montujou... jestli to myslíš jinak než na co jsem ti odpověděl tak by možná bylo lepší svoje otázky formulovat víc než formou blábolu....

"-- skrytý --" 06.08.2007  00:42

prezident

hele, takovyho vyvonenyho superba ma prezident ne? :-) nekde jsem cetl ze ho ted menil za novyho, tak je mi jasny kde si k nemu prisel >:D

oco 06.08.2007  09:31

« Re: prezident

nene, nic takového, já nemám vlaječku na přední kapotě >:D

foto Roman30

Roman30 06.08.2007  09:59

Dobrá voľba

Auto zo skúseností super len škoda že si tým automatom stratil krúťak a to drevo by som ťiež nemusel.

oco 06.08.2007  12:12

« Re: Dobrá voľba

Dřevo je věc osobního vkusu, ale dle mého názoru se to k charakteru auta, jakým je Superb, hodí. Určitě bych to nestrkal do nějakého sportáku, ale do takového auta to není špatné.
      Kamarád má 1.9tku 96kW v manuálu a tam je ten větší kroutak trochu znát, auto ma lepší zátah... ale třeba z pevného startu jsem mu ze začátku ujel a až potom mě předjel >:D

neregistrovaný: "mac" [89.24.4.XXX] 06.08.2007  12:26

dědek?:)

člověče,ve 22 letech Škodu Superb,navíc s automatem v nejslabšim dieselu...?(pokud je ještě nějaká slabší varianta,tak se omlouvám,ve škodárnách se moc neorientuju...).To je výběr pro 60 letýho penzistu v pantoflích,ne pro 22 letýho kluka.Ale neber to nijak zle...:)

foto Roman30

Roman30 06.08.2007  14:03

« Re: dědek?:)

Čo ja viem. 130 koní je celkom dosť. Niekto má 70 koníkov a je spokojný a jazdenie nazve športové. Tento diesel dokáže ísť celkom športovo (s automatom neviem posúdiť - manuál áno) len podvozok ne nastavený trošku mäkšie veď je to limuzína. Športová jazda nepotrebuje 300 PS v benzíne.
      Áno je ešte slabší - 100 PS.

oco 06.08.2007  16:04

« Re: dědek?:)

Neberu to zle, to se neboj ;-)
      Prostě jsem chtěl velké a prostorné auto, diesel 1.9 jsem bral kvuli provozním nákladům a spotřebě, automat proto, pže nenávidím řazení.
      Jo a jinak, že takové auto patří k dědkovi - jeden kámoš 23 má SB 1.8T, druhý 25 ma 1.9tku tu co já, a další kámoš má Passata B5 2.8 s LPG, pže to hodně žralo... ale jsou to auta na stejné platformě, hold sme my třinečáci asi trošku ujetí >:D

"anonym" [89.176.87.XXX] 30.10.2007  18:35

« Re: Re: dědek?:)

Tak kamarade, todle si asi pro sebe vytisknu a budu to ukazovat jako 'motivator'. Ve 22 jsem drel bidu s nouzi a zral spagety s kecupem na koleji!!
        Jsem ale rad, ze je takove auto v dobrych rukou. Konecne nekdo relativne mlady, nenamachrovany, zadne zavody. Drz se a hodne statnych km preji.

neregistrovaný: "zdravík" [85.207.128.XXX] 09.09.2007  12:24

« Re: dědek?:)

Respektuju tvuj nazor, ale rekni mi, ktery 60-ti lety prumerny penzista, co pobira duchod kolem 10k/mes - a to je jeste ten z lepsich, ma na Škodu Superb, novou či ojetou, a vlastně vůbec na jakékoli auto se čtyřma kolama... Takovych je v tehle zemi bohuzel minimum. Navic u nas se mysli hodne na prakticnost a provoz. naklady, coz ovlivnuje i pristup pri vyberu vozidla.

"anonym" [62.168.81.XXX] 21.11.2007  19:53

« Re: dědek?:)

tak ja ani neviem čo je an tom zlee ?!?!?!?! ja keď budem mať v 22 rokoch SUPERB tak by som bol šťastńy ako blcha. čo by si ty odporúčal????? :-!

foto Focusman

Focusman 06.08.2007  14:54

bodování

celkově hodnotím za 10B!

"-- skrytý --" 06.08.2007  19:44

dědek a automat

Že Superb neni typické auto pro mladé lidi,to je asi fakt.Ale každý si vybírá podle svého gusta.Ale s tim automatem to nechápu,co je na něm "dědkovského"...dneska má automat čím dál víc lidí,u větších a luxusnějších aut už je i v bazarech nabídka dos v automatech.A není se čemu divit.Nedávno jsem jel s náhradním autem ze servisu a při jízdě po Praze jsem myslel že se z toho pitomýho manuálu zbláznim.Kdo přejde z manuálu na automat,zpátky ho už nic nedostane.Mě osobně už přijde jezdit s manuálem jako největší vopruz a vůbec mě to nebaví. :no: tím samozřejmě nikomu neberu jeho pozitivní názory na manuální převodovku a její klady.Ale pro mě je číslo jedna pohodlí.

oco 06.08.2007  21:25

« Re: dědek a automat

Moje řeč o tom automatu. Automat se výrazně rozšiřuje mezi auty, nejvyšší třída už s manuálem koupit nelze, a vyšší střední je tak 75% aut s automatem, postupem času dojde u na nižší třídy...

Řazení mě nebavilo už v autoškole, i přesto jsem měl 2 auta s manuálem, ale po tomto autu vím jedno - manuál už nikdy :yes:

neregistrovaný: "kudla, bartko, kocicak" [212.157.152.XXX] 07.08.2007  09:43

cvakanie

presne to co opisujes - cvakanie smeroviek som mal na sluzobnom golfe - bolo to dost neprijemne hlavne ked som vchdzal do križovatky a zacalo cvakat - to som hned spomaloval lebo som nevedel ci mi nahodou neblika smerovka no a to by mohlo byt dost nebezpecne - ale uz sme to neopravovali bo sa slo predavat..

"-- skrytý --" 08.08.2007  16:59

pekne 9 bodu..

neregistrovaný: "romino" [81.91.213.XXX] 08.09.2007  15:14

světla

Zdravím ty zadni svetla udelaly fakt hodne, jinak mame uplne stejneho superba, akorat mam uplne noveho modelovy rok 2008 taky cerny, solid kola akorat mam san set skla a 2.0TDI 140k 6rych. ale hrozne se mi libi ty stribrne listy kolem dveri zadniho narazniku a na prednim narazniku ja mam jen kolem oken a nevims jestli by to slo nekde sehnat? Diky predeem za odpoved:)

"-- skrytý --" 06.10.2007  20:47

Frýdek-Místek

Tak mě napadlo, že když jsi z Frýdku, že by jsi mohl vědět, kde je tam letiště poblíž. Někdo mi říkal, že na něj pouští i auta a je betonované nebo tak, prý je poblíž F-M nebo přímo v F-M :-) Díky za tip a měj se! :-)

oco 12.10.2007  09:52

« Re: Frýdek-Místek

no bylo kdysi u Tošanovic u Frýdku-Místku, takové malé, ale nikdy jsem tam nebyl.

Bylo to v poli, ted tam je skladiště štěrku, tak už to tam myslím není, ale už kolem toho nejezdím, tak ti přesně nepovím..

Ronnyp (RSKa) 21.11.2007  19:58

Ronnyp

zdravicko az ted sem si vsiml ze jsi z F-M !!!casto tam jezdim tak se tam treba nekdy uvidime nebo se muzem domluvit kdyz tam budu a mozem se sejit!!! ;-)

"anonym" [195.98.9.XXX] 04.12.2007  22:27

superb elegance

mam superb elegance r.v.2005 som maximalne spokojny je to automat 1,9tdi 96kw odporucam kazdemu mal som akurad jednu chybu a to ze mi svietila riadiacia jednotka airbagov a nemal som havariu v servise ze 14000sk a kamos co robi v skoda servise mi to spravil za 5min proste tam napalil orginal skoda softver netreba hned naletiet a kupovat nove radsej skusit aj inde.zdravim vsetkych priaznivcov skodoviek su to super auta predtym som mal octaviu 1,8t 110kw a tiez bez problemou len bezna udrzba dalsie auto bude tiez skoda a bral by som aj nejaku skodu suv dufam ze coskoro bude

Deutscher 11.01.2008  15:51

super

všetko OK. len tie Nm fakt nechápem. veď s automatom to musí byť perfektná rozbíjačka...

oco 15.01.2008  21:47

« Re: super

jak to myslíš "rozbíječka" ?

Deutscher 14.03.2008  16:50

« Re: Re: super

ako pekne rýchla jazda, že nemusíš preradzovať sám ;-) a potom daj vedieť čo je s tými cúvacími senzormi...

Chuck Norris 27.03.2008  15:39

okýnko...

no tak to je fakt borec mno... už to vidím: parta školou povinných chlapců a dívek: hele vole že jsi srab? nejsem, proč bych měl bejt? nejsi jo? tak jestli nejsi srab tak vem tu flašku a rozbij tomuhle vokýnko!

foto TurboKluk-smazat-hodnoceni-

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.04.2008  02:29

Superb

Ta černa mu sluší sice trochu mafianské ale to se mi líbi, jen newim jestli bych šel do automatu asi by mi to razeni chybelo

Deutscher 10.05.2008  15:52

« Re: Superb

presne tak. mne by prehadzovanie fakt chybalo. automat by som bral do tych uz fakt vacsich a drahych aut ako BMW AUDI a podobne. a čierna je pekná

Deutscher 30.05.2008  10:38

cúvacie senzory

nazdaaar. ešte niekedy v zime si mi spomínal, že ti nefungujú cúvacie senzory a že pôjdeš na prehliadku a potom dáš vedieť čo je s tým. chcel by som sa opýtať ako si s tým dopadol ???

oco 11.06.2008  10:22

« Re: cúvacie senzory

Cau, teď v pondělí co bude (16.6.) jsem objednaný na prohlídku ve škoda servisu, jakmile mi řeknou co s tím je, tak to tady napíšu :-)

oco 16.06.2008  18:08

« Re: Re: cúvacie senzory

Takže s tím park assistentem - měl jsem vadné jedno čidlo, nové vyšlo asi na 1800,- (sleva 15%) takže normálně asi kolem 2tis..
        Jinak vše o.k.

"-- skrytý --" 14.05.2009  22:57

Reakce na: čas od času mi po nastartováni nezhasne ikonka ABS a ESP, ale stane se to třeba jednou za měsíc, je to opravdu náhodné, při jízdě se mi to ještě nikdy nerozsvítilo, servis nenašel žádnou závadu, že by blbla elektronika?

Toto jsem měl taky a opravil jsem to tak, že jsem odmontoval spínač na brzdu (u brzdového pedálu dole), rozebral (teď ani nevím), prosříkal kontaktolem (a nebo opilníkoval kontakty?) (už je to dávno) a přestalo to.

Nevím ale co s tím blikáním blinkrů.
    Dělá mi to taky - mam Passata. Poradíte?
    Mě trdili, že musí být výměna levé páčky pod volantem, ale cena přes 2t :-( a přitom Tobě řekli blikač výstražných :-( Už máš opraveno?
    Petr

foto Ricardo

Ricardo 14.05.2009  23:34

« Re: Brzdový spínač - aneb "čas od času mi po nastartováni nezhasne ikonka ABS a ESP"

Filozofická otázka (ohledně té kontrolky ABS a ESP) - a vadí to něčemu? :-)