Seat Leon (2008)

21.7.2008

Psát recenze mě moc nebaví, to spíš raději ty auta testuju, ale když tu nechci udělat ostudu, musím to překousnout a něco málo sesmolit. Když padla…

Seat Leon (jumper (Modo Team))

kaaRS 22.07.2008  08:49

Zdravim a vitam dvojce..

tak jsem cekal jestli to vubec nekdy prijde ze by se tu ukazal Fr Tdi v cervene barve a ta chvile nastala. Jak pises moc nas neni a to se mi na Leonu a kor u Fr plati a to je super! Jak jsi zatim spokojen s Leonem?? A musim pochvalit fotky a hlavne kde je foceno v alpach?? :yes:

P.s.Dal jsem 3x10 ale na rezenzi zapracuj. ;-)

jumper (Modo Team) 22.07.2008  11:40

« Re: Zdravim a vitam dvojce..

Spokojen určitě jsem alespoň prozatím, mám najeto něco málo přes 7tis takže zatím žádný problém. Fotky jsou z výletu z Alp hotel kde jsme byli ubytovaní a potom vysokohorská silnice Grossglockner strasse viz komentář cesta

David Silver 22.07.2008  09:18

FR

Čau. Auto je super, fotky také, jenom ještě něco připiš do recenze a máš jasných deset :-) :yes:

foto scifi

scifi 22.07.2008  11:48

« Re: FR

Čaj...u mně máš taky 3x10...jen si oprav údaj o počtu ventilů na válec ;-) ...peace...

"-- skrytý --" 22.07.2008  09:45

cesta

Ahoj, mohl bych vědět, kde je ta horská cesta, co máš na fotkách?
    Jinak auto pěkné, výběr schvaluju :-)

jumper (Modo Team) 22.07.2008  11:42

« cesta

vysokohorská silnice Grossglockner strasse v Rakousku - v zimě je samozřejmě zavřená a fotky jsou z doby kdy už byla otevřena a prohrabaná to jest květen. V zimě by to nestíhali prohrabávat ty desetimetrový nánosy i více;-)

foto spanel

spanel 22.07.2008  11:46

chválim...

sice stručně ale pěkne napsaná recenze, koneckonců nemáš to auto asi dlouho, takže poznáváš...ta červená mu sekne, tak ať ti slouží :yes:

jumper (Modo Team) 22.07.2008  11:55

« Re: chválim...

jo díky, zatím slouží ;-) recenzi jsem schválně psal trošku jinak, proč opakovat technický data, výbavu a ostatní drobnosti, když už to mají napsaný jiní. Já jsem psal jen to co mě vedlo ke koupi tohodle auta

kaaRS 22.07.2008  12:55

Cesta2

jeste jednou k te cest strasne me to zajima prosim nemohl by jsi to nejak blize upresnit kde to je. Ja to zkousel pres Google Earth najit ale nejak se mito nedari. Kdyby jsi pridal traba i foto mapy nebo neco. Moooc diiik ;-)

jumper (Modo Team) 22.07.2008  13:14

« Re: Cesta2

Koukni na tento odkaz:

Po celých Alpách je více takových cest ale tahle je asi jedna z nejlepších a hlavně nejblíž. Cestování přes Alpy to je prostě super;-) Do budoucna těch pár cest určitě přibude
      Jo ještě jsem zapoměl tahle cesta je zrovna jedna z těch placených a zrovna nejdražších vjezd stojí skoro 30 euro

kaaRS 22.07.2008  13:34

« Re: Re: Cesta2

Ja uz to nasel jen si ten odkaz pridal driv nez jsem stihnul odepsat ale moc dik za ten odkaz je tam uplne vsechno. A odkud jsi?? Mohli bychom nejakou alpskou cestu projed spolu.Moc se mi to libi. Nebo nejaky sraaazek. ;-)

P.S. A tuhle projedu urcite. A jeste letos to okoli dobre znam Kaprun a Zell am See jezdim tam lyzovat uz asi 12let.

jumper (Modo Team) 22.07.2008  13:43

« Re: Re: Re: Cesta2

No já jsem Praha-západ a ty jsi jsem koukal z Moravy tak když někdo z nás bude mít cestu tak OK.
          Společný cestě do Alp se nebráním. Divím se že když jezdíš do Kaprunu a Zell am See, že jsi o tom nikdy neslyšel. Tam je tahle cesta místní specialita ;-)

kaaRS 22.07.2008  13:49

« Re: Re: Re: Re: Cesta2

No prave jsem nekulturni bahno.;-\ No prvni prilezitost by mohla byt na 2. Ofic. srazu MA.cz 9 srpna nevim jak moc jsi se tu rozkoukal jestli jsi to uz cetl ze se neco takoveho porada. Ma to byt v Mnichove Hradisti coz pro tebe neni tak daleko pro me trochu dalej ale jsem prihlasen tak jedu. A ty alp bychom se opravdu mohli domluvit. ;-)

jumper (Modo Team) 22.07.2008  14:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Cesta2

Ještě jsem na ofiko sraz nekoukal, blíž to určitě mám. Už jsi na nějakým srazu byl? Jaký je program? Já se ptám jestli to za to stojí aby se tam něco dělo

kaaRS 22.07.2008  14:57

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cesta2

Tak na sraze uz jsem byl a ne na jednom vzdy zalezi jak onen poradajici zvoli program. Ted v sobotu byl sraz (neoficialni) v Brne (mrkni do diskuze a fotky s-mike to je to Porsche co je prvni) na pred male seznameni bo se zname jen pres Ma.cz pak jsem jezdily na motokarach a pak jsem si dali veceri a kecaly a tak. A na 1. ofic. srazu to bylo nejak podobne. Byl sraz i v Puchove tam se zase gtrilovalo a proste tak sedne se keca ale je to predevsim o domluve ucastniku co se podnikne. A na tento ani nevim co poradatele MA.CZ planuji. Nechame se prekvapit. Kdyz tak prijed uvidis a udelas si obrazek sam.

Tady je odkaz s prihlasenim na 2. ofic. sraz.

"-- skrytý --" 22.07.2008  14:24

pekne

co jinyho muzu rict nez ze to mas hezky..vyber auta schvaluju na sto procent..jenom dotaz.. :yes: :-) kolik byl priplatek za ten sibr?pokud to neni tajne..

jumper (Modo Team) 22.07.2008  14:26

« Re: pekne

Dík za pochvalu, ale sibr nevím co to je??? ;-\

"-- skrytý --" 22.07.2008  14:27

« Re: Re: pekne

stresni okno..z nemeckeho schieberdache(nevim jak se to pise)..dystak mrkni na myho.. ;-)

jumper (Modo Team) 22.07.2008  14:36

« Re: Re: Re: pekne

16.900 což v porovnání s konkurencí není moc ;-)

"-- skrytý --" 22.07.2008  14:38

« Re: Re: Re: Re: pekne

ale musim rict ze ti ho docela zavidim,taky by se mi libilo..ale sem rad ze se nam tady trochu rozrustaj rady..tak at slouzi! ;-) :-)

jumper (Modo Team) 22.07.2008  14:59

« Re: Re: Re: Re: Re: pekne

Stejně to okno moc nepoužívám, auto má přece klimu, je to spíš jen taková ozdoba a je to ve vnitž víc osvětlený

"-- skrytý --" 22.07.2008  15:31

Krásné auto, krásné fotky, ale o autě nic

Auto je krásné o tom žádná - 10b, fotky taky moc povedené, ale v recenzi sem se vlastně o autě nic nedozvěděl. O tom proč si auto koupil si napsal pěkně, ale o samotném autě tam není ani řádek. Tak recenze za 7b.

jumper (Modo Team) 22.07.2008  15:43

« Re: Krásné auto, krásné fotky, ale o autě nic

To byl účel napsat důvody které mě vedli ke koupi tohodle auta a nikoli se opakující fakta o autu, které už každý zná a které už byly napsany. Auto není žádná novinka. Kdyby to byl třeba nový superb tak napíšu i některá fakta, protože to lidi ještě moc neznají ;-)

"-- skrytý --" 22.07.2008  19:18

« Re: Re: Krásné auto, krásné fotky, ale o autě nic

Fakta nikoho nezajímají, to si dohledáme, recenze o autě je něco jako třeba soužití majitele s ním, pocit z pohodlí, podvozku, motoru...od toho to je....subjektivní popis auta..nikdo nechce objem, výkon, kolik to má dveří, atd.... ;-)

Jo a abych nezapomněl, v pátek máme sraz v Průhonicích, nechceš dorazit? :-)

jumper (Modo Team) 22.07.2008  20:49

« Re: Re: Re: Krásné auto, krásné fotky, ale o autě nic

Jo to by šlo. A co je to za sraz?

"-- skrytý --" 22.07.2008  21:16

« Re: Re: Re: Re: Krásné auto, krásné fotky, ale o autě nic

Napsal jsem ti SZ. ;-)

"-- skrytý --" 23.07.2008  21:51

auto

peknej leonek ale cernej je hezci ;-)

jumper (Modo Team) 23.07.2008  22:01

« Re: auto

To je věc vkusu, ale myslím, že mu obě barvy sluší ;-) tak to zkus ohodnotit jak se ti líbí >:D já jsem si barvu moc vybírat nemoh protože jsem ho chtěl hned tak jsem se musel spokojít se skladovejma zásobama a to jsem vybíral po celé ČR

"-- skrytý --" 25.07.2008  21:45

« Re: Re: auto

to je jasny ja si delal jenom srandu mas to hezky :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 24.07.2008  10:19

pěkne foto halvne ty u těch zavějí. Ale mas ta, zbytečně moc stejnych nebo podobných fotek

jumper (Modo Team) 24.07.2008  11:42

« Re: foto

raději více než méně ;-) fotky jsou ze dvou sérií. poprve auto bylo špinavé a druhá serie když jsem čerstvě vyjel z myčky takže je krásné nablejskané >:D ale z tvého hodnocení recenze jsem zklamaný ;-\ chctěl jsem to pojmout netradičně a stále se neopakovat výbavou a fakty, ale spíš důvody které mě vedli ke koupi, protože tohle auto každý zná a není to žádná horká novinka

"-- skrytý --" 24.07.2008  11:11

kolesa

velmi pekne..farba dokonale pasuje..menil si kolesa?..myslim ze cierne by mu dali este viac sportovi charakter

jumper (Modo Team) 24.07.2008  11:38

« Re: kolesa

Díky za pochvalu, mě se taky líbí ;-) kola jsou původní protože to byl skladový vůz, takže jsem si vybírat nemohl

"-- skrytý --" 26.07.2008  10:15

Zdarec

Tak jsem omrknul tvoji recenzi, fotky máš pěkné :yes: ...obzvlášť ten šíbr(střešní okno :-) )se mi jako doplněk moc líbí, u nás se to moc nevidí :yes: .
    A co ten chip už si se nějak rozhodl?

jumper (Modo Team) 26.07.2008  12:09

« Re: Zdarec

zatím ještě ne, mám z toho trošku strach ztratit záruku, nejspíše asi až ta záruka skončí pak nebudu mít co ztratit nebo nevím jestli když to necham chipnout tak kdo to chipne vezme záruku na motor na sebe, jinak na ostatní věci snad záruku neztratím nebo je to jinak?

"-- skrytý --" 26.07.2008  13:14

« Re: Re: Zdarec

Z vlastní zkušenosti vím, že když ti mají něco udělat na záruku tak se budou vymlouvat na to či ono atd... Záruku ti naslibují, ale jak příjde k věci tak skutek utek. Tak proto to nějak neřeším. Ale jak to uděláš u kvalitní firmy tak by neměl být problém...Jen můj názor. :-!

jumper (Modo Team) 26.07.2008  12:13

« Re: Zdarec

jo a k tomu oknu... to bylo jen trocha štěstí, vybíral jsem si ze skladových zásob a tohle auto zrovna mělo i to okna. Jinak dík za pochvalu >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 30.07.2008  11:56

recenze

mi se ta recenze libi mas to pěkně rozepsane jen tam musíš dopsat spoustu věcí o autě ja vím že to tu už všichni maji ale když jsem vybiral auto byl jsem rad za každy nazor, apostřřžeh a recenzi kterou jsem našel takže asi tak

"-- skrytý --" 01.08.2008  17:56

Vzkaz

Ne to jsem tím nechtěl vyjádřit byl to omyl ve fotogalirii umě mám důkaz a u feferonky odůvodnění.DriverDacia P.S.Tel Lenon je pěknej-10,10,9

jumper (Modo Team) 01.08.2008  18:15

« Re: Vzkaz

já vím to byla legrace, četl jsem tvou omluvu pro feferonku ;-)
      jinak díky za pochvalu auta, to je přece důvod proč jsem do něj šel >:D

Chobot 02.08.2008  13:32

No,

začnu poděkováním za obodování. Dík. A teda k bodům ode mě. Auto pěkný. Já sem teda sedanovej. Ale barva mu sluší, kola mu sluší a výkon určitě taky..takže jako celek moc pěkný. Fotky dobrý. Já bych teda ještě byl pro fotku motoru(samozřejmě co je mi do toho, a můžu si jí najít u jiné recenze atd, ale tak když už tak vše), ale nahrazuje to spousta detailů. No a k recenzi....dávam devět. Bylo by to míň ale oceňuji snahu. Napsat že neumim psát je tak snadné, ale pokusit se i s tímto ´defektem´ něco napsat je chválihodné. Nechť ti slouží.

jumper (Modo Team) 02.08.2008  13:35

« Re: No,

Dobrej nápad, takže fotky motoru doplním

Chobot 02.08.2008  13:38

« Re: Re: No,

Ještě k poslední fotce. ´Další bamba kola´ zní fakt komicky :yes: ;-)

jumper (Modo Team) 02.08.2008  13:42

« Re: Re: Re: No,

jinak jsem nepsal, že neumím psát recenze jen jsem psal, že než psaní recenzí mě mnohem více baví testování, tak jsem to myslel ;-)
          a s tím bamba to je jen překlep

Chobot 02.08.2008  13:47

« Re: Re: Re: Re: No,

Chápu. Sorry. Ono u spousty lidí neumím a nebaví je to samé.....byla v podstatě pointa mého přízpěvku. To nic nemění na tom že snaha se cení. Jinak testování je super, o tom nic. To mi taky moc baví. Taky na mě všichni koukaj jak na blázna, když si pořídí auto a já je hned připravuju na to že mi to musí půjčit aspoň na pár kilometříků. :-)
            Překlep sem pochopil po pár sekundách...to já jen že si mi to slovo zdálo nějak vtipně znějící. Překlepne se samozřejmě každej občas.

jumper (Modo Team) 02.08.2008  13:57

« Re: Re: Re: Re: Re: No,

Psaní recenze mě taky baví, ale to člověk musí mít náladu a inspiraci a to prostě pokaždé není ;-) hlavně jsem jí chtěl pojmout trošku netradičně, ale slibuju, že jí ještě doplním. Nejsi první kdo říká, že tomu něco chybí, hlavně taková spokojenost a moje postřehy na všechno možný, ale na to musím auto dokonale poznat ;-)

"-- skrytý --" 02.08.2008  14:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

Jumpere, ty jsi slyšel o zítřejším sraze v Plzni? :yes:

jumper (Modo Team) 02.08.2008  14:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

Jojo zaslechl jsem to u šviháka ;-) píše tam neděle dopoledne a že zve všechny :yes:
                  jen bych uvítal alespoň orientační hodinu ať tam nejedu už brzo ráno >:D
                  Jo a to tesco myslí směrem na dálnici ku Praze?

Chobot 02.08.2008  14:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

Jo to je věc co mi taky zajímá jaký Tesco......Jak sme to velkoměsto tak říct u Tesca je dost zavádějící >:D >:D Na Rokycanskej (dálnice ku Praze) by to bylo good. Z Phy je to 1/2 hodiny......a já to tam mam taky nejblíž :-)

"-- skrytý --" 02.08.2008  14:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

Hele Jumpere,
                    mohli bychom se setkat někde v Praze (třeba na MODU) a oba bychom tam vyrazili. ;-)

jumper (Modo Team) 02.08.2008  14:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

Jo to by šlo a v kolik?

"-- skrytý --" 02.08.2008  14:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

Pokud pojedu (zatím to vidím na takových 70%), tak bych ti napsal jakmile by mi Švihák zavolal... ;-)

jumper (Modo Team) 02.08.2008  14:27

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

OK, stačí do večera napsat SZ, ať to tady nemusím hledat ;-) Poněvadž se přítelkyni nelíbí, že sedím u počítače a prý chce vyvézt někam ven >:D

"-- skrytý --" 02.08.2008  14:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: No,

Já zkusím tu svou taky zítra vytáhnout na ten sraz, snad nebude protestovat.

Jinak večer budeš mít SZ.

foto skato

skato 06.08.2008  16:49

ahoj

hmm leonik sen mojej manzelky ;) takze davam 10 super afto

jumper (Modo Team) 06.08.2008  20:26

« Re: ahoj

Není drahej, cena začíná od 399.900 klidně můžete vyměnit za vašeho peugota >:D
      proto jsem do něj šel protože na ferrari nemám >:D

Hanss (MoDo Team) 06.08.2008  20:31

« Re: Re: ahoj

co ty v ten pátek - stavíš se na Modu ??
        účast nebude veliká, ale o to líp pokecáme, jestli tak kolem tý osmičky...........
        :yes: :-)

jumper (Modo Team) 06.08.2008  20:57

« Re: Re: Re: ahoj

Na 90% procent ano, když je edgar na dovolený tak o důvod víc se snažit a dokázat, že náš čas dovolených nerozhází >:D

jumper (Modo Team) 06.08.2008  20:58

« Re: Re: Re: Re: ahoj

Jo a dohodnul jsi na sraz i ten kamion >:D >:D >:D

Hanss (MoDo Team) 07.08.2008  20:36

« Re: ahoj

no tak kamion nebude.......... :no: :no: :-) :-)
              to s tou dovčou jsem úplně nepochopil, ale neva, třeba mi to zejtra vysvětlíš >:D já už teda na dovče byl a to bylo na srazy hubený obodobí....... :-) Tak zatim :yes:

jumper (Modo Team) 07.08.2008  20:41

« Re: Re: ahoj

Myslel jsem to tak, že i když někdo z našeho "gangu" odjede na dovolenou tak se stejně sejdeme v hojném počtu ;-)

"-- skrytý --" 11.08.2008  12:00

....

auto nadherne,ale u mna sklamanie z interieru

foto janos

janoš 26.08.2008  21:25

žihadlo

parádní auto, v tý červený to je jak kdyby jelo z pekla >:D

jumper (Modo Team) 26.08.2008  21:31

« Re: žihadlo

No vždyť jo, ďábel je taky červenej >:D
      a ještě k tomu s červenejma křídlama >:D

foto janos

janoš 27.08.2008  11:04

« Re: Re: žihadlo

To by sis měl najít nějakej bílej protiklad, taky s křídlama >:D >:D

foto macegt

macegt 26.08.2008  21:57

ohen a led

moc pekny, verim ze naty cesticce ve snehu si asi moc dlouho nefotil :-) vypada to na lavinu jak delany :-)

jumper (Modo Team) 26.08.2008  22:12

« Re: ohen a led

Lavinu tam asi jsou, ale jelikož je ta cesta v zimě zavřená tak v létě už moc riziko není a navíc je to placený úsek a tím pádem i hodně hlídaný tak v té době nebylo riziko, takže jsem se mohl dopřád i kolovanou ;-)

kaaRS 27.08.2008  06:40

Pneu

Ahoj dvojce mam dotaz jake pouzivas letni pneu??? A jak jsi snima spokojeny??? Dik za odpoved. ;-)

jumper (Modo Team) 27.08.2008  10:21

« Re: Pneu

Michellin 225/40 R18, i když jsou michelinky drahý tak se to vrátí kolik vydrží ;-)

kaaRS 27.08.2008  11:25

« Re: Re: Pneu

a oznaceni?? Pilot sport? A kolik vydrzi?? a huci?? :-)

jumper (Modo Team) 27.08.2008  19:21

« Re: Re: Re: Pneu

jojo to jsou oni. Vůbec nehučí, ale občas jsem to slyšel, že po přezutí někomu hučí. Prý mají vydržet 40tis tak jsem zvědavej

kaaRS 27.08.2008  20:10

« Re: Re: Re: Re: Pneu

Nekdy na zacatku zari pojedu do prahy mam tam nejake vyrizovani mohli bychom se nekde sejit co ty na to? ;-)

jumper (Modo Team) 28.08.2008  07:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Jasný není problém, rád se setkám ;-)

kaaRS 28.08.2008  08:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Tak to je super. Tak ja bych ti dal vcas vedet abychom to nejak naplanovali. ;-)

jumper (Modo Team) 28.08.2008  09:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Hele teď mám takový malý problém, že se mi už podruhé vymazala sama od sebe dlouhodobá spotřeba, nestalo se ti to taky?

kaaRS 28.08.2008  09:29

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Jo stalo ale to je preci po nejakem intervelu dam priklad 9999km nekde jsem to cetl v manualu ale jestli to dela castej tak je to spatne. ;-\

jumper (Modo Team) 28.08.2008  09:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Manuál jsem zas tak podrobně nečetl, ale mám takový pocit že se mi to stává po každých 5tis :-O

kaaRS 28.08.2008  09:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Tak to je mozne. Ja mysle ze treba po 100km nebo tak nejak. A jakou mas dlouhodobou spotrebu???

jumper (Modo Team) 28.08.2008  18:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

Prvních 5tis - 7,5 to jsem to často honil co auto umí, často dálnice na kterých jsem nejel pod 200 a druhej 5tis - 6,2 to už bylo skoro předpisově až na pár honiček ;-)

kaaRS 29.08.2008  10:13

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pneu

6,2 :-| mazec tak tam se asi nedostanu mne ted klesla na 7,2 a nizej uz to asi nepude.
                            ;-\

kaaRS 29.08.2008  12:16

Uz...

mi to psalo ty prispevky ven z monitoru. Nemenil jsi zadni loziska jeste??? Ja uz jo leve aj prave a zase to znovu zacina hucet a myslim ze pneu to nejsou mam je sice pred smrti ale jak se meni povrch tak pneu meni taky zvuk. Me uz z toho jebne. Nezda se ti byt i celkeve podvozek hodne hlucny???

jumper (Modo Team) 30.08.2008  03:30

« Re: Uz...

Zatím jsem neměnil vůbec nic kromě středový lampičky. Zas takový technický tip nejsem a zkušeností taky moc nemám tak nevím s čím může souviset hučení pneu. Uvidím až je budu měnit jestli budou hučet ;-)
      Co se týká podvozku tak se mi nezdá hlučný, spíš občas tvdý >:D ale co mi vadí je že když jedu sám tak je slyšet konec pásu spolujezdce jak drkotá, ale to ho stačí jen upravit ;-)

jumper (Modo Team) 30.08.2008  09:31

« Re: Re: Uz...

Jo ještě jsem se snažil v manuálu najít jestli se průměrná spotřeba maže po určitým počtu kilometrů, ale nic tam takového nebylo :-| Podle mě se přece průměrná spotřeba sama od sebe nemaže i když najedu 100tis. Zkusím se zeptat v servisu

kaaRS 01.09.2008  15:30

« Re: Re: Re: Uz...

Tak to mas asi dobry kousek. ;-) To ti preju jo a nasel jsem to ohledne toho mazani udaju palub. pocitace je to na strane 64 cituji:

Celkova pamet 2 zaznamenava data vetsiho poctu jednotlivych jizd (i kdyz je zapalovani vypnute po dobu delsi jak 2 hodiny)az do celkove doby jizdy 99hod 59 min, celkeve vzdalenosti 9999km, celkove spotreby 999 litru. Kdyz je dosazeno z jedne vyse uvedenych hodnot, pamet se automaticky vynuluje. ;-)

jumper (Modo Team) 02.09.2008  20:31

« Re: Re: Re: Re: Uz...

Ok díky za zprávu, trošku jsem si oddychl, že to není chyba. V munuálu jsem to nehledal, ale určitě můžu říci, že nemám celko počítadlo spotřeby litrů na oněch 999. Nebo to bude někde v nastavení či přepínání spodním tlačítkem a to já moc nepoužívám, ale tyhle údaje mě moc netrápí ;-)
            Jakou máš teď spotřebu? Pokud těch 7,1 tak to musíš pěkně honit, zvláště po okrskách...

kaaRS 02.09.2008  20:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

Tak ono nejde o udaje ja jsem se treba dival na ten cas a ted tam mam 55hod.
              No spotrebu mam 7,2 ale z prace do prace jeszdim tak 6,4 a uz dlouhou a ne a ne to dostat dolu. Asi to zkousim vymazat. Ale zase kluci co tu meli Fr tak tam meli dlouhodobu spotrebu 8,5 a rikaly ze musim jezdit jak hlemyzd kdyz mam 7,2. :-) .

foto Ronnyp-RSKa-

Ronnyp (RSKa) 02.09.2008  22:21

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

no tak co te znam tak vim ze se jak hlemyzd neplizis :-!

jumper (Modo Team) 03.09.2008  07:56

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

To ale měli asi benzínový FR. Když jsem jel přes Německo po dálnici a pod 200 jsem nešel, jen když mě někdo zbrzdil, tak jsem měl taky spotřebu 10litrů. Celkem by mě zajímalo srovnání FR beznín(nebo i cupra) a nafta, když pojedou za sebou kolik bude rozdíl za stejných jízdních podmínek

kaaRS 03.09.2008  12:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

Ne ne to meli TDI >:D

jumper (Modo Team) 03.09.2008  13:47

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

Ještě, že jsem si koupil auto noví, po nich bych ho opravdu nechtěl dostat >:D

kaaRS 04.09.2008  11:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

Proc? To je podle me o stylu jizdy a oni jezdily hodne mesto. Myslim ze autu takovemu neni nic. Tezko rict.

jumper (Modo Team) 04.09.2008  11:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

Přesně tak je to o stylu jízdy a jestli jezdili brzda plyn tak to nějaký stopy určitě zanechá.
                        Kdy že budeš mít cestu do Prahy?

kaaRS 04.09.2008  12:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Uz...

Jo vidiiis. Jedu ted v sobotu ale nevim kolik budu mit casu. ;-\

jumper (Modo Team) 04.09.2008  20:45

Cesta z města >:D

Pár minut času se určitě najde ;-) Co budeš mít tady na práci :-O

kaaRS 05.09.2008  06:27

« Re: Cesta z města >:D

>:D no tady je to trochu naopak ,,cesta z dediny,, Slysel jsi o vymene primatora Bema a starosty z obce na vychodnim slovacku? Tak tam bydlim. :-) ;-) . No o jedne veci tu nechci psat a ta druha shanim nejake auto pro pritelkyni nejake priblizovadlo. Tak par min se najde a odkud jsi presne abych mel prestavu. Bylo by to asi kolem obeda muze byt???

jumper (Modo Team) 05.09.2008  13:02

« Re: Re: Cesta z města >:D

Se mnou je to těžký jednou bydlím na Praze 6 a podruhé zase na Praze 5 ale není to tak daleko od sebe ;-) Jinak kolem oběda budu volný, teda jestli mě přítelkyně pustí ;-)

kaaRS 05.09.2008  13:08

« Re: Re: Re: Cesta z města >:D

Vis co bude nejlepsi posli mi soukromou zpravu s mob. c. A ja ti zitra brnknu. Co ty na to???? ;-)

jumper (Modo Team) 06.09.2008  18:29

I v Praze se dá jezdit 300km/h

Hrdinové nebo sebevrazi???

jaký máte názor?

foto Flammer-RSKa-

Flammer (RSKa) 06.09.2008  18:37

« Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

hh hrdinove , ale zaroven aj sebevrazi, ale na nieco take musi mat clovek poriadny dusok odvahy , kebyze mam taku prilezitost tak idem s nimi:D mozno by som bol cvok ale ten zazitok za to stoji:D

Ondřej Šámal 06.09.2008  18:52

« Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Nezodpovědní kkti. Rozhodně na tom nevidim nic hrdinskýho - ohrožovat ostatní účastníky silničního provozu je trestný čin. Sebevrazi? Kdyby někoho sejmuli, tak oni to odnesou pár škrábancema a modřinama, ale ti ostatní z toho vyváznou o mnoho hůř (viz crash test Ferrari a například Fabie). Takovýhle lidi by neměli vůbec dostat řidičák :no: :no: :no:

Chobot 06.09.2008  19:05

« Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Pravda je, že je to tak sestříhané, že se dá jen polemizovat nad tím kde těch 300 skutečně jeli. Jestli to bylo v praze, na dálnici či na nějakém letišti.
      Jinak co říká Xganga. Oni když se vyseknou tak zůstanou nejspíš celý v otrhaný ´kleci kokpitu´ někde opodál, ale když sebou vemou nějakou fabii, tak ta se dá považovat rovnou za rakev.

"-- skrytý --" 06.09.2008  21:32

« Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

S tímhle souhlasím, je tam záběr jenom na tachát... A proč nejeli na okruh? 10 února? Řekl bych že je zavřeno..

Dadánek (AlkoholixXx) 06.09.2008  19:13

« Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Vidím že vás toto téma zajímá, tohle: [odkaz] by mělo být to video, ve kterém vše uvidíte... Btw dohledat pachatele by bylo jednoduché, maserati MC12 je v ČR jedno

Ondřej Šámal 06.09.2008  19:22

« Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Ono stačí zajet do Caffeterie u Malostranskýho náměstí a budou je mít pohromadě všechny. Jedno nechápu, všechno to jsou boháči, ale že by si zaplatili jízdy na okruhu, to ne. Navíc pochybuju, že by tam svá auta zvládla. Před pár lety tady sejmul podobnej frajírek 2 kluky, jednoho zabil, druhý bude kvůli němu nadosmrti na vozíku. A jak z toho vyváznul pachatel? Tatínek má kamarády u Policie, takže dostal nějakou směšnou pokutu a během pár dnů jezdil vesele dál. Takže proto nesnášim podobný mag*ry, kteří si myslí, že jsou mistři světa. Ále, vždyť už jsme si zvykli, že v tomhle státě čim větší gauner, tim větší beztrestnost :-( :no:

Chobot 06.09.2008  19:24

« Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Ano. To je jasné že najít v čechách majitele by bylo light. Ale jak jsem napsal:je to tak sestříhané, že se dá jen polemizovat nad tím kde těch 300 skutečně jeli. Jestli to bylo v Praze, na dálnici či na nějakém letišti. Nebo jestli je vůbec jeli oni, zdali to tam nehodily z nějakého jiného videa. Jako důkaz je to zcela k ničemu...

Dadánek (AlkoholixXx) 06.09.2008  19:27

« Re: Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Koukals na video? Tam je všechno jasně vidět

Chobot 06.09.2008  19:28

« Re: Re: Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

koukal. Je tam střih a záběr na tacháč kde je 300 a přibývá a pak je hned zas střih....žádnej pohled okolo kde jsou.
            Je pravda že to závodění po praze je demence, jako neřikam že ti chlapci to maj v hlavách OK, ale to že jeli 300 po Praze je prostě neprůkazný...

Ondřej Šámal 06.09.2008  19:44

« Re: Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Nejvíc kompromitující záběry jsou ty z tunelu, kde rozhdně nejedou ani 100, ani 150, přičemž míjejí ostatní auta (kdyby se v tom tunelu náhodou vybourali, můžou následky nehody zabít i několik dalších lidí, ne nadarmo tam bývá omezená rychlost). Každopádně nechápu, jak tak uboze jednoduchý člověk si dokáže vydělat na MC12 a ještě si k němu koupit hodinky od Maserati za 6 mega.

foto Sienn

Sienn 06.09.2008  19:43

« Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Tak v těch tunelech spíš masírovali akcelerací a decelerací. Přitom tam ale tak rychle nejeli. Sice tam nedodržovali povolenou 70ku, ale takových dravců, kteří kašlou na sekční měření a rychle mě předjíždí, když tamtudy jedu tachometrovych 80kmh, je dost. To samý se dá říct i o jejich jízdě po magistrále a jižní spojce...
        Víc se spíš bojím typů co tam jezdí 140 kmh v autech, které nemají schopnost zabrzdit na pár metrech a podobně.
        Jinak nevím kde sebralí tech 300kmh, ale myslím, že v Praze je hóódně míst, kde se to dá, pokud není zrovna odpolední špička.
        Jinak se jich nezastávám, ale nezodpovědných řidičů jezdí po silnicích o dost víc, než jen těhlech kluků v Ferrari...

David Silver 06.09.2008  20:15

« Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Nepřebírej mi zákazníky, díky >:D >:D >:D :-!

jumper (Modo Team) 06.09.2008  21:17

« Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

Sorry nekoukal jsem všude a na aktuálním přehledu diskuzí tam tohle téma nikdo neměl.
        Ale jsem rád za názory lidí a zatím mě překvapili svou podobností. Čekal jsem větší názorový boj >:D

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 06.09.2008  21:35

« Re: Re: Re: I v Praze se dá jezdit 300km/h

myslím ze nikde po praze autem nedá jet 300, i takove auto se na to chvili rozjizdi a s ohledem na provoz to neni mozne. maximalne v noci. auto neni motorka

kaaRS 07.09.2008  11:22

Zdraviiim

Zdarec jumper omlouvam se ze jsem se vcera ani neozval ale bylo toho strasne moc. Hledaly jsme nejake to auto ale nikde nic takze starsny fofr jednou na Praze 9 pak v Kladne no des. Nakonec jsme koupily ve Zline. Tak se omlouvam ze to nevyslo. Snad nekdy jindy.

A jestli muzu k tem 300km/h v Praze tak souhlasim s tim nazorem ze horsi sou ti co tam jedou 140km/h s autem ktere pomalu nema ani technickou. Ale samo jsou to magori. Ale kdyby byla ta moznost nevim nevim. ;-\ ;-)

jumper (Modo Team) 07.09.2008  12:25

« Re: Zdraviiim

Ok v poho, věřím, že to nebyla jediná možnost tak příště to určitě vyjde ;-)

a co jste nakonec koupili? Že by po tak dlouhým schánění nakonec nějaký to lambo >:D

kaaRS 07.09.2008  12:31

« Re: Re: Zdraviiim

No lambo to neni ale podobne. Felina je to pro pritelkyni na jezdeni do prace a byl nejaky fin. strop a neco najit bylo nad lidsky vykon neco schopneho.

Asi to neni nic noble ale ucel to splni asi nejlip z te ponuky co byla. Mozna udelam i recenzi uvidim. ;-)

zip2016 17.09.2008  08:53

Hoši z Modo Teamu

Koukám že vy všichni na MoDo máte fakt pěkný auta. A vůbec máte všechno pěkný!! Tak Ať Vám to všem jezdí!! :yes: :yes:

jumper (Modo Team) 17.09.2008  10:28

« Re: Hoši z Modo Teamu

Snažíme se ;-) >:D Jinak Tobě taky ať to jezdí :yes:

Poustnik 17.09.2008  10:58

« Re: Hoši z Modo Teamu

Jsi si jistý, že úplně všechno mají pěkný???? Já bych jim zkontroloval ponožky!!!! Neklube se někde palec!!!???? Nemá někdo z MoDo teamu včerejší????? 8-s >:D

foto Asphalte-MoDo

Asphalte MoDo 17.09.2008  11:06

« Re: Re: Hoši z Modo Teamu

ty kdo byly v brne urcite ne, ty meli vsechno p.o.s.r.a.n.ý tak maj cisty.

Poustnik 17.09.2008  11:27

« Re: Re: Re: Hoši z Modo Teamu

Tak vida! K čemu všemu se ježdění na okruhu v mokru hodí! Konečně se všichni převlékli do čistého!!! >:D Čistému vše čisté.....že bych šel něco hodit do pračky???? :-!

Poustnik 17.09.2008  10:25

Ty zimní fotky jsou opravdu mňamka! Jen jsem se olíz!!!!

Kontrast červené a bílé....jo, jo, není nad čisté barevné kompozice!!! Ať ti pěkně jezdí!!!
    P.S. Taky si myslím, že 300 jezdit po Praze je blbost. A ani nesouhlasím s tím, že se teď v tunelech často prořítí nějaký závodník. Teď jsem jezdil Strahovským 4 měsíce každý den a až mě překvapilo, jak tam všici dodržují předepsanou sedmdesátku!!! Hoj!

jumper (Modo Team) 18.09.2008  10:35

« Re: Ty zimní fotky jsou opravdu mňamka! Jen jsem se olíz!!!!

Tenhle rok pojedu zas ;-) :yes:
      a třeba se mi podaří udělat další mňamku fotku :yes: ;-)

Poustnik 18.09.2008  11:04

« Re: Re: Ty zimní fotky jsou opravdu mňamka! Jen jsem se olíz!!!!

O.K. Ale červená a bílá už je dobrá! Teď by to chtělo někam na poušť! Červená a žlutá, to je další plán! :-)
        P.S. Ale, pravda, takováhle nějaká ještě ve tvé galerii není. ;-) [odkaz]

jumper (Modo Team) 18.09.2008  16:16

« Re: Re: Re: Ty zimní fotky jsou opravdu mňamka! Jen jsem se olíz!!!!

Tak doufám, že takovou fotku ani pořizovat nebudu muset. Chudinka malinká >:D >:D

"-- skrytý --" 18.09.2008  14:24

cupra

nepremyslel si o motoru 2.0TFSI? ja mel ted pujcenou na vikend Cupru a ten zatah fakt parada, jen teda asi nesplnuje pozadavky na uspornou spotrebu.

jumper (Modo Team) 18.09.2008  15:34

« Re: cupra

To je jasný, že přemýšlel, ale nakonec vyhrála spotřeba ;-\
      Rád bych stejně znal opravdu realnou spotřebu FR tdi vs Cupra za stejných podmínek. Rád bych to s někým zkusil a třeba si pak i Cupru pořídil ;-)

"-- skrytý --" 18.09.2008  16:22

« Re: Re: cupra

ja ji mle pujcenou na 4 dny, od patku do pondeli. prvni den spotreba kolem 14 prumerna, ale to byly tocivy okresky, porad na plno. Pak dalsi den vylet Praha-Kladruby-zpet po okreskach cca 180km, spotreba 8,5l/100km, ale to sem fakt jel velkou pohodu, obcas razantni predjeti. Celkove to vidim pri klidny jizde kolem 9, kdyz se na to slape, tak tech 12 a mesto tomu teda taky moc neprospiva, staci nejaka kolona a uz to leti nahoru. Dlouhodoba tam byla 12, ale jelikoz si to pujcuje spousta lidi, kazdej tomu davat, tak to neni tak strasny.
        Je jasny, ze rozdil mezi FR TDi a Cuprou je tak cca 2-3 litry pri svizny jizde, ale zas je tam rozdil 70 koni a ot neni malo.

jumper (Modo Team) 18.09.2008  16:29

« Re: Re: Re: cupra

Taky jsem počítal na pohodovou jízdu rozdíl cca 3litry, ale ty 3 litry při spotřebě 6l(tdi) a 9l(cupra) je 50% navíc ;-\ Takže když dám ročně cca 100tis na PHM tak s cuprou 150tis a to je znát :-( skoro bůra měsíčně.
          A do jakejch Kladrub jsi jel?

"-- skrytý --" 18.09.2008  16:36

« Re: Re: Re: Re: cupra

No tak to je jasny, rpi takovym najezdu to fakt nejde. Kladruby nad Labem, mozna je to min km, ted presne nevim.ale byly i nejaky zajizdky. Pridal jsem par fotek ke svymu autu.

jumper (Modo Team) 18.09.2008  16:39

« Re: Re: Re: Re: Re: cupra

Pěkný fotky, hlavně ta blondýna >:D >:D >:D
              hlavně mi jde o to jestli jsi jel po dálnici nebo po okrskách, no prostě jak rychle ;-)

"-- skrytý --" 18.09.2008  16:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

po okreskach, po dalnici je to nuda. No prave, ze celkem pohodu, obcas akcelerace, bylo to tak mezi 8-9litry, coz neni malo, ale zas na ten vykon..

jumper (Modo Team) 18.09.2008  16:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

Myslím že je to celkem přiměřená a přijatelná spotřeba na ten výkon. Takže jsi jel cca 100km/h?

"-- skrytý --" 19.09.2008  00:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

Tak nejak, taky myslim, ze je to primereny tomu vykonu. nejde cekat od 240 konovyho turbobenzinu ze bude jezdit za 7 litru.
                    Jediny co me trochu stvalo byly teda A sloupky, obcas je pres ne spatne videt a mel jsem dvakrat problem v zatacce, ze sem auto nebo lidi proste nevidel az na posledni chvili. Asi jde spis o zvyk.

jumper (Modo Team) 19.09.2008  14:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

Přesně tak to je jen o zvyku. Taky mám trošku problémy když přesednu do jinýho auta než se člověk zorientuje ;-)

jumper (Modo Team) 19.09.2008  16:00

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

Tu Cupru co jsi měl pučenou byla předváděčka? A od koho?

"-- skrytý --" 20.09.2008  11:06

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cupra

jumper (Modo Team) 23.09.2008  14:34

100té hodnocení se blíží

Tak se snažte >:D

Poustnik 23.09.2008  15:10

« Re: 100té hodnocení se blíží - audinka66

Koukám, že tobě taky Audinka66 nasázel samé desítky. Tak já ho kritizoval horem dolem za jeho jedničkování a vůbec podivné známkování a včera mi dal bez jediného komentáře desítky ke všema autům / a traktorům /. Tak co si o něm mám myslet, fakt nevím......chmmmmm..... ;-\ Ať ti jezdí! :-)

jumper (Modo Team) 23.09.2008  15:35

« Re: Re: 100té hodnocení se blíží - audinka66

Taky jsem byl překvapen, že jsem od něho dostal samé 10, ale nevím jestli opravoval hodnocení jiným. Jinak své auto za traktor nepovažuji ;-\

Poustnik 23.09.2008  15:42

« Re: Re: Re: 100té hodnocení se blíží - audinka66

Já píšu, že dal desítky i mým autům a traktorům, taky tvůj blesk na kolech za traktor nepovažuji! >:D

jumper (Modo Team) 23.09.2008  16:27

« Re: Re: Re: Re: 100té hodnocení se blíží - audinka66

No proto >:D
            Co jsem koukal ne Tvůj profil tak snad se v Čechách ani moc nezdržuješ. Taky bych chtěl takhle cestovat :yes:

Poustnik 23.09.2008  22:14

« Re: Re: Re: Re: Re: 100té hodnocení se blíží - audinka66

Ale jo! Teď přes léto jsem byl v Čechách čtyři měsíce! >:D

jumper (Modo Team) 24.09.2008  03:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: 100té hodnocení se blíží - audinka66

Jenom v létě jsi tu byl? Takže se stěhuješ jako stěhovavý pták za teplem >:D

Poustnik 24.09.2008  10:55

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 100té hodnocení se blíží - audinka66

Tak Vídeň je jižněji, ale že by tu hrozily nějaké tropy...... >:D Lyže už blejskám! :-)

jmurjr (H22A7) 23.09.2008  21:45

« Re: 100té hodnocení se blíží

tak ho tam mas. spokojny? ;-)

"-- skrytý --" 10.10.2008  19:20

nice

nice car ;-)

jumper (Modo Team) 18.10.2008  20:15

Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

:no: :no: :no:
    Sem toto téma určitě nepatří, ale jak se dnes národ zachoval téměř 20 let po komunismu, tak začínám uvažovat o přesunu směrem na západ

karfiol 18.10.2008  20:25

« Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

podle mě nejsou výsledky voleb důvodem k přesunu na západ,ale stačí se jen vyrovnat s názorem většiny české republiky.já k volbám nedorazil a i kdybych měl čas,tak se na to asi vyseru,protože jsou to * jeden jak druhej..modrej pták,růžicka,třešnička...je to jedno...pořád jsou to ty samý ksichty...už dvacet let

foto Martin911Turbo

Martin911Turbo 19.10.2008  12:27

« Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

naprosto souhlasím nalevo i napravo stejná verbež!!! naházel bych všechny do rozvodněný vltavy!!! Tenhle stát je nepoučitelnej, nedokáže se z chyb poučit a udělat opatření. Situace za poslední roky je znovu na převrat!!!

Ondřej Šámal 18.10.2008  20:37

« Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Ono je prakticky jedno, kdo je právě u kormidla (vyjma KSČm), jde spíš o to, že lidé jsou tak hloupí, že skočí na laciné populistické kecy typu zrušení poplatku, zastavování růstu cen atd. Holt, Češi jsou asi národem, který můžete opít i rohlíkem :no: :no: :no:

EricCartman 18.10.2008  20:41

« Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Přesně tak... A Paroubek se bude teďka dva roky natřásat, jak je nejlepší a jaký je to borec. To bude na blití 8-s

jumper (Modo Team) 18.10.2008  20:55

« Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Já názor většiny národu plně respektuji a to je právě ten důvod proč se za ně stydím!
          Jak píše xganga proto se za ně stydím, že skočí na laciné kecy a se svými neúspěchy nechtěji bojovat, ale nechávat zodpovědnost na druhých a věřit, že se o ně někdo postará, když to nedokážou sami a závistivě koukat, že když někdo něčeho dosáhne tak ho za to vláda sebere a postrestá. A právě z toho je mi na blití, že je to názor většiny národa :no: :no: :no:
          Né nadarmo to o nás říká zbytek Evropy, že Češi jsou závistiví a nepřející

jumper (Modo Team) 18.10.2008  20:57

« Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Když Čech vidí sousedovo prase, tak se nebude snažit mít taky takový, ale bude se raději snažit aby to sousedovo chcíplo :no: :no: :no: mezi takovejma lidma se mi žít opravdu nechce!!!

EricCartman 18.10.2008  21:04

« Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Já s tebou naprosto souhlasím :yes:

Poustnik 18.10.2008  21:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

To je hezké, že se tak rozčiluješ, je vidět, že ti to není lhostejné, jen tak dál! :-)

Dadánek (AlkoholixXx) 18.10.2008  20:53

« Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

jumper já tvrdím toto: Kdo nejde k volbám, jakoby volil komunisty. Protože kdo mladej jde k volbám? A důchodci VŠICHNI!!

EricCartman 18.10.2008  21:06

« Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Já jsem si taky myslel, že komouše volí jenom důchodci, jenže jsem zjistil, že se nejspíš mýlím. Sice neznám nikoho ze svých kamarádů, kdo by je volil, ale když jsem se díval na kandidátku KSČM u nás, tak bych řekl, že tam bylo víc lidí ve věku do 30 let, než těch nad 50. To už je k zamyšlení.

Poustnik 18.10.2008  21:13

« Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Kandidátka a členská základna je něco jiného. Těch mladých je tam jedno procento. Ale na kandidátku se dostanou, protože mládí má zelenou....jsou to prostě naivové, kteří jsou příliš usedlí,aby byli pravověrnými anarchisty....ale co si povídají na členských schůzích s těmi důchodci zapšklými, to by mě teda zajímalo!!!! :-O >:D

Ondřej Šámal 18.10.2008  21:17

« Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Znám kluka, který s komunisty sympatizuje. Příčinou je ale brainwashing ze strany rodičů, kteří jsou svazáci par excellance. V dnešní konzumní době, žádný normální člověk nemůže sympatizovat s ideologií, která je sice krásná, ale v praxi naprosto neproveditelná. Jak píše Poustnik, naivita a vidina "lepších" zítřků je ten motor, co žene komunisty dopředu.

jumper (Modo Team) 18.10.2008  21:25

« Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Zmiňujete pouze komunisty, ale ČSSD rovná se KSČM. Obě dvě strany lidem slibují nesplnitelné. Copak jste lidi zapoměnli co tady dokázali za 8let vládnutí. Všechno to jsou jen populistický keci a blbý Češi na to opět skočí. Za jejich vlády pouze slibovali, něco málo rozdávali, tím akorát ZEMI ZADLUŽILI, ale tohle nejde do nekonečna - o to hůř se z toho pak bude země vzpamatovávat

Poustnik 18.10.2008  21:33

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Ale to my všechno víme, to nám nemusíš říkat. Volby komunální nejsou volby senátní a je to normální, že každý chvilku tahá pilku. Až zas ČSSD přijde k veslu, bude muset ubrat plyn ze svých slibů...Mě by ani tolik nevadilo, že zas budou u vesla oranžoví, jako to, že ryba smrdí od hlavy...že taková spousta politiků ve vrcholných funkcích napříč politickým spektrem považují korupci a užívání neoprávněných výhod za normální. To - není normální. A hlavně mravné.

Ondřej Šámal 18.10.2008  21:34

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Samozřejmě, členové ČSSD jsou z větší části bývalí komunisté, ve všech 13 krajích, kde socani zvítězili, mohou utvořit vládnoucí koalici s KSČM. Sám Paroubek řekl, že bude jednat se všemi subjekty, se kterými může zaručit platnost jejich programu (tomu je nejblíž právě program KSČM).

jumper (Modo Team) 18.10.2008  21:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Musím jen doufat, že až nastanou volby do poslanecké sněmovny a ty možná budou předčasné, že lidem nebude lhostejný osud a budou chtít se svým životem udělat něco sami a ne spoléhat na to jak se o ně postará ta hlava vepřová Par,oubek. Jinak to vážně balím směr západ

Ondřej Šámal 18.10.2008  21:43

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Jako Středočecha mě teda vážně dostalo, že místní kandidát na hejtmana za ČSSD Rath, dokázal ty lidi tak oblbnout :-( K té emigraci, navrhuju Hawaii nebo Oceánii >:D :yes:

Rysguf. 18.10.2008  23:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Ako citam vasu diskusiu, som rad ze zijem na Slovensku, tu sa komunisti do parlamentu dostat nemozu, inak by zacala obciaska vojna ;-)

Ondřej Šámal 18.10.2008  23:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

KSS na Slovensku opravdu nemá takovou pozici jako u nás, buďte rádi, protože Fico by byl první, kdo by je pozval do vlády, je to takový slovenský Paroubek :no:

Rysguf. 18.10.2008  23:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Fico - neFico. Nasa ekonomika je na tom tak dobre ze Fico to ani nemoze pokazit. Nastastie. Aspon to.

Poustnik 18.10.2008  23:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Tak mohl by....ale mě se líbil názor nějakého vašeho ekonoma, /já teď poslouchám ve Vídni jen slovenská rádia.../ že je skvělé, že žádné ekonomické zákony ani zásahy nevymýšlí, že když nic nedělá, ani nic, chválabohu, nezkazí..... >:D

Rysguf. 18.10.2008  23:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Ano ano! Presne >:D On vobec nic nerobi >:D On len zbiera uspechy po minulej demokratickej vlade (reformy, euro...), takze preto nam je dobre >:D

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  09:23

« Re: Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

ja znam zase holku ktera voli ods jen proto že je voli rodina

EricCartman 18.10.2008  21:19

« Re: Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Ale mezi členskou základnou a voliči je taky rozdíl. Proto si myslím, že je mezi mladými více voličů komoušů, než by se mohlo zdát. :no:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  09:21

« Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

třeba já a volil oranžovou

Dylan McKay 30.10.2008  08:46

« Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

V této diskusi, kterou jsem přehlédl když byla aktuální (škoda) v naprosté většině názorů podoruju uživatele Turbokluk... :yes:

PS: jumper, já se zase stydím bydlet v modré Praze... :no:

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:23

« Re: Re: Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Šviháku tak tímto názorem, že podporuješ Turbokluka jsi mě hodně zklamal a naprosto to nechápu vzhledem k tomu, že jsi podnikatel. Protože filozofie ČSSD a podnikání naprosto nejde dohromady. To je to samé přirovnání kdybych řekl, že chceš-li z plamínku udělat oheň zalej ho vodou :no: :no: :no:

Dylan McKay 30.10.2008  09:32

« Re: Volby 2008 - STYDÍM SE ZA TO ŽE JSEM ČECH!!

Jumpre, uber ze svého fanatismu, rozhodně bych nevolil modrou aroganci, která jedná o nás bez nás. Tečka.

hruodolf 19.10.2008  11:46

v tomhle [odkaz] bychom si měli vzít z "komunistický" Číny vzor :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  09:28

nazor

NO JAK JSEM SI TO TAK PROČETL. JE PĚKNE ŽE SE STYDITE ZA ČECHY JA ZASE ZA NĚKTERE Z VÁS.CSSSD A KOMUNISTE NENI TO SAME TO ŽE MAJI SOCIALNI PROGRAM NEZNAMENA ŽE SE SPOJIME S RUSKEM PROTOŽE TAM BYLK TAKY.
    A ODS ty abych volil to bych muserl byt pěkně v * je to krasna strana pokud jsem v ni pač se tam daji nahrabat prachy, nebudu chodit dalečko třeba POV od 1 ledna kolik asi dostali do kapsy za takovou *.
    Pro mě je ods strana pro podnikatele kteří okradaji ostatni né všichni ale spousta když vidim všechny ty vyhody pro podnikatele tak si teprve řeknu že tady bydlet nechcu.

Ondřej Šámal 19.10.2008  12:28

« Re: nazor

To samé to určitě není, ale většina z vrcholných politiků ČSSD byla předtím v KSČ. Už po volbách v roce 2006 sám Paroubek prohlásil, že má ve Sněmovně 100 hlasů (ČSSD+KSČM), sám chtěl s komunisty a KDU-ČSL vládnout a málem se mu to nepodařilo. Při podpisu smlouvy o radaru si členové ČSSD pozvali do Lidového domu ruského generála, který nám vyhrožoval, že Rusko namíří svoje rakety na Prahu. ČSSD má sice v názvu "sociální", ale k právé sociální demokracii má hodně daleko (viz Paroubkovi kamarádi, kteří se hádají o to, kdo má v kapse milion). Rozhodně netvrdím, že ODS je neposkrvěná a skvělá strana, ale to, že se lidé nechají oblbnout bývalým svazákem, který jim naslibuje doslova modré z nebe, to je hodně smutné :-(

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  13:18

« Re: Re: nazor

" s tim socialni pravdu, pravy přiklad socialnosti je když topol letel vladním letadlem na lyže.
        A jestli je proviněni ze ma bohate kamarady tak mas pravdu je vinen. A jsem rad ze topol chodi do hospody v horni dolni aby nahodou nepotkal někoho kdo ma v kapse víc než 500kč.
        A zajimalo by mě co ti udělali komuniste, komusnismus je špatny každy krajni směr je špatny ať už pravice nebo levice

Ondřej Šámal 19.10.2008  13:32

« Re: Re: Re: nazor

Mně osobně nic, ale mé rodině toho udělali, myslím, dost. Od znárodnění majetku, přes znemožnění svobodně navštěvovat příbuzné na tom "zlém a imperialistickém" Západě, až k odmítnutí mého otce na VŠ, protože neměl ten správný kádrový posudek. A takových lidí tu byly statisíce. Jestli myslíš, že ČSSD je strana čestných a na lid myslících lidí, tak žiješ v omylu. Každá!!! strana je napojená na podnikatele či méně více organizovaný zločin, politici si nahrabávali už za komunistů, po revoluci při kupónové privatizaci, za 8 let vlády socialistů ani nemluvě. Tohle vítězství levice chápu jako vítězství hlouposti a populismu, kdy ČSSD založila svou kampaň na oblbování mas (např: Kraj zaplatí těch "hrozných" 30 Kč za lekáře, či že zastaví zdražování, což je pitomost kardinálních rozměrů). Holt, najde se zde pořád dost lidí, kteří jim na to skočí. A to je to, za co se tady většina lidí stydí.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  16:00

« Re: Re: Re: nazor

Jo je videt že tve znalosti politiky konči u toho že komuniste k vaší rodině nebyli hodni ani k moji nebyli zrovna hodní.
            A byt tebou tydy přiznivcem ods tak o kradeni vubec nemluvim asi nevis kdo stal v čele kuponové privatizace a kdo si na ni asi namastil kapsu, tak z prvni privatizace jsme se zvedli zase ma stat podniky ktere mu vynašeji třeba čez a co s ním udelame podle ods prodame ho proč by někdo kdo da 20% z ceny do kapsy ods nemohl mit předkupni pravo.
            A těch třicet korun je pakatel ale jde o princip ja a lide kteří pracuju si všichni plati socialni a zdravotni z sveho platu at maji 15000 nebo 50000měsičně ale třeba vsichni nebo většína pornikatelu a živnostniku ne všichni nechci obvinovat priznava minimalni mzdu a vše si odepiše pak dostanou dětske přidavky přidavky na bydleni atd.
            Samozdřejme plati i min zdravotni a co když dotyčny podnikatel dostane rakovinu jejichž lečba stoji třeba 1 000 000korun určo když podělaval stat a odvaděl min daně i když mel plat nekolika nasovbne vyšší si ted tu lečbu zaplati ze sve kapsy když do niu celou dobu sypal co??
            A mk te kampani když byly volby do dolnji komory tak měla ods strašně poctivou kampan pokud si nepamatujes tak indiona jones v jeskyni všede cervene napisy parouubek a ksčm a krev na stenach to bylo tak fér.
            A vis co udelal cteny tomol dnes vypustil zpravu že trest pujde do kraji že kraje řekly že nechcou oby ods objižděla města jako cssd proč asi třeba proto že by pak nedostali už ani hlasek.
            Doufam že jsi se dnes dival na otazky vaclava moravce byla do sranda obzvlast my červeno oranžovi jsme se smali tomu vašemu tajtrlikovi. Ale ty ses asi nesmal možna proto že ten kdo voli ods ma na atelevizi zvlastni mod tzv bluevision něco jako ružove bryle jen pro ODS zkus to někdy sundat taky se pak zasměješ.

Ondřej Šámal 19.10.2008  16:22

« Re: Re: Re: Re: nazor

Ano, moje politické znalosti nejsou dokonalé, proto taky Politologii studuju, abych je nabyl. O kupónové privatizaci vím, vím, kdo ji zmrvil (nemysli si, že v režii ČSSD by dopadla líp, spíš naopak). Privatizace státních podniků je normální proces transformace na tržní hospodářství, kdy si stát nechá jen to minimum, co potřebuje, zbytek jde do soukromých rukou (takhle to funguje všude ve vyspělém světě). S těmi 30 korunami je to takhle: v krajských nemocnicích bude poplatek hradit kraj, tudíž budou chybět peníze jinde, kde je to potřeba-to je čistě populistický krok. Poplatky u lékaře byly zavedeny jako REGULAČNÍ, všechny peníze zůstanou těm subjektům, které je vybírají (v Příbramské nemocnici si za vybrané peníze koupili 2 sanitky, což považuju jako jednoznačné pozitivum a zlepšení dostupnisti lékařské péče). Zdravotní pojištění je tu proto, aby ti pomohlo v situaci, kdy potřebuješ nějakou nákladnější léčbu, to s poplatky nemá vůbec nic společného. Jestli si vzpomínáš, tak v roce 2006 vedla ČSSD kampaň "ODS mínus", žádný vlastní program prakticky nepropagovala. Jediná strana, která avizovala reformy, byla právě ODS. Reformy, které tady měly být už dávno, ale populistická socialistická vláda, ze strachu ze ztráty voličů, se na ně vykašlala (stačí se kouknout na Slovensko, kde socialista Fico sklízí plody Dzurindových reforem). Nevím, kde jsi přišel na to, že jsem ODSák. To, že se nenechám oblbnout lacinými kecy a sliby, neznamená, že musím volit ODS (i když je mi tato strana z celého politického spektra asi nejblíž).

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  17:02

« Re: Re: Re: Re: Re: nazor

reformy pokud vim tak jedine z baliku reforem co jede jsou ty poplatky
                A nejder o privatizaci ale o to jestli se podniky prodávaly za tržní hodnotu

Ondřej Šámal 19.10.2008  17:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Neprodávaly, to je jasný, ale myslíš, že by to bylo lepší za vlády jiné strany? Ono po bitvě je každý generál. Věř, že kdyby vládla ČSSD, či jiná strana, dopadlo by to přinejlepším stejně ;-) Jinak reformy jedou snad všechny, jak zdravotnická (regulační poplatky, transformace nemocnic na akciovky), důchodová atd. Je mi vcelku jedno, že ČSSD vyhrála, pokud bude vládnout minimálně stejně dobře, jako ODS, ale mně jde o to, jak lehce se dali lidé oblbnout ;-\ :no:

Hanss (MoDo Team) 19.10.2008  17:51

Tak to mi stačí:
                    jsem apolitický, tzn. že v tuhle chvíli bych nedokázal volit nikoho z naší "scény", navíc už je mi to fuk, páč si čovek stejně nevybere - není z čeho!! Ale z čeho jsem úúúplně hotovej tady, jsou ty podělaný socialistický kecy Turbokluka - to se mi snad jenom zdá!! Jednoznačně tady stojim na straně Xganga (který musím uznat působí velmi uvědomněle a vyrovnaně), umí diskutovat, nikoho neagituje atd. Ale co tady předvádí ten klučina, to nevim jestli se mám smát, brečet nebo ho bít !! Bohužel to neumim napsat v klidu jako tady "kolega", ale tohle mi fakt vytáčí - mně ty socani přijdou tak naivní, že to snad ani neni možný, ty jeho argumenty - no prostě konec! jasně, že to neuzná, pravděpodobně bude na mě útočit, ale to já mám fakt na háku, je mi to jedno, jak jsem psal, ale tohle jsem si neodpustil. Takže tak :-) :-) :-!

Ondřej Šámal 19.10.2008  18:10

« Re: Re: nazor

Díky, Hansii, já rozhodně nikoho za svůj názor kritizovat, či zesměšňovat nebudu, od toho přeci tu demokracii (trošku divokou) máme. Ale taky mě namíchne, když někdo zaslepeně věří jedné straně, ať je to ČSSD, ODS, nebo další partaje. Svět taky není jednobarevný ;-)

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  21:28

« Re: Re: Re: nazor

nejde o slepou duvěru ale o to kdo je bližší mym postojum a myšlenkam kdo je mi symtatičtější a toho branit volit atd

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  21:03

« Re: Re: nazor

Pěkný nazor takovy politicky. popsana spousta řádku a žadna myšlenka kromě toho že se mnou nesouhlasíš.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  16:04

« Re: Re: Re: Re: nazor

a zkus kouknout na nezamestnanost a kurz koruny během těch 8 let vlady socialnistu klesa nebo stoupa,, hele ona stoupa že by to bylo tim že to umi.narozdil od těch co obchoduji se zdravím

A prosim tě je ti sympaticky třeba kalousek, langr topolanek bursik, čunek???? >:-[]

"-- skrytý --" 19.10.2008  17:56

« Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Růst koruny není v žádném případě zásluhou sociálně demokratické vlády, vlastně se na něm nepodílí žádní vysocí političtí představitelé, bez ohledu na ideologii. V tržní ekonomice, pokud se zrovna nachází v oné příjemné rostoucí fázi, mohou zásahy státu leda uškodit, takže jediné, co by v takovém případě měli premiér a ministři dělat, je vše jen z povzdálí sledovat a tohoto procesu se nemýchat. Většina z těch našich je naštěstí dost chytrá, aby to pochopila. Samozřejmě se, opět bez ohledu na ideologii, později nezapomenou zmínit, že onen hospodářský růst byla jejich zásluha, což je ovšem kravina. Jediný jejich přínos tomuto procesu je, že se do něj nepletou.

V té poslední větě máš ovšem pravdu, hlavní problém současné ODS je infantilní (čumte, sbalil sem Talmanovou) Mirek Topolánek, který uvažuje na úrovni pokročilé imbecility. Pan Langer také v posledních dvou letech provádí zajímavé věci, až si jeden říká, jestli mu někdo za oponou nemíří pistolí na hlavu.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  21:14

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Ja nikoho nenutim aby nevolil podle sveho svědomi jen jsem napsal jak vnimam ODS- jako stranu podnikatelskou ktera se orientuje na majetnější vrstvy, tím pádem se moc nezajima o většinu našeho národa. A pokud si mam vybrat tak pujdu radsi za paroubkem ktery vi co chce a vi co ma udelat aby byl uspěšny než za topolankem ktery ma na všechno komise rady vybory ktere nakonec jen žerou prachy, vic koalični spojenec schwarcemberk ktery si na cunka objednal detektivy a auditory z usa ti předložili několikati stovkovou studii a zametlo se to pod stul. To same po aktualnich volbach kdy dnes topolanek v OVMoravce vzkazal krajum že je to jen jejich chyba že nevyhrali když všichni vime že šlo o celostatni temata. A s každou se kterou častečně souhlasiljednim dechem řekl že ON VELIKAN TO ŘIKAL OD ZAČATKU.
                Pro mě je největším problemem nespravedlnost v přidělovani davek a přiznavanim mzdy a zdravotnictvi pro mě je to věc se kterou se neda obchodovat a měla by byt v rukou statu.

Ondřej Šámal 19.10.2008  21:46

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Ano, ODS se mimojiné zaměřuje na malé a střední podnikatele, kteří jsou základním kamenem naší ekonomiky. Tito lidé zaměstnávají nejvíce lidí, odvádějí nejvíce na daních. Pokud se bude dařit jim, bude se dařit většině. Zatímco ČSSD se orientuje na sociálně slabší (=většinou snadno ovlivnitelní), kterým rozdává z našich daní a tím si zajišťuje voličskou základnu. Stačí zvednout sociální dávky o pár stokorun, zaplatit 30 korun za návštěvu lékaře, a poslušné ovečky dají do urny právě papírek ČSSD. Třeba takové "mobilovné", tj. příspěvek soc. slabým na platby spojené s užíváním mobilního telefonu. To je výtvor ČSSD, který platíme všichni a nezaměstnaní si volají doslova na náš účet. Levice je už od prvopočátku populistická-takže slíbí masám cokoliv, jen aby získala hlasy. Kde na to sebrat peníze, to už je nezajímá (vždyť on to občan zaplatí). ODS mi rozhodně není nijak výrazně sympatická, ale je to právě tato strana, kterou teďka potřebujeme, Slovensko zavedlo reformy už vládou v roce 02´ a euro přijme 1.1.2009, my máme zatím JEN 4 roky zpoždění díky neschopnosti socialistů provést aspoň nějaké počáteční reformní kroky. Nemusíme ODS milovat, ale rozhodně nesmíme skočit na špek velkohubému Paroubkovi, který by tuto zem dovedl během pár let na úroveň Albánie.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  21:59

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

No newim jestli je slovensko přiklad podle ktereho by jsme se měli řídit.
                    Podpora podnikatelu a to co je u nas jsou dvě věci, u nas podpora zamestnavatelou znamena že před finančakem jsem chudák ktery vydělava minimum jen tak aby přežil a z toho minima odvadim zdravotni takže mě nesere že pak dam třeba 1 000 za poplatky za rok. A jako normalni člověk odvadím tolik kolik mam nemužu to upsAT a k tomu zaplatim 1000 za poplatky-- v připadě že sem zdravy pokud jsem nemocny a jsem podnikatel ktery přiznaval minimumum tak moje lečba neni placena z meho zdravotniho ktere děla pakatel ale ze zdravotniho těch lidi ktere je lehke opit rohlikem jak jsi psal tenhle přistup se ti libi--
                    Opět pišu že to nedělaji všichni ale ti co to dělaji a neni jich malo proč oni si svou lečbu třeba rakoviny neplati ze sveho At prodaji to auto s odpisem co koupili manželce na na nakupy atd.--tohle se mi nelibi a protože tito lide voli ods tak ja budu v opozici a protože zeleni včele s bursikem ktery obešel všechny strany a v žadne neuspěl si založil vlastni a kdu jejichž zakladni myšlenka věřit v boha-tzv kostelnaci tak strana kterou budu podporovat bude a je CSSD

Ondřej Šámal 19.10.2008  22:09

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Vždyť je demokracie, každý má právo na svůj názor, já ti ho neberu. Jinak Slovensko je právě ten vzor, se kterým bychom se měli porovnávat. Dzurindova pravicová vláda zavedla reformy, které našláply tamější ekonomiku, sám velký Fico si je vědom jejich kvalit, a proto je nezrušil, pouze upravil (odstranil poplatky u lélaře apod.). Nikoho nenapadám za to, koho volil, jen nesmí mít v očích oranžovo (rudo, modro) a nevidět ty aspekty, které jsou důležité. Pro celou naši republiku jsou momentálně prioritou číslo 1 reformy, které je nutné přijmout a uvést v platnost. To, bohužel, ČSSD není schopna zajistit. Věř mi, že jakékoliv reformy jsou dobré, status quo, který tady panoval za ČSSD, by nás za pár let odstavil mimo hlavní ekonomický proud Evropy.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  22:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Bohužel nemužu si vybrat z každe strany něco.A myšlenka že jaka koli reforma je dobra--- určitě sam teto formulaci nevěříš.
                        Já jsem pro reformy ale pro ty ktere nam pomužou a ty ktere řeší nějákou situaci. tyhle reformy jsou vystřel do tmy.S reformou zdravotnictvi měl někdo přijd když měla vzp stratu 10 mld korun- nikdo nepřišel rath vytahl zdravotnictvi z krize jako spravny krizovy manager a cela republika byla předana dle meho nazoru v dobrem stavu tak proč mi někdo nuti myšlenku že bez reforem bedeme na urovni albanie. Když jak tady zaznělo žijeme v tržní ekonomice

Ondřej Šámal 19.10.2008  22:40

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Nesmíš mě tolik chytat za slovo. Jsme sice tržní ekonomikou, bohužel náš systém je směsicí socialismu, postsocialismu a kapitalismu. I 19 let po revoluci pořád nejsme čistě tržní ekonomikou se vším všudy-to právě musí řešit reformy. Jestli jsi pro reformy, tak proč volíš ČSSD? Vždyť tato strana žádný reformní program nemá (ty jejich výtvory řeší situaci na pár let, my jí potřebujeme vyřešit aspoň na pár desítek let). Po 8 letech vlády socialistů byla naše ekonomika v dost žalostném stavu, schodek se ve dvou letech pohyboval kolem 100 miliard (konkrétně cca 97 mld a jednou dokonce 119 mld). Pro splnění kriterií maastrichtských kritérií je mimojiné nutno snížit schodek veřejných financí pod 3% HDP, což se stamiliardovým schodkem není možné. Takže čeká nás euro, přechod na čistě tržní ekonomiku, jsme v EU, kde platí zóna volného obchodu-tohle všechno jsou věci, které stávající systém skoro nezná, proto jsou všechny ty reformy důležité.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 20.10.2008  07:49

« Re: nazor

5ekl jsem že jsem pro spravne reformy ty dle meho nazoru ods neděla, A muj zdrawy rozum mi ríka že reformy kratkodobe dokaži lepe reagovat na změny než jedna na 10 let dopředu, pak přijde jedna krize a reforma je v hajz...
                            A statni dluh se řeší prodejem firem ktere stratu vydělavaji sorry ale tohle přece nikdo nemuže podpořit teda pokud se tu firmu nechysta koupit.
                            A řict že po 8 letech sociallistu je naše ekonimika v * nop nevim mzda nezamestnanost a hdp mluvi trochu jinak

Ondřej Šámal 20.10.2008  12:04

« Re: Re: nazor

Na výši mzdy a HDP má vláda minimální vliv, to jsou věci, které se vyvíjejí samostatně (přece vláda neurčuje výši mzdy a HDP). Ty "reformy", které mají socialisté, řeší situaci možná na rok dva, což je zbytečný, my musíme náš systém přizpůsobit na delší dobu. Čím dýl se budou reformy odkládat, tím budou radikálnější. A vítězství ČSSD v krajích přesune pozornost ODS od reforem spíš k politickým záležitostem. Je mi jedno, jestli tady budou někdy zase vládnout socialisté, jen ať je to po reformách.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:19

« Re: Re: Re: nazor

je logicke že se vlada nesejde a neřekne si od zitřa bude růst a hdp a pozítří zas mzda.
                                Ale ta vlada spolu utvaří pro prostředí pro ty tve drobne a střední podnikatele kteří zaměstnávaji většinu lidi nebo ne?
                                A když ne tak jdem do pravěku a zlate pravo silnějšího

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  22:01

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

A slovo reforma neni synonymek k slovu spravne nebo výhodne

TurboKluk(smazat hodnoceni) 19.10.2008  21:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Maš pravdu ta křivka je jasna rust pak co nejdele podržet a pokles, Ale nemužeš rict že vlada ktera tady byla osm let vlastně nic nedělala, neřikam že je to jen jeji dílo ale nějaka ta zasluha tam bude např EU.
                A ted nevim kdo muže za zakon o POV ručení ktery plati od 1,1--krasna ukazka lobingu nebo třeba ona značka zimni vybava a pneu min 4mm hloubky --je to logika nabo nadita kapsa našeho ministra z ODS, to jsou dva dle meho nazoru nesmyslne zakony během dvou let,
                Bylo za ministra šimunka take 8 takových zakonu???

Rysguf. 20.10.2008  00:11

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

Chcem reagovat na vetu, v ktorej pises ze "vlada ktera tady byla osm let vlastně nic nedělala...". Predpokladam ze to bola asi pravicova vlada, nie? :-)
                  No ja len ze potom s vami velmi silno sucitim, totiz nasa 8-rokov vladnuca pravica toho spravila tolko, ze terajsia lavica doslova nema co robit a ani nemusi vobec nic robit :-) Je pravda ze nasa "socialna" lavica znova zadlzuje vsetko co sa da, ale aj tak to je vyborne :yes:

Este k tym poplatkom v nasom (SR) zdravotnictve, resp. 20 korunovym poplatkom u lekara.
                  Zdravotnictvo bolo neskutocne zadlzene a nedalo sa odlzit. Az jeden clovek dostal napad ze si to my ludia zaplatime. A to vam je napad genialny! Clovek je u lekara tak 10x do roka, to sa da zniest, ti ludia co mali problemy a chodili casto - neplatili! Hlavne stari ludia prestali vysedavat v cakarnach len tak z nudy. Teda tym sa neskutocne setrilo na zbytocne predpisanych liekoch, to vas napr. nenapadlo ze? ;-)
                  No a konecny efekt bol ze chybalo smiesnych par milonov korun aby bolo nase statne zdravotnictvo bez dlhu! cim by sa tym dnom aj zrusili poplatky, lenze prisli volby a vyhrala socialna lavica. Zase mame cez 10 miliard dlh a to su tu dva roky.... :no:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:30

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nazor

A naše zdravotnictvi bylo předano bez schodku žadne dluhy nemělo.
                    A mi se nelibi že ja platim dvakrat a nekdo ani jednou.
                    A ted otazka jaky kladný vliv měly ty prachy ktere jsme dostali na dluh na naši ekonomiku.

hruodolf 20.10.2008  07:28

« Re: Re: nazor

Ono je hodně smutné, že v každé straně je spousta lidí, kteří se před rokem ´89 "angažovali". Takže vlastně ve volbách vyhráli komunisti nad komunisty. :-(

U reforem je možné jít dvěma směry:
        1. americký model: minimální daně; každý si sám platí pojištění a pokud ne, tak má smůlu
        2. skandinávský model: vysoké daně, ale též obrovské sociální výhody (ovšem jen pro ty, co DĚLAJÍ)

situace v ČR (jedno za jaké vlády): maximální daně; minimální sociální podpora pro ty, co ztratili práci; nemakačenka se mají dobře :'-(

Pro začátek by stačila reforma, že nemocenská, mateřská, rodičovská by se počítala podle výše příjmu a výše "příspěvku" by nebyla omezená.

TurboKluk(smazat hodnoceni) 21.10.2008  21:26

« Re: Re: Re: nazor

JO mas pravdu ale je rozdil jestli mas prijem jako zamestnanec teda ho neschovas nebo zivnostnik tedy mas minimalni mzdu a beres podporu i na bydleni.
          Mi u zdravotnictvi nejde o ty prachy ale o princip moje matce stat celou dobu co pracuje bere z platu zdravotni když měla 10000 byla to nějak častka když ma 30 000 je to nějaka častka a plati za to že kdyby se něco stalo ji tak z toho bude placena lečba, když se nic nestane prachy propadnou ale zaklad je že musí platit z mzdy, kdyby měla zivnostnak přizna minimum zbytek posle do švycarska a zaplati zdavotni z skoro z 0 pak jde k doktorovi necha tam dvacku neřeší to a když onemocni tak to zaplati ten kdo je zamestnanec.
          Takže zivnostik neplati tolik kolik by měl hrabe prachy a nechava se lečít z cizich, tak at neplati daně a pak se lečí za svoje prachy jako v americe

jumper (Modo Team) 22.10.2008  17:14

« Re: Re: Re: Re: nazor

TurboKluk ty jsi absolutně mimo! Co to kecáš za nesmysly! Živnostník si nemůže do daňového přiznání napsat kolik chce, jestli ti něco říká účetnictví tak veškeré svoje příjmy musí (evidovat) přiznat a dále má nárok na odpočitatelné položky a využívá jen to co mu dovolí zákon. Jestli si myslíš, že někdo podvádí tak ho udej a finančák si ho prověří. Jestli si myslíš, že je to tak jednoduchý tak si nestěžuj a staň se živnostníkem!
            Zdravotní platí stejně jako zaměstnanec podle čistého výdělku, ale rozdíl je v tom, že když zaměstnanec marodí tak dostane výplatu, ale živnostník nedostane vůbec nic nebo směšnou almužnu, která nestačí ani na obyčejné jídlo a to i v případě, že platí jak mourovatej a ještě k tomu všemu nikoho nezajímá, že i v době nemoci, když nic nevydělá musí platit sociální, zdravotní i daň z příjmu. Takže když živnostník marodí tak je těžce v mínusu. Jestli ti to pořád připadá férový tak se můžeš stát živnostníkem v tom ti nikdo nebrání volba je jen na tobě! Tak si přestaň stěžovat.
            Podle těch tvých příspěvků jsi člověk za kterého se hluboce stydím, který si pořád na něco stěžuje a když sám nic nemá, tak nezačne dělat aby měl, ale bude si všude stěžovat, že ostatní kradou a svádět svůj neúspěch na ostatní a ostatním bude jen závidět nepřát úspěch a proto volíš ČSSD(KSČM) – protože oni těm neschopným slibují, že šikovné potrestají seberou jim majetek a rozdají těm neschopným chudým a na to já opravdu slyšet nechci!!! A jestli si myslíš, že ta hlava vepřová Paroubek a spol. se s tebou podělí tak se na tebe z vysoka vyserou a nahrabou si jen pro sebe!!! Pani z ČSSD měli na to 8 let a přivedli zemi do vysoké zadluženosti a na reformy zapomněli, jen si hrabali pro sebe Gross, Špidla a jejich blízcí. Jen škoda, že lidé mají tak krátkou paměť a zase se nechají oblbnout pouze slibama! Čím déle se budou reformy odkládat tím budou radikálnější a horší budou mít dopad na lidi.

hruodolf 22.10.2008  20:10

« Re: Re: Re: Re: nazor

Nevím, jak je to dnes. Dřív se ale platilo (u OSVČ) sociální a zdravotní podle skutečného příjmu. Pak se to změnilo na minimální částku, kterou platíš ať příjem máš nebo nemáš. Samozřejmě že se vzrůstajícím příjmem se adekvátně více platí ;-) V té době spousta lidí, kteří si příležitostně přivydělávali, rušili živnosťáky. Pokud se nepletu, tak to bylo za vlády ČSSD ;-)

Ze zdravotního pojištění je placeno léčení. Nemocenská je placena ze sociálního. A nejvíc na současný systém doplácí ten, kdo má vyšší příjem :-(

TurboKluk(smazat hodnoceni) 25.10.2008  00:33

« Re: Re: Re: Re: Re: nazor

jo ten kdo ma vyší přijem a je zamnestnanec ale ne ten co ma vysší přijem a je podnikatel ten si všew odepiše a pak si jde pro dětské přídavky a to že živnostnik plati socialni a zdravotni pořad je pravda ale to že je plati uplně nejmenší co jdou už neřekne a miluju argument že nic nemam asi mě znáš velmi dobře. A zadluženost asi nebyla tak velka kdyýž se da tak lehce zlikvidovat ale prachy do republiky pomohly tomu aby zde firmy investovaly sve penize.
              Aha takže je lepší když budu stejny "*" jako ostatni a vše je ok no tak jsi to možna vzal ty ale to že na tom budu profitovat jako ostatni neznamena že s tím budu souhlasit, viš ale řika se tomu spravedlnost.
              JOJO to jsou ti chudi podnikatele kteří hledaji sportovní auto s odpočtem DPH, newim jestli jsi to ty nebo někdo jiny kdo si kupoval sport megan nebo clio--- a hlavní při výběru bylo aby šlo odepsat.
              A zajimalo by mě kolik podnikatelu kupuje manželkám auto s odpisem asi všichni a je to spravne protože co zakon nezakazuje to dovoluje, ale pořád tu jsou takoví blbci jako já kteří maji i vlastni moralku podle ktere se řídi a dokažou uznat že jsou lidi kteří potřebuji nějákou pomoc a třeba se nemohli dostat tak kam ja.

jumper (Modo Team) 30.10.2008  08:56

« Re: nazor

Po přečtení tvých názorů, je vidět, že z toho všeho ještě nemáš rozum a hodně věcí nerozumíš, takže ti tady nebudu vysvětlovat nevysvětlitelné. Možná proto to ještě není tvůj názor, ale převzatí od rodičů či někoho staršího. Tak končím s tebou debatu. Jen dodám, že pokud o někom víš kdo podvádí tak ho udej finančáku a on rozhodne zda krade či ne, tvoje názory jsou absolutně mimo. Ty jsi ten který bude pořád jen brečet a doufat, že když nemůžeš ty tak ta hlava vepřová paroubek za tebe potřestá ty šikovné. Podnikatelé jsou ti, kteří táhnout tržní ekonomiku!!! Pro takovéhle lidi jako jsi ty v mé diskuzi není místo, tak mi sem už nelez a jdi s tím krmit někoho jiného někde jinde!!!

Dylan McKay 30.10.2008  09:05

« Re: nazor

Jumper, já tě nepoznávám.

Tobě si dovolím vzkázat, abyses nestyděl za to že jsi Čech. vím, asi to byla momentální nálada, ale volby dopadly tak jak dopadly, prostě lidi řekli dost, takhle ne! S tím se smiř. Až projde tvá ODS renesancí, a stane se lidovější stranou, bude mít opět šanci.

Tentokrát jsem nevolil. Jsem podnikatel, ale kdybych volit jel, volil bych ČSSD. Příště třeba někoho jiného...

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:13

« Re: Re: nazor

Šviháku jak jsi říkal, tohle téma sem nepatří, já mám na to prostě odlišný názor a jiný člověk zase bude mít úplně jiný názor, nechci se hádat kvůli politikům...

Dylan McKay 30.10.2008  09:19

« Re: nazor

Já svůj politický názor často měním, a tak by to mělo být, jinak to přerůstá ve fanatismus. Jumpere, jsi polofanatik... ;-) >:D

Pojď radši na pivo! Nealko, samozřejmě... :-!

Chobot 19.10.2008  18:11

Ale

teda pustili jste se do té politiky s vervou 8-s

jumper (Modo Team) 30.10.2008  07:56

Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

Má někdo tip ;-)

karfiol 30.10.2008  12:49

v jaký cenový relaci???

karfiol 30.10.2008  12:51

« Re: Re: Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

pokud kolem 1,5 milionu,tak jedině caterham,nebo ariel atom v nějaký slabší verzi....ten supercharged stojí přes dva míče...jinak bych to viděl na koenigsegg CCXR

jumper (Modo Team) 30.10.2008  13:00

« Re: Re: Re: Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

O tom jsem skoro neslyšel jen o koenegsegg. Ariel zní jako prací prášek, takže už mi tu chybí jen persil >:D
          Sorry nejsem takový znalec ;-)

jumper (Modo Team) 30.10.2008  12:54

« Re: Re: Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

To záleží jen na tobě jaký si dáš cenový strop >:D

"-- skrytý --" 30.10.2008  13:08

Jenom jeden tip? 8-s
          To snad ani nejde...caterham, nebo ariel a spousta dalších aut už jsou spíš skoro závodní auta... ;-\ mezi moje favority BMW 130i, BMW M3 CSL, 430 Scuderia, Porsche GT3, ale asi v soucasny dobe vitezi Lamborghiny Gallardo LP-560.

jumper (Modo Team) 30.10.2008  13:12

« Re: Re: Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

No jo no lambo je lambo to bych taky bral a co třeba Mercedes-Benz SLR McLaren [odkaz]

jumper (Modo Team) 30.10.2008  13:14

« Re: Re: Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

Ten caterham asi máte na mysli tohle:
            ten jede jako z praku >:D

"-- skrytý --" 31.10.2008  11:48

« Re: Re: Re: Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

SLR uz je podle me moc tezky a takovy styl GT, nez sport. Ten Caterham spis tento, nez to co jsi tam dal ty... [odkaz]

jumper (Modo Team) 01.11.2008  08:10

« Re: Tip na nejlepší sportovní auto současnosti

No jo, ale v takovým autě by mě to vysálo za jízdy, ledaže bych si vzal do kapsy cihly >:D

jumper (Modo Team) 30.10.2008  08:16

Už chápu proč zde není žádné ferrari

Včera po schlédnutí jedno pořadu na nově tyhle šikulové mají svojí uzavřenou skupinu, prý čítající 25-30 členů: www.caffeteria.cz
    asi budu muset trošku přidat abych mohl zavítat mezi ně >:D

kaaRS 30.10.2008  08:24

Nazdarek dvojce,
      taky jsme to videl ale nejvic me zarazilo ze Vlada Hron ma Ferrari. :-)

jumper (Modo Team) 30.10.2008  08:29

« Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

to jsem celkem čuměl, někde jsem nedávno viděl, že má nějakou audinu S, ale co jsem se díval na videa na jejich stránkách tak jsem ho tam nikde neviděl. Možná jen reklamní tah >:D

kaaRS 30.10.2008  08:31

No nevim jestli Vlada Hros je ten pravy pro reklamu. >:D

jumper (Modo Team) 30.10.2008  08:33

« Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Je fakt, že jeho zrovna nemusím.
            Četl jsi diskuzi u Hanse o zrychlení mého FRka? Zkoušel jsi to taky někdy?

kaaRS 30.10.2008  08:36

« Re: Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

NO neco malo cetl. Ale nevim hlavu patu za kolik ti to namerilo???

jumper (Modo Team) 30.10.2008  08:42

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

No právě že 6,5s na 100 což jsem sám nemohl věřit a navíc to takhle jelo i mercedesu s 270koňma, tak jsme dali sprint vedle sebe a fakt jsme byli úplně stejně. Tak jsem se chtěl zeptat jestli jsi to taky měřil. Hans mi pak na youtobe ukázla videa kde je to kolem 7s, takže tyhle auta asi mají celkem potenciál

kaaRS 30.10.2008  09:10

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Tak ja to nezkousel nemam ten pristroj ale moc se mi to nezda. Zase tak tychle se mi to nezda mozna dnes jak pojedu z prace to na letisti zkusim jen se stopkama v ruce.

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:37

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Taky jsem tomu nemohl uvěřit, ale okolnosti a jasná fakta mluvila jasně >:D :yes:
                    Teď víš co máš doma za bestii >:D

kaaRS 30.10.2008  09:41

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

No opravdu to dnes zkusim a vecer ti sem napisu. Jsem plny ocekavani. ;-)

Dylan McKay 30.10.2008  08:32

« Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Vlastu Hájka znám dobře. V době, kdy jsem za jeho sekretářkou jezdil v Avantime měl BMW 3 Compact, a plánoval koupi nějakého lepšího auta. Pár let sem, pár let tam, kluk jedna šikovná dnes jezdí ve Ferrari, a já mu to přeju, protože je to dobrý kluk.
      Hron je bezesporu umělec mnoha tváří, a na obrazovce se měl sakra co ohánět, aby si svůj sen splnil. Jsem rád, že Ferrari jsou v ČR v těch dobrých rukách! :yes:

Kdybych měl jednou Ferrari, tak ho dám určitě sem. Třeba mi ho koupí Stefanovo Mormoni! >:D

jumper (Modo Team) 30.10.2008  08:38

« Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Šviháku - Kdo je to Stefanovo Mormoni???
        Jeho pořady se mi moc nelíbí, ale asi je šikovný, když to tolik sype a je vidět, že jsem asi jediny kdo se na jeho pořady nedívá >:D Nebo dělá ještě něco jiného?

Dylan McKay 30.10.2008  08:52

« Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Stefan H včera v diskusi pod Cayennem napsal, že je z církve Ježíše Krista, a vnucoval nám jeji učení. Setkal se tam s nevolí, a tak alespoň upravil své hodnocení směrem dolů. Stojí za to si poslední 4 stránky přečíst!

Jeho fanatický hnuj jsem překopíroval do jeho diskuse Mercedes A...

PS: nahoře jste psali o politice, o volbách. Nemyslím si, že je zrovna MACZ dobrý vzorek, spousta kluků chodí ještě do školy, a o reálném životě vědí kulový...
          Asi je každému jasné co tím myslím. Kvůli politice bysme se neměli hádat. A už vůbec ne kvůli náboženství, jako včera- to tady nemá teprve co dělat!

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:03

« Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Máš pravdu a taky jsem tu diskuzi o volbách ukončil a už se k tomu nebudu více vyjadřovat. V tu chvíli jsem se k tomu chtěl vyjádřit, protože jsem z toho byl hodně zklamaný, a chtěl jsem pochopit co k tomu lidi vede, ale s tím nic nezmůžu. Už je to minulost.

Náhodou znám spoustu lidí, kteří jsou věříci, někteří jsou v poho a někteří jsou zase extrémy, zase je to jen o lidech.
            Dneska marodím tak se tam i možná kouknu ;-)

Dylan McKay 30.10.2008  09:12

« Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Ty jsi hroznej paličák pravičák. Tyhle volby skutečně neprohrála ODS, ale Topolánek. Je mi líto, že ho úplně neodstraní, a tady se ptám PROČ? Protože toho na ostatní Mirek moc ví? ;-\

Já mám rád Pavla Béma, i když by si mohl některé laciné řeči odpustit. Je to přítel naši rodny, tak vím, že je to duše čistá...

Dnes mi přišel mail od rodiny z USA, že všichni volí Obamu, a moje sestřenice mu pomáhá s kampaní, jakási Tasha Carvell Svihovec. Před lety zase jiná sestřenice byla stážistkou v Bílém domě spolu s Lewinskou u Clintona, mám jejich společnou fotku. Ale co vím, doutník mu nekouřila... ;-)
              No a aby toho nebylo málo, dva bratranci Kevin a Charles pracují pro senátora za Severní Dakotu Byrona Dorgana. Jeho jsem poznal, a mám dveře do USA stále otevřené...
              Tak až tu vyhrajou Mormoni, doufám, že půjdeš se mnou! Víte co? Pojďte všichni! >:D ;-)

kaaRS 30.10.2008  09:27

« Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Ano vzdy pujdem za tebou a budeme te nasledovat. >:D

Nechces si zalozit najakou sektu??? >:D

Dylan McKay 30.10.2008  09:30

« Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Už ji sám Stefan založil, ještě nemá jméno, ale jsou to všichni v čele s Svihakom... >:D

kaaRS 30.10.2008  09:34

« Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

A je i nejaky clensky poplatek??? Kde vydelas tam. ;-)

Cele jsem to prelouskal u tebe v diskuzi a muj nazor je ten ze to sem nepatri a hlavne nam ty nesmysle nema tlacit do hlavy kazdy jsme jiny.

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:33

« Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Taky si myslím, že Topolánek ODS ublížel asi nejvíc, ale najdou se v této straně ostatní schopní lidi. Mě ani tolik nevadí ČSSD jako diktatura paroubka a toho se bojím nejvíc, v této straně určitě nevládne demokracie jako to mají v názvu!
                Třeba Béma celkem taky znám, jedna z mých bývalek mu pomáhala nahoru nebo se na něho spíše nalepila a dotáhla mě i do jejich místního sboru kde jsem se stal členem. Po ukončení vztahu jsem i ukončil členství, protože politika určitě není to čemu bych se chtěl věnovat

kaaRS 30.10.2008  09:38

« Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Bema znam taky osobne delal jsme s nim kapitanske zkousky na lod v chorvatsku

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:58

« Re: Re: Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Spíše by se měl přihlásti někdo kdo Béma nezná nebo mi zkolabuje diskuze >:D

Dylan McKay 30.10.2008  09:39

« Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Topolánek se obklopil podivíny, Bém má lepší plány, chce se obklopit exhejtmany, kteří snad vědí o problémech krajů více. A ODS mi demokratická taky zrovna nepřijde, Dalící a podobní, vypuzování Tlustého, a za podivných okolností podivná podpora od Melčáka a Pohanky. Stalo se hodně špatného, a jako změnu si představuju opravdovou změnu.

ODS je v rukách Béma s exhejtmany, musí se zprostit všech Topolánkovců, Julínka, Langera, a podivínů jako je Parkanová. Prostě kšá, kšá, kšá!

kaaRS 30.10.2008  09:44

« Re: Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Ja myslim ze ale CSSD zase takou zmenu neudela je to jedna verbes jak druha. Chvilku budou u moci CSSD a pak budou vsichny volat po zmene a budou volit ODS a tak porad dokola...

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:53

« Re: Už chápu proč zde není žádné ferrari

Když se podívám do minulosti tak je to absoltně přesný ;-)

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:34

Jestli bude hromadný útěk tak se na 99% přidávám :yes:

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:41

Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Když se hovoří na více témat tak to nejde uhlídat
    ;-\

Dylan McKay 30.10.2008  09:43

« Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Tak si diskusi zobraz chronologicky, to je lepší. Vždycky tam máš i odkaz na původní příspěvek...

kaaRS 30.10.2008  09:46

« Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

NO jo ale ono ti to pak skoci zpet. Nebo aspon me to tak delalo. Az po 400 prispevku to zaclo byt automaticky chronologicky.

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:48

« Re: Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Asi jsem slepý ale nic nevidím ;-\

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:48

« Re: Re: Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Už dobrý, už to chápu ;-)

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:50

« Re: Re: Re: Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

400 příspěvků???? A kde to mám nabrat, tak častej návštěvník zase nejsem, možná by mi Kysky nebo Švihák mohli dát malou lekci >:D

kaaRS 30.10.2008  09:53

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Jo hochu musis se snazit. A nebo sem porad psat. Nahodou dnes jsme s tim celkem pohli co? ;-)

jumper (Modo Team) 30.10.2008  10:01

« Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Ještě pár takových diskuzí a mám to ;-) Hlavně teda se Švihákem, ten je k neutahání >:D

kaaRS 30.10.2008  09:50

« Re: Re: Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Mezi stromem prispevku a prispevkama je reklama na Hjundaj s malym tucnakem tak presne podnim.

jumper (Modo Team) 30.10.2008  10:08

« Re: Re: Re: Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

jojo dík už jsem to našel a jak jsem čekal nalezl jsem pár příspěvků, které jsem prošvihl

kaaRS 30.10.2008  10:22

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

Sak ty jsi tu rozjel tolik temat ze jsem z toho uz od stredy b.l.b.e.c. Se nedivim ze jsi neco prehlednul taky tu mezi tim klickuju jak zajic. >:D

jumper (Modo Team) 30.10.2008  12:39

« Re: Admine pomoc chce to příspěvky chronologicky

A díky tomu se na nějaký témata ani nedostali asi to budu muset znova hodit do placu >:D

jumper (Modo Team) 30.10.2008  09:45

Pozvání od Šviháka

Pozvání se přijímá ;-)
    A doufám, že další sraz nebude dlouho trvat :yes:
    Jinak malá výměna názorů nikdy neuškodí >:D

Dylan McKay 30.10.2008  09:50

« Re: Pozvání od Šviháka

Super. Kluci, mějte se. Jedu do Plzně, ale tajně, pracovně. Cestou se stavím na kraji Prahy, kde jsem dostal pozvání od zámeckého pána, kontroverzního podnikatele, jehož jméno nemůžu uvádět. Když se mi podaří, vyfotím Cayenne před jeho zámkem.

Zdar a sílu najdeš v sýru! Volte sýry, jsou zdravé! ;-)

kaaRS 30.10.2008  09:51

« Re: Re: Pozvání od Šviháka

Ty se mas. Zdareeeeec

jumper (Modo Team) 30.10.2008  15:05

Tip na nudu

Teď mě skolila chřipka a po dlouhé době nemám co dělat tak přemýšlím jak zahnat tu protivno nuda a přitom se neunavit >:D

Chobot 30.10.2008  16:30

« Re: Tip na nudu

Nech si koupit puzzle, nějajý ty 3-4 tisíce kouskový a než je sestavíš si jak rybička >:D >:D

jumper (Modo Team) 30.10.2008  16:36

« Re: Re: Tip na nudu

Na to bych asi neměl nervy, dřív bych to asi rozkopal >:D

Chobot 30.10.2008  16:40

« Re: Re: Re: Tip na nudu

Aha, takže něco nejen fyzicky nenáročného ale i psychcky. Pak doporučuju prášky na spaní. 8-10 tabletek by tě mělo na pár dní odrovnat >:D >:D

jumper (Modo Team) 30.10.2008  16:42

« Re: Re: Re: Re: Tip na nudu

Se spánkem se to nemá přehánět, škoda takhle promrhanýho času. Budu si muset odskočit na hodku až 2

Chobot 30.10.2008  16:45

« Re: Re: Re: Re: Re: Tip na nudu

Tak pak už je jen kombinace prášků(nějaký uklidňováky) a puzzle. Když to nejde zvlášť tak to spojit. A aby jsme se neoddalovali tématu, dělají se puzzle z vlastních obrázků. Najdi nějakou pěknou fotku svého auta a můžeš si ´ho sestavit´ než se uzdravíš....

kaaRS 30.10.2008  16:55

Zrychleni..

ahoj dvojce tak jsem to zkousel dal jsem si tri pokusy a casy jsou 7,9 8,0 8,1 ale 6,5 ani nahodou. Asi mas v garazi bestii a ja sneka. ;-\

Hanss (MoDo Team) 30.10.2008  17:48

« Re: Zrychleni..

podle čeho jsi to zkoušel??
      byl tady i Lukáš STI s otcovou OII RS TDi a ten nakonec zajel nějakejch 7,22s !! podle toho beltronicu

kaaRS 30.10.2008  18:04

« Re: Re: Zrychleni..

no klasika stopky z mobilu. A pak udavana je 8,2 tak tech 6,5 je proste moc malo. Nevim no rad bych to ne tom beltronicu chtel zkousit ale neznam kdo by ho v mem okoli mel a kupovat si ho nebudu snad nekdy na nejakem srazu. ;-)

jumper (Modo Team) 30.10.2008  18:04

« Re: Re: Zrychleni..

Hanssi asi si někdy uděláme výlet na moravu >:D
        on to zkoušel jen se stopkama

jumper (Modo Team) 30.10.2008  18:03

« Re: Zrychleni..

To se mi nějak nezdá :-O Kdo ví jak se k tomu choval ten kamionák (původní majitel). Zkoušel jsi to dávat na brzdu? Nebo porovnat s jiným Frkem? Protože to je hodně velkej rozdíl, co jsme zkoušeli i Octavii II RS Tdi tak měla 7,22s a to je o fous těžší než FR. Nejlepší stejně bude když to zkusíš s beltronikem ten je naprosto přesný a nebo tu brzdu. Jo a abych nezapoměl musíš vypnout ESP, klimu i radio, protože tohle všechno ti ubírá výkon

kaaRS 30.10.2008  18:07

« Re: Re: Zrychleni..

aha tak to jsem nemel esp jsem mel zapnute radio taky ale klimu vypnutou.

jumper (Modo Team) 30.10.2008  18:09

« Re: Re: Re: Zrychleni..

No vidíš, takže nakonec budem nastejno ;-)

kaaRS 30.10.2008  18:11

« Re: Re: Re: Re: Zrychleni..

myslis ze to ESP dela tolik???

jumper (Modo Team) 30.10.2008  18:16

« Re: Re: Re: Re: Re: Zrychleni..

Nevím kolik dělá ESP takový technik nejsem, jen říkám rady, které jsem dostal, než jsme zo zkusili, ale taky záleží na povrchu i počasí

kaaRS 30.10.2008  18:10

« Re: Re: Zrychleni..

no na brzdu jsem to nezkousel a Frko je nejbliz tak v brne na zlinsku ho mam jen ja. :yes:

jumper (Modo Team) 30.10.2008  18:14

« Re: Re: Re: Zrychleni..

Tak to je celkem příjemný, že široko daleko nikdo nemá auto jako ty >:D
          To tady v Praze jsem jich už pár viděl, sice jen v provozu, takže jsme se nebavili, ale třeba tady jen projížděli >:D A dokonce taky červený

kaaRS 30.10.2008  18:25

« Re: Re: Re: Re: Zrychleni..

tak to tady vubec. Tady je problem potkat normalniho Leona nemusi byt ani Fr. A opravdu Fr siroko daleko zadne. A proto jsem si Frko koupil to se mi na nem libi nejvic ze ho nikdo nema. :yes: :yes:
            Frko dekuju. >:D >:D ;-)

jumper (Modo Team) 30.10.2008  18:30

« Re: Zrychleni..

A jak vlastně dopadlo to uvažování o prodeji? Někdy jsem u tebe četl, že se ho chceš zbavit ani nevím proč?

kaaRS 30.10.2008  18:57

« Re: Re: Zrychleni..

No nakonec neprodam na to ho mam moc rad jsem mu ochoten odpustit snad vsechno. Bylo to kvuli porad nejakemu problemu filtr pevnych castic, paliv. filtr. Ale ted tuk tuk tuk tuk tuk tuk tuk. Dobre takze si nechaaaaaaaam! ;-)

Hanss (MoDo Team) 30.10.2008  19:04

« Re: Zrychleni..

no je to divný s tim zrychlenim - stopky teda nejsou ideální, ale zas o tolik se to neliší, když jsem koukal na youtube, tak tam ty FR jezdili snad všechny kolem 7sec. - měřeno mnou se stopkama v ruce u monitoru! To ESP může dělat tak max. 0,5 sec ! vypnutá veškerá elektrika je spíš tak o pocitu, klima může trochu brát, větrák když se hodně točí taky, ale malinko....... :-) jinak samozřejmě být v autě sám - každá osoba může dělat až půl vteřiny, nemít v autě 100 kilo nějakejch věcí - čili mít celkově auto co nejlehčí - méně paliva!! rovinka atd......... :yes:

kaaRS 30.10.2008  19:07

« Re: Re: Zrychleni..

No schvalne zitra to zkusim znovu. A jestli neudelam 7s tak ho prodam. !!!!!! >:-[] >:D ;-)

jumper (Modo Team) 31.10.2008  08:14

« Re: Zrychleni..

Tak držím palce, ať ho nemusíš prodat ;-) ale tak nebo tak se za něj stejně přimlouvám >:D

kaaRS 31.10.2008  10:18

« Re: Re: Zrychleni..

Budu ho muset radne promasirovat. Ale neboj neprodam.
                        Jo a jeste me napadlo jestli neni chyba mezi volantem sedadlem a pedalama. ;-)

Hanss (MoDo Team) 31.10.2008  10:56

« Re: Zrychleni..

Tak to musíš vědět sám :-)
                          Ale co si pamatuju, tak motokáry si proháněl víc než statečně, takže až tak špatný to určitě nebude >:D :yes:

kaaRS 31.10.2008  18:36

« Re: Re: Zrychleni..

Tak jsem to dnes zkousel a asi na potreti jsem se dostal na 7,3 ale ja uz tam mam zimni sice 18´´ ale jak se to ESP vypne tak to hrabe jak hrabos polni takze myslim ze tady by jeste mohl byt posun kdyz se daji letni. ;-)

jumper (Modo Team) 01.11.2008  08:09

« Re: Zrychleni..

No vida jak to leze dolu, někdy na srazu si to dáme spolu ;-)
                              jen doufám, že jak si hrabal tak jsi toho hraboše polního nevyhrabal ze zimního spánku >:D

"-- skrytý --" 01.11.2008  10:10

« Re: Re: Zrychleni..

nechci byt za rypala (auto moc pekny), ale mel jsem fabii RS chip na 170 ps, kroutak 352 nm takze totozne parametry a vaha snad heste mensi. take jsem zkousel zrychleni, sice se stopkama na mobilu, s vypnutou klimou, radio zaple, ESP to nemelo, ale porad to bylo kolem 8 sec. niz sem se proste nedostal

Hanss (MoDo Team) 01.11.2008  10:24

« Re: Zrychleni..

Francku jsou to věci mezi nebem a zemí, který prostě nevysvětlíš!! >:D Nechce se mi to celý znova opisovat, ale mrkni do diskuze k Audi A4 3,0i benz uživatele Michal12 nebo jak, jsou tam ode mě příspěvky s názvem také "Zrychlení", kde to celý opisuju, je toho trochu víc, ale zkus to projít, abys věděl je to vcelku zajímavé......... :-) Jinak teda leon FR má naměřenejch 180 koní a myslim 370nebo380 krouťák!! což neni o tolik víc a je jak píšeš těžší o cca 100kg od fabie RS!! tak na to mrkni a pak napiš >:D

"-- skrytý --" 01.11.2008  10:36

ok, diky

"-- skrytý --" 01.11.2008  10:49

« Re: Re: Zrychleni..

hmmm zajimava debata. (akorat nevim co si mam o panovi s audi 3,0 myslet) ale to neni zde podstatny. koukal jsem jeste na youtube na zrychleni leonu. Par videi je tam realnych. Myslim tak, ze maji napsano 170ps a opravdu se tomu da verit. Takhle zrychlovala i moje byvala fabka. Ale par videi kde je tez napsano 170 ps ale vykon tomu neodpovida. Ty to museji mit hooodne prechipovany, protoze tahle opravdu nezrychluje 170 koni. tipnul bych to tak na 240 ps.

Hanss (MoDo Team) 01.11.2008  10:55

« Re: Zrychleni..

No tak jasný, že na youtube se musí brát dost videí s rezervou :-)
                                      každopádně, jak jsem psal, to co jsme zde viděli nás dost překvapilo a přístroj také vyhodil neuvěřitelných 6,50s!
                                      No nic, koukám praha a okolí, tak se taky můžeš někdy stavit na MoDu v Průhonicích - Beltronics je stále připraven >:D
                                      Sám bych byl zvědav, kolik umí 3,0i od BMW :-! :yes: Tak jak to vidíš??

"-- skrytý --" 01.11.2008  11:17

« Re: Re: Zrychleni..

no ja bych moc rad kdyby vam to nevadilo. Do Prahy to mam fakt kousek a o vikendu neni Praha tak ucpana. Akorat mam pravou ruku v sadre takze s tim nemuzu poradne radit, ale i presto bych se moc rad zastavil

Hanss (MoDo Team) 01.11.2008  11:53

« Re: Zrychleni..

proč by nám to vadilo, určitě doraž na nějakej srazík !
                                          nebo pošli kontakt na tebe do SZ a napiš odkud jsi, abych věděl kterej směr ?!? 330i jsem ještě neměřili :-) a edgar by to jistě rád zkusil proti ní....... :-!

jumper (Modo Team) 01.11.2008  12:02

Klidně přijeď Francek1, rádi poznáváme lidi se stejným koníčkem :yes:

O té diskuzi u A4 3,0 sám nevím, taky na ní mrknu

"-- skrytý --" 01.11.2008  12:18

« Re: Re: Zrychleni..

napsal sem ti SZ s udaji na me tak se ozvete.

jumper (Modo Team) 01.11.2008  12:31

« Re: Zrychleni..

Až bude další sraz dáme určitě vědět, hlavně Hanss ten to tu organizuje >:D
                                              Jinak co jsem četl diskuzi u "Audi A4 3,0i benz uživatele Michal12" tak jsem se celkem zasmál tomu jak se Michal12 naváží do Asphalta asi neví s kým má tu čest >:D

jumper (Modo Team) 01.11.2008  17:52

Adrenalinová jízda - Video

Doporučuji kdo má rád adrenalin :yes: :yes: :yes:

To bych zkusil hned :yes: :yes: :yes:

Poustnik 03.11.2008  18:46

« Re: Adrenalinová jízda - Video

Tak to by asi mé staré kosti nepřežily, ale skáče jim to pěkně, zajícům...... >:D

jumper (Modo Team) 03.11.2008  18:50

« Re: Re: Adrenalinová jízda - Video

Ono nejde jen o ty kosti, ale o to vyhnot se těm stromům a nespadnout z těch vysokých a úzkých lávek >:D
        Až někdo bude riskovat na silnici tak ho pošlu na kolo do lesa >:D

jmurjr (H22A7) 03.11.2008  22:37

poza s cuprou

ak sa nemylim, tak cupra nie je obycajna. je frpeho!

jumper (Modo Team) 12.11.2008  09:29

Lepší technologie Pumpe-Diese VS Common Rail???

Ví o tom někdo něco???

"-- skrytý --" 14.11.2008  11:11

Jak se to veme.
      Volkswagen měl pro rok 2007 připravenou třetí generaci PD. Ta měla pracovat s tlaky 270-300 MPa a umožnit homogenní spalování nafty při částečné zátěži. Nakonec z toho ve fázi prototypů sešlo, protože celý zbytek světa dělá common-rail, a pro VW jakožto jediného vývojáře to bylo drahé. Ještě k tomu lze CR-motor vyrobit o několik set euro levněji.
      Hlavní výhoda PD tkví v energetické náročnosti - PD vytváří tlak jen v okamžiku vstřiku, zatímco CR jej udržuje pořád. Nicméně, tato výhoda ze nějak vytrácí, protože např. snížení vnitřních odporů centrálních čerpadel CR 3. a 4. generace je 20% ve prospěch 4. generace. Takže už nám zbývají vyšší tlaky PD a absence vysokotlakého vedení. Tedy něco k tomu: Co nevidět se objeví vstřikovače CR schopné hydraulicky vytvářet tlak podobně jako hydraulické PD v motorech Scania HPi, akorát s tím rozdílem, že hydraulické CR (známé spíše jako HADI) používá místo hydraulického oleje chytře tlakované palivo. Jsou tak možné vstřikovací tlaky přes 250 MPa při snížení systémového tlaku CR o 50-66% (např. vstřikovací tlak 250 MPa při systémovém tlaku 125 MPa). To dále sníží nejen energetickou náročnost celého systému, a vlastně jediná výhoda, která PD zůstává, je absence vysokotlakého vedení, což byl vlastně kromě (tehdy - 1998 - ve srovnání s CR) nízké energetické náročnosti jediný důvod, proč VW k tomuto systému sáhli (205 MPa PD-1.0 vs 135 MPa CR-1.0)...
      Výhodu z hlediska nákladů na vývoj představuje i to, že přímé vstřikování benzínu je rovněž realizováno systémem Common-Rail. Takže... Lepší je nepřítelem dobrého, ale tak je to vcelku vždycky...

kaaRS 14.11.2008  11:57

No honzo?? Ty jsi vyvojar v VW?? :-O :-O

A ted bych to zkusil cesky nebo nejak podle mluvy naseho kmene. >:D

Ale jinak super prehled!!! :yes: :yes:

TurboKluk(smazat hodnoceni) 14.11.2008  12:38

« Re: Re: Lepší technologie Pumpe-Diese VS Common Rail???

Takový smích to už jsem dlouhoooooooooo nezažííííííl mááááš booooody

"-- skrytý --" 14.11.2008  12:43

ĎŕążüLŘDfD‹'

jumper (Modo Team) 06.12.2008  16:55

Zimní kola

Můžu tyhle kola používat přes zimu????

Jsou to kola jak mám v kupní smlouvě: ráfky z lehkých slitin Andromeda

Hanss (MoDo Team) 06.12.2008  16:58

« Re: Zimní kola

čus, jak je, ses neozval......... ?!?
      jo a k temtatu kol - proč bys nemohl, jestli jsou tam zimní pneu? ............. :yes: :-)

jumper (Modo Team) 06.12.2008  17:05

Zdravím Hanssi,

jak jsem se neozval? Moc jsem sem ted nechodil to je pravda, takže nevím co se zde děla, jinak žádné soukromé zprávy nemám:-(

něco jsem zaslechl, že prý tyhle kola ničí sůl ze silnice nebo se to nedoporučuje nevím proč, tak se chci poradit.

kaaRS 06.12.2008  17:09

« Re: Re: Re: Zimní kola

Ahoj Dvojce ja uz je mam na Frku druhou zimu a jsou bez znamek sezranosti od soli. Takze muzes. ;-)

jumper (Modo Team) 06.12.2008  17:16

« Re: Zimní kola

Vždyť spouta lidí přezouvá svoje kola za plecháče, tak se ptám proč???

hruodolf 06.12.2008  17:28

« Re: Re: Zimní kola

protože většina aut je koupená na plecháčích (i můj případ a navíc se mi origo hyundai liťáky nelíbí :-( ) a než kupovat na zimu druhý liťáky, tak jsem na 15" plechy obul zimní :-)
              až sjedu letní gumy, tak koupím nový o větším rozměru (asi 17") společně s liťáky a 15" liťáky budou na zimu

jumper (Modo Team) 06.12.2008  17:39

Hruodolfe asi jsi v poslední větě myslel 15plechy??? >:D
                Nebo koupíš liťáky 15 i 17 >:D
                Takže tvůj názor je taky, že mým kolům zima nevadí?

hruodolf 06.12.2008  22:13

nn, teď mam 15" liťáky na léto a 15" plechy na zimu
                  časem dám nový letní 17" a stávající 15" liťáky budou na zimu
                  jak je to s tvými disky nevím, ale moje 15" liťáky by měly mít úpravu, která lépe odolává té slané břečce v zimě
                  navíc je cena 15" liťáků skoro stejná (rozdíl asi +200 Kč / ks) jako u plecháčů

kaaRS 06.12.2008  17:33

« Re: Re: Zimní kola

Podle me je to stara skola dnes ten mat. kol je nekde jinde a neni to tak nachylne na sul.

"-- skrytý --" 06.12.2008  22:04

« Re: Re: Re: Zimní kola

Ano, není to TAK náchylné jako před 20 lety, ale pořád je to dost náchylné, aby mi stálo za to mít na zimu plechový disky (kerejm to sice taky nesvědčí, ale nepůsobí to psychickou újmu). Obzvláště pokud je povrch kola nějak poškozen (třeba škrábancem od obrubníku).

jmurjr (H22A7) 06.12.2008  17:54

« Re: Re: Zimní kola

mozes si pozret u mna v galerii, ze sol diskom neskodi. na zimu mam dezent U, teraz s kryktami mercedes. a aby som bol uprimny, tak plechac stal 2000, puklica (mercedes) 800, cize cekovo 2800 a disk vysiel na 3300, co nie je az taky rozdiel celkovo. tiez nechapem, preco niekto kupi na zimu plechace, ved akekolvek auto s nimi vyzera dost zle a ked si prikupi peknu puklicu, tak to stoji porovnatelne s hlinikovym diskom 8-s

p.s.: 333 prispevok :-!

Brandon Walsh 12.04.2009  08:18

hodnotenie po 20 000

si napisal super mam normalne usmev na tvari pane hrdy majitel :-! :yes:

jumper (Modo Team) 26.08.2009  20:26

Porche Panamera

Panamera mě opravdu hodně překvapila a ve skutečnosti vypadá mnohem lépe než jen na fotkách, alespoň tahle >:D

jumper (Modo Team) 16.09.2009  06:12

Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

kaaRS 16.09.2009  07:26

« Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

Zdravim tak opet horska tura s Frkem. Nadhera tise zavidim taky uz konecne musim neco podobneho podniknut.

Jinak hodnoceni po 45 tisicich mas kladne tak ti preju at ti to vydrzi. :yes:

foto GooF-RaceFans-

GooF (RaceFans) 16.09.2009  08:54

« Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

Krasne fotky s krasnym autem v krasnem prostredi :-) Maximalka dobra, nerekl bych ze FR dokaze i 240 ;-) Tak at dal jezdi bez poruch :-!

jumper (Modo Team) 16.09.2009  11:49

« Re: Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

To já bych taky neřekl takovou maximimálku a taky jsem celkem překvapen, že i odchylka na budíku je jen cca 5km/h a je jedno že jedu 50 nebo 200

Poustnik 16.09.2009  10:05

« Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

Jo jo, fotek přehršle, pěkná klikatice. Nedostal jsi nemoc z nadmořské výšky? :-)

Mojito (s Feferonkou)(RSKa) 16.09.2009  10:24

« Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

Souhlas s Poustnikem...překrásný fotky :yes: :yes: .Strašně moc bych si tam chtěl zajet a urřitě to udělám!

kaaRS 16.09.2009  11:27

« Re: Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

Hm to by byla zajimava akce ma.cz se domluvit a projet si to spolecne. :-)

jumper (Modo Team) 16.09.2009  12:00

« Re: Re: Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

na těch silnicích je vidět, že tam jezdí spousta skupinek, hlavně motorky a porscháky a i takový veteráni (jen pár desítek let starý) sportovních aut..., takže hromadnou akci taky můžeme dát

jumper (Modo Team) 16.09.2009  12:02

mohu jen doporučit :yes:
          takový silnice bohužel v ČR nemáme ;-\

jumper (Modo Team) 16.09.2009  11:57

« Re: Re: Foto přes horské průsmyky v Alpách i Pyrenejích

Dejchalo se tam dobře, jen tam byla zima, ale o to víc to pálilo na slunci.
        A je zajímaví a mám to vyzkoušený už vícekrát, že když jsem ve vyšší výšce cca od 1000 m, tak při stání na neutrál to žere o 0,1 l/h méně:-))
        asi je tam méně kyslíku a pomalejší spalování

jumper (Modo Team) 22.10.2009  19:26

Testovací jízda

Dvoudenní zkušební jízda zařízena >:D
    už ted se těším jak malej kluk :yes:

foto berustina

berustina 07.11.2009  23:25

« Re: Testovací jízda

Budu jen rád, když si najdeš pár minutek pro napsání svých dojmů z Cupry R. Píšeš, že recenze píšeš nerad, ale snad to nějak dopadne. Za tu 9 k recenzi se omlouvám, ale je škoda, že ses nerozepsal trošku více. I tak díky.

jumper (Modo Team) 28.11.2009  12:43

Daave

Čau Daave, moc často sem nechodím, tak se omlouvám za opožděnou reakci. Svojí recenzi jsem nedávno aktualizoval dle stavu kilometrů, ted mám skoro 50tis najeto a všechno absolutně v pohodě ani žádný skřípání nebo vrzání palubovky. Co se týká filtrů pevných částic, tak jsem o tom hodně četl hlavně u posměváčků na diesel a já s tím nemám jedinej problém. Opravdovej odborník určitě nejsem, tak ani nemůžu porovnat jestli je moje auto jenom dobrej kousek.
    Jinak co se týká motoru tak mám pumpe duse, nikoliv common raile.
    Já rodinu nemám, kočárek jsem tam dávat nezkoušel, jsem jenom s přítelkyní a prostor v kufru nám v pohodě stačí včetně dovolený ve Španělska.
    Jestli chceš tak tě klidně můžu svést ať se sám přesvědčíš, že po 50tis je auto jako nový.

FRPE 30.11.2009  21:37

Kolego s ateliéru

No b-hoj chlape, děkuji že jsi mě prezentoval ve svých fotech = velké plus!!!

Recenze trochu kratší ale výstižná - co taky o těch leonech pořád psát nového viď? Fotky máš barevností a kontrastem velmi povedený, mě se to celkově líbí a zase někdy spolu naviděnou! :yes:

jumper (Modo Team) 07.12.2009  18:40

« Re: Kolego s ateliéru

fotky ani nejsou moje, na každým srazu se najde nějaký fotografovej nadšenec s pořádným fotákem a tomu pak stačí napsat aby ti fotky poslal ;-)

jumper (Modo Team) 07.12.2009  18:44

Smrad z klimatizace

Od dnešního rána vychází z klimatizace zápach jak z nějaký zdechliny a to fakt síla.... ještě že se po internetu nedá šířit aroma. No nic zítra jsem objednanej na servis, tak jsem zvědavej co tam najdou, nejspíše nějakou upečenou krysu. Klima byla v létě čištěná, nikdy nic nesmrdělo a ted z ničeho nic takovej smrad. Modlím se aby zjistili co to je.
    Stolo se už někomu něco podobného??

Chobot 07.12.2009  18:53

« Re: Smrad z klimatizace

kabinový filtr? Může už být zanešený a jak se do toho dostane vlhkost z tohoto počasí tak to je hned.

jumper (Modo Team) 07.12.2009  19:54

« Re: Re: Smrad z klimatizace

nevím, to by asi nebyl takovej smrad, nepomohlo ani 10minut na max jak topení tak chlazení.
        A navíc to jde jen z jedný díry

Chobot 07.12.2009  21:20

« Re: Smrad z klimatizace

no když ti smrdí filtr tak ho můžeš profukovat jak dlouho chceš a bude smrdět furt. Ovšem jestli to jde jen z jedné díry, tak to bude opravdu spíš nějakej chcíplej potkan >:D

jumper (Modo Team) 09.12.2009  20:01

Smrad z klimatizace vyřešen - není možné

I když jsem se zbavil šíleného smradu z topení či klimatizace tak jsem neskutečně nasranej!!! Tak pěkně popořádku:
    Po zapnutí topení jsem vždy dostal pořádnou pecku do nosu bez jakéhokoliv varování, nikdy nic nesmrdělo a ted tohle. Nevydržel jsem s tím jezdit ani den.
    Po předání auta do servisu mi za cca hodinu volají, že žádnou krysu nenašli, pilovej filtr je čistej, ale že kompletní vyčistí a vydezinfikují celej systém včetně výměnu všech filtrů.
    Dále mi volají auto je v pořádku nikde nic nesmrdí, říkám si super a jedu si pro něj. Auto mi předveli a já si oddychl. Po pár metrech ze servisu jsem dostal další ránu do nosu, říkám si že se z toho pose.... Jedu tam znovu, uznají že to také cítí, ale že to může být ty chemikálie z čištění ať tomu nechám aspoň den. Cestou domů zkontroluju jestli jsem opravdu někde nešláp do hov.... zda jsou koberečky čisté atd... a vše v pořádku, tak začínám přemýšlet kde je chyba jestli není nějaká změna v čemkoliv. A najednou mi to došlo.... mám nový krém na boty, který jsem narychlo kupoval v hypernově ani značku na sobě nemá, čuchnu k botám a vše je jasné.....
    Takže tenhle zkurvenej krém měl stál 4500 servis a 1500 boty. Celkem 6000, takhle drahej krém nemá ani přítelkyně na obličej!!!!!!

FRPE 09.12.2009  20:05

« Re: Smrad z klimatizace vyřešen - není možné

>:D >:D :yes: Než jsem to dočetl, chtěl ti poradit zda není v topení zalezlá mrtvá myš a nebo alobal od syrečků ... ;-)

kaaRS 09.12.2009  20:06

Zdarec jumpre tak to je mazec. >:D >:D >:D Pekne drahy krem. :yes:
      Mne vzdy smrdi klima kdyz tady kolem obce hnoji ta klima to natahne a pak asi 3-4 tydny trva nez to vysmradi pryc. Hruuuza. 8-s

jumper (Modo Team) 09.12.2009  20:10

« Re: Re: Smrad z klimatizace vyřešen - není možné

Kdyby aspoň na tom byla napsaná značka, jak se ten šmejd jmenuje ať to sem můžu napsat ať si to ostatní nekupují.

Chobot 09.12.2009  20:09

« Re: Smrad z klimatizace vyřešen - není možné

No, původně jsem si myslel, že se rozuzlení nedočkám. Ale musim uznat, že tohle překonalo všechna má očekávání >:D >:D

jumper (Modo Team) 09.12.2009  20:37

« Re: Re: Smrad z klimatizace vyřešen - není možné

hlavně že se všichni baví...
        Značka prodám krém na boty levně >:D >:D >:D

foto Kajuska

Kajuška 09.12.2009  22:48

« Re: Smrad z klimatizace vyřešen - není možné

tak to je drsný >:D >:D >:D >:D tak bud rád ze se ten krém projevoval jen v autě >:D

Hanss (MoDo Team) 12.12.2009  18:24

« Re: Smrad z klimatizace vyřešen - není možné

tak slušnej výsledek - ještě k tomu připočti zvýšenej účet za telefon >:D a bude to v cajku....... dneska jsem zašel, jen abych se podíval, cože to bylo, páč jsem nějak prošvihl, jak si mi volal :-! no nic, tak hodně zdravu :yes:

jumper (Modo Team) 10.12.2009  18:56

Dnešní cesta Prahou =17l

Dnešní cesta Prahou přes Holešovice a Letnou:
    délka trasy 8km
    spotřeba 17l/100km
    průměrná rychlost 7km/h
    délka cesty 1hod 12min
    Co více k tomu dotat, rychlejší by to bylo na koloběžce.
    Asi do garáže přibude skůtr....

zip2016 10.12.2009  19:06

SLR

Čau Jumpere, ten SLR ve tvojí galerii patří nejspíš jedné ze zaměstnankyň toho podniku před kterým stojí. Když jsem v Praze pracoval tak jsem v tom autě několikrát takovou slečnu kontroloval. ;-) ;-)

jumper (Modo Team) 10.12.2009  19:29

« Re: SLR

já jsem bohužel nikdy majile/majitelku neviděl, kdybych to věděl tak tam stojím klidně celou noc, protože ta musí stát za hřích >:D
      jinak na václaváku už bohužel nepracuju od jara, takže už tenhle klenot nepotkávám :-(

zip2016 10.12.2009  19:37

« Re: Re: SLR

Jo to docela i jo,za hřích by stála, ale když si představíš kolik hříšníků se na ní muselo vyřádit, aby na takové auto vydělala, tak tě ty chutě musejí zákonitě ihned přejít!! >:D >:D

jumper (Modo Team) 10.12.2009  19:44

« Re: Re: Re: SLR

no to souhlasím, a když jsi jí viděl tak řekni jak vypadá?
          Podle mě to nebude zaměstnanec ale majitelka. Tohle auto stojí cca 15mega a to nemluvě o pojistce a servisu.
          Bývalej kolega z práce zase říkal, že z toho viděl vycházet nějakýho frajera, čapnul tam ochranku dal mu pětilitr a říkal hlídej

zip2016 10.12.2009  19:57

« Re: Re: Re: Re: SLR

Ta slečna zrovna jako frajer nevypadala. 175 cm, tak 52 kg, blondýna s hřívou až po zadek, podpadky, že by s nima mohla v parku napichovat odhozené papírky, pěkný trojky..... Prostě takový pěkný kotě, stáří 31. Třeba ten frajer je její starej. Ale to se divim, že jí takovou káru půjčil. Ale v techničáku byla myslím napsaná nějaká firma. ;-)

jumper (Modo Team) 10.12.2009  20:07

« Re: Re: Re: Re: Re: SLR

to je klasika většina drahých aut je na firmu.
              Takže říkáš že by kočička stála za hřích >:D ale s tím frajerem bych se do křížku dostat nechtěl >:D

zip2016 10.12.2009  23:58

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: SLR

No mohl by to být asi dost nevyrovnanej souboj. >:D Kočočka byla přesně takovej ten typ, co si jí vezmeš s sebou, když potřebuješ ukázat, že máš prachy a můžeš si vydržovat luxusní kotě na okrasu, ale běda, že by si po ní chtěl třeba namazat housku, nedej bože uvařit něco teplého. ;-)

jumper (Modo Team) 12.01.2010  16:36

Nový Leon Cupra R - 265 koní

Tak tenhle kousek jsem dneska poprve viděl na živo, ale v bílé barvě a řídila ho nějaká ženská což mě docela překvapilo, jinak nic proti nim >:D
    Bohužel jsem nestil fotit protože jela v protisměru, tak na brzkou shledanou >:D

jumper (Modo Team) 30.12.2010  17:56

Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Souhlasím s tím, že tohle se nedělá a je v cele předběžného zadržení právem, ale pokud tam je on tak by tam měli jít i ty řidiči, kteří neoprávnění užívají levý pruh když nikoho nepředjíždí, proto i toto je přestup. Kolik znáš už zažilo situaci kdy nějaké vozidlo jede před námi a z levého pruhu prostě nechce uhnout, co pak mám pak dělat? Spouta je řidičů je pak nucena porušit pravidla a předjed z prava, protože i ta brzda před náma porušuje pravidla. Takovéto situaci vznikají jen díky těmto řidičům, kteří si myslí, že levý pruh je běžný jako ten pravý a tohle by už měla polici začít trestat (a hlavně vychovávat řidiče, jelikož tohle jsem v Besipu nikdy neviděl), protože dřív se asi ty brdy neproberou. Budou klidně dál zdržovat dopravu a pokud nechceme být omezování jejich pomalou jízdou, tak jsme nuceni z prava předjíždět.

Ronault. 30.12.2010  18:13

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Já to poslední jízdu nevydržel a řešil jsem to tak, a i nadále budu, že jsem sjel do pravého pruhu a za mohutného a opakovaného troubení, aby mě nepřehlédnul, ho předjedu z prava. Ono to jinak nejde, samozřejmě nejde troubit vedle něj, protože by se daný amatér, jinak to prostě označit nejde, mohl vylekat a zabít se.

Jinak samozřejmě, dotyčný si zaslouží pořádný trest, protože takovéhle zkratovité chování na silnice nepatří.

Chobot 30.12.2010  19:09

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Popravdě já předjíždím z prava téměř pokaždé když vyjíždím z Plzně, neb prostě tady to ví tak 1 člověk z 1000, že levý pruh je pouze na předjíždění, nikoliv na souběžnou jízdu, či dokonce jízdu jen tak. Popravdě, kdyby tam stála každej den Fabka s nápisem policie, tak by do tejdne vydělali na lepší auto....
      Poslat tam ty co zastavujou, když jede člověk o 5 km více, či měří rychlost 10 metrů před cedulí konce obce v nejpřehlednějšim úseku...
      Zabily by se 2 mouchy jednou ranou.
      >:D :-) :-|

Chobot 30.12.2010  19:11

« Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

samozřejmě vlítnout pak před předjížděného a probrzdit ho je blbost hodná vraha...sebevraha.

Dylan McKay 30.12.2010  20:21

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Tak to je skandální tvrzení, příteli, za mříže bys měl jít i ty! ;-)

Jezdím hodně, ale taky mám nějakou trpělivost, nikdy nepodjíždím auta. Popisovaná situace je o šílenci, který to během jedné jízdy udělal několikrát, a měl by tvrdě zaplatit. Ten s tím Mercedesem S rozhodně nejel pomalu, přesto mu ten idiot s 2222 vlítl do cesty.

Pro případné oponenty- na dálnicích v ČR je povoleno max 130 km/h, držte se tedy tohoto zásadního faktu... :-!

jumper (Modo Team) 30.12.2010  20:34

« Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Nevím proč bych měl jít za mříže. Jestli si to dobře přečetl, tak jsem s jeho chováním nesouhlasil, takže si to příteli raději pročti ještě jednou ;-)
        Dále jsem mluvil, že na českých silnicích jezdí plno lidí, kteří neznají rozdíl mezil levým a pravým pruhem a díky těmto umělcům musí ostatní řidiči riskovat a proto by měla policie pokutovat také je, když je to přestupek.
        Dále nevím kde jsi vzal že ten s tím Mercedesem S nejel pomalu.... možná máš vešteckou kouli nebo schopnosti o kteří ostatní smrtelníci nemají.
        Nevím co přesně máš na mysli tím, že v ČR je na dálnicích max 130 km/h, chceš snad tím říci, že si nastavíš na tempomat na 130 a z levého pruhu nesjedeš dokud nebudeš sám v cíli? Pevně věřím, že tím máš na mysli něco jiného a pokud ne, tak mi nezbývá než se modlit, abych tě na silnici nikdy nepotkal.

Dylan McKay 30.12.2010  20:41

« Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Kluci, jezdím opravdu hodně moc, ale situací aby někdo blokoval levý pruh moc nezažívám, leda tak když předjíždí kamion.
          Rozhodně je ale takový řidič v levém pruhu méně nebezpečný než jakýkoliv de.bil, který podjíždí.

Dylan McKay 30.12.2010  20:42

« Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

jumpere, jinak já jsem švihák, a už jsme se na silnici potkali... ;-)

jumper (Modo Team) 30.12.2010  20:57

« Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Neboj se Šviháku vím kdo jsi, přece koukám kdo mi píše >:D
            Přiznám se, že na dálnici takových situací také moc nezažívám, ale občas se mi stanou. A ještě více na víceproudových silnicích v Praze. No jo teď zase někdo bude oponovat, že v Praze tohle pravidlo neplatí, ale když jsou volné silnice tak by měli mít řidiči respekt a být trošku ohleduplný. Každý občas pospíchá a příště můžou zase oni pospíchat.
            Určitě s tebou nesouhlasím, že na dálnici je nebezpečnější řidič který podjíždí, ale každý akce vyvolá reakci a tato situace vzniká kvůli blokařům levého pruhu a proto je pro mě více nebezpečný řidič, který blokuje levý pruh. Už jsem hodně krát viděl, že takovýto blokař jede dál a dál v levým pruhu i když ho už předjíždějí doslova kolony po pravé straně. A kdo je pak nebezpečnější?
            Ale mám také zkušenost, že občas záleží v čem jedeš a pokud řidiči vidí nějaký rychlý a luxusní vůz tak mu uhnout než kdyby tam jela fabie. A co máš vlastně teď po Cayenne?

Dylan McKay 30.12.2010  21:05

« Re: Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Ále, pořídil jsem si něco menšího a ekonomičtějšího, tady je recenze: [odkaz] ;-)

Mám pro řidiče v levém pruhu na D1 pochopení. V pravém se od Humpolce do Brna jet prostě nedá...

jumper (Modo Team) 30.12.2010  21:18

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Hmmm hezkej kousek a určitě zábavnej :yes:
                Jen jsem docela zmatenej, když jsi chtěl velký auto kam se vejde i tchýně tak možná proto tohle >:D
                Na jaře musíme dát sprinty, protože do garáže mi přijede 300 kobylek >:D

Dylan McKay 30.12.2010  21:24

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Na jaře na MoDu! ;-)

jumper (Modo Team) 30.12.2010  21:26

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

OK beru tě za slovo :yes: :yes: :yes:
                    Jo a kde je ten Švihov, několikrát jsem jel přes nějaký Švihov do Rakouska směrem od Plzně a Klatovy

Dylan McKay 30.12.2010  21:35

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Ano, to je ten Švihov. Kolikrát jsi tam jel, já jen že jsi nezaplatil mýtné... >:D

A v čem těch 300 koní bude?

jumper (Modo Team) 30.12.2010  21:44

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Žádnou mítnici jsem neviděl asi to bude chtít lepší označení ;-) tak snad příště
                        Zatím to nikdo neví takže to bude překvápko

Dylan McKay 30.12.2010  21:48

« Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

No dobrá, nechám se taky překvapit... ;-)

jumper (Modo Team) 30.12.2010  21:53

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Jen malá nápověda jde o speciální edici a v ČR se neprodává....

Dylan McKay 30.12.2010  22:04

« Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Hmmm, takže Tata Nano Sport? [odkaz] ;-)

jumper (Modo Team) 30.12.2010  22:06

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Jako vždy jsi vše odhalil, jen ta barva bude jina >:D

Dylan McKay 30.12.2010  22:10

OK díky a tobě též PF 2011

foto Mig-35

Mig_35 31.12.2010  06:11

« Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Fíha, nečekal bych, že se shodnu se Švihákem.
                                      Opravdu, ten osel si nic jiného nezaslouží, než si jít sednout po vzoru "Piráta z D1" v Superbu. Doufám, že mu nepomůžou ani prachy ani prominentní SPZ a skutečně mu to dají natvrdo, protože tohle je demence, neříkám, že občas někoho nepodjedu, ale to skutečně jen v případě, že o mně dotyčný ví a nechce mi uhnout - naschvál.
                                      Z druhé strany - v pravém pruhu dálnice strávím tak cca 5 procent celkového času - a to obvykle, když zajíždím k benzínové pumpě. Pravý pruh je prostě v české republice k nepoužití, vymlácený takovým způsobem, že bych si musel nechat pořídit zubní náhradu ve velmi krátkém čase. Takže chápu, že se tam cpou i lidi, kteří jezdí 130 a ani o chlup víc.

Brandon Walsh 31.12.2010  06:31

« Re: Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

jumper ostal si verny znacke ? [odkaz] ;-)
                                        ja len cumim co to tam na tej dialnici mate za bl.bcov >:D u nas na to aka je oproti vasej d1 kvalitnejsia si nejak nikto velkost pen.isu nedokazuje >:D
                                        trochu mi ho je luto dost ze mu nevysli financie na nastriekanie celeho auta do ciernej musel polku dat do zakladnej bielej a este ide aj do basy >:D >:D
                                        tak stastny novy rok prajem maczko ;-)

Poustnik 31.12.2010  09:39

Tý jo, Zino, ty chodíš i na Silvestra ráno podojit, že vstáváš v 6? >:D
                                          Jinak jasně, že tohle byl nějakej vynervovanej egoista, a v ČR se nesmí levý pruh blokovat, ale v USA, jak jsou tam všichni vychovaní, že se předpisy neporušují a všichni jezdí na tempomat, tak se občas i na čtyřproudé dálnici sejdou čtyři maníci, kteří jedou těch svých 65 mil/hod bok po boku a ani o prd víc a maňána..... A když je protroubíš, ještě tě prásknou nejbližší policejní hlídce.... >:D

jumper (Modo Team) 31.12.2010  11:03

Uvidíš nech se překvapit >:D
                                          Kdyby to byl seat tak se mi více líbí tento:
                                          [odkaz] a >[odkaz]

Dylan McKay 31.12.2010  11:57

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Teď jsem četl v novinách, že policistům ten magor naháněl hrůzu větou: "ukousli jste si velké sousto!"

Teď vám zahraju malou scénku, kterak Dylan policistou na D1 byl...

Dylan: "Dobrý den, pane řidiči, svým agresivním chováním jste zavinil nehodu a ohrozil spousty životů!"
                                        Pirát: "Cože? Já tě svlíknu z uniformy, víš kdo já jsem?!"
                                        Dylan: prd obuškem přes palici...
                                        Pirát: "Aúúú! Tak to jsis ukousl velké sousto!"
                                        Dylan: paralyzér na krk- krrrrrrch!
                                        Pirát: "Uáááauááá!"

Uf, a hned je mi lépe! >:D

Prase 31.12.2010  11:59

ty tvoje 90210 scénky jsou fakt hustý >:D >:D

Dylan McKay 31.12.2010  12:05

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Někdy je potřeba jednat, a né jednat... >:D

Brandon Walsh 31.12.2010  12:07

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

dylan sa uz vyzuril aspon bude poslusny na novy rok >:D

Dylan McKay 02.01.2011  20:24

Pirát na pokračování: [odkaz]

jumper (Modo Team) 02.01.2011  20:39

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Já nevím jestli se tomu média nevěnují až moc, dneska jsem koukal na krimi zprávy a oni kvůli tomu jezdí za tím člověkem po celé republice. Chápu, že tenhle řidič je úplně mimo jak ohrožuje okolí, ale přijde mi že je to něco nového co není okoukané, je spousta jiných věcí, které ohrožují ostatní lidi. Když se tomu tak věnují tak mě docela překvapuje, že lidem neporadí jak jednat když narazí na takovýho ma-go-ra.

foto lotus-esprit-cz

lotus-esprit.cz 02.01.2011  21:28

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

tady pomuze mit v aute na palubce mit polozenou jedine kameru aby mel dukaz.. ale na druhou stranu by asi dostal pokutu a bodz ze tam ta kamera nema co delat...........prot obude asi nejlepsi vozit na zadnim sedadle rpg nebo law >:D

jumper (Modo Team) 03.01.2011  11:00

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Kamary jsou dneska malý tak už je to stejné jako přenosné navigace, taky už jsem o kameře uvažal když mě sejmul jeden řidič když se na poslední chvíli před křižovatkou snažil nacpat do obočovacího pruhu a mě si nevšiml. Po příjezdu policie říkal že jsem napálil já jeho (taky nejaký pán vysoce postavený) tak jsem si vyžádal záběry v z kamerovýho systému a ty prý zrovna byli v tu chvíli zaměřené jinám.... Přitom mu vůbec o nic nešlo, aby přiznal pravdu, body by za to žádný nedostal, takhle jsme oba si to museli zaplatil. Pro tyhle případy se kamera v autě asi fakt vyplatí >:D

foto lotus-esprit-cz

lotus-esprit.cz 03.01.2011  12:44

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

kamera mala nemala, navigace atp, pokud nema homologaci byt "na prednim skle" resp nebrani ve vyhledu tak ti za to pokutu dat muzou..........ale je fakt ze to je jedinej zpusob usvedceni........no jenze pak clovek narazi na dalsi problemy s ti mspojeny, kdo a ja ks tema datama bude nakladat a tak, vlastne veci podobny tem kamaera mna usekovy mereni, kteery spavujou soukromy subjekty a ukladaji kazde projete auto nikoli jen ty ktere neco porusily,....

Prase 31.12.2010  10:44

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

mě by spíš zajímalo jak to bude řešit pojišťovna čistě z praxe kdo má nabouraný předek je automaticky viník nedobrzdil... co napsali policajti do protokolu je hezké, ale netuším jak mu třeba soud prokáže úmysl (např. řekne, že mu dvakrát po sobe skočila do cesty srnka nebo že měl problém s brzdama nebo ho chytal záchvat padoucnice a nepředvídaně brzdil...).
      Soud zas vcelku rozumně rozhodl u toho se superbem nicméně, až se odvolá k ústavnímu soudu, že na té D1 bylo lokální tornádo a on neudržel auto na silnici (tohle není z mé hlavy četl jsem to na diskuzi tuším na novinkách) jsem zvědavej na konečnej verdikt...

jumper (Modo Team) 31.12.2010  11:01

« Re: Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Vždy je to na individuální posouzení soudce čemu uvěří a záleží jen na něm jestli ho pošle sedět nebo ne. I když může mít spoustu výmluv. Je to docela ošidné a nahrává to korupci, třeba v jiných zemích o tom musí rozhodnout několika člená porota.

Prase 31.12.2010  11:09

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

v tomhle státě nevěřim nikomu a ničemu, nevim proč se jmenujem česko, banánastát by byl výstižnější název... :-) Jsem zvědav nechám se překvapit ;-) Můj osobní tip je, že dostane max. podmínku.

jumper (Modo Team) 31.12.2010  11:44

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

já to vidím maximálně na pokutu, ale třeba budu překvapenej jako s p. Lacin-- i když to ještě není pravomocný.

Poustnik 31.12.2010  11:07

« Re: Agresivní řidič na D1 předjížděl auta zprava a pak prudce brzdil

Však asi i proto policie hledá svědky, je fakt, že většina lidí koukne, řekne si - blbec - a frčí dál. A ještě ztrácet čas a chodit k soudu, to chce opravdu zodpovědného charaktera.

foto mobilcarl

mobilcarl 06.03.2011  01:55

Nádhera

Nic víc se k tomu asi napsat nedá:)

jumper (Modo Team) 11.03.2011  09:42

« Re: Nádhera

Díky jen škoda, že dělají motor jen 125kw a ne jako u mercedesu nebo BMW 150kw. Už jsou to skoro 3 roky co ho mám, takže lety stárne, ale designově i funkčností je pořád jako nové a to je skvělý i po 90tis km :yes:

foto mobilcarl

mobilcarl 11.03.2011  09:50

« Re: Nádhera

FR TDI má kámoš a nechal ho hodně nachipovat + vyndal filtr pevných částic a prý mu to jede jako střela. Drží mu to i při najetých asi taky 90tis a to to vůbec nešetří, tzn. najede na dálnici, plný plyn, ani vstřiky ještě nemusel měnit. Tohle auto se prostě Seatu povedlo. :yes:

jumper (Modo Team) 07.01.2012  19:50

Jak se sem dostalo moje video???

Docela by mě zajímalo jakou cestou se sem dostalo video, které jsem natočil. Co má autorská práva :-)

jumper (Modo Team) 12.02.2012  13:00

Mínus 28 aneb výlet na Kvildu

V tomto mraze, když není motor pod plynem, tak jeho teplota klesá jak slavná Concordia. Nedovedu si představit, kdyby bylo opradu hlášených mínus 40

foto ypsilon

ypsilon 12.02.2012  13:26

« Re: Mínus 28 aneb výlet na Kvildu

hezky pekne >:D ..ja vcera v okoli KV -24,5 a dobry..za to kamarad vcera pichnul v podobnejch mrazech u pribrami a to nebylo prej uplne dobry :-) ...

jumper (Modo Team) 12.02.2012  19:49

« Re: Mínus 28 aneb výlet na Kvildu

to věřím, že to asi nebylo dobrý, ještě že jsem nepíchnul >:D

Brandon Walsh 12.02.2012  13:37

« Re: Mínus 28 aneb výlet na Kvildu

neviem ci to je tou leoniou tlamou, ale pri -20 som takisto prudko stracal teplotu motora

foto Mates81

Mates81 12.02.2012  14:31

« Re: Mínus 28 aneb výlet na Kvildu

Na FoFoII stačí i při -5 jet z kopce na volnoběh a začíná se ztrácet teplota :-) Takže těch - 20 je krásných >:-[] >:D

jumper (Modo Team) 12.02.2012  19:52

« Re: Mínus 28 aneb výlet na Kvildu

tlamou to asi nebude, asi to bude fakt tím mrazem. Po Praze už jsem viděl pár taxikářů jak v passatu mají na přední masce termo deku nebo jak se tomu říká

jumper (Modo Team) 21.05.2014  11:06

Výlet na 1. máje

Nové foto aneb výlet na 1. máje
    značka: sněhové řetězy nezapomeň doma!!!

jumper (Modo Team) 21.01.2019  23:29

Na prodej

S autem již skoro nejezdím, mám stále nová firemní vozidla, proto jsem se rozhodl dát auto do světa, kde ještě může někomu udělat radost a najet s ním další radostné kilometry
    Najeto 260tis
    Cena 130tis

Více info na mailu popxtop@seznam.cz