Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
white label 31.07.20 20:54
« Re: Re: Re: Re: BMW Bang Bang(el)
Leg
Tomu principu samozřejmě rozumím, ale tak jak to popisuješ, tak to fungovalo prakticky jen u e65-68, na tu jsem se byl podívat ve Frankfurtu, a to byla událost.
Proti tomu byla následná e60 "o ničem", ani revoluce ani (povedená) evoluce.
Přihlásit se • Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!









