Caterham Fotosoutěž (Fotosoutěž Moje auto.cz)
Zařazení: Všechna fóra > Diskuse v MOJE.auto.cz
-
iudex 07.03.14 21:58
« Bye bye Focus
Tak sa onedlho budem lúčiť s Focusom. Moje prvé vlastné nové auto, prežili sme spolu 4 roky a 50700 km bez jedinej poruchy (nikdy som nemusel domov vlakom >:D ). Kúpil ho hneď prvý záujemca (kamarát pre svojho otca). Uvidím, či sa vôbec ešte dostanem k spoločnej fotke s nástupcom. So long, Focus, nech robíš radosť ďalšiemu spokojnému majiteľovi!
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz] -
woody-alien 07.03.14 21:05
« Re: MA admin?
AG: Tohle
Mercedes-Benz E 500
Vybranou recenzi není možné zobrazit. Je buď smazaná, nebo skrytá administrátorem
Pokud jste autorem této recenze, přihlašte se a dozvíte se podrobnější informace.
V případě nejasností ohledně této recenze, kontaktujte administrátora.
-
Thomasino 07.03.14 15:59
« Re: Fotka na každý deň
Jako dokáži si přiznat, že zatím nemám se silnými zadokolkami moc zkušenosti, takže se nepovažuji za Kimiho Raikkonena >:-[]
Něco jiného je to u Caterhama (kurnik, musím si ho zase půjčit, mám to i od jednoho majitele domluvené a slíbené), tam je ten krouťák a možné problémy výrazně menší.












Nyní prý LC jezdí někde po poušti.