Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

• 00 Reagovat !

foto olex21

olex21 31.03.16  17:07

« rádio

No, ani ne, radši jsem si pořídil autorádio jiné: [odkaz]
    tady na této stránce, jinak sorry za takvou "reklamu"
  • « 00 Reagovat !

foto stirecek1

štíreček1 20.09.09  17:14

« Re: Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

TAk ten aux nebyl ani v mém maxovi a divím se, že ford šetří na takových prkotinách a dává to jen do vyšších výbav. Vstup sice mám nachystaný a když jsem oddělal tunel u ruční brzdy, tak jsem tam našel i přivedené drátky, takže mi chyběla jen ta koncovka za kterou chtěli ve fordu tři stovky. Nakonec jsem použil svou, kterou jsem našel doma a zabudoval ji tam. Není to sice origoš ford, ale funguje a stejně není vidět. Náklady nula, pouze trochu času. Není ale nad klasické cd, kvalita zvuku je úplně jinde.
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 20.09.09  12:45

manuál mámm bohužel jen papírovej. Jinak rádio chroupe přepalovaná CD bez problémů, neumí MP3, jinak bez problémů, funguje jak má. Zrovna jsem k němu ve fordu nechával dodělat externí vstup pro AUX, pro zajímavost cena s prací cca 1000 kč.
  • « 00 Reagovat !

foto stirecek1

štíreček1 05.09.09  09:08

manuál nemám ale někde ho vygogluj.Rádio vypadá takhle
    [odkaz]

a mp3 nepřehrává. pálené cd hrají v pohodě, zatím bez problémů.
  • 00 Reagovat !

foto xsnakex

xsnakex 15.08.09  09:53

« Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

Zdravím spoluforďáky,
    mám na vás prosbu.Nemáte někdo pls český manuál v pdf (nebo jiné digitální formě) na rádio Ford 6000 CD s AUXem a "stříbrnými" tlačítky rok výroby 2007 ? [odkaz]
    Sehnal jsem ho v angličtině,němčině,ale čeština je prostě k nenalezení...

A pak ještě bych se chtěl zeptat,jak vám toto rádio přehrává pálená CDs?Máte s tím nějaké problémy (Error,chrastění při přehrávání,...)?

Předem díky za jakékoli informace.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Moderátor Medúzy Juchelka o smrti syna (†10): 2 roky jsem nemohl mluvit!

Moderátor Medúzy Juchelka o smrti syna (†10): 2 roky…

Aleš Juchelka (43), jehož tvář si pamatují zejména diváci pořadu Medúza, moderování vyměnil za poslanecké…

Brutální lež za hranicí všeho! Dominika se spojila s Ivanou Gottovou a vrátily úder

Brutální lež za hranicí všeho! Dominika se spojila s…

Manžel Dominiky Gottové (46) Timo Tolkki (53) se drsně navezl do Ivany Gottové (44). Jeho útok na vdovu, která…

iSport.cz

Tragicky zesnulého Bryanta (†41) uctí. Legendu uvedou letos do Síně slávy

Tragicky zesnulého Bryanta (†41) uctí. Legendu…

Zástupci basketbalové Síně slávy s předstihem uvedli, že letos přijmou Kobeho Bryanta, který spolu s dalšími…

ŽEBŘÍČEK mocných v českém fotbale. Známé těžké váhy i lobbista z Hradu

ŽEBŘÍČEK mocných v českém fotbale. Známé těžké váhy…

POŘADÍ NA 50. - 41. MÍSTĚ | Deník Sport startuje každoroční seriál nejmocnějších osob českého fotbalu. Do páté…

Reflex.cz

Labyrint nezodpovědnosti, ráj triumfalismu: Vládní garnitura šponuje politický marketing k dokonalosti

Labyrint nezodpovědnosti, ráj triumfalismu: Vládní…

Premiér po neúspěšném hledání jiných adeptů vybere na ministra dopravy člověka, kterého vychválí jako schopného…

Čtrnáctiletý Putin a puberťačka Merkelová. Světové osobnosti, jak si je nepamatujete

Čtrnáctiletý Putin a puberťačka Merkelová. Světové…

Přední postavy světového dění většinou všichni znají z oficiálních snímků, které zachycují, jak si někde…