Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 31.03.16  17:07

    « rádio

    No, ani ne, radši jsem si pořídil autorádio jiné: [odkaz]
    tady na této stránce, jinak sorry za takvou "reklamu"
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 20.09.09  17:14

    « Re: Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

    TAk ten aux nebyl ani v mém maxovi a divím se, že ford šetří na takových prkotinách a dává to jen do vyšších výbav. Vstup sice mám nachystaný a když jsem oddělal tunel u ruční brzdy, tak jsem tam našel i přivedené drátky, takže mi chyběla jen ta koncovka za kterou chtěli ve fordu tři stovky. Nakonec jsem použil svou, kterou jsem našel doma a zabudoval ji tam. Není to sice origoš ford, ale funguje a stejně není vidět. Náklady nula, pouze trochu času. Není ale nad klasické cd, kvalita zvuku je úplně jinde.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.09.09  12:45

    « Re: Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

    manuál mámm bohužel jen papírovej. Jinak rádio chroupe přepalovaná CD bez problémů, neumí MP3, jinak bez problémů, funguje jak má. Zrovna jsem k němu ve fordu nechával dodělat externí vstup pro AUX, pro zajímavost cena s prací cca 1000 kč.
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 05.09.09  09:08

    « Re: Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

    manuál nemám ale někde ho vygogluj.Rádio vypadá takhle
    [odkaz]

    a mp3 nepřehrává. pálené cd hrají v pohodě, zatím bez problémů.
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 15.08.09  09:53

    « Autorádio Ford 6000 CD s tlačítkem AUX

    Zdravím spoluforďáky,
    mám na vás prosbu.Nemáte někdo pls český manuál v pdf (nebo jiné digitální formě) na rádio Ford 6000 CD s AUXem a "stříbrnými" tlačítky rok výroby 2007 ? [odkaz]
    Sehnal jsem ho v angličtině,němčině,ale čeština je prostě k nenalezení...

    A pak ještě bych se chtěl zeptat,jak vám toto rádio přehrává pálená CDs?Máte s tím nějaké problémy (Error,chrastění při přehrávání,...)?

    Předem díky za jakékoli informace.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…