Mercedes sraz - 29.6.

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Mercedes-Benz

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.07.08  21:16

    « OFICIALNI INFORMACE

    Ahoj všichni,

    mám MB-S 430 L v perfektním stavu, nadupaný výbavou... kde bych ho mohl Mercedesářům nabídnout ? Rád bych do dobrých rukou
    dík Mirek :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.07.08  21:29

    « Re: OFICIALNI INFORMACE

    Zdravim vsechny mecedesare ;)
    mam otazku....sem zdatny milovnik drahych a silnych vozu....ale zatim sem prilis mlady a chudy...takze oplivam "jen" favickem :)....tak se cchi optat...jestli bych se na vas mohl prijet mrknout...?
    Zatim Caf....a kdyby nic...tak GOOD RIDE ;)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.08  22:59

    « OFICIALNI INFORMACE

    Přatelé, kolegové mercedesáři

    oficiálně potvrzuji konání akce Mercedes-Benz sraz v termínu 29.6.2008 od 13:00 na letišti v Biskupicích u Luhačovic. Srdečně jsou zváni všichni majitelé vozů Mercedes-Benz, ale i široká veřejnost, která se ráda podíva na vozy této značky. Letiště máme zamluveno od 13:00 do 16:00. Po volném programu na letišti se přesuneme na spanilou jízdu okolím (trasu upřesním) se zastávky na společné fotografie v neodolatelném prostředí, které tvoří Bílé Karpaty.

    Důležité. Prosím každého aby zde na foru potvrdil svoji účast a účast dalších posadek (pokud s vami pojede kamarád s dalším mercedesem). Potřebuju jmenovitý a finální výpis účastníků, takže pište sebe i své známé. Letiště není zadarmo, musim dle počtu posádek rozpočítat pokrytí nákladu za letiště (= 500 Kč hodina, 1500 za náš termín)

    GPS: 49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
  • 00 Reagovat !

    foto EricCartman

    EricCartman 06.06.08  21:44

    « Neúčast

    Tak je mi líto, ale srazu se nezúčastním. Mám to sice za rohem, ale v termínu od 28.6. do 5.7. jedu na chatu na Vysočinu k rybníku jménem Řeka >:D Zná to tam někdo?
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 04.06.08  17:44

    « Re: sen

    ja pojedu z 3nce, takze se muzeme nekde potkat a jet spolu ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.06.08  20:13

    « Re: sen

    Biskupice u Luhačovic

    49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
  • « 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 03.06.08  14:20

    « Re: sen

    a kde ze to teda je?ze bych prijel deaweem na M-B sraz odlisil bych se trochu vic jak na havirovskem srazu kde jsme mneli s tatkou jediny auto stribrny jinak vsechny byly modre >:D >:D >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 02.06.08  17:01

    « Re: sen

    ufff nove CLS AMG na MACZ... uz som pisal ci sa nezucastni:) a tizy ...mne tam napis zatial ML potom vysvetlim :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.05.08  15:19

    « Re: sen

    prozatimní seznam:

    E500 - MB E 500
    TIZY - MB S 500 4m a C 230 K W202
    IVORRY - MB C W203
    Ivanuska Matej - S 63 AMG
    EricCartman - C 230 K W202 a možná současné E 320 CDI
    Asphalte - C W203

    kdo má další přátelé, co tam budou prosím dopiště seznam zde a nový zájemci taktež sem
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 28.05.08  17:26

    « Re: sen

    No panove tak podme, hlasime se, at je nas jako malych mysi >:D
  • 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 26.05.08  15:43

    « pozvanie

    Dik za osobne pozvanie:-) ucast potvrdim s dostatocnym predstihom... btw.. mate dohodnute aj ine S AMG alebo myslis to nase? :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.05.08  12:15

    « Re: dik za pozvani

    Taky díky, ale upřímně se mi nechce jet 380km tam a 380km zpět... :-| Vypadá to na pěknou skupinku hvězd, ale budu si to muset nechat ujít...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.08  11:32

    « dik za pozvani

    ale 1)nemam papiry 2)prcek je na chate 3)s Ackem bych si nedovolil prijet na sraz Mercedesu,to je jako kdybych s Zigulikem na sraz amerik.Uzijte si to...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.05.08  23:24

    « Re: sen

    Mě ne :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

    Novic (Porsche team/GT-R team) 23.05.08  23:11

    « Re: sen

    hele nevadilo by vam kdyby nekdo prijel s autem znacky Daewoo? >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.05.08  17:29

    « Re: sen

    jinak Ivorry, mame ten web? Chtelo by to uz nejaky seznam vsech ucastniku at mame prehled. Kdyztak dalsi, co maji zájem at se hlásí zde na foru
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 22.05.08  16:29

    « Re: sen

    Parada, ja jsem pro, koukal jsem na mapu a vypda to slusne :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.05.08  15:53

    « Re: sen

    takže přátelé Biskupice jsou domluveny. Není problém to udělat tam. Je to kousek od Luhačovic, takže by sme pak mohli udělat spanilou jízdu lázeňským městem a jeho malebným okolím. Záleží na Vás. Ale je to tam na jistotu, tak se vyjádřete.

    49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.05.08  13:19

    « Re: sen

    aha, super. Sem se lekl, že Tě někdo obtěžoval.
  • « 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 22.05.08  12:37

    « Re: Re: sen

    mno rozhodl jsem se ze ji doplnim a predelam, takze az bude hotovo, tak bude z5 :-!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…