Mercedes sraz - 29.6.

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Mercedes-Benz

• « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 30.07.08  21:16

« OFICIALNI INFORMACE

Ahoj všichni,

mám MB-S 430 L v perfektním stavu, nadupaný výbavou... kde bych ho mohl Mercedesářům nabídnout ? Rád bych do dobrých rukou
    dík Mirek :-)
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 16.07.08  21:29

« Re: OFICIALNI INFORMACE

Zdravim vsechny mecedesare ;)
    mam otazku....sem zdatny milovnik drahych a silnych vozu....ale zatim sem prilis mlady a chudy...takze oplivam "jen" favickem :)....tak se cchi optat...jestli bych se na vas mohl prijet mrknout...?
    Zatim Caf....a kdyby nic...tak GOOD RIDE ;)
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 17.06.08  22:59

« OFICIALNI INFORMACE

Přatelé, kolegové mercedesáři

oficiálně potvrzuji konání akce Mercedes-Benz sraz v termínu 29.6.2008 od 13:00 na letišti v Biskupicích u Luhačovic. Srdečně jsou zváni všichni majitelé vozů Mercedes-Benz, ale i široká veřejnost, která se ráda podíva na vozy této značky. Letiště máme zamluveno od 13:00 do 16:00. Po volném programu na letišti se přesuneme na spanilou jízdu okolím (trasu upřesním) se zastávky na společné fotografie v neodolatelném prostředí, které tvoří Bílé Karpaty.

Důležité. Prosím každého aby zde na foru potvrdil svoji účast a účast dalších posadek (pokud s vami pojede kamarád s dalším mercedesem). Potřebuju jmenovitý a finální výpis účastníků, takže pište sebe i své známé. Letiště není zadarmo, musim dle počtu posádek rozpočítat pokrytí nákladu za letiště (= 500 Kč hodina, 1500 za náš termín)

GPS: 49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
  • 00 Reagovat !

foto EricCartman

EricCartman 06.06.08  21:44

« Neúčast

Tak je mi líto, ale srazu se nezúčastním. Mám to sice za rohem, ale v termínu od 28.6. do 5.7. jedu na chatu na Vysočinu k rybníku jménem Řeka >:D Zná to tam někdo?
  • « 00 Reagovat !

foto AnGeor

AnGeor 04.06.08  17:44

« Re: sen

ja pojedu z 3nce, takze se muzeme nekde potkat a jet spolu ;-)
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 03.06.08  20:13

Biskupice u Luhačovic

49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
  • « 00 Reagovat !

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 03.06.08  14:20

a kde ze to teda je?ze bych prijel deaweem na M-B sraz odlisil bych se trochu vic jak na havirovskem srazu kde jsme mneli s tatkou jediny auto stribrny jinak vsechny byly modre >:D >:D >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

foto Ivanuska-Matej-RSka-

Ivanuska_Matej ( RSka) 02.06.08  17:01

ufff nove CLS AMG na MACZ... uz som pisal ci sa nezucastni:) a tizy ...mne tam napis zatial ML potom vysvetlim :-)
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 29.05.08  15:19

prozatimní seznam:

E500 - MB E 500
    TIZY - MB S 500 4m a C 230 K W202
    IVORRY - MB C W203
    Ivanuska Matej - S 63 AMG
    EricCartman - C 230 K W202 a možná současné E 320 CDI
    Asphalte - C W203

kdo má další přátelé, co tam budou prosím dopiště seznam zde a nový zájemci taktež sem
  • « 00 Reagovat !

foto AnGeor

AnGeor 28.05.08  17:26

No panove tak podme, hlasime se, at je nas jako malych mysi >:D
  • 00 Reagovat !

foto Ivanuska-Matej-RSka-

Ivanuska_Matej ( RSka) 26.05.08  15:43

« pozvanie

Dik za osobne pozvanie:-) ucast potvrdim s dostatocnym predstihom... btw.. mate dohodnute aj ine S AMG alebo myslis to nase? :-)
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 26.05.08  12:15

« Re: dik za pozvani

Taky díky, ale upřímně se mi nechce jet 380km tam a 380km zpět... :-| Vypadá to na pěknou skupinku hvězd, ale budu si to muset nechat ujít...
  • 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 24.05.08  11:32

« dik za pozvani

ale 1)nemam papiry 2)prcek je na chate 3)s Ackem bych si nedovolil prijet na sraz Mercedesu,to je jako kdybych s Zigulikem na sraz amerik.Uzijte si to...
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 23.05.08  23:24

Mě ne :-)
  • « 00 Reagovat !

foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

Novic (Porsche team/GT-R team) 23.05.08  23:11

hele nevadilo by vam kdyby nekdo prijel s autem znacky Daewoo? >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 22.05.08  17:29

jinak Ivorry, mame ten web? Chtelo by to uz nejaky seznam vsech ucastniku at mame prehled. Kdyztak dalsi, co maji zájem at se hlásí zde na foru
  • « 00 Reagovat !

foto AnGeor

AnGeor 22.05.08  16:29

Parada, ja jsem pro, koukal jsem na mapu a vypda to slusne :yes:
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 22.05.08  15:53

takže přátelé Biskupice jsou domluveny. Není problém to udělat tam. Je to kousek od Luhačovic, takže by sme pak mohli udělat spanilou jízdu lázeňským městem a jeho malebným okolím. Záleží na Vás. Ale je to tam na jistotu, tak se vyjádřete.

49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
  • « 00 Reagovat !

foto

"-- skrytý --" 22.05.08  13:19

aha, super. Sem se lekl, že Tě někdo obtěžoval.
  • « 00 Reagovat !

foto AnGeor

AnGeor 22.05.08  12:37

« Re: Re: sen

mno rozhodl jsem se ze ji doplnim a predelam, takze az bude hotovo, tak bude z5 :-!
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!

Blesk.cz

Popravy a zabíjení dětí uvidíte děsivě zblízka. Recenze Call of Duty: Modern Warfare

Popravy a zabíjení dětí uvidíte děsivě zblízka.…

Nesmrtelná série válečných stříleček se jako každý rok vrátila. Tentokrát je to ale návrat vskutku veliký.…

Jste žena po padesátce? Těchto 5 vyšetření vám může zachránit život!

Jste žena po padesátce? Těchto 5 vyšetření vám může…

Říká se, že v padesáti život nekončí, ale začíná. Máte před sebou minimálně dvacet až třicet let života, a snad…

iSport.cz

Napínavá bitva s Anglií! České fotbalistky těsně podlehly favoritkám

Napínavá bitva s Anglií! České fotbalistky těsně…

České fotbalové reprezentantky prohrály v přípravném utkání v Českých Budějovicích s Anglií 2:3. Semifinalistkám…

Kincl vrací úder Holušovi: Děti si bereš jako štít. Co si od tebe mám vzít?

Kincl vrací úder Holušovi: Děti si bereš jako štít.…

Ač jsou bojové sporty, zejména pak MMA, v současnosti v Česku velmi populární, pořád se objevují lidé, kteří je…

Reflex.cz

Žena odsouzená za falešné obvinění ze znásilnění učí lidi, jak „respektovat a být respektován“

Žena odsouzená za falešné obvinění ze znásilnění učí…

Před rokem jsem psal o paní Soně Rýdl, která lživě udala manžela za znásilnění, které si vymyslela. Byla za to…

Prezidentská kampaň zahájena: Krejčířovi milost, generál je pavlačová drbna, černá klisna Schillerová

Prezidentská kampaň zahájena: Krejčířovi milost,…

Armádní generál Petr Pavel se nechal slyšet, že půjde-li politický vývoj v naší zemi i nadále dosavadním směrem,…