Mercedes sraz - 29.6.

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > Mercedes-Benz


  • 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 05.05.2008  17:08

    Mercedes sraz - 29.6.

    Tak at mame kde diskutovat :-!
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 05.05.2008  17:38

      « Re: Mercedes sraz - 29.6.

      čau hvězdy!! ;-) Já bych klidně a rád dorazil, ale záleží kde to bude a taky záleží na tom, jestli mě mezi sebe vezmete, ikdyž už nebudu mít mercedes.... :-)
      • 00 Reagovat !

        foto

        "-- skrytý --" 05.05.2008  18:22

        « Re: Mercedes sraz - 29.6.

        co mas v plánu místo w201? pokud to neni tajne, kdyztak SZ. Docela by me to zajimalo. dikes
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 05.05.2008  18:14

    Paráda

    Tak teď máme kde diskutovat, tak teď už jen, ať se máme kde sejít >:D
  • 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 05.05.2008  18:27

    Mosnov

    Mno, pokud by klapnul ten Mosnov, byla by to paraaaaaada >:-[] :yes:
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 05.05.2008  19:24

      « Re: Mosnov

      jj letiste by bylo super. Uz sem si odlozil gumy na dodelani >:D
  • 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 05.05.2008  19:54

    Zraz

    Smiem sa pridat aj ja alebo mate uravretu spolocnost? myslim na ten zraz.. rad by som sa takej akcii zucastnil
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 05.05.2008  19:59

      « Re: Zraz

      Cao. Čim víc Mercedesů tím lépe. Samozřejmě seš vítán :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 06.05.2008  10:03

    Letiště

    Jak už bylo řečeno, vítán je každý, kdo se přidá, čím víc aut a lidí, tím víc si to určitě všichni užijeme >:-[] Už mám kontakt na konkrétního člověka, co má na starosti správu starých letištních ranvejí, ale jak se dalo čekat, zase to nikdo nebere 8-s Vyrážím teď do práce, až dorazím zpět, budu se snažit znova dovolat a nějak se s něma domluvit, ať to máme oficiálně a nehrozí nám, že nás někdo z ranveje vyhodí ;-)
    • 00 Reagovat !

      foto AnGeor

      AnGeor 06.05.2008  12:56

      « Re: Letiště

      Netrpelive cekaaam. Pokud se podari to letiste, ukecam jednoho majitele CLS63 at nas prijde povozit, at vsichni zjistime jak mame slaba auta 8-s
    • 00 Reagovat !

      foto AnGeor

      AnGeor 07.05.2008  16:05

      « Re: Letiště

      Tak aby nam to tady neumrelo, jak to vypada s ranveji? :-)
      • 00 Reagovat !

        foto

        "-- skrytý --" 08.05.2008  14:27

        « Re: Letiště

        Ivorry, tak co, dovolal si se?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.2008  18:34

    Sraz

    Zdravím všechny,rád bych se srazu zůčastnil taky jestli je to možné.Mohl bych eventuelně vzít Cls 63 AMG.Jen nevím stopro jestli 29.06 budu mít volno.Jinak dobrej nápad :yes:
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 06.05.2008  19:49

      « Re: Sraz

      Cau, další CLS 63, nebo ty jsi ten kamarad o kterém mluvil E500? Tak snad ať ti to vyjde, rad bych se mrknul i na to CLK :yes:
      • 00 Reagovat !

        foto Ivanuska-Matej-RSka-

        Ivanuska_Matej ( RSka) 06.05.2008  20:04

        « Re: Re: Sraz

        Tak to aby som zacal ukecavat aj aj otca nech mi puci AMG a mozme to premenovat na AMG zraz nie mercedes :-)
        ved tam pomaly nebude nikto kto by nemal aspon nieco AMG na aute :-) cize je tato akcia uz napevno dohodnuta?? mozem ju zaznacit do kalendara??
        • 00 Reagovat !

          foto

          "-- skrytý --" 06.05.2008  20:06

          « Re: Sraz

          Cekame az se nam potvrdi plocha, ale termin by se jiz menit nemel. Radeji s tema AMG pomalu, nebo se budu cítit méněcenný 8-s >:D
          • 00 Reagovat !

            foto Ivanuska-Matej-RSka-

            Ivanuska_Matej ( RSka) 06.05.2008  20:10

            « Re: Re: Sraz

            jouu tak to sa tesim.. ja to realne vidim na ML alebo SportCoupe.. ale ked vyjde dobre statnica tak hadam by som presvedcil otca nech mi pozicia svoje auto... aj ked to nerobi zrovna 3 krat rad ... dufam ze tato akcia konecne vyjde ... doma mam jedne zimne gumy co treba dojazdit :-) tak to letisko by bolo velmi faajn :-)
            • 00 Reagovat !

              foto

              "-- skrytý --" 06.05.2008  20:18

              « Re: Sraz

              Máš i sportcoupe? Nahod recenzi ;-) Co v tom mas za motor? Ja vezmu obe auta. S S500 se kvuli 4maticu blbnout neda, ale Kompressor to na letisti vynahradi. Taky sem si odlozil dva pary zimnich gum ;-)
              • 00 Reagovat !

                foto Ivanuska-Matej-RSka-

                Ivanuska_Matej ( RSka) 06.05.2008  20:24

                « Re: Re: Sraz

                jj ale to je mamine povodne auto . Kym "nezdedila" otcove stare...
                a je to "len" 180 kompresor.. ziaden taky narez ako tvoje... :-) neviem snad si najdem cas tu dohodit postupne vsetky auta...
                • 00 Reagovat !

                  foto

                  "-- skrytý --" 06.05.2008  20:36

                  « Re: Sraz

                  180 Kompressor je v tom kupatku akorat. Na letiste by to stacilo :yes: Ja sem treba rad, za to, ze si stale drzim C230 Kompressor, ikdyz uz je to stara sunka, ale jede moc pekne :-)
                  • 00 Reagovat !

                    foto Ivanuska-Matej-RSka-

                    Ivanuska_Matej ( RSka) 06.05.2008  20:44

                    « Re: Re: Sraz

                    jj to ano... stacit staci.. ale...pre mna ako sofera ma hlavne jeden problem... je v nom manual... a kedze ja som od 18 tich jazdil len na autach s automatom, nejako sme sa nikdy neskamaratili... Proste ked nemam na vyber, tak na nom pojdem .. ale urcite si tu cestu neuzivam a rozhodne nemozem vraviet o nejakom "vyblbnuti"
                    • 00 Reagovat !

                      foto

                      "-- skrytý --" 06.05.2008  21:01

                      « Re: Sraz

                      Jo ták, no ja jsem naopak rád, že mám nějaké auto s manualem, protože pro řidický prožitek a pořádnou radost z jízdy je automat naprosto k ničemu. Ale na normální přemisťování na automat nedám dopustit. Ale manual je manual, člověk si musi někdy opravdu zařídit.
                      • 00 Reagovat !

                        foto Ivanuska-Matej-RSka-

                        Ivanuska_Matej ( RSka) 06.05.2008  21:18

                        « Re: Re: Sraz

                        to ano... ale treba to hlavne natrenovat :-)
                        ja mam troska problem s rychlou kombinaciou noha-ruka :-) cize ziaden agresiv.styl nehrozi :-)
  • 00 Reagovat !

    foto AnGeor

    AnGeor 09.05.2008  10:40

    Nahradni prostory....

    Ok, predpokladejme ze se Ivory nedovolal, respektive nedostal souhlas pro nase blbnuti. Ma nekdo jiny navrh na misto srazu?
    • 00 Reagovat !

      foto Ivanuska-Matej-RSka-

      Ivanuska_Matej ( RSka) 09.05.2008  10:47

      « Re: Nahradni prostory....

      tak dufam ze nieco vymyslite... nechcem aby taka akcia padla.... :'-(
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 09.05.2008  11:54

      « Re: Nahradni prostory....

      Tak ja bych vedel, okres Zlín, obec Biskupice a nouzove letiště. Tam by nebyl problem, je to nevyužívané.
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 09.05.2008  11:57

    Mošnov

    Chvilku jsem se tady nedostal a koukám, co se tady všechno děje. Nedovolal jsem se nikam! :'-( Na p. Halatu mám dvě telefonní linky a nebere ani jednu, jen za dnešek jsem volal na obě linky dvakrát! Momentálně již má v e-mailové schránce níže uvedenou žádost, tak doufejme, že se brzy dozvíme odpověď (pojmul jsem to systematicky a marketinghově >:D ):

    Vážený pane Halato,

    byl jsem na Vás odkázán sekretariátem generálního ředitele, pokouším se Vás již několikátý den zastihnout telefonicky, bohužel zatím marně.

    Jsem jedním z organizátorů srazu automobilů značky Mercedes-Benz a rádi bychom tento sraz uskutečnili v Ostravě a jako nejrozumnější varianta se jeví právě letiště Mošnov.

    Rád bych se Vás tedy zeptal, zda-li je nějaká možnost si pronajmout či propůjčit nějakou ze starých a nevyužívaných letištních runwayí? Vím, že jsou tyto runweye běžně používány ,,na černo“, ale s ohledem na vozy s miliónovou hodnotou, která na sraz dorazí a také s ohledem na majitele bych si tento pronájem či propůjčení rád domluvil oficiální cestou s Vaším oficiální povolením.

    S ohledem na cílovou skupinu, která s automobily dorazí (zatím přislíbili účast majitelé nejnovějších modelů, dovolte mi jmenovat např. CLS63 AMG či E500 (zbytek mi promine, pozn. autora), pokud Vám to něco říká) by tato akce jistě byla i vhodnou propagační akcí pro samotné letiště Mošnov, jelikož tito lidé zajisté spadají do velmi zajímavé cílové skupiny a mnoho z nich tak bude mít možnost se seznámit s Vaším letištěm a třeba v budoucnu využít i jeho služeb.
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 09.05.2008  11:58

    AMG

    Můžu být v klidu, když máte všichni AMG ;-) Já mám aspoň podložky pod značkama AMG >:D
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 09.05.2008  12:06

      « Re: AMG

      Všichni AMG nemáme, ja třeba "jen" S 500 4matic >:D ale AMG bude brzo... :-)
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 09.05.2008  12:09

    Motor

    Tak já mám v MB sice ,,jen,, 2600 cm3 a 125 kW, ale aspoň nemám v Mercedesu naftu :yes: Taky jsem se včera poprvé radoval, když se mi podařilo jen za nejnižší spotřebu, kterou jsem v hitorii dosáhnul, pouhých 11,1 litru :-! Jen nechápu, proč ti pitomci dali označení auta jako C240 a ne C260, to by mu slušelo více :yes: Jinak hned jak dojde odpověď z letiště, tak podám info ;-)
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 09.05.2008  12:25

      « Re: Motor

      To je docela vysoke cislo na 2.6 s 5.0 225 KW jezdim slusne za 12-13 litrů. A 230 Kompressor 142 kw me bere bezně kolem 9.
      • 00 Reagovat !

        foto AnGeor

        AnGeor 09.05.2008  12:38

        « Re: Motor

        hele a neni to nahodou tak, ze kdyz jezdime s nasima V8 slusne, ze vlastne jezdime s 2,5 V4 ? Neco jsem o tom cetl, ze si to vypina prisun paliva do valcu, kdyz neni potreba vykon. Jinak vcera v Manchestru zacpa jak blazen a rekordni spotreba - 19.5 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 09.05.2008  12:40

    Spotřeba

    Já se pod míň fakt nedostanu. Běžně jezdím spíš za těch 13 litrů ;-\
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 09.05.2008  12:43

    Návrh

    Pokud jste pro, udělal bych takový ucelený přehled lidí, co se chtějí účastnit a házely by se tam info o aktuálně diskutovaném místě, ať v tom není zmatek. Spíchnul bych jednoduchou webovou stránku s tabulkou. Pokud jste tedy pro, tak mi pošlete na mail Ivorry@centrum.cz fotku auta (pokud máte), jméno nebo přezdívku, nějaký kontakt (pokud uvést nechcete, tak neuvádějte) a na kolik procent je asi jistá vaše účast ;-) Až se nasbírá pár lidí a budu mít čast tu webovku zmáknout, tak tady dám odkaz, kde se to bude průběžně aktualizovat. Jste pro?
    • 00 Reagovat !

      foto AnGeor

      AnGeor 09.05.2008  12:49

      « Re: Návrh

      jj super, mas novy email ;-)
      • 00 Reagovat !

        foto Ivanuska-Matej-RSka-

        Ivanuska_Matej ( RSka) 09.05.2008  12:59

        « Re: Návrh

        navrh je to super .... idem urcite ... Matej Ivanič.. len foto auta bude problem.... :-( cim pridem vsetko zavysi od statnic :-( tak drzte palce... nech to fakt nie je mercedes v nafte >:D >:D >:D
        • 00 Reagovat !

          foto AnGeor

          AnGeor 09.05.2008  13:32

          « Re: Návrh

          Mno ale do SUV nafta tak nejak patri ;-) takove M420CDi je parada :yes:
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 09.05.2008  13:57

      « Re: Návrh

      ok
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 10.05.2008  12:22

    Nafta

    Já nejsem nějaký odpůrce nafťáků, sám mám nafťáka ;-) Mně se jen zdá zvláštní kolik MB jezdí s 220 CDi a přitom všude slyším, že tenhle motor je mizerný ;-) Nějaké 320 CDi bych bral všemi deseti :yes: To má taky narozdíl od té ,,dvěstědvacítky,, šest válců ;-)
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 10.05.2008  16:55

      « Re: Nafta

      Nafta nevadi ale benzin je benzin :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 13.05.2008  13:21

    Místo: MOŠNOV

    Doplňuji aktualitu ohledně Mošnova. Zatím se pořád nikdo neráčil ozvat :no: Dávám jim čas do zítřejšího dne, pokud nedojde mail, ve čtvrtek tam opět volám a pokud se opět nikde nedovolám, budu to řešit přes generálního :-!
  • 00 Reagovat !

    foto Ivorry

    Ivorry 15.05.2008  14:48

    Mošnov

    Tak mám tady nějaké zprávy ohledně Mošnova, ale bohužel to nevypadá na dobré zprávy :no: Dnes jsem konečně na telefonu sehnal Halatu, který mi řekl, že to pod něj nespadá, spadá to pod nějakého Stegnera. To je ale jedno, věděl k tomu i tak víc než dost, protože žádosti o podobné akce jdou kolem něj. Říkal, že tam teď řešili sraz BMW a pak Trabantů a obojí bylo zamítnuto, tak ať pošlu Stenerovi oficiální žádost (už se stalo), ale mám čekat podobný výsledek :no: Flintu do žita zatím neházím, ale začínám se rovnou ptát, má někdo nějaký další nápad na plochu?
  • 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 16.05.2008  12:24

    sen

    v nasom pripade sa asi realita meni postupne na sen co?? :-( uz prestavam dufam :-(
    • 00 Reagovat !

      foto AnGeor

      AnGeor 16.05.2008  17:35

      « Re: sen

      no ja bych to nevidel tak tragicky... pokud nepujde Mosnov, potkame se nekde jinde :-!
      • 00 Reagovat !

        foto Ivanuska-Matej-RSka-

        Ivanuska_Matej ( RSka) 16.05.2008  18:17

        « Re: sen

        to je jasneee ;-) ;-)
        ale som sa tesil na letisko >:D
      • 00 Reagovat !

        foto

        "-- skrytý --" 19.05.2008  20:12

        « Re: sen

        už jsem psal níže. Vím o letišti v Biskupicích kousek od Zlína. Tam by nebyl problém, tak žádná tragedie
        • 00 Reagovat !

          foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

          Novic (Porsche team/GT-R team) 19.05.2008  22:26

          « Re: sen

          hele nevadilo by vam kdyby nekdo prijel s autem znacky Daewoo? >:D >:D >:D
        • 00 Reagovat !

          foto AnGeor

          AnGeor 19.05.2008  23:34

          « Re: sen

          pokud neklapne ten Mosnov, berem Biskupice ;) kdyz tak nahod GPS nebo neco, jak se tam dostanem. Koukam ze je to kousek od Luhacovic
          • 00 Reagovat !

            foto

            "-- skrytý --" 21.05.2008  08:15

            « Re: sen

            OK. Pockam az co napise Ivorry za verdikt a pak se do toho kdyztak pustim ja ;-)
          • 00 Reagovat !

            foto

            "-- skrytý --" 21.05.2008  23:10

            « Re: sen

            btw proč jsi stáhl recenzi?
            • 00 Reagovat !

              foto AnGeor

              AnGeor 22.05.2008  12:37

              « Re: Re: sen

              mno rozhodl jsem se ze ji doplnim a predelam, takze az bude hotovo, tak bude z5 :-!
              • 00 Reagovat !

                foto

                "-- skrytý --" 22.05.2008  13:19

                « Re: sen

                aha, super. Sem se lekl, že Tě někdo obtěžoval.
                • 00 Reagovat !

                  foto

                  "-- skrytý --" 22.05.2008  15:53

                  « Re: sen

                  takže přátelé Biskupice jsou domluveny. Není problém to udělat tam. Je to kousek od Luhačovic, takže by sme pak mohli udělat spanilou jízdu lázeňským městem a jeho malebným okolím. Záleží na Vás. Ale je to tam na jistotu, tak se vyjádřete.

                  49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
                  • 00 Reagovat !

                    foto AnGeor

                    AnGeor 22.05.2008  16:29

                    « Re: sen

                    Parada, ja jsem pro, koukal jsem na mapu a vypda to slusne :yes:
                    • 00 Reagovat !

                      foto

                      "-- skrytý --" 22.05.2008  17:29

                      « Re: sen

                      jinak Ivorry, mame ten web? Chtelo by to uz nejaky seznam vsech ucastniku at mame prehled. Kdyztak dalsi, co maji zájem at se hlásí zde na foru
                  • 00 Reagovat !

                    foto AnGeor

                    AnGeor 28.05.2008  17:26

                    « Re: sen

                    No panove tak podme, hlasime se, at je nas jako malych mysi >:D
                    • 00 Reagovat !

                      foto

                      "-- skrytý --" 29.05.2008  15:19

                      « Re: sen

                      prozatimní seznam:

                      E500 - MB E 500
                      TIZY - MB S 500 4m a C 230 K W202
                      IVORRY - MB C W203
                      Ivanuska Matej - S 63 AMG
                      EricCartman - C 230 K W202 a možná současné E 320 CDI
                      Asphalte - C W203

                      kdo má další přátelé, co tam budou prosím dopiště seznam zde a nový zájemci taktež sem
                      • 00 Reagovat !

                        foto Ivanuska-Matej-RSka-

                        Ivanuska_Matej ( RSka) 02.06.2008  17:01

                        « Re: sen

                        ufff nove CLS AMG na MACZ... uz som pisal ci sa nezucastni:) a tizy ...mne tam napis zatial ML potom vysvetlim :-)
                        • 00 Reagovat !

                          foto Novic-Porsche-team-GT-R-team-

                          Novic (Porsche team/GT-R team) 03.06.2008  14:20

                          « Re: sen

                          a kde ze to teda je?ze bych prijel deaweem na M-B sraz odlisil bych se trochu vic jak na havirovskem srazu kde jsme mneli s tatkou jediny auto stribrny jinak vsechny byly modre >:D >:D >:D >:D >:D
                          • 00 Reagovat !

                            foto

                            "-- skrytý --" 03.06.2008  20:13

                            « Re: sen

                            Biskupice u Luhačovic

                            49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
                            • 00 Reagovat !

                              foto AnGeor

                              AnGeor 04.06.2008  17:44

                              « Re: sen

                              ja pojedu z 3nce, takze se muzeme nekde potkat a jet spolu ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.05.2008  11:32

    dik za pozvani

    ale 1)nemam papiry 2)prcek je na chate 3)s Ackem bych si nedovolil prijet na sraz Mercedesu,to je jako kdybych s Zigulikem na sraz amerik.Uzijte si to...
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 26.05.2008  12:15

      « Re: dik za pozvani

      Taky díky, ale upřímně se mi nechce jet 380km tam a 380km zpět... :-| Vypadá to na pěknou skupinku hvězd, ale budu si to muset nechat ujít...
  • 00 Reagovat !

    foto Ivanuska-Matej-RSka-

    Ivanuska_Matej ( RSka) 26.05.2008  15:43

    pozvanie

    Dik za osobne pozvanie:-) ucast potvrdim s dostatocnym predstihom... btw.. mate dohodnute aj ine S AMG alebo myslis to nase? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto EricCartman

    EricCartman 06.06.2008  21:44

    Neúčast

    Tak je mi líto, ale srazu se nezúčastním. Mám to sice za rohem, ale v termínu od 28.6. do 5.7. jedu na chatu na Vysočinu k rybníku jménem Řeka >:D Zná to tam někdo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.2008  22:59

    OFICIALNI INFORMACE

    Přatelé, kolegové mercedesáři

    oficiálně potvrzuji konání akce Mercedes-Benz sraz v termínu 29.6.2008 od 13:00 na letišti v Biskupicích u Luhačovic. Srdečně jsou zváni všichni majitelé vozů Mercedes-Benz, ale i široká veřejnost, která se ráda podíva na vozy této značky. Letiště máme zamluveno od 13:00 do 16:00. Po volném programu na letišti se přesuneme na spanilou jízdu okolím (trasu upřesním) se zastávky na společné fotografie v neodolatelném prostředí, které tvoří Bílé Karpaty.

    Důležité. Prosím každého aby zde na foru potvrdil svoji účast a účast dalších posadek (pokud s vami pojede kamarád s dalším mercedesem). Potřebuju jmenovitý a finální výpis účastníků, takže pište sebe i své známé. Letiště není zadarmo, musim dle počtu posádek rozpočítat pokrytí nákladu za letiště (= 500 Kč hodina, 1500 za náš termín)

    GPS: 49° 5' 15.99"N, 17° 43' 6.69"E
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 16.07.2008  21:29

      « Re: OFICIALNI INFORMACE

      Zdravim vsechny mecedesare ;)
      mam otazku....sem zdatny milovnik drahych a silnych vozu....ale zatim sem prilis mlady a chudy...takze oplivam "jen" favickem :)....tak se cchi optat...jestli bych se na vas mohl prijet mrknout...?
      Zatim Caf....a kdyby nic...tak GOOD RIDE ;)
    • 00 Reagovat !

      foto

      "-- skrytý --" 30.07.2008  21:16

      « OFICIALNI INFORMACE

      Ahoj všichni,

      mám MB-S 430 L v perfektním stavu, nadupaný výbavou... kde bych ho mohl Mercedesářům nabídnout ? Rád bych do dobrých rukou
      dík Mirek :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…