OCTAVIE 2 77KW TDI

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > ŠKODA Octavia

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.10.06  20:54

    « Re: Re: RE: Vyjadreni zavodu Skoda-Auto k cukani

    ..... a vůbec jak se dá zjistit datum výroby vozu?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    18.10.06  10:06

    « Re: RE: Vyjadreni zavodu Skoda-Auto k cukani

    Ktery MR prosim mas ? Respektive, kdy presne Tve auto vyrobili ?
    Diky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    18.10.06  08:39

    « RE: Vyjadreni zavodu Skoda-Auto k cukani

    Tak mam po cukani.
    Pardon, ale mou korespondenci se zavodem skoda-auto nebudu zverejnovat, ono by to stejne k nicemu nepomohlo. Pokud mate jeste nekdo problem s cukanim a vas servis si s tim nevi rady, doporucuji kontaktovat primo zakznicky servis skoda-auto kde vam zajiste pomohou, poradi. Ja dostal doporuceni kontaktovat vedouciho servisu v Autoplusu II. v Moste a vse se nakonec dotahlo do zdarneho konce.
    Mam za sebou v tuhle chvili tri cesty po 110km s novym softem v ridici jednotce a mam prozatim takovej pocit, ze spolu s odstranenim toho neprijemneho cukani, motor uz tolik nerezonuje.
    No mam radost, ze to mam za sebou. Snad to je na dlouhou dobu posledni neprijemnost. Auticko se mi ted libi jeste vic :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    10.10.06  10:41

    « problémy s MR 2007

    Všem moc dík za příspěvky, dneska jedu do servisu tak uvidím co s tím kluci udělaj.. jo a mimochodem- na to cukání jsem zapomněl. Dělá to asi kolem dvou tisíc a občas je to fakt nepříjemný 8-s .. Ondra V.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    09.10.06  18:07

    « Re: Vyjadreni zavodu Skoda-Auto k cukani

    muzes to prosim te dat nekam na Web, napr. v PDFku ? urcite by to pomohlo i dalsim majitelum TDI v O2...
  • 00 Reagovat !

    foto

    09.10.06  16:53

    « Vyjadreni zavodu Skoda-Auto k cukani

    Ahoj lidi,
    jak jsem se tu pred casem rozciloval, ze mi muj autosalon nechce prehrat soft v ridici jednotce, ze prej neni zadny update a kdyz to neukazuje zadnou chybu, nic neprehraji, tak jsem napsal do skodovky a dostal odpoved, ze od 35 tydne vydala skodovka novou verzi softu pro ridici jednotku. Zitra si opet zavolam do servisu a uvidime, ted uz mam v ruce alespon oficialni vyjadreni skodovky, tak mi nemuzou rict ani n.
    Pokud tedy nekomu stale jeho naftacek cuka, vyzadujte prehrani ridici jednotky novym softem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.10.06  16:26

    « Bez nadpisu

    Má už nekdo najeto víc jak 200000Km?
    Prý odchází vstřikovače PD,asi už to není takový držák jako moje Octáva 1,9TDI 66kw, která má najeto 303000km a šlape jako hodinky >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.10.06  14:58

    « Re: problémy s MR2007

    Ja mam OII od unora 2006 a taky uz jsem mel nemalo problemu. Napr. super radio STREAM, problem na predni naprave, el.ovladani zrcatek, dvojite tesneni ve dverich........!!!!! Vsechno bylo opraveno a vymeneno v zaruce, ale toho casu straveneho v servise. A o pristupu k zakaznikovi ani nemluvim..... Mel jsem pred tim OI a zadny problem. Do servisu jsem jezdil jen na povinne kontroly. Proto jsem se rozhodl pro OII, ale asi priste zmenim znacku. Nekupuji nove auto proto abych byl skoro kazdy mesic v servise!!!!Mam pocit, ze to vychvalovani nove Octavky oproti te stare bylo dost prehnane.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.10.06  14:17

    « Re: problémy s MR2007

    Mám OII v MR 2007 od června. Najeto cca 11.000 km a spokojenost. Jedine co se zatim "porouchalo" bylo uvolneni zdirky AUX vstupu pod operkou (novinka MR 2007). Elektronika zatim chvalabohu slape jak ma a to tam mam Climatronic, destovy senzor, parkovaci senzory apod.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.10.06  11:57

    « Re: Re: Re: problémy s MR2007

    Vzhledem k takovemu navalu problemu to je jiste nejake "pondelni" auto, dost dobre neni mozna takova koncentrace vzajemne nesouvisejicich zavad s elektronikou, takze je evidentni lidsky faktor (Polak jeste ozraly a nevyspaly po vikendove pitce) :(
  • « 00 Reagovat !

    foto Howard

    Howard 06.10.06  11:43

    « Re: problémy s MR2007

    @ov: Asi vazne smula na kus, ja mam 30 kkm a zatim naprosto bez problemu (stejne jako na predeslem OI RSku ;)
    V kazdem pripade vse reklamuj a nebud spokojeny, dokud auto nebude 100%
  • « 00 Reagovat !

    foto spitfire

    spitfire 04.10.06  17:34

    « Re: problémy s MR2007

    to ov: To máš nějakej blbej kus. Já mám O2 dva roky a najeto 50.000 km a nic podobnýho se mi tam zatím nevyskytlo.
    Přeju pevný nervy při reklamaci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.10.06  15:17

    « Re: Re: problémy s MR2007

    tak kterej den bylo vyrobený opravdu netuším :?: :roll: , jen jsem myslel jestli to nebude tím že nasadili novej MR, ale tam krom rádia s mp3 a novejch barev nic výrazně neměnili... tak nevim. Jinak jsem ale s autem jako takovým spokojenej- jízdní vlastnosti, spotřeba a schopnost hltat kilometry jsou úžasný. Jen ta elektronika..
  • « 00 Reagovat !

    foto

    04.10.06  15:06

    « Re: problémy s MR2007

    Hodne prekvapive, mam cca 40 kkm, a nic z toho jsem dosud nepoznal, vsechno je evidentne slendrian na reklamaci...
    Nemas nahodou pondelni ci patecni auto, to vse by tomu odpovidalo :?
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.10.06  14:37

    « problémy s MR2007

    Ahoj Octávkaři,
    před měsícem jsem se stal hrdým majitelem nový octávky 1.9 TDI. V mém výběru zvítězila i z toho důvodu, že jsem všude četl o relativní spolehlivosti. Proto mě docela překvapilo kolik problémů s elektronikou se během prvního měsíce vyskytlo:
    1. Potkávací světla mi zůstávají svítit i v pozici 0, :-(
    2. Mám v tom automatickou klimu, ale ta je spíš k vzteku- i na nastavených 16 stupňů topí, i když je venku přes 20, chladí jen na LO. :-( Občas se však umoudří a dělá co má..
    3. Podle palubního počítače se vyskytla závada na airbagu. :-(
    Já vím že to je nový auto, tudíž je plně v záruce a škodováci se snad o to postaraj, jen mě to prostě trošku překvapilo.
    A tak bych se chtěl zeptat, jestli máte někdo podobné zkušenosti, nebo jestli mám prostě jen smůlu na kus...
    Ondra V.
  • 00 Reagovat !

    foto spitfire

    spitfire 03.10.06  10:54

    « Bez nadpisu

    Já jsem taky před 2.0 TDI měl tu 66ku a příjde mi, že rozdíl ve spotřebě je minimální, naopak rozdíl ve výkonu je značný. Nedávno se mi zase po 100 hodnách vynulovalo počítadlo s průměrnou spotřebou 5,5.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.06  23:29

    « Re:

    Auto je služební, takže mě to až zas tak netíží, ale jsme tak nějak zvyklej sledovat spotřebu a ty cifry okolo 7-8 litrů mě u dieselu iritovaly :-), takže Maxidot mám raději na Audio.
  • 00 Reagovat !

    foto exup

    exup 02.10.06  15:05

    « Bez nadpisu

    kramosp :
    Nojo no, Ty máš z těch 66 kW dost vysoko (nebo spíš nízko..) nasazenou laťku. Já jsem teď schválně koukal na maxidot do toho režimu 2, na dlouhodobější spotřebu a mám po 6500 km spotřebu 6,4 l/100 km (najeto mám 55 000km). A tak je to cca celou dobu. Jezdím celkově svižně, po městě toho najezdím taky docela dost. Já to považuju za dost dobrou spotřebu, s ohledem na to, jak zase to auto jede, proti 66 kW. Holt něco za něco a v tomhle mně tenhle motor přijde jako dobrej kompromis, třeba oproti TDCI, které si berou přece jen víc. Takže bych zamáčkl slzu, zapudil nostalgii po 5,1 l a naladil se na to, co právě sedláš, ne?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.06  10:37

    « Re:

    2 exup: jj, po městě to žere jak tank. Jezdil jsem před tím s 1,9 Tdi 66 kW a i při podobném stylu jízdy a podobných trasách jsem jezdil za cca 5.1 l/100 km. S 2.0 TDI je toto nedosažitelný cíl, teď mám průměr cca 6,6l/100km (mám na autě najeto 8 000 km)
  • 00 Reagovat !

    foto exup

    exup 02.10.06  00:29

    « Bez nadpisu

    kramosp:
    I já mám Maxi-dot a 2,0 TDI. Cože Tě tedy na tom zobrazení průměrné spotřeby tak irituje? Žere Ti to?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…