Mazda5

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > MAZDA

  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 11.07.10  02:18

    « Re: Rozměr kol

    pokud vim tak dodatecny zapis kol do TP nejde... nebo se mylim ?
  • « 00 Reagovat !

    foto lordlord

    lordlord 10.07.10  15:49

    « Re: Rozměr kol

    kola dle TP mam jen na zimu a na STK jezdim tez v zime, pokud to chces mit vse v poradku tak si je nech zapsat do TP
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 10.07.10  13:30

    « Re: Rozměr kol

    ja psal at tam narve to nejvetsi co ma v technicaku ;) takze ctete a nerejpejte kdyz nemate pravdu. stou pojistovnou sem psal muj poznatek a zkusenost. a nerikam ze to tak je vsude
  • « 00 Reagovat !

    foto Sedvo

    Sedvo 09.07.10  14:05

    « Re: Rozměr kol

    Zrovná tvá rada o rozměrech pneu je dosti nevhodná či špatná. Při menších pojistných událostech totiž pojišťovna tolik nehledí na rozměr pneu, ale při ublížení na zdraví, či škodě třetí osobě a totálních škodách, tak pojišťovna zrovna řeší rozměr pneu, aby nemusela plnit. Mám s tím osobní zkušenost, tak vím jaké jsou s tím problémy.
    ET pojišťovna řešit nebude!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 09.07.10  01:30

    « Re: Rozměr kol

    ja bych rek ze dneska se hlavne vybira papirovou spotrebou vozidla ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto rupus

    rupus 08.07.10  21:28

    « Re: Rozměr kol

    Koukám, že nám téma lehce vykolejilo :-) Já bych skoro řek, že dneska se auto vybírá spíš srdcem než hlavou. Samozřejmě, až po pohledu do peněženky. Jo, abych nezapomněl, magda 5 je prostě kráááásnááá rodinná kára.
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 08.07.10  19:46

    « Re: Rozměr kol

    nemuzu tu nekomu poradit pokud se pta ? jenom proto ze mam MB tak se do me navazis ? ano kazdy ma vkus jinej ale malokdo pouziva hlavu pri vybirani auta ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Sedvo

    Sedvo 08.07.10  17:46

    « Re: Rozměr kol

    Tak proč lezeš do vlákna o mazdách? :-) Jinak já zase bych si nekoupil MB, prostě každý má svůj vkus.
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 08.07.10  13:10

    « Re: Rozměr kol

    az ji budu mit tak v zadnym pripade si nebudu kupovat MPV ale nakyho kombika. a rozhodne to nebudu mazda ;) jedine mercedes nebo honda.
  • « 00 Reagovat !

    foto Sedvo

    Sedvo 08.07.10  09:26

    « Re: Rozměr kol

    Až budeš mít rodinu, tak budeš mluvit jinak!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 07.07.10  17:11

    « Re: Rozměr kol

    ted sem koukal na muj technicak a mam tam jediny rozmer a to je 195x65x15 >:D to na medovi je opravdu humus a nedokazu si to predstavit ze bych to tam mel. ted tam mam 215x55x16 a je to porad nic moc na zimu ty 225 vypadaji lip :-) taky pristi kup letnaku budou 225x55x16 ;) a stejne mi uznali skodu ;) ja bych se tim netrapil... jinak stou technickou... urcite mate naky znamy kteri maji autoservis a delaji technicky a vzdycky to projde. jenom pocitejte s cenou cca 2000 se vsim ;)
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 07.07.10  16:45

    « Re: Rozměr kol

    ja bych na to koupil vetsi kola nez tam mate proste max co mate v technicaku a bude to ;) a nemusite se starat o problemy. dle meho nazoru tam uricte budete mit 17-18palcu. koupit na to naky gumy minmalne 205xblabla a bude to perfektne sedet. jinak z pneumatik doporucuju Pirelli P6000 ty mam sam obuty a nemuzu si stezovat. Jinak P6 Cinturato vydrzi podle testu vic a jsou lepsi tak nevim. PS: ta mazda je otresna >:D nic proti vam ;) ale nemam rad tuty rodiny vozy. ;) a co chcete ladit ?
  • « 00 Reagovat !

    foto rupus

    rupus 07.07.10  07:09

    « Re: Rozměr kol

    To Flash666: Díky za info. Tento konfigurátor jsem neznal. Jenže mně šlo jaké ET Magdě nejlíp sedí, a to na tom webu nezjistím. Ano, šlo mi o to, zda při ev. nehodě nejsou problémy s pojišťovnou, pokud není obutí přesně podle TP. Chci dodržet rozměry disku J6,5x16, jen mi jde o ten menší ofset ET. Taky nevím, zda si to můžu dovolit kvůli ladění podvozku.
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 07.07.10  01:17

    « Re: Rozměr kol

    PS: zkuste ruzne konfiguratory napriklad Alcar
  • « 00 Reagovat !

    foto Flash666

    Flash666 07.07.10  01:14

    « Re: Rozměr kol

    kola si vyberte sam. jinak na STK to neresi. teda aspon tak kam jezdime tady. a cokoliv se da ukecat tim ze zapomenete treba v prihradce nakou papirovku. jak myslite evidenci nehody ? ja mel bouracku a kola neresili jenom pojistovak si napsal ze tam jsou 16 ALU original mercedes tod vse.
  • 00 Reagovat !

    foto rupus

    rupus 06.07.10  18:29

    « Rozměr kol

    Jsem čerstvým vlastníkem zánovní M5 ve slabším dieselu po FL. Mám tam orig. 16" alu kola Mazda. Ty se mi ale moc nelíbí, jednak designem a jednak tím, že jsou moc "utopené". Chtěl bych si je nechat jako zimáky a koupit si nějaké pěknější. Chci se zeptat jaké ET byste volili, aby kolo opticky "lícovalo" s kastlí. Podle TP tam má být podivné ET52,5. To v nabídkách alu kol moc nevidím. Taky nevím zda by nedodržení ET nedělalo problémy na STK či při ev. nehodě. Popř. co na to podvozek? Díky za názory.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.06.10  17:18

    « Re: Parkovací senzor

    Omluva za zbytečnou reakci....rozepsal jsem se o tempomatu :no:
  • 00 Reagovat !

    foto rupus

    rupus 28.06.10  12:53

    « Parkovací senzor

    Zdravím pánové, jsem novým majitelem M5. Zatím super. Chybí mi však parkovací asistent. Chci se zeptat, zda máte zkušenosti s jeho dodatečnou montáží. Zvolit originál nebo něco jiného? Zajet s tím do autorizovaného servisu nebo stačí k obecnému elektrikáři? Znáte nějaký doporučeníhodný typ? Díky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.06.10  20:32

    « Re: Tlmice

    Oba zadní měněny v záruce. Jeden odešel znovu po cca 9t. km, druhý zatím drží. Nyní mám SACHSE, cena cca 2300 + práce. Zatím dobrý. Otázka je kdy odejde ten druhej šmejd.
  • « 00 Reagovat !

    foto Pup

    Pup 10.06.10  22:11

    « Re: Tlmice

    Díky za tip pro příště. Tenhle jsem ale před půl rokem zaplatil tak ho normálně na záruku vyměněj za novej Mazdí šmejd.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…