C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    08.09.05  23:03

    « Bez nadpisu

    Ja nemel naladu s tim neco delat,ale urcite za to muze ten silikon.Zkusim to taky nejak sundat dolu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.09.05  20:44

    « Vrzani dveri u C-MAXE

    Zdravim C-MAXaky. Me dvere take vrzou, je to vsak zanedbatelne, pouze na vyraznych nerovnostech, kdy se karoserie krouti. Byl jsem s tim v servisu a dela to na 100 procent styk dveri a karoserie, konkretne ty gumy. Ze zacatku to bylo OK, pak jsem auto umyl nejakym samponem a zacalo to mirne vrzat. Jel jsem do servisu a tam mi poradili, protoze o tom nemeli informace, at to prejedu silikonem :x . No pak to bylo naprosto desny. Nyni po odmasteni je to opravdu zanedbatelne a to jsem tomu odmasteni moc nedal. Odmastil jsem to technickym benzinem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    03.09.05  09:43

    « Bez nadpisu

    OK.Jsem z Prahy.Nekdy to podniknem a udelam si vylet.Mam volne pouze vikendy.Tak zkus neco navrhnout.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.09.05  08:03

    « Re:

    to pavel krat:No neni to problem, ja jsem z Litvinova takze pokud se sejdem nekde na pulce mezi tvym bydlistem tak nemam problem.Ja jsem auto kupoval v Bruselu a zatim vazne spokojenost, ale nechce se mi verit, ze ve fabrice v Nemecku se to "rozdeluje" na auta co jdou na "zapad" a "vychod".Myslim, ze kvalita by mela byt stejna :!: :?: a ze si bohuzel kapnul na auto, ktere delala spatna smena.Napis kde bydlis a domluvime se, zatim cus.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.08.05  23:59

    « Bez nadpisu

    Hele,C -Max je moje druhe auto.Vetsinou ho pouzivam na dlouhe vzdalenosti.Najedu s nim minimum.Mam ho presne rok a najeto teprve 15 000km.Tak se neboj.Verim, ze mas good vyrobek a lepsi servis.Fakt me to auto sere.Budto to posrali v servisu, nebo je to smejd.Pristi auto fakt nebude Ford.Docela bych rad se s tebou nekdy setkal a ukazal o cem pisi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.08.05  06:23

    « Re:

    to Pavel Krat:Kolik mas najeto?Ja mel auto 27.8. presne rok a najeto 35000km+nejake drobne, tak se ptam, protoze jestli mas vic, tak me mozna podobne problemy teprve cekaji :-( .Ale verim tomu, ze snad ne a ze si uz auto tzv."sedlo".
  • 00 Reagovat !

    foto

    30.08.05  23:01

    « Bez nadpisu

    Diky za radu.Zkousim co se da,ale nic.Bylo naprosto perfektni a byl jsem nadsen.Je pravda, ze se mi ten problem objevil presne od doby, co jsem auto privezl ze servisu.Neco mi tam klepalo a pro jistotu jsou prostrikany vsechny gumy silikonem.Bylo mi jasny, ze to nemeli delat.Umyval jsem to mydlovou vodou,ale nejde se toho zbavit.No nic ,schvalne zkusim jeste to od toho sonaxu.Diky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.08.05  10:42

    « Re:Vrzani v C-maxu?!

    No to si delas *, ne!Nikdo kdo sem na tema C-max prispival, tak nepsal zadne problemy s vrzanim.Je videt, ze se opakuje stara pravda, ze neni kus jako kus, bohuzel zrovna ke tve smule.Jestli mohu poradit, tak zkus tesneni dveri natrit pripravkem pro osetreni pryze od firmy Sonax.Podobny problem jsem mel kdysi u Fiatu Brava a kdyz jsem to jednou za mesic natrel, tak bylo ticho.Hlavne tam nedavej silikonovej olej nebo neco jineho, lepi se na to prach a pak je to jeste horsi.Jo, a natri oboji, jak tesneni na dverich tak i na kastli.
  • 00 Reagovat !

    foto

    29.08.05  22:11

    « Bez nadpisu

    Cago.S netem nejsem kamarad,ale nejak sem se sem dostal.Mam C Maxe rok a je to jeden velky problem.Zpracovani katastrofa.Nejhorsi, ze mi dost drsne vrzou gumy okolo dveri a nikdo nevi co s tim udelat a jak mi poradit.Kazdy pohyb vozu pres nerovnost je hruza.Neskutecne vrzani.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.05  20:08

    « C-MAX

    Ahoj vsem.Tak dnes je to rok co mam meho "maxika" :-) a mohu konstatovat, ze po ujeti 35000km jsem maximalne spokojen.Jak jsem jiz zminoval drive, po prehrati softwaru jsem nemel s autem sebemensi problem a tento stav trva do teto chvile.Dlouhodobou spotrebu mi PP ukazuje 5,8l takze i s timto jsem spokojen(moc ho nesetrim).Nikde nic nevrze a neklepe(uvidime jak se bude chovat ted v zime) a co se tyce komfortu, tak o tom je zbytecne mluvit.Jeste posledni poznamka k barve vozu.Puvodne jsem barvu co mam nechtel(vybrala ji manzelka-hodne svetla zelenkava "Vitro"), ale ted, po rocnich zkusenostech jsem za ni rad, protoze i po jizde v desti neni na aute temer nic videt :-) .Tot vse a at vam vsem ostatnim "maxici" slouzi.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…