C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 26.03.16  23:01

    « Re: Re: Autorádio do c-maxe

    Zdravím, jestli hledáte nějaké super rádio tak vám mohu doporučit tuto webovou stránku: [odkaz] poradili mi s výběrem, jsem s nimi spokojen
  • « 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 26.03.16  23:01

    « Re: Re: Autorádio do c-maxe

    Zdravím, jestli hledáte nějaké super rádio tak vám mohu doporučit tuto webovou stránku [odkaz]
    poradili mi s výběrem, jsem s nimi spokojen
  • « 00 Reagovat !

    foto olex21

    olex21 26.03.16  23:00

    « Autorádio do c-maxe

    Zdravím, jestli hledáte nějaké super rádio tak vám mohu doporučit tuto webovou stránku: [odkaz] poradili mi s výběrem, jsem s nimi spokojen
  • « 00 Reagovat !

    foto tazak

    tažak 22.07.12  22:15

    « Re: tažné zařízení


    Já to dělám za 3700,-/tažné,elektrika,montáž/
  • 00 Reagovat !

    foto pepann

    pepann 21.07.12  11:13

    « tažné zařízení

    má někdo zkušenosti s montáží :-|
  • 00 Reagovat !

    foto pepann

    pepann 21.07.12  11:13

    « tažné zařízení

    má někdo zkušenosti s montáží
  • 00 Reagovat !

    foto bonjorno

    bonjorno 16.04.12  21:53

    « Elektronická ruční brzda

    Zdravím,
    má někdo zkušenost nebo radu jak dát dopořádku lanovod el. ruční brzdy?

    Zasekává se mi levý lanovod když se "ruční brzda" povoluje. Už jsem s tím byl ve Fordu a oni jí pouze dokázali, prý, promazat. Samotný lanovod vyměnit neumí, kdyžtak komplet, ale za 19 000 Kč.

    Teď jí nepoužívám, jenže, pokud se nechává rychlost, tak se můžou, za nějaký čas asi, unavit pružiny v setrváku - to není ze mně:-)

    Díky
    :-)
  • 00 Reagovat !

    foto bonjorno

    bonjorno 16.04.12  21:52

    « Elektronická ruční brzda

    Zdravím,
    má někdo zkušenost nebo radu jak dát dopořádku lanovod el. ruční brzdy?

    Zasekává se mi levý lanovod když se "ruční brzda" povoluje. Už jsem s tím byl ve Fordu a oni jí pouze dokázali, prý, promazat. Samotný lanovod vyměnit neumí, kdyžtak komplet, ale za 19 000 Kč.

    Teď jí nepoužívám, jenže, pokud se nechává rychlost, tak se můžou, za nějaký čas asi, unavit pružiny v setrváku - to není ze mně:-)

    Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto Lamasek

    Lamasek 22.12.11  20:20

    « Re: výměna oleje

    Zdravim ,potřeboval bych poradit mam c max 2004 benzin1,6
    nemužu zjistit kde je palivovy filtr,neni ani u motoru ani vedle nadrže
    - dalši věc motor v malych otačkach slabě škube dvojka uberu plyn a pomale přidam tak škube na plny plyn nic diagnostika nic nezjistila
    -a za dalši spotřeba vesměs město 8,5
    pokud mi dokažete poradit vřely dik
    Vesele vanoce
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.07.11  10:40

    « Re: Střešní nosič

    Ahoj,

    zrovna vcera prisla rakev, mam C-MAXe 2006 a ma ve strese pripravu na pricniky. Ty jsem koupil original FORD a vysly levneji nez treba Thule. Opravdu mirne levnejsi byly asi od Neumanna, ale jen klasicke tyce z poplastovaneho jaklu. Tyhle jsou hlinikove, ovalne s gumou nahore a jsou pekne a uzamykatelne. Holt ten detail u strechy vázne (viz diskuse nekdy drive tady), ale jinak dobry, slyset moc nejsou. Vcera jsem tam plesknul rakev Thule Atlantis 600 a ta ma krasny uchyty prave na ovalne (aero) tyce. Jen bych uz si priste koupil vetsi bednu, asi 700 (takze jestli byste nekdo chtel cernou Atlantis 600, asi bych ji strelil :) ).
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 27.06.11  13:50

    « Re: Střešní nosič

    Podélné asi ne, ale příčné určitě ano,
  • « 00 Reagovat !

    foto stastikp

    stastikp 27.06.11  00:25

    « Střešní nosič

    Ahoj,
    mám dotaz, mám vyhlídnutého nového C-Maxe ale kratšího, ne ve verzi Grand. Dle prodejce tam nejdou namontovat podelné lyžiny na střechu, má to prý jen Grand. Je nějaká šance vozit rakev na střeše? Nikdy jsem toto neřešil a nevím jaké jsou možnosti uchycení na střechu bez podlenych lyžin. U starého auta jsem vozil vše ve větším kufru. Neporadíte někdo prosim ?
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 17.02.11  18:11

    « Re: C-Max

    No vida, a prý filtr vydrží 120tis ;-) Jinak za 6,2 jezdím ve městě teď v zimě, dálkové v pohodě 4-4,2, tak na udávaný průměr bych možná vlezl, kdybych nenajel většinu ve městě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.11  21:45

    « Re: C-Max

    Já po trěch a půl letech a 120 tisících lkm měnil alternátor repas 5000 u Forda.Jinak jsem spokojen.Mám 1.6 TDCI 80KW s DPF(Dovoz Německo)
    Teď mám najeto 135tisíc a filtr zatím drží(Musím zaklepat :-) )
    Jen spotřeba není těch zminovaných 4.9 podle manuálu.Jezdím cca za 6.2 litru.
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 16.02.11  21:15

    « Re: C-Max

    Zatím bez poruch ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Iceman186

    Iceman186 16.02.11  12:20

    « Re: C-Max

    Osobne s nim nemam zadne zkusenosti. Dle informaci znamych kvalitni vuz. Malo poruchovy, dobre vypadajici a hodne zadany vuz. Ma vyborne jizdni vlastnosti na to ze se jedna o male MPV. Motorove asi TDCi je tou spravnou volbou. Pokud mas rad agresivnejsi jizdu tak dvoulitr
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.02.11  21:13

    « C-Max

    Zdarvím,
    Mám na vás dotaz.Chci si si koupit C-Maxe Maximálně tři roky starého.Zajíma mě jaké máte s tímto autem zkušenosti. Díkes Kuba
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.01.11  20:09

    « Loketní opěrka

    Nemáte někdo zkušenosti,jak demontovat loketní opěrku i s úchytem na sedadle?
    Dnes se mi ji povedlo ulomit a potřeboval bych ten úchyt v sedadle nějak vyndat abych to mohl znovu spasovat.

    Dík za radu.
  • « 00 Reagovat !

    foto prdanek

    prdanek 07.12.10  19:41

    « Re: Autorádio do c-maxe

    Díky. Nemá někdo zkušenost se značkou Eonon? Ty jsou docela levné ale nevim jakou mají kvalitu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.10  19:31

    « Re: Autorádio do c-maxe

    Zkoukni tyto odkazy třeba tě něco bude inspirovat,neznám tvůj vkus a tak hodně štěstí při výběru.
    [odkaz]
    [odkaz]
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…