C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.08.06  11:48

    « c-max 05 - vrzgajuci spojkovy pedal

    Zdravim Vas,
    Nedavno mi zacal vrzgat spojkovy pedal a postupne sa to rozvinulo na celkom neprijemne vrzganie.
    Vrzga pri uvolnovani pedala. Nemate podobny problem? Ak ano pomohlo nieco? (nejaky sprej, atd) alebo ste to reklamovali?
    c-max 05, 7.000km
    Vdaka za odpoved:-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    15.08.06  22:50

    « Bez nadpisu

    Ahoj
    Cetl jsem, ze jste nekdo menil gumy okolo dveri.Pomohlo to od toho vecneho vrzani?
    Pak mi dost casto cvaka, klape (docela hlasite) vpredu v palubni desce.Nema s tim nekdo zkusenost, zda tam je neco uvolneneho a pod.
    Diky a mejte se
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.08.06  00:02

    « Ford Focus

    Zdravim, dnes som mal moznost jazdit na Ford Focus s 1.6 benzinakom 75kw alebo kolko to ma. V nizkych otackach prekvapivo lenivy, od 3000 vyssie ale skor od 4000 dobry tah
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 11.08.06  14:16

    « Motor

    Je to tak, jen to není převzatej motor, ale společnej vývoj, kterej imho prospěl oběma značkám stejnou měrou...
  • « 00 Reagovat !

    foto impaler

    impaler 11.08.06  13:51

    « Re: doporuceni C max

    Už se to tu myslím psalo, že ve Focusech je jiné TDCi 2.0 (totiž HDi od Pažoutů), než je to naše v mondeech. V mondeách? V mondeích?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    11.08.06  12:53

    « doporuceni C max

    zdravim odborniky na C-max..shanim tchanovi auto a v cenove relaci kolem 330 000kc se mi jako prvni volba jevi toto auto s 1.6 TDCi 110HP. je to dobra volba? urcite to bude s jeho rocnim probehem diesel,takze pripada jeste 2.0 TDCi ale to je choulostivejsi ,nebo ne? zajimaji me jeste prakticke informace tykajici se deklarovane a realne zkusenosti s praktickym vyuzitim vnitrniho prostoru (ma tri psy >:D ) diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    11.08.06  12:33

    « Bez nadpisu

    Jaký startovací pásek???A já se také nechci hádat jestli jede lépe Tdi nebo TDCi ať si má každý svůj názor,mě příjde že Tdi jede líp a basta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.08.06  20:50

    « Re: nebudu se hádat

    Nejsem tak primitivní, abych nepoznal "řidiče" :roll: a řidiče >:-[] . Vím o čem mluvím a je to pro ně potupa, když jim to nandá "velká krabice" Testoval jsem i jiné, srovnatelné motory jiných značek a C-Max 2.0 TDCI je podle mého názoru na tom dost dobře. Je to můj názor a tvůj taky nehaním, jen jsem chtěl poradit ze svých zkušeností..... Jo každej jsme nějakej ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 09.08.06  14:39

    « Zadrhávání

    ...a nezůstal ti tam namotanej startovací pásek? Nebo to už máš na kliku? Pásek se musí po nastartování motoru vzít do kabiny!! >:-[]
  • 00 Reagovat !

    foto

    08.08.06  21:08

    « nebudu se hádat

    Pro Jituš: No je sice možné že jim dáte na * svým jízdím stylem,ale stylem kterým jezdí můj otec se vám zdá že jedete skoro jak ve stodvacítce.....On je totiž hrozně zvyklý jezdit od 1000 do 2000 ot/min kde motory Tdi prostě jedou jak "z praku"-ve městě,po dálnici samozřejmně motor točí víc.Je možné je všechny předjedete ale třeba s Vámi ani oni "nezávodí" ale to ani není důležité,Já nejsem zastánce motorů Tdi ale podle našeho názoru ty nové Common Raily tak netáhnou.Samozřejmně když s tím focusem jede matka tak je to jiná káva.
    Pro Všechny: Prosím odpovězte mi na můj první dotaz kde jsem se ptal proč se ty motory jakoby zadrhávají??děkuji
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.08.06  15:18

    « Re: Re: chip

    O zátahu by jsme si mohli povídat, mám 2.0 TDCI a dám na * oktávě, audině nebo pasatoj..... Dobrej konkurent je Fabia RS :'-( Je to dost špičkovej motor a nedám na něj dopustit a to mě toho rukama prošlo poměrně dost. Můj názor.
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 08.08.06  14:50

    « Re: chip

    Uvažoval jsem o C-MAXU TDCi 110k, ale když netáhá ani jak 1,4TDI, tak na to asdi kašlu ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.08.06  11:14

    « chip

    Přečipování stálo 8000 kč,výkon má ted motor asi 106 Kw,spotřeba klesla podle počítače z 6.2 na 5.2 takže asi takhle,ale ve škutečnosti to žere 5.5.Motor tahá již asi tak od 1250ot/min a když je zapnutá klimatizace tak už nepoznáte úbytek výkonu který byl předtím markantní.Chip provedl jeden tátuv známý který se zabývá opravama a chipováním aut a spolupracuje s jednou Německou firmou,bohužel nevím z jakou.Jedná se chip upravující plnící tlak turbodmychadla a myslím že ještě něco,ale již si to nepamatuji.Ale stejně zátáh jako tdi to nikdy mít nebude!!!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.08.06  06:34

    « Re: okamžité zastavení motoru

    Ahoj, asi nebudu mluvit k tématu, ale ve příspěvku píšeš "ještě jsme ho neměli přečipovaný" Tudíž soudím, že už teď je. Chtěl bych se zeptat jakým způsobem, kde a kolik to stálo a somozřejmě jaká je spokojenost, ale i spotřeba. Díky moc.
  • 00 Reagovat !

    foto

    04.08.06  19:42

    « okamžité zastavení motoru

    Ahoj všichni příznivci značky FORD.Když jsme s tátou vybíraly jaké koupit auto,rozhodly jsme se pro Ford Focus C-Max 1.6 TDCi.Auto jsme koupily z dovozu,bourané.Po opravení a dodělání jsme začaly jezdit.Počítaly jsme s tím že ten motor nebude jako staré známé Tdi kterých jsme měli asi nejvíce a také se nám to potvrdilo,motor tolik netáhne odspodu a tak dále.Ale již předtím jsme tu četli diskuze že tento motor trápí to že když ho vypnete tak se jakoby okamžitě po "zadrhne" a neboběhne jako ostatní diesely.Také se nám to stalo ted v létě když jsme ještě neměli motor nachipovaný a při rozjezdu nám to několikrát "chcíplo" ten mottor ne aby doběhl ale zadrhnul se ale to asi nemusím vysvětlovat to asi znáte.tady jsme právě četl že se to tu již řešilo ale nikde jsme nenašel odpověd a tak Vás chci požádal jestli byste mi mohl někdo vysvětlit že se ten motor takhle náhle zastaví a nedoběhne??!!!Děkuji za odpovědi
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.08.06  13:49

    « Máte někdo zkušenosti s RACINGBOXEM na C-MAX 2.0 TDCI

    Chtěl jsem se jen zaptat, jestli to náhodou někdo nemáte namontovaný na svým maxíkoj nebo jestli jste o tom neslyšeli. Je to na adrese [odkaz]
    Díky za případné odpovědi.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.07.06  23:19

    « Sterace - gumicky

    Diky za rady se steraci.
    Nekde jsem videl ke koupi kompletni znackovy sterace na C-MAX za cca 700 kč. TO BY SLO.
    Ale proc davat 700 kc kdyz muzu vymenit gumicky za cca 100 kc ??
    Ma to ale jeden hacek: Vsude kde jsme koukal maji jen do maximalni delky 61 cm. Na C-MAX je potreba +65 cm. Kde se to da koupit ?? (Lichobeznikovy tvar )
    diky
    stim
    ---------------
    C-MAX 1,6 TDCI
  • « 00 Reagovat !

    foto

    31.07.06  23:07

    « Re: to JurajJ - vrzání plastů

    Zdravim priznivce C-MAXU. Gumy ve dverich docela vrzali. Ve Fordu to necim namazali, ale tim se to velmi vyrazne zhorsilo (v zaruce). Napodruhy vymenili vsechny gumy. Vrzani je skoro uplne odstaraneno. Jen od B sloupku dost casto neco vrze: gumy nebo plasty, tezko rict. Asi to budu ignorovat.
    Alespon Ti v servisu priznali obecny problem s vrzanim. V mem pripade se tvarili jakoby to slyseli poprve. Ale menili bez problemu.
    - SKODOVKU ??? >:D >:D >:D
    vzdyt to ma kazdej !!! Je to okoukany.... :shock:
    Ja jsem moc spokojen - snad to nezakriknu !
    ---------------------
    C-MAX 1,6 TDCI
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.07.06  20:16

    « Re: Displej PP

    zdravim, bude to tak nejak, tj. urcite.
  • 00 Reagovat !

    foto

    31.07.06  00:19

    « Bez nadpisu

    [odkaz]%20Cmax.jpg [odkaz]
    pekny kousky
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…