C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.11.06  11:12

    « Re:

    Ahoj Jeniku, ja jsem taky jeste od nikoho neslysel o tomto problemu, takze doufam, ze az to servis napichne na PC, ze neco objevi.Ale ted se mi tam extra nechce, tak to necham az na vymenu oleje v 60000km, ktera bude tak do mesice.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.11.06  09:56

    « Bez nadpisu

    Čao Petře, tak toto se mi s rádiem ještě nestalo ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.11.06  09:17

    « Re: c-max

    Startuje to jak benzinak i v -15st. a ja bych ho koupil bud Nemecku nebo v CR od ofigo dealera s nejakou zarukou.Jakou si predstavujes cenu?Pokud myslis, za to koupis do 350000, tak to bude nejaka opravovana piksla z bazaru(nase bazary jsou katastrofa), radsi si priplat at mas klid.Tady se velice slusne,rok stare kusy od ofic.dealera prodavaji kolem 16000eur a maji najeto kolem 40000km.Kdyz vemu, ze novej stoji v teto verzi cca.22000, tak ta cena je velice dobra.
  • 00 Reagovat !

    foto

    02.11.06  07:26

    « c-max

    Jsem už rozhodnut a scháním C-maxe,poraďte kde koupit ojetinu do roka
    starou a najeto do 50tis.km.Chci motor 1,6tdci 80kW,jak to staruje v zimě,
    kdo máte zkušenost?
  • 00 Reagovat !

    foto

    01.11.06  22:42

    « iPOD c C-MAXikovi

    Ahoj,
    dneska jsem zrealizoval pripojeni iPODu do radia 6000CD s knoflikem uprostred a AUX tlacitkem. Na druhy pokus jsem sehnal spravny doplnek, jedna se o ice-link lite, koupil jsem pres www na www.niq.de, byl tady za dva dny DHLkou. Ice-Link vyrabi firma www.dension.com.
    A ten kdo by chtel jen AUX vstup bez napájení iPODa tak aux je vyveden dozadu na radiu a je to ten nezapojeny konektor ve velkem konektoru MOST. Ma ctyri spicky 2xGND, L a P kanal.

    Pepa
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.11.06  13:57

    « Radio mlci?

    Ahoj kolegove maxaci :-) , mam dotaz.Jednou(asi pred rokem) se mi stalo, ze jsem pustil radio, ale bylo ticho.Ukazovalo to frekvenci atd, ale ani hlaska.Kdyz jsem zkusil CD, tak to hralo normalne.* jsem na to a druhy den po otoceni klickem bylo zase vse ok a radio hralo.Ted se mi to stalo znova, jenze uz treti den nic :-( (CD hraje normalne).Stalo se to uz nekomu z vas :?: .Myslite, ze by pomohlo treba na noc odpojit baterku(jestli by se to zresetovalo) :?: .Nevim, na konec asi nezbude, nez zajet do servisu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.06  12:42

    « Bez nadpisu

    Presne tak, je to podle urceni na trh.Vim, ze se opakuji, ale auto jsem kupoval nove v Belgii a co je tady Trend, tak je v CR vybava GHIA.Je to uplne odlisne.V CR je TREND pekne oholenej :!:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.06  11:26

    « Re: Kryt motoru

    Kolega se take divil, ze to nema kryt motoru. Nemuze to byt zemi pro kterou je c-max urcen? Koukal jsem do Nemeckeho ceniku a tam ma kazdy model ASR a nema standardne radio. U nas to bez radia nekoupis a ASR je za priplatek.
  • 00 Reagovat !

    foto Dave1

    Dave1 30.10.06  11:10

    « Kryt motoru

    Mám na mysli horní kryt motoru. Omlouvám se měl jsem to upřesnit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.06  10:01

    « Re: Re:

    Mozno to bude tym, ze oni hovoria o spodnom kryte motoru, od cesty... ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.06  09:00

    « Re:

    To nechapu. Je to horni kryt motoru. Ja mam nad motorem kapotu a tak mam motor take cisty. ;-) Naopak vidim kdyby neco netesnilo.
    Pepa
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.06  08:55

    « Bez nadpisu

    Ja kryt mam a jsem rad, protoze je motor porad cisty.
    C-MAX 1.6TDCI TREND+ 8/2004
  • « 00 Reagovat !

    foto

    30.10.06  08:41

    « Re: Kryt motoru

    Mam funglovku 1,6 TDCi/66kW 2006 a kryt motoru nemam.
    P.
  • 00 Reagovat !

    foto Dave1

    Dave1 30.10.06  07:46

    « Kryt motoru

    Ahoj Maxáci můžete mi prosím poradit chci si pořídit c-maxe 1,6TDCi a tak projíždím inzeráty a zaujalo mě, že ne všechny maxy mají plastový kryt motoru. Je to normální nebo je to známka havárie.
    Děkuji
  • « 00 Reagovat !

    foto

    29.10.06  01:34

    « Total Failure !

    :D už to maká
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.06  20:45

    « Re: Stresny nosic

    Skús: www.elsagroup.sk Ja som si odtiaľ dal poslať nosič na dobierku. Nosič je celkom OK. Napíš na cerveny_brat@azet.sk a môžem Ti poslať aj montážny návod. Nosič stál cca 2600 Sk.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    24.10.06  12:27

    « Re:

    Když se sklopí střední sedadlo dozadu tak můžeš dát mezi sedadla středovou opěrku, která má v sobě úložný prostor. Stojí to cca. 5.300 s DPH. A k vidění je to v katalogu na C-MAX.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.06  12:25

    « Kolik vydrzeli pneu?!

    Ahoj vsem, dlouho jsem tu nebyl a jen chci reagovat na prispevek o pneumatikach Continantal Sport Contact 2.Ja je mel na novem aute a ted kdyz jsem byl naposled v CR tak jsem je vyhodil(daval jsem uz zimni, domu jedu az na Vanoce).Kdyz to tak sectu, tak jsem byl s nima celkem spokojen, ale priznam se, ze jsem si taky myslel, ze vydrzi vic, ale poucen odborniky, ze v indexu V je smes preci jen mekci aby auto ve vysokych rychlostech podrzela, je opotrebeni po cca.36000km, zcela normalni.Na aute mam najeto po 2letech 60000km a zapisuji si prezouvani, takze na zimnich Semperitech mam 24000km, no a na tech Continentalech jsem najel 36000km.Byli sjete presne ke kontrolnim ploskam a vsechny ctyri rovnomerne(pravidelne jsem prehazoval predek/zadek NE KRIZEM!!!!).Na zaklade precteni par nemeckych testu pneu vhodnych pro MPV, jsem se rozhodl pro koupi Pirelli P7 205/55 R16 V, ktere jasne vyhrali, tak jsem zvedavej, jake budou v praxi(uz aby bylo leto).Jen pro zajimavost, uz asi 5let nakupuji pres internet od firmy EMKA-PNEU Klatovy(ty je berou z nemeckeho Chamu) a cena za jeden kus tech Pirelek byla 2270kc vc.DPH, nom nekupte to ;-)
    FOCUS C-MAX 1.6TDCI TREND+ 8/2004
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.10.06  12:06

    « Bez nadpisu

    u c-maxe ? co to je ?
  • 00 Reagovat !

    foto

    24.10.06  11:47

    « Zadní středová opěrka

    Zadní středová opěrka s úložným prostorem - máte to někdo? Zajímá mě jak se to připevňuje a zda je to praktické. Prostě vaše zkušenosti.
    Díky Pepa
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…