C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.06  12:45

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    Jinak já si myslím,že auto má přesně takovou hodnotu jakou je ochoten
    někdo zaplatit a cenu kterou na to nasadil morose a bazar zaplatí jen
    člověk co nesleduje ceny a o auta se nezajímá.Ale náhoda je vůl,to
    přiznávám.Jinak se koncem roku objevuji zajímavé nabídky viz.automodul.Například nový C-max Trend 1,6tdci za 489tis.kč,ano není
    to onen bruselský model který má v základu 3xvíc než v čechách,ale
    digi klimu má taky.Takže všechny bazary co si myslí,že C-max ghia po
    totálce narychlo opravenej prodaj za půl mega jsou na omylu.Tím samozřejmě nemyslím morose a jeho auto.To podle všeho co o něm
    vím je jiný případ,ale pořád není mým vysněným kupem.Budu muset
    samozřejmě v něčem slevit ze svých nároků,ale kdyby morose auto
    nemělo třeba ty světlé vnitřky a černou barvu tak se taky snažím víc.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.12.06  12:40

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    to Alexv:Kdyby si tady na tom foru byl tak dlouho jako jsem ja a diskutoval s kolegy jako je PetrT.,DIM,Impaler a dalsi, tak by si vedel co v Bruselu delam a mohu te ujistit, ze rukama urcite ne a o castkach se bavit nebudu, jen si bud jist, ze pro me mesic v eurech je pro tebe rok v korunach kamarade, tak nepoustej takovy plky.Kdyz mame "skopky" tak proc bys je tak chtel?Nikomu nechci kazit obchod, ale reste si to pres SZ :!: .Tohle je forum a ne bazar, ty zamindrakovanej inteligente :idea:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.06  12:22

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    Tady se bláhový Bláho nejedná o mé modré oči,ale o kšeft,ale to
    vám co mejete hrnce v zaplivaný čínský hospodě v chudinský čtvrti
    Bruselu nikdo asi nevysvětlí :-( .Já to řeším s morosem a šlo spíš o pokus
    jestli nepotřebuje třeba nutně peníze a asi taky trochu o vtip.Jinak přeji
    vám dobré pořízení při prodeji toho vašeho škopku!!! >:D Jinak moje
    Škodovka padá s cenou podstatně méně než jakýkoliv Ford.Neznáte
    české ceny,pane světáku!!Podívejte se třeba na Mondea,těžko prodejné
    oproti Octávce,problémy se vstřiky,stačí tady číst fórum.Jinak vás
    žádám,aby jste se neplet do cizích obchodů :idea: !!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.12.06  10:00

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    to Alexv:Kolego nikdo si tu nehraje na chytraka :!: , ale jestli si myslis, ze je nekdo tak blbej a bude kvuli tvym krasnym ocim davat auto pod cenou, tak to se asi pletes a radsi zustan "Skodovkarem", v bazarech jich sou mraky a tam muzes smlouvat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    08.12.06  07:35

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    Ano,nechám si rád poradit od pana Bláhy,žijícího v Belgii,ten jen kvůli
    tomu že žije někde v cizině bude chytrý.Jinak Škodu mám a jsem s ní
    spokojen,akorát už má něco za sebou a proto bych jí rád vyměnil.Nikdy
    jsem Forda neměl,ale libí se mi moc C-max,ale nebránil bych se ani
    Focusu kombi tdci.Nákup asi ale odložím na jaro,nebo by to musel být
    výhodný kup,ke kterému se snažím přemluvit morose a on pořád né a né! >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.06  16:36

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    :D dík za rozumnou odpověď, už jsem měl pocit že jsem snad blázen >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.12.06  16:29

    « Re: Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    Tady v Belgii se radia snad ani nekradou, alespon me pripada, ze si toho tady nikdo ani nevsimne a to tady po ulicich stoji jine kary!!!Za 350000kc bych si ho taky radsi nechal, to je jasne!!!!!To neprodavej, nejsi prece cvok :-) a vis jakou to auto ma kvalitu i po te oprave.Alex at si koupi Skodovku :!: :idea:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.06  16:15

    « Re: Re: Re: Re: c-max ghia

    To Petr Blaha:
    koukni se jestli ho tam opravdu ještě máš >:D >:D >:D ...ne teď žertuju Koupil jsem ho z nabouranýho benzínovýho ghiamaxíka. To moje se jaksi během dovozu "vypařilo"....to je holt život >:-[]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    07.12.06  16:12

    « Re:

    :D mě ten prodej zase tak moc nepálí, kdyžtak ho nechám ženě - té se moc líbí...Ale 350 ho dát opravdu nemůžu :(
  • 00 Reagovat !

    foto

    07.12.06  12:03

    « Bez nadpisu

    Nějak to za tu tvoji novou cenu nejde prodat morosi,co! >:D Ne,já
    se nesměju,jenom platí to,že kdo chce moc nemá potom nic.Jinak
    jestli potřebuješ rychlý prodej tak za 350tis.kč jsem ochoten k okamžitému odběru. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.12.06  18:40

    « Re: Re: Re: c-max ghia

    To mam ja v belgickym Trendu!!!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    06.12.06  16:50

    « Re: Re: c-max ghia

    ford cd6000 s ovladanim na volantu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.12.06  12:14

    « Re: c-max ghia

    Ta GHIA nema radio-cd Sony?
  • 00 Reagovat !

    foto

    06.12.06  02:25

    « c-max ghia

    tak jsem koupil radio, aby to bylo úplný:)
    www.volny.cz/miruna2002
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.11.06  21:20

    « Re: Re: Gumicky na stierace

    to indian...
    no s tymi gumickami na stierace to dost stve aj mna :o((( pytal som sa v x predajnich ale nic, tak som cez znameho kupil Bosh Aerotwin 951S -> to su stierace na C-Max a C5, mimochodom su uplne identicke k povodnym. A vysolil som za ne nekrestanskych 1900Sk.
    Ked som sa bol vlani pytat vo Forde v BA, tak mi povedali, ze stierace sa predavaju na kusy a soferov stoji 1300 a spolujazdcov 1100. Takze sa pytam kde ti ich ponukli za 1500Sk (ak su to oba, tak ich urcite vezmi) pri Valeach si daj pozor, pretoze maju iny system uchytenia..)
    Ps: ak hocikto tusite, kde sa daju kupit iba gumicky do Bosch stieracov budem tiez vdacny za tip
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.11.06  14:47

    « Re: Re: Re: 1.6 TDCI

    to impaler:Ne, to je v pohode ja nejsem vztahovacnej a diskuze je o ruznych nazorech a to je dobre :-) .Samozrejme, ze tech 90% jsem strelil od boku, je to presne 87% >:D >:D >:D , ale vim jak se tady zije.Rodiny s detmi jezdi porad nekam na vylety( hrady a zamky, do Ostende k mori,Antverpska zoo atd.atd.), zkratka tim vsim jsem chtel rici, ze s vyssi zivotni urovni se zije lepe a nikdo nemusi pocitat kazdou korunu(euro), kdyz se mu zachce jet nekam na vylet, protoze za 50e se mu to ani nevejde do nadrze a tak porad nekam rajzujou temer vsichni :-) .
  • « 00 Reagovat !

    foto impaler

    impaler 25.11.06  13:20

    « Re: Re: 1.6 TDCI

    Ježiš, nebuť hned tak vztahovačný. Nikdo ti nepodsouvá, že někomu něco nutíš. Těch devadesát procent sis třeba teď vymyslel. To jsem myslel tím plácnutím (a ne plácáním), když tě koriguju. Můžeš mít pravdu, ale taky nemusíš. Ale je to jedno, já myslím, že i máš pravdu. :)
    Kdo věří povídačkám o dědově netknutém autě, tomu nepomůžem ani my dva. Protože když už zašel sem, nemůže nenatrefit na milión varování před těmito báchorkami. :-) A kdo nezašel, ten nás nečte.
    tímto se omlouvám a už vám to tady nebudu špinit. :)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.11.06  13:02

    « Re: 1.6 TDCI

    to mkovesi:Plnej souhlas a ta sama zkusenost.
    to impaler:Nevim o jakem placani mluvis a samozrejme s ni debata probehla na tema casu straveneho v aute a v reci take rekla, ze za volantem stravi "pulku zivota" a rocne najede 60000km(takze to jeji auto odhadnu, ze to po 3letech jde na bazar) a to je to obecne v 90% procentech aut tady, tak proc bych to nerekl.Je mi lito lidi v CR co jdou do bazaru, za posledni nemale penize koupi auto 3roky stare treba ze SRN a naivne si mysli, ze 38000km najeto je opravdu skutecnost a veri tem povidackam, ze to bylo po dedkovi a ten to mel furt v garazi....Tak proto jsem chtel upozornit na to jaky zivotni styl je tady o proti CR, tim padem nic nikomu "nefsugerovavam", ale je jasne ze jine potreby na pripadne opravy a udrzbu bude mit auto co ma 50000km a jine ktere ma 200000km, ale nebudu uz toto tema dale rozebirat, protoze nemam za potrebi poslouchat, ze nekomu vnucuji svuj nazor.At si kazdy koupi co uzna za vhodne.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.11.06  22:43

    « 1.6 TDCI

    Ja mam C-Max a zatial som s nim spokojny, mala spotreba, dobre taha, proste mne vyhuvuje.
  • « 00 Reagovat !

    foto impaler

    impaler 24.11.06  22:20

    « Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

    petr Blaha: šmarjá, jasně. Vždyť si z tebe jenom utahuju. ;-) Přišlo mi jenom, že moc zobecňuješ, snadno plácneš něco neověřeného a prohlubuješ stereotypy. Víme prd, jak taková doktorka uvažuje o svém autě, pokud ti to teda nevyprávěla. Jestli po něm chce sto tisíc a pryč, nebo tři sta tisíc.
    Vidíme pravda, že Belgičan se často prdlajs stará o toto spotřební zboží. Mám na mysli parkování na ťukanec z obou stran, dorasovaný zrcátka, parkování s pomačkanýma gumama o hranu obrubníku (když vidím takovou E-klasse například, tak bych to * nechal sebrat, kdybych mohl :-) ) a tak dále.
    A tys tady nedávno psal, jak je tvoje auto nesrovatelně méně zhuntovaný, protože se vozí po dálnici. Já to nenapadám, jenom to připomínám, když sugeruješ, že se tu víc najezdí a zároveň to znamená, že ta auta jsou na tom hůř. Jsou na tom jinak, ale jak, to je už těžší dokazovat.
    Celkem ale s tebou furt souhlasím - jezdí se tu víc, rychleji a rovněji. :-) Buď zdráv a ať to jezdí hlavně bezpečně.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…