C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.09.07  09:17

    « Re: Zimni pneumatiky

    tady si nejsem jistý proč to je? Nejprve mi to taky v servisu tvrdili, že tam R15 nepůjdou. Ale v manuálu k C maxu je psáno, že 195/65/R15 lze pro všechny modely. Koukal jsem na kola a ohledně kotoučů je tam místa dost a snad jen brzdové čelisti můžou být argument,ale i tam jsou tak 2,5 cm vůle a pokud vezmu míru palce 2,54 a vydělím dvěma, tak zmenším na každé straně průměr o 1,27, takže by vše mělo být ok, ale odzkoušené to taky nemám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.07  23:12

    « Re: Zimni pneumatiky

    Ja mam Pireli Snow Control 190 alebo ako sa vola, 205/55/R16 a som spokojny.
    Ako som uz davnejsie uviedol, mne disky R15 nevedeli namontovat kvoli velkosti kotucov vpredu takze preto R16.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.07  21:41

    « Re: Zimni pneumatiky

    i já jsem dnes řešil, tedy zatím teoreticky, zimáky a rozhodnutí také padlo na 15. Cena je opravdu někde jinde a to podstatně. Plecháče jsem našel na netu za 1155,-Kč/ks, což je dobrá cena.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.07  15:07

    « Re: Zimni pneumatiky

    No ja byl po koupi auta tak rychly, ze uz jsem si sehnal plechove sestnactky z Mondea, tak uz musim nazout sestnactky >:D . Trochu me desi na zimu ta sirka 205, ale snad to bude OK.
  • « 00 Reagovat !

    foto DoubleSix

    DoubleSix 13.09.07  11:59

    « Re: Zimni pneumatiky

    Na léto mám "mišelinky" a na zimu "kontinentály". S obojíma spokojenost.

    Protože nejezdím v zimě jako závodní jezdec, ale dost často na sněhu, tak se u pneumatik koukám na tažnou sílu (úplně ignoruji valivý hluk a odpor) a brzdnou dráhu na sněhu. Pak až jdou parametry jako aquaplanning, ...
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 13.09.07  10:48

    « Re: Zimni pneumatiky

    no tuhle značku teda slyším po prvé, ale osobně bych nespoléhal, že co obouvají Němci musí být nejlepší, už dávno nejsou vládci světa. Ačkoliv já kupoval taky z Německa a mám goodyeary a taky je zřejmě vezmu na zimu. Koupím si ale 15ky, myslím, že dokonce budou na zimu lepší a taky o mnoho levnější. No ale s tou "ladovskou" zimou v našich končinách máš zřejmě pravdu, no uvidíme.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.07  10:39

    « Re: Zimni pneumatiky

    To lulipin: Jsou to Hankook W300 Ice bear 205/55 R16. Jako letni tam mam take Hankooky (stejna znacka nazuta i v Nemecku, kdyz jsem si auto kupoval a Nemci by asi do neceho spatneho nesli), takze uvidim. Myslim, ze za ty penize to bude dobre. A co si budeme povidat, nejsme v Norsku, takze kolik dni bude na silnici lezet snih ;-) .
  • « 00 Reagovat !

    foto lulipin

    lulipin 13.09.07  09:11

    « Re: Zimni pneumatiky

    a co ti sehnal? Já přemýšlím o goodyear ultra grip 7, nevím jaký je rozdíl mezi 7 a 7+, no známý mi umí sehnat levně Nokiany, myslím že to nejsou zlé gumy, ale bojím se, že by na mém autě vypadaly tak nějak levně, nebo jak to říct, že jsou mého auta nedůstojné. >:-[] a důležitý je rovněž parametr času opotřebení a to má goodyear velice dobrý
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.09.07  08:29

    « Re: Zimni pneumatiky

    Nejlepsi ceny ma "muj osobni pneumatikar" >:D . Sehnal mi tu gumu o 700,- Kc levneji nez na tom AZ-pneu, takze odpoledne je objednam a uvidim, jak budu v zime spokojeny. Zatim jsem spokojeny s cenou >:-[] .
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.09.07  17:31

    « Re: Zimni pneumatiky

    Nejlepši ceny má AZ PNEU >:D
    Jsou tam i testy
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…