C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  16:05

    « Re: Zimni pneumatiky

    A plecháče máš originál 15" FORD alebo iba ....... :-!
    Nie su náhodou "zvláštne" tvarované?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.09.07  15:59

    « Brzdy - cuvanie

    Keď cúvam a zabrzdim, zo zadnej časti vozidla od kolies počuť nepríjemný zvuk (akoby sa drel kov o kov). Myslel som si, že mám opotrebované brzdové platničky. Pri jazde dopredu a brzdení je však všetko OK. ;-\

    Kto mi poradí? :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 20.09.07  20:38

    « 15"

    Mám C-MAX 2006 1,6TDCi s ESP i EPB. 15" mi tam šly a jízda na nich je celkem ok. Na zimu je max už tak dost vysokej a těžkej, 15" trochu chování zlepšily...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.09.07  18:43

    « Re: Zimni pneumatiky

    taky jsem četl v manuálu, že na všechny modely lze R15, ale 2,0 TDCI je přece jen těžší než 1,6 a tak asi bude mít větší průměr kotoučů a třmeny brzdových čelistí tak brání nasazení R15.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.09.07  16:35

    « Re: Zimni pneumatiky

    zkoušel jsem to v pneu servisu a nevešel se tam brzdový třmen :-(
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.09.07  09:51

    « AL disky

    tak jsemm narazil na zajímavé stránky, je to sice mimo současnou diskuzi, ale dám to sem.
    [[odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.09.07  08:36

    « Re: Zimni pneumatiky

    tak jak je to? Jdou tam nasadit nebo ne? Chci si taky koupit na zimu 15" plecháče , ale teď mám brouka v hlavě. Mám 2,0 TDCi a v manuálu jsou uvedeny i 15".
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.07  20:10

    « Re: Zimni pneumatiky

    ouuu a jaký je důvod? Co tomu brání dostat tam R15?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.09.07  13:46

    « Re: Zimni pneumatiky

    tak jsem to byl prubnout a na c-max 2,0 TDCI 15 fakt nenarvu :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.09.07  16:05

    « Re: Zimni pneumatiky

    nevím jaký je rozdíl mezi 7 a 7+
    toto som nasiel

    U stávající pneumatiky UltraGrip 7 dochází k vylepšení běhounové směsi a konstrukce kostry pneumatiky, které mají za výsledek zlepšení odolnosti vůči aquaplaningu (zejména u užších rozměrů) a rovnoměrnější opotřebení a tím zvýšení kilometrového proběhu (zejména u širších rozměrů).
    [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…