C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.07  13:23

    « Ocelove matky

    Neptal jste se nekdo, co stoji na Maxika ocelove matky na ocelove disky? Mam tam ted takove ty pekne matky, co drzi hlinikace a na ty plechace by mely asi prijit ocelove matky, protoze v manualu pisou, ze matkama na hlinikace mzou byt ty ocelovy disky chyceny jen cca 3 tydny ... Diky za info. Nekde jsem slysel, ze je to poradna rana ty matky ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.10.07  18:00

    « Re: Zimni pneumatiky

    Tak nato jsem fakt zvědavý já už koupil 16, ale jestli tam fakt vlezou 15 tak budu nasranej. Dej vjedět až je budeš mít na autě. 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.10.07  10:42

    « Re: Zimni pneumatiky

    tak jsem volal do Forda a podle čísla karoserie jim to nabízí na mojeho MAXA 2,0 TDCi GHIA r.v. 2004 jenom 15" plecháče. Cena cca 1460 Kč. Tak si myslím, že je to jasné. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Moik

    Moik 30.09.07  17:39

    « Re: Zimni pneumatiky

    Plecháče mámoriginál Ford z Focuse...mám dojem, že problém jevelikost brzdiče, nevím, jestli by jiný tvarování pomohlo...je fakt, že mezi kolem a brzdičem jsou s bídou 3mm
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.09.07  21:59

    « Re: Tažné zařízení

    ...máme na Maxíkovi originál Ford, ale už jsme ho tak koupili. Můj táta si nechal dát na Audi A4 neorigináln a přišlo ho to cca na necelých 6 tis. 4000 Kč závěs, 500 elektrika a asi 1300 práce. Dělali to v Pardubicích,ale myslím, že tak to lze pořídit i jinde. Orig Audi stálo 14000 + práce. Orig Ford stojí tuším 12 tis.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.09.07  11:17

    « Tažné zařízení

    Pokud jste někdo nechával montovat tažné zařízení, na kolik to cca vyjde? Dávali jste u Forda nebo v nějakém jiném servisu? Můžete případně doporučit nějaký konkrétní typ nebo dodavatele? Časem budu potřebovat aby Maxík udělal taky kus práce a odtáhl nějaký náklad.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.09.07  21:40

    « Re: Pořád topí a topí....

    V tom mas pravdu, C-Max topi defakto okamzite co nastartuju studeny motor. Prikladam to tomu "pridavnemu" 5kW topeni >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.09.07  14:13

    « Re: Pořád topí a topí....

    stim teplým vzduchem máš pravdu, ale ber to tak že v zimě jeto zase výhoda c-maxy topí asi nejlíp a nejrychleji z naftových aut. Jednou to testovali v autosalonu na primě :-!
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.09.07  17:42

    « Pořád topí a topí....

    Už jsem to tu zmiňoval a dnes se mi to opět potvrdilo. Venku teplota 13st., posunuju se v koloně aut /dneska už se vlastně moc nejezdí jenom popojíždí/ a tak jsem si hrál s tím topením. Mám ruční klimu, ale když dám teplotu ventilace na minimum, do auta fouká vysloveně teplý vzduch, pokud přidám topení, tak to normálně plynule funguje. Akorát při zcela vyplém topení stále fouká teplý vzduch, ale jen v případě, že auto odstavím s teplým motorem a potom jedu dál, nebo při takovém popojíždění. Vypadá to že se od motoru nahřeje plastové sání vzduchu a v tom se potom vháněný vzduch ohřívá, což neí moc příjemné, hlavně v létě, kdy je třeba pořád pouštet klimatizaci a chladit ještě příhřívaný vzduch.Jakou máte s tímto zkušenost, je to normální, nebo je nějaká závada na regulaci teploty? Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.09.07  07:50

    « Umirajici teplomer ...

    Tak problem s umirajicim teplomerem vyresen ... Po navsteve servisu Ford a vymene cidla teploty se zda vse OK >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…