C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.07  19:47

    « Re: Dotaz

    ahoj, já bych to viděl tady [odkaz] Jelikož máš 2.0 TDCI, tak tam 15 nedostaneš a budeš muset sáhnout po 16. My máme 1,6 a tam 15 dáme,ale tchán má 2.0 TDCI Ghia a tam jsou větší kotuče a 15 tam nedá, takže taky 16. Doprava je zdarma, tak není co řešit ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.07  18:26

    « Chip

    Zdravim vsetkych majitelov C-maxa. Mojmu C-maxu konci v marci (brezen) zaruka. Uz dlhsiu dobu sa pohravam s myslienkou dat ho nacipovat. Mam 1,6 TDCI 80kW a obcas pri zrychlovani na 4 a 5 prevodovom stupni pocitujem velku absenciu vykonu. Jazdim hlavne po dialnici a niekedy je dost problem sa bezpecne zaradit. Mate niekto prosim skusenosti s chipom 1,6 TDCI, pripadne ma tu niekto takyto motor nacipovany? Prosim o radu.
    Dakujem
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.07  17:58

    « Dotaz

    Zdravím všechny příznivce Fordu a C-Maxu zvlášťe.
    Sháním pokud možno levné plechové disky na zimu,dá mi někdo radu či nějaký dobrý tip???
    Budu vděčný za každou informaci.
    Ford Focus c - Max GHIA r.v.- 2004 2.0 TDI
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.10.07  08:45

    « Re: Ocelove matky

    No tak jsem zase nasranej ... Volal jsem do "sveho" Fordu a jedna ocelova matka stoji peknych 57,- Kc ... Grr 8-s
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.10.07  17:54

    « Re: Zimni pneumatiky

    Mnulu zimu a tiez aj tuto budem jazdit na Matadorkach MP58 Silica. Nie su drahe a ja osobne ich povazujem za velmi dobre zimne pneumatiky (na letne mam uz nazor opacny). Mam ich na C-maxe 1,6 TDCI (205/55 R16) a na Fabii (185/60 R14) V oboch pripadoch velka spokojnost. Jazdim prevazne dialnice Nemecko - Slovensko.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.10.07  08:07

    « Re: Ocelove matky

    Tak to jste me celkem uklidnily, tech 30 Kc je snesitelnych, ja prave nekde slysel o te cene pres 200,- Kc za matku, tak jsem byl zdeseny ...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.07  19:04

    « Re: Ocelove matky

    jak jsem psal, jedna matka na plecháče stojí u forda 30 kč
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.07  18:39

    « Re: Ocelove matky

    Na Al kola a na ocelová kola jsou matky jiné. Já dokupoval Al kola a když jsem šel koupit matky tak mě málem omyly : cena je 250Kč,- za 1 matku !!!!!!!!!!!!!!!!!! Celkem tedy pěkných 5000,-Kč jenom za matky. Nakonec jsem je sehnal jinak, ale cena je to tedy maximálně přemrštěná. Na ta ocelová kola to snad bude nějaká normální.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.07  16:48

    « disky+pneu

    toto je celkem zajímavé, na stejnou cenu se nákupem jednotlivých položek nedostanete
    hlavně ty continentalky........
    [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.10.07  14:20

    « Re: Ocelove matky

    matice stojí cca 30 Kč x 20 = 600,- :-(
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…