C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 11.10.07  06:49

    « Re: Ztráta výkonu...

    Ahoj kamarádi,
    posílám krátké intermezzo mého boje s turbem.Kdybych už nic nenapsal,tak někde v klidu lesa visím...
    Po objednání špatného typu turba museli ve varským Fordu objednat (z Německa)ještě jednou to správné,čili tři týdny čekání jen na turbo.Když přišlo turbo,zjistili,že to auto nemaže (k turbu se nedostává olej a proto taky asi odešlo),takže v současnosti demontujou olejový čerpadlo,aby na něj mrkli.Jinak po odblokování ŘJ a napojení na systém Fordu zjistili,že měsíc a půl před koupí měl můj Maxim záznam,že má najeto necelých 150000km... :'-(
    Koupě byla podložená servisní knížkou,potvrzující stav 72000km.
    K_U_R_V_Y !!!! :no:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.07  17:29

    « Re: Brzdy - cuvanie

    Celý problem bol v brzdových doštičkách! ;-) ;-)
    Dal som ich vymeniť a je po probléme. :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.07  17:14

    « Re: doběh ventilátoru?!

    ja jsem jezdil celé léto a po vypnutí zapalování jsem ještě ventilátor neslyšel
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.10.07  08:22

    « doběh ventilátoru?!

    jelikož máme C maxe poměrně krátkou dobu, tak jsem neměl možnost odzkoušet jej v parném létě, ale včera se nám stalo, že při svižné jízdě do kopce cca 5km dlouhého běžel ventilátor asi 10 minut po dojetí a vypnutí motoru. Je pravda, že jsem maxe docela protáhnul a cílová stanice byla vlastně na horizontu kopce (kopec z Kounova na Plasnici - směr Deštné v O/h). Venkovní teplota 10 st. a tak jsem byl docela překvapen, že běží vetn. tak dlouho, protože nevím co by dělal kdyby bylo venku 30. Teploměr neukazoval žádné přehřátí. Máte někdo podobnou zkušenost s 1.6 TDCI? Díky Honza
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.10.07  08:22

    « Re: Dotaz

    ahoj, asi máš pravdu, že je debata tahle debata zavádějící, ale bohužel zavádějících věcí ze strany Fordu je taky dost. Tedy alespoň v HK. Ale všeobecně v manuálu na F C max se dočteš, že 15 kola lze na všechny modely a nikde tam enní zmínka, že na určité modelové či motorické provedení nelze,ale jak jsem sám viděl, tak opravdu na některé 2.0 TDCI 15 nedostaneš. U Fordu to bylo asi tak, že zpočátku tvrdili, že nelze a když jsem se zeptal na údaje v manuálu, tak pak prý, že určitě ano. Jinak 15 plecháče nejlevnější jsou na mém odkazu níže. R16 za 1377 vč. DPH a dopravy a R15 1067 vč.DPH a dopravy. Ale nic to nemění na tom, že ta cena u Fordu je docela dobrá, teda v poměru toho když to bude člověk kompletovat sám. Čekal bych to u nic víc. Když např. tažné jinde pořídíš do 6000 tis komplet a u nich je za 12 000.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.07  20:45

    « Re: Dotaz

    Tak jsem moc zvědav jak pořídíš osobně se těm 16' nebráním jelikož mám za hubičku pneumatiky.Tak dobré pořízení přeji...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.07  19:48

    « Re: Dotaz

    zdar chlapi, tady ta debata je zavádějící, nejlepší je zavolat nebo zajít přího k fordovi, tam nahlásíš člověkovi co prodává náhradní díly VIN kód kastle a on ti řekne, jaké disky tam půjdou nasadit. Já mám 2,0 TDCi GHIA a baba vyčetla, že tam nasadím 15".
    Jinak jsem pátral taky po cenách 15" disků a 15" zimních pneu (disk 1199,-, pneu Continental TS810 1630,- = 11316,- za celé auto)a k tomu musíš přičíst cenu za poklice a montáž pneu a vyvážení.
    Když si toto celé objednáš u forda, tak tě to vyjde na 12990,- kompletně [[odkaz] a když vám to nebude na auto pasovat, tak jim to tam necháš, nic neplatíš(aspoň tak jsem si to domluvil já u Janiše v Olomouci) a můžeš rozjet akci s 16" diskama. V pondělí to jdu objednat, tak potom dám vědět.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.07  19:00

    « Re: Dotaz

    to jo, není to zrovna za babku,ale zatím je to to nejlevnější co jsem objevil. Origplecháč např na Octavii stojí 990,-, no ale máme Fordy :-).
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.07  18:11

    « Re: Dotaz

    Mám navíc jeden kus origo plecháče 16 - můžu i poslat za nějakou příjemnou cenu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.10.07  15:56

    « Re: Dotaz

    Díky za poskytnuté informace Honzo,stejně ale řekni Ti že za plecháč 1377 Kč je docela pálka, ale asi se tomu nevyhnu.
    Ještě jednou díky. Martin.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…