C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.10  20:51

    « Re: filtr pevných částic

    Na to doplnění jak vy říkáte eolys, mi upozornili sami ve Ford servisu.Prý to doplňují(mění)při 120tis a stojí to 2500kc
    Proto jsem se ptal jestli to je nutné a co se stane když dojde.

    Pro štírecek1:Taky jsem četl,že ta nádržka má být pod předním pravým blatníkem.
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 09.05.10  20:38

    « Re: filtr pevných částic

    Tak mi to nedalo, najel jsem na špalky a našel tam tu nádržku, je schovaná za nápravou, takže je vidět jen zespodu. Je mezi nápravou a stabilizátorem hned u nádrže. Zítra dám foto. V servisce nic není, ani v manuálu.
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 09.05.10  19:34

    « Re: filtr pevných částic

    štíreček1: safra, a máš něco takového uvedeného v servisní knížce?
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 09.05.10  15:21

    « Re: filtr pevných částic

    Já vím, že ty motory nejsou identické, ale proč mi tvrdili, že tam eolys je? Zde [odkaz]
    jsem se taky dočetl, že ve focusech ho mají. Někdo psal, že ho má pod předním blatníkem, někdo ho má vzadu nad nápravou, prý by nádržka měla být vidět zespodu, ale nic jsem neviděl, díval jsem se jen od nárazníku,protože pod auto nevlezu, ale zítra se zkusím tam dostat a dám vědět. Fakt jsem měl za to, že tam je :-O
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 09.05.10  13:49

    « Re: filtr pevných částic

    štíreček1 - žádný eolys tam nemáš, pod tím blatníkem je něco jiného. Je to výmysl PSA a Ford touto cestou nechtěl jít. Ford používá systém více vstřiků paliva a zyvšuje teplotu ve filtru za pomoci právě dodatečného vstřiku, zatímco PSA snižuje potřebu takovéto teploty za pomocí Eolysu. Tyto motory se ani nevyrábějí ve stejné továrně, odlišností je víc než by se zdálo.
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 09.05.10  13:20

    « Re: filtr pevných částic

    včera jsem pročítal focusácké fórum, někdo ji má pod předním blatníkem, někdo vzadu zespodu vozu. Zatím to tedy neřeším, ale u focusů je, i u starších maxů. Ty motory jsou stejné jak pro citroeny, peugeoty a fordy. Jo ale ty dva koně rozdílu jsem taky někde četl..??? Ale když jsem to auto kupoval, tak mi tvrdili, že tam eolys je a že mi ho pak dolejou, jinak u forda se to mění celé i stou nádržkou a hadičkama. Prý jsem první, kdo se na to ptá.
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 08.05.10  22:17

    « Re: filtr pevných částic

    štíreček: taky tam žádnou nemáš. Eolys používají pouze Citroeny a peugeoty. V praxi se potom naladění motorů liší o 2 koně (109 a 111 k.
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 08.05.10  19:07

    « Re: filtr pevných částic

    že se tam dává eolys mi říkali, něco jsem také četl, ale pravda je, že v autě jsem žádnou nádržku nenašel...???
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 08.05.10  12:57

    « Re: filtr pevných částic

    štíreček: já měl za to že Fordy mají motory jinak naladěné a eolys nepoužívají.
    Močka ......... >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto stirecek1

    štíreček1 08.05.10  12:06

    « Re: filtr pevných částic

    Wine to psal přece Pivísek o té močce ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…