C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.07  22:52

    « Re: výměna žárovky

    jo, měnil jsem žárovky u našeho i tchánova maxe. Chce to jen najít ten správný pohyb a jde ven celé světlo celkem snadno a rychle. Jen v manuálu jen psáno, že se má vyndat přívodní konektor, ale tomu se moc nechce, takže žárovky měním na pootočené lampě, ale ven ji dostaneš celekm snadno. Jeden šroub, dvě packy a pomalu dopředu a mírně nahoru. Jen vypasovat lampu okolo blatníku a přední masky.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.07  21:43

    « výměna žárovky

    Po dvou letech mi umřela halogenová žárovka v předním reflektoru.Poučen manuálem jsem odšrouboval horní šroub, stlačil dvě plastové zarážky ... a nic. Reflektor se ani nehnul. Různě jsem s ním manipuloval, ale nikde žádná vůle žádným směrem, až jsem víc zabral a ulomil části dolních plastových výlisků. Ulomené jsou jen kousky, třeba je časem i slepím, ale, jak se to tedy, dofrasa, má vyndat. Nikam se nedá prostrčit ruka. Dělal jste to někdo?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.07  13:20

    « nosice na lyze

    ahojte,
    neporadite mi prosim niekto ake (a kde) nosice si mam kupit? potrebujem prenasat 1 snowboard a 3pary lyzi. hlavne aby sa to montovalo co najjednoduchsie.

    dikes
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.11.07  08:12

    « Re: Spaliny vo vozidle

    Zdravím kolegy, i ja uz jsem pres mesic clenem C-MAX klubu a problem se spalinami pozoruju take. Pritom se jedna o nove auto 1,8TDCi. Tenhle tyden zajdu do servisu, vubec se mi to nelibi. A pozoruju to jen rano, pri studenem motoru. Ani odpoledne pri ceste domu po nastartovani jsem to nepozoroval. A jeste se zeptam, uz jste nekdo prisel na to jak snizit hlasitost pri zapnuti radia 6000CD ?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.11.07  20:50

    « Re: Spaliny vo vozidle

    V sobotu jsem začal hledat příčinu výfukových plynů v autě. Po rozdělání spodního krytu motoru jsem zjistil,že došlo k uvolnění objímky mezi výfukem a turbem. Objímku jsem po chvilce trápení s prostorem dotáhnul a problém byl vyřešen.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.11.07  20:58

    « plech disky a pneu

    Ahoj, předem se velice omlouvám, vím, že tu není bazar. Jen kdyby měl někdo zájem o 4ks nových plechových disků obutých do 1 zimu jetých Pirelli Winter (super vzorek 8mm). Plecháče jsem před měsícem koupil na C maxe 1,6 TDCI a nakonec jsem ho vrátil a vzal 2,0TDCI, kam R 15 nedám. Jsou použitelé na FF II. nebo C max. Rozměr 6Jx15 / 5x108 / 63,3 / ET 52,5. Cena 8.500,-Kč. jan.kubec@seznam.cz
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.07  19:52

    « Re: Spaliny vo vozidle

    Pod vikom je gumové tesnenie, ktoré ktoré som uterl do handry. Nevyzerá byť poškodené, je ešte pružné. Všetko som poskladal a uvidíme. Možno ho bude treba vymeniť za nové, ktoré sa musí aj tak objednať.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.10.07  09:51

    « Re: Spaliny vo vozidle

    Vyzerá to na netesný spoj medzi plastovým dielom cez ktorý sa dolieva olej a blokom motora. Pri striku na ľavej strane sa vytvoril olejový film, ten sa nahrieva, a keď auto stojí všetko je nasávané do auta. Pri jazde sa to odvetráva ...

    Skúsim odmontovať víko, odmnastiť, dať tesniaci tmel (silikon) a uvidíme.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.10.07  21:25

    « Re: Spaliny vo vozidle

    Podařilo se Ti najít příčinu výfukových plynů v autě ? Mám stejný problém,asi 14 dní jak zastavím začne do auta proudit z větráků vzduch s pachem výfukových plynů. Než začnu hledat co prasklo chci se zeptat jestli už to někdo neřešil?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.10.07  13:10

    « Re: Denné svietenie

    Už mám! Využil som informácie z iného fóra. Popis konektora na 90% suhlasí:

    [odkaz]

    využil som však toto zapojenie:

    [odkaz]

    ale mám tam 2x relé (parkovacie relá tlmené relé).

Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…