C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.11.07  18:53

    « Re: přídavné topení - naftové

    ahoj, tak to je důležitá informace. Můžu se zeptat odkud jsi? Já jsem z Hradce Králové a tady je to se servisem Ford dost bída. Nejprve si s topením nevěděli rady a pak prý, že je to vadná řídící jednotka topení. Objednali mi novou jednotku a jelikož to bylo jako satisfakce za jiné věci na autě, tak jsem ji neplatil. Mám ji doma a potřebuji ji vyměnit, ale právě si nejsem vůbec jistý zda je to v řídící jednotce. To přeprogramování by nemuselo být od věci. Proto se ptám odkud jsi nebo spíš ve kterém servisu ti to dělali. Díky moc!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.11.07  17:38

    « Re: přídavné topení - naftové

    Ahoj stejný problém jsem měl taky v poloze OFF/ECO stejně při teplotě pod 5°C zapínalo samo.V manuálu píšou,že v poloze OFF/ECO nemá zapínat nikdy.Při popojíždění po městě mě to neustálé zapínání začínalo vadit a tak jsem zajel s dotazem do Fordu.Provedli přeprogramování pc.a topení už běhá jak má.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.11.07  11:09

    « přídavné topení - naftové

    Ahoj, mám dotaz ohledně programovatelného nezávislého naftového topení. Topení v případě nastavení pc na AUTO zapíná samo při poklesu teploty, pak je lze naprogramovat na jednotlivé dny a časy dle potřeby nebo zapnout přes pc ručně a pak je lze přepnout na OFF/ECO, tady by mělo být zcela vypnuté a nemělo by se spustit za žádných okolností. Je to tak, nebo při nízkých teplotách přesto zapne? Nám zapíná i při OFF/ECO. Mám novou řídící jednotku topení,ale než ji nechám vyměnit, tak bych rád věděl zda vám to při OFF/ECO nezapne nikdy?! Díky H.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.11.07  11:31

    « Re: Novej MAX

    Ja koupil v létě thule. Je to dražší než originál ford.
    uzamykatlený s černou tyčí přijde na 3891 já si koupil aero tyč a to bylo 4887. bjednal jsem na aaautoboxy.cz. Na dovolenou jsem nakonec ale jel bez kol ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto DoubleSix

    DoubleSix 14.11.07  08:41

    « Re: Novej MAX

    Já mám originál příčníky od Forda. Cena 3161Kč. Jsou celkem dobrý - sice jejich nasazení trvá trochu déle (šroubují se do střechy), při vyšších rychlostech již dost hlučí (nejsou moc aerodynamické, zámky kryje hranatá, plastová, obrovská "bambule"), ale dají se využít opravdu až do kraje (4 kola na střeše nejsou problém) a jsou bitelné, hliníkové, s T drážkou.
    Pochybuji, že za stejnou cenu koupíš nějaké jiné.
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 14.11.07  00:10

    « Re: stěrače

    Koupil jsem stěrače FLAT od německé firmy HEYNER a ti pitomci dali do jednoho bezva uhebnou gumičku a do druhého tvrdou. Ten s ohebnou gumičkou krásná stírá a ten druhý vynechává a je to tím, že se gumička neohne (nepoloží) a stírá nakolmo. Takže pozor na to, gumičky musí mít schopnost se položit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.11.07  21:20

    « Re: Novej MAX

    Mohl by mi dát někdo typ na uzamykatelný střešní nosič? Někde jsem tu četl, že ten od Fordu špatně sedí a na Maxe jsem našel už jen od Thule a Atery. Pokud máte někdo s těmito nosiči zkušenosti, napište prosím.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.11.07  17:08

    « Re: stěrače

    Dik za odkazy pomohlo,a stou vyměnou gumiček jsem to zkoušel šlo to dost z tuha a vysledek nic moc.Při stírání to místy vynechává :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 13.11.07  11:01

    « Re: stěrače

    Tyhle stěrače mají kvalitní raménko, které vydrží několik výměn stíracích gum (narozdíl od klasické konstrukce, která se rozviklá). Podle mě stačí vyměnit stírací gumy, teď jsem dal na pravou stranu grafitovou (na levou jsem ještě nesehnal správnou délku) a stírá perfektně. Ta plastová koncovka jde sundat "trošku větší" silou - při aktuálních venkovních teplotách to radši nech cca 1/2 hodiny někde doma v teple - a na jedné straně musíš malým šroubováčkem odehnout malý trn, který drží stěrač v drážce. Zatím jsem to předělával jen jednou, ale předpokládám, že tahle konstrukce stěrače vydrží dlouho.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.11.07  10:00

    « Re: Spotřeba C-MAX 1.6TDCI

    No jak jsem psal, po te nemecke dalnici jsme ve dvou a napul nalozenem aute jeli v pohode 160 km/h, kde to slo a nezdalo se mi ze by auto nejak plavalo. Pravdou je, ze C-MAX je docela haklivy na bocni vitr, ale to pri jeho stavbe je normalni.

    No pred motorem je nejdrive misto vyfuku takova tlusta "roura od kamen", tak ze by to bylo ono? >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…