C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.12.07  09:30

    « Nový návštěvník

    Všechny Vás zdravím a rád se mezi Vás přidám. C-Max mám už skoro rok a půl a mám s ním najeto cca 40.000km. Koupil jsem ho od jedné firmy v Jihlavě, která vozí auta z německých předváděček. Kvalita super, servis v pohodě, reference v Jihlavě bez výtky.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.11.07  02:32

    « Re: smrad z ventilace

    Tak som to pozoroval aj ja, nakoniec som dosiel k tomu, ze klimu mam bud vzdy zapnutu alebo, ju vypinam 5 minut pred dojazdom do ciela. Mne sa to osvetcilo, zapach prakticky necitim, obcas len taky naznak, ktory rychlo pomynie.....
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.11.07  21:19

    « Re: Novej MAX

    Tak jsem nakonec vybral nosič od Forda. A teď bych vás ještě požádal na typ boxu na lyže (tak okolo 2 metrů) a chtěl bych se vejít do 10 tis. Dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.11.07  18:51

    « Re: smrad z ventilace

    Tady máš návod jak nato [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.11.07  00:20

    « smrad z ventilace

    Ahoj vsichni
    nemate nekdo zkusenost se smradem z ventilace?
    Vubec nevim jak se toho zbavit.Sprej na bakterie do klimatizace uz probehl horem, dolem, primo do vymeniku a nic.Kdyz pustim klimu, je to jeste intezivnejsi.Diky za rady
    C-max 1.6 tdci
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.11.07  08:26

    « Re: servis - olei

    Nič Ti to hlásiť nebude. Servisné intervaly si musiš strážiť sám.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.11.07  07:03

    « servis - olei

    mam c-max 1.6,diesel,najazdenych 40000km.podla serv.knizky prehliadka a vymena oleja.cakal som ,ze sa na displei obiavi tato info,ale zatial nic.ako to bolo pri vasich c-maxoch.moj je dovezeny z A.dakujem
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.11.07  21:28

    « Re: přídavné topení - naftové

    ok, díky za radu a zkusím to tedy v Auto IN.
  • « 00 Reagovat !

    foto Deadlift

    Deadlift 18.11.07  21:16

    « Re: přídavné topení - naftové

    Zkus nový servis Ford AUTO IN v Hradci Králové - Vlčkovická 223/1a. [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.11.07  19:46

    « Re: přídavné topení - naftové

    Jsem také z Hradce Králové a opravu prováděli v Hradci. Nebylo to,ale tak jednoduché jak jsem psal.Po mém dotazu řekli ať najedu do dílny,že přes počítač provedou opravu.Po 1 hod.přišel šef servisu a řekl,že auto se zablokovalo,zatáhlo el. parkovací brzdu a nelze nastartovat.Po dalších 2 hod. přišel říct,že auto nejde oživit a budou muset provést kompletní naprogramování.Dovezli mě domů pro druhé klíče,které potřebují při programování kódů.Do večera se to nepodařilo-neustále padal systém.Za 2 dny volal šéf servisu,že auto je opravené.Nic nevyměňovali,chyba byla jen v naprogramování.Tak nevím co Ti mám poradit.V Hradci jim to zamotalo hlavu,ale nakonec to zvládli. Nebo vyzkoušet Pardubice Ford IN.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…