C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Chasnik

    Chasnik 17.12.07  10:45

    « Re: zasterky ...........

    Přední zástěrky fakt pomůžou, na přechozím autě jsem je neměl a prahy podle toho vypadaly :-( . Ty zadní opravdu nemají vliv na čistotu pátých dveří...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.12.07  22:02

    « Radio (CD132-MP3 )

    Zdravím maxíci, nevíte někdo kde by se dalo sehnat Radio (CD132-MP3 ) montované do mondea,a jestli je možné ho použít(namontovat) do C-Maxe r.v.2004.Díky předem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.12.07  11:17

    « Re: Spaliny vo vozidle

    To Mati:
    ja mám Ford Focus Combi 1.8TDCi 2006 a tiež cítim iba ráno pri studenom motore, že mi to nasáva naftový/spalinový smrad do interiéru. niekto tu písal, že treba pozrieť pripojenie výfuku k turbu, iný zase, že je to nejaký TRISK...medené tesnenie. čo to vlastne je?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.12.07  10:53

    « Re: zasterky ...........

    No ty přední ale asi pořídím. Předchozí Octavia byla proti Maxovi čistá pořád i za deště - měla přeci jen dlouhý převis zadku, přední vypadají, že by mohli pomoct, hlavně v zimě břečka a kamínky nebudou lítat přímo na prahy a spodek dveří
  • « 00 Reagovat !

    foto BOBB

    BOBB 15.12.07  15:47

    « Re: zasterky ...........

    Zadní zastěrky nepomůžou,je to dáno tvarem karoserie a prouděním vzduchu kolem auta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 14.12.07  23:20

    « Re: zasterky ...........

    To xsnakex: Su spinave, myslim si, ze je to dane prudenim vzduchu za autom. Drobne kvapky spinavej vody zasypu zadnu cast
    auta.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 14.12.07  06:58

    « Re: zasterky ...........

    Zdar vespolek,já tam nechal dát přední zástěrky hned,jak jsem to přivezl,na doporučení technika ve Fordu,a to hlavně z důvodu,že přední kola hází kamínky na prahy a ty se prý bez zástěrek po delší době "otlučou" až na plech.Jednak jsem se tomu chtěl yyhnout a jednak jsem o nich stejně uvažoval z důvodu,který Honya uvádí - špinavý auto.Ještě přemýšlím o koupi zadních zástěrek,protože mě štvou špinavý ruce od otevírání kufru.
    To mkovesi : Jak moc jsou špinavý pátý dveře,když máš zadní zástěrky?

    Nemáte někdo link na kup zadních zást. na netu?Ty od Forda jsou fakt nechutně drahý.Navíc (bohužel) dělám do plastů,a to zpracování zástěrek bych ohodnotil částkou maximálně 60,-Kč :no:
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.12.07  18:42

    « Re: zasterky ...........

    Mam zastery predne aj zadne od kupy auta. Podla mna predne chrania auto a zadne zabranuju nadmernemu hadzaniu na auta iduce za mnou. Podla mna by zadne zastery mali byt povinne, je to ortras aku spinu a kamene vyhadzuje zadna naprava. Nenamontovanie je podla mna nezodpovednost.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.12.07  15:04

    « Re: zasterky ...........

    No mě by zajímalo jestli máte na C-maxech alespoň přední zástěrky a pokud ano jestli je doporučujete. Zatím se jim bráním, ale s nastalou zimou je auto soustavně a dost výrazně špinavé. Kola mám 16" a ihned po umytí stačí projet mokrou silnicí a celý bok, hlavně přední dveře jsou celé ohozené, takže je asi nakonec pořídím - u Forda 850,-Kč.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.12.07  20:47

    « Re: code radia

    už to hraje i tak dik čičo >:D
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…