C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  18:12

    « Přední zástěrky.............

    Tak dnes dorazily, takže konečná cena origo Ford 797,-Kč. Jinak je třeba rozlišovat pokud má auto plastové kryty prahů nebo ne. U zástěrek je i podrobný návod a sednou tam nádherně - no aby ne za ty prachy. Takže jsem je namontoval - jde to krásně a na černém autě ani nejsou vidět, takže po čase přidám info jestli se osvědčily a jestli se bok auta méně špiní.Fotky jsem přidal na "moje auto" :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  13:22

    « Re: Ceník předchozí verze C-MAX

    to BoBa: Díky moc, pomohlo a ta verze Trend+ tam je. Akorát, že já tam nemám to "+" :-) a tak ani vyhřívana zrcátka...

    to Dalin: Yoyo, z Kromlovska jsem a taky trošku jezdím s RC modely ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  12:48

    « Spaliny vo vozidle

    Mne vymenili tesnenie pod strikom (strik - vstrekovacia triska). Medzi triskou a hlavou valcou je kovové tesnenie. Tesnenie bolo poškodené. Na hlave valcou v okoli striku sa tvoril tmavý povlak - nafta. To všetko sa nahrievalo a výpary bolo cítiť vo vozidle.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  11:33

    « Re: Ceník předchozí verze C-MAX

    To Mati: Katalog 2006 mám taky, ale verze Trend+ tam není uvedená. Asi proto, že je to podzimní (akční) model a katalog je barevný na lepším papíře a tak ho vydávají jen jednou za rok.
    ps. Doufám, že ti ceník přišel :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  10:17

    « Zadni operky

    Panove mam takovy specificky problem. Nevite nekdo, jak jdou sundat nebo jestli jdou vubec sundat zadni hlavove operky? Mam totiz problem s tim ze zavazi nejvetsi detske sedacce. Vcera jsem byl dokonce i vecer v servisu a tam je to taky zaskocilo a nevedeli co stim. Ze se mi to pokusi do ledna zjistit, az tam pojedu na garacni vymenu nejakych dilku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  10:14

    « Re: Ceník předchozí verze C-MAX

    Tak ty ceniky mam doma. A z hlavy muzu rict ze Trend+ mel z cene vyhrivana zrcatka.

    Trend + byl v ceniku az od podzimu. Pokud budes o ten cenik stat zkusim doma najit a nafotim.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  09:51

    « Region

    To Mati: Mati, u tebe v profilu mas napsany region CK. Znamena to, ze jsi take z Ceskeho Krumlova nebo ne? >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  08:55

    « Re: Ceník předchozí verze C-MAX

    to BoBa, Jandree: mati(at)wo.cz a potřebuju to proto, že mám trošku diskusi o vyhřívaných zpětných zrcátkách s prodejcem Fordu tady u nás... Tak chci vědět co se psalo v minulém katalogu/ceníku o modelu Trend+. Díky moc...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  07:58

    « Re: Ceník předchozí verze C-MAX

    Mati: na jakou adresu Ti to mám poslat: 4 stranky, 203kB, PDF červenec 2006 (i když nevím na co Ti to bude)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.12.07  14:00

    « Re: Ceník předchozí verze C-MAX

    Zkusím v průběhu zítřejška.... ;-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…