C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 06.01.08  22:38

    « Re: natural 98 při dlouhodobějším používání

    Pokud vím, tak čím vyšší je oktanové číslo, tím je to lepší. Naopak čím nižší oktanové číslo, tím víc dochází k samozápalům, motory musí mít menší kompresi apod. Taže čím vyšší číslo tím lepší ale i dražší. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.01.08  20:59

    « Re: natural 98 při dlouhodobějším používání

    Tak v manuálu se o jiném benzínu než o 95ti oktanovém nezmiňují. Nemyslím, že by mohl být problém s 98 oktany.
  • 00 Reagovat !

    foto hatepe

    hatepe 06.01.08  17:06

    « natural 98 při dlouhodobějším používání

    Zdravím všechny majitele benziňáků. Chtěl jsme se zeptat jestli někdo z Vás používá natural 98 či i 100 oktanovej benzín. Nevíte, někdo jestli je to doporučené palivo Fordem a zda nehorzí nějaké "poškození" motoru při dlouhodobějším používání. Já to zkoušel ( jednu nádrž ) se svou 1,6 Ti-VCT a bylo to nebe a dudy proti 95. Snáz šel do otáček, prostě to líp jelo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.12.07  12:50

    « Re: hodiny na rádiu CD6000

    no právě, RDS jsem měl vypnuté a hodiny chodí jak chtějí. Jako by tam nešla po vypnutí klíčku elektrika, ale stanice zůstanu v paměti a hodiny se neposunou přesně o ten čas, kdy je zapalování vypnuté. No zatím jsem to vyřešil obráceně a zapnul jsem RDS. Poslocháme většinou Evropu 2 a tak jak jsem zjistil čas přes RDS řídí, takže nnyí je to ok. Ale důvod proč se to děje prostě neznám.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.12.07  22:47

    « Re: Zadni operky

    Zdravím, zadní opěrky sundat jsou, není to žádný velký problém, stačí plochý šroubovák. Ocelové tyčky opěrky procházejí do sedadla přes plastové prvky. Jeden má tlačítko na odjištění aretace, druhé je pevné. To pevné má shora nasazenou krytku, kterou lehce vypáčíš šroubovákem. Pod krytkou je ocelové pérko, které šroubovákem vyhákneš z drážky na tyčce opěrky, současně stiskneš tlačítko na druhé koncovce a opěrku vysuneš. Nic nevyskočí ani nevypadně, při montáži stačí opěrku pouze nasunout.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 24.12.07  06:41

    « Re: hodiny na rádiu CD6000

    Zdar,
    zkus omrknout,jestli nemáš na rádiu aktivovanou funkci řízení času přes RDS.Některý rádia to nemají nastavený a vysílají nesmyslnej čas.Třeba Impuls to vysílá O.K.,ale u nás na západě např. Egrensis vysílá krávoviny.Ve čtvrt na čtyři odpoledne mi to ukazovalo 9:45.Přeladím na Impuls a během dvou minut je čas O.K.
    Taky přeju všem pokud možno klidné svátky a opice prostý nový rok ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.12.07  15:02

    « hodiny na rádiu CD6000

    Ahoj, stále se mi rozhazují hodiny na rádiu CD6000. Seřídím je jsou ok, ale když auto odstavím třeba přes noc nebo přes den na delší dobu, tak se rozhodí. Ale třeba cca před týdne se jsem nastavil čas a snad za den se rozhodil cca o půl hodiny, ale pak tak držel snad týden. Nemáte někdo tušní co to může způsobovat nebo čím je to ovlivněno? Díky všem a krásné svátky, Honza.
  • 00 Reagovat !

    foto BOBB

    BOBB 21.12.07  08:22

    « SVOLÁVACÍ AKCE

    AHOJ,VČERA JSEM BYL NA PROHLÍDCE PO 40TIS. A BYLO MI ŘEČENO, ŽE PROBÍHÁ SVOLÁVACÍ AKCE NA MOTORY 2,0TDCI KVŮLI NĚJAKÉMU PODTLAKOVÉMU VENTILKU.MÁ TO PRÝ NĚJAKOU SOUVISLOST S BRZDAMI(NIC VÁŽNÉHO).NEVÍTE NĚKDO NĚCO VÍC.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  22:48

    « Re: Přední zástěrky.............

    To stoji dost. Jsem mel nastesti v nejakem balicku pri koupi vozu i s vnitrnima rohozema a prihlasenim.

    Mam zasterky na vsech kolech, caka to samozrejme mene, ale v soucasnem pocasi je stejne auto jak prase. Nema to ani smysl umyvat.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.12.07  18:15

    « Re: Ceník předchozí verze C-MAX

    To Mati: Tak to mi rekni, jak to ze te neznam >:D . No holt prezdivka mi zuzila tip, ale porad nevim, o koho se jedna :-( . Napovez.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…