C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.08  20:58

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Vzal jsem si také ty dlouhé, ale potom jsem si je šel vyměnit za 110 cm, protože se mě to na střeše auta nelíbilo. Zdálo se mě, že vyčuhují hodně mimo střechu auta.Ale jinak ty delší můžou být také, já nic širokého nevozím, takže nepotřebuji mít nic za patkou.Je to pouze jak se líbí. Já je koupil www.omnipuls.cz. Ať pochodíš zatím čau.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 03.02.08  17:23

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    To Pet1:
    Ještě poslední dotaz - jak dlouhý ty Aero tyče jsi na C-Maxe bral?Podle konfigurátoru by to měly být 120cm.
    Jinak tady jsem našel ty patky 753 :
    [odkaz]
    Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.02.08  09:50

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Ve speciální prodejně Thule asi před 2 roky. Tyče mám Aero,nad nosičema na kola jsem dlouho váhal, ale vzhledem k výšce auta jsem kopil taky Thule.U této značky se dá kolo přimontovat ze země, nemusí se pracně upínat příchytka na rám kola. Na lyže jsem koupil box Atlantis 780 má otvírání z obou stran.Výborný pomocník jsou hliníkové dvouschůdky z OBI,protože tam lépe dostaneš a nezamažeš se.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 03.02.08  06:29

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Pet1 - MOC díky za tip !!!
    Jak je to dlouho,cos to kupoval?Všude na netu jsou k sehnání patky 751,ale 753 jenom asi ve dvou obchodech...
    Ještě jednou dík
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.08  21:20

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Já používám střešní nosiče od Thule.BOBB poslal odkaz.Tvůj odkaz je špatně, sice se tam hodí ale příšerně to vypadá a nedá se to zamknout.Mě je původně prodali po namontování a zjištění jak to vypadá jsem je došel vrátit.Prodavač vytáhl novější katalog vyrobků a tam už byl uveden jiný typ. Kit 3015,patka 753, tyč Aero nebo čtyřhran. Krásně to sedí na střeše, dosedací plocha je přesně tvarovaná guma.Známý koupil orginál od Fordu ve 120 km/h začnou pískat.Thule nedělá nic ani ve 160 km/h.
  • « 00 Reagovat !

    foto BOBB

    BOBB 02.02.08  13:27

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Mrkni na tady ty. Koupil jsem je jsem s nimi spokojen.
    www.thule.com/Thule/Iframe.aspx?id=483… />
    Je ta i navod na montaz.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 02.02.08  12:17

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Díky Honya.
    Vím,že si vymejšlím,ale nevěděl bys přesnější označení těch origo příčníků?Předpokládám,že by to měly být Thule(podle katalogu Ford),ale od těch jsem našel jenom tohle :
    [odkaz]
    Připadá mi,že po namontování zůstane ten vlys ve střeše po vyloupnutí záslepky dost holej a otevřenej,a to se mi moc nelíbí.Nebo přes to ještě přijde nějakej plastovej kryt,kterej to celý schová?Event. kdybys mohl udělat fotku toho uchycení,jak to vypadá v reálu,byl bych Ti moc vděčnej !
    Díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 02.02.08  11:14

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Tak to jsem začal řešit hned po koupi auta, když bylo třeba převést kola. Podélníky jsem nikde neviděl a pochybuji že existují. Nakonec jsem kouil asi za 3000,-Kč originál příčníky, které se montují do připravených otvorů pod záslepkami. Někdo to odsuzuje - že je montáž složitá, já s tím problém nemám - nasadíš a v každém bodě přišroubuješ - otázka pár minut. Jsou to stříbrné aerotyče a vypadají docela dobře - no a na ně už klasicky přimontuješ všechno. Nosiče kol na příčníkách nechávám i když je sundavám, takže když je třeba tak to akorát položím na střechu jako celek, přišroubuju a je to. Jinak ještě po zašroubování se to překryje zamykacím krytem.
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 02.02.08  08:33

    « Střešní nosič,hagusy?

    Zdar vespolek,
    chtěl bych hodit do placu jedno téma.
    Pomalu se začínám připravovat (hlavně psychicky ;-) ) na letní dovolenou a bohužel se vtírá otázka místa v autě,tak jsem začal přemýšlet o střešním nosiči.Upřímně řečeno bych rád sehnal hagusy (podélníky) a na ně namontoval nějaký příčníky a na to pak box.
    Řešil jste už někdo otázku stř. nosiče?Dají se na C-maxe sehnat podélníky,popř. jdou přimontovat do připravených drážek na střeše?Jaký nosiče (myslim výrobce) jste event. pořídili?
    Předem moc díky za reakce a rady.
    XsnakeX
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.01.08  07:41

    « Re: Vypnutí airbagu spolujezdce

    Zajedu se zeptat, jsem zvědavý jak ochotný v ACR budou.....
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…