C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.03.08  09:24

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Já mám originál Ford a začínám je vnímat až kolem 100km/h, ale třeba mám víc nahlas rádio ;-). Držáky na kolo zatím nemám a s rakví se to zhruba stejné.
  • « 00 Reagovat !

    foto DoubleSix

    DoubleSix 21.03.08  08:29

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    honza69 : originální Ford střešní nosič hučí už od 60km/h, takže buď rád, že máš Thule >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.03.08  19:56

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Ahoj, koupil jsem příčníky Thule Aero tyče, patky 753 a po prvním projetí jsem byl dost zklamán. Už při 80-90 to začíná hlučet. Nic nesnesitelného, ale zase ne přehlédnutelného. Je pravda, že jsem to projížděl pouze se samotnými příčníky. Možná když tam dám držáky na kola, tak se ten hluk okolo tyčí nějak rozbije. Máte s tím nějakou zkušenost?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.03.08  17:27

    « Re: Každá rada drahá...

    Dík za info... asi půjdu do té 1.8... a model 2005 a vejš... přece jenom to bude asi vychytanější než ty první kusy. Renault ani za nic.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.03.08  17:26

    « Re: Každá rada drahá...

    Dík za info... asi půjdu do té 1.8... a model 2005 a vejš... přece jenom to bude asi vychytanější než ty první kusy. Renault ani za nic :no:
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 17.03.08  15:44

    « Re: Každá rada drahá...

    Měl jsem možnost vyzkoušet jak 1.6 (slabší i silnější) tak 1.8 a závěr jsem si udělal tento. Slabší 1.6 je na pohodovou jízdu bez předjíždění a je na auto hodně slabá. Silnější 1.6 je pěkná a dá je dosáhnout velmi nízké spotřeby, ale když se to přišlápne, tak až tak nejede a hodně žere, no a taky problém filtru pevných částic. Mě osobně se velmi líbila 1.8, měla zátah ale spotřeba nebyla zas tak vysoká a když se na to šláplo tak to docela jelo. S 2.0 se to ale srovnávat nedá. Osobně jse uvažoval o silnější 1.6 ale moment nic moc.

    Spotřeby: 1.6 slabší je 5,73 a silnější 5,95. U 1.8 je spotřeba 6,85litru.

    Po Oktávce budeš mít z C-MAXe radost. Ford se stále zlepšuje a s C-MAX se jezdí moc dobře. Zkusil jsi si Renault Grand Scenic? Vyzkoušej si C-MAX a Grand Scenic a pak ještě S-MAX a uvidíš, že se ti C-MAX bude líbit a nebudeš chtít už nic jiného. Počítej s kratším kufrem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.03.08  14:43

    « Každá rada drahá...

    Zdravím všechny, chtěl bych koupit C-MAXE, tak do 3 let a váhám... nevím jaký motor si vybrat, chtěl jsem 2.0 TDCi, ale třeba 2005, 2006 už dělají jenom 1.6 a 1.8 TDCi... může mi někdo poradit co a jak? Asi bych slevil z toho 2.0, a teď babo raď 1.6 nebo 1.8...
    Zatím mám oktávku a tak trošku se toho přechodu bojím... když tady čtu o tom všem vrzání a podobných věcech... Potřebuji hlavně spolehlivost...
    Všem za info děkuji...
  • 00 Reagovat !

    foto Ghost007

    Ghost007 09.03.08  10:40

    « 1.8

    Ahoj. Diky vsem za postrehy. Vcera jsem byl na testovaci jizde s 1.8 (i kdyz to byl flexifuel, ale prepopokladam, ze benzin bude +- stejny) a je rozhodnuto. Tahne krasne, proti 1.6 znatelny rozdil. Zkousel jsem i 1.6 diesel, ktery ma krasny tah odspodu, ale ta cena..
    Jedine ceho se bojim, je ze auto bude do tri mesicu :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.03.08  14:00

    « Re: benzín vs.nafta

    Při jízdě pod plynem ne, to spíš při jízdě s volnoběhem a studeným motorem.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.03.08  11:17

    « Re: benzín vs.nafta

    Mam dotaz na majitele benzinu 1.8, ma nekdo pocit ze motor vibruje v nizkych otackach pri zrychlovani. Kolem 1700 az 2100 otacek a vetsinou na druhy prevodovy stupen?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…