C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 06.04.08  11:21

    « Re: zaruka

    tak to je hodne dobra sleva...mne spis slo o ojeteho c-maxe,Auto IN ma ted v nabidce 1.6 16V za 399000,rv 2007,zaruka je u auto in samozrejmosti...o tom eurodieselu nekdo nevite? tam meli 1.6 16V,rv 2007 za 359000,jenze zrejme bez origo zaruky
  • « 00 Reagovat !

    foto BOBB

    BOBB 06.04.08  10:41

    « Re: zaruka

    Servisní interval je po 20t nebo rok. Slevu u auto in jsem ukecal 24% u noveho C-MAXE 2,0tdci
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.04.08  10:19

    « Re: zaruka

    V Auto in jsem u půl roku starého auta 3-letou záruku dostal(teda už jen 2,5 roku), cenu jsem neukecal (možná jsem se dost nesnažil). Záruka platí ve všech servisech Ford. Servisní intervaly jsou tuším 15 tisíc nebo rok.
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 06.04.08  09:16

    « zaruka

    Mam dotaz...nevite,jestli eurodiesel dava u svych c-maxu zaruku 3 roky od vyrobce? A muzu pak s takovym autem jezdit na servis do kterehokoli autorizovaneho servisu ford? A po kolika km je servis u benzinu 1.6? diky za odpoved PS nemate nekdo zkusenost s Auto IN,kolik(co) se tam da usmlouvat?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.03.08  09:37

    « Re: Manuál

    Vyzkoušej ten to odkaz [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.03.08  20:58

    « Manuál

    Zdravím všechny C-MAXíky,
    obracím se na Vás s prosbou. Přivezl jsem si z venku benzínovou 1.6ku (85kW) a sháním český manuál. Poraďte, kde ho sehnat.
    Předem díky za odpovědi.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.03.08  20:23

    « Re: Stěrače

    Gumičky kupiš v hociktorom obchode s náhradnými dielmi na autá. Dĺžka musi byť min. 610 mm. Treba si kupiť gumičky celogumové. Gumičky zložené u umelej hmoty a gumy nie sú vhodné, lebo majú úzku vrechnu hranu. Vypadávajú z drážky stierača. :yes:
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.03.08  15:27

    « Re: Stěrače

    musíš se kouknout do historije tohodle četu řešilo seto tu na podzim určitě nekupuj originál jsou zbytečně drahé měli by tu být přímo odkazy e-obchody kde jsou ty stejné za třetinu ceny,gumičky jdou taky vyměnit ale je to jen prozručné a trpělivé povahy mě se podařil jen jeden a s druhým sem flakl do popelnice >:D >:D >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.03.08  15:27

    « Re: Stěrače

    musíš se kouknout do historije tohodle četu řešilo seto tu na podzim určitě nekupuj originál jsou zbytečně drahé měli by tu být přímo odkazy e-obchody kde jsou ty stejné za třetinu ceny,gumičky jdou taky vyměnit ale je to jen prozručné a trpělivé povahy mě se podařil jen jeden a s druhým sem flakl do popelnice >:D >:D >:D
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.03.08  11:57

    « Stěrače

    Zdravíčko všem, jen se chci zeptat, už někdo z vás řešil výměnu předních stěračů? Pokud ano, měnili jste celý kus, nebo jste měnili jen gumičky a kde jste kupovali? Díky....
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…