C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.08  18:26

    « Re: Hluk na volnoběh

    dlabas: lozisko nepulzuje ale vrci a nejlip je slyset pri zataceni
    Tohle bude asi neco jineho
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.08  17:51

    « Re: Hluk na volnoběh

    No já bych to tipoval na ložisko v kole. Zkus si všechno vypnout co by tě rušilo a pak na nějakém parkovišti nebo široké vozovce kde není provoz ale s dobrým povrchem kličkuj autem. Pokud je to ložisko, tak při zatížení levé nebo pravé strany auta by se ten zvuk měl měnit, jelikož tu nápravu zatěžuješ a odlehčuješ. Je dobré si na to vzít spolujezdce s dobrým sluchem a nejdřív ho posaď vedle sebe a pak do kufru :-) aby jste případně zjistili zda je to na přední či zadní nápravě.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 07.05.08  10:32

    « Re: Hluk na volnoběh

    Ozývá se při vypnuté klimě. (Ještě není takové horko).
    Nejlépe slyšet to je v následující konstalaci:
    -jízda po hladkém asfaltu
    -prohřáté auto (tak po 20min. jízdy)
    -na volnoběh
    -rychlost 40 - 60 km/h

    Rychlost pulzací zvuku je odvislá od rychlosti auta.
    Děkuji za příspěvek.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.08  15:25

    « Re: Hluk na volnoběh

    Ozyva se ten zvuk pouze pri zaple klimatizaci nebo stale?
    Pokud ma charakter pulzujiciho zvuku znatelne siliciho pri zaple klimatizaci, tak jsou to s velkou pravdepodobnosti napinaci kladky (9tis)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.05.08  00:05

    « Hluk na volnoběh

    Všechny zdravím. Mám problémek se svým Maxem. S příchodem tepla se mi objevil zatím neidentifikovaný zvuk. Při prohřátém autě se ozýva poměrně nepříjemný hluk (asi nějaké ložisko) buď kolo a nebo nějaká pohyblivá část, která se točí i při volnoběhu. Podobný zvuk vydávala převodovka na starém autě. Teď je to ,ale na volnoběh???

    Je to nepříjemné, ale né extrémní a tak se bojím, že mě v servise budou přesvědčovat, že se mi to jen zdá. Nemáte někdo podobnou zkušenost. Předem dík za odpověď.

    PS: Dneska mi nějaký parchant strhnul přední ovál Ford. Ten co kreje klíček. Nevíte co to stojí???
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.05.08  21:39

    « Garančka

    Kam na garančku v Auto IN (Pardubice,Chrudim nebo Hradec Králové.Nebo znáte jiný spolehlivý servis v dosahu 50km od Pardubic?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.08  23:43

    « Re: Trubka od Turba

    Ja som si to vsimol tak, ze mi auto netahalo tak ako predtym, spotreba sa zvysila cca 0.4L/100km ale inac som si to nevsimol. Najazdil som s prasknutou trubkou asi 2500 km....
    Takze mi to uz opravili, dufam ze vydrzi.... Povodna mi praskla tam, kde je zvar, nechapem preco ford neupevnuje trubku k motoru pomocou svoriek s gumovym oblocenim ale zvarom ......
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.08  21:14

    « Re: Trubka od Turba

    tiez sa mi to stalo - vlani v lete na dovolenke. Dymil ako traktor...:-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 01.05.08  23:23

    « Trubka od Turba

    Takze aj mne sa stalo, ze praskla trubka :'-( od Turba, vlastne som si to vsimol poklesom vykonu a narastom spotreby. :'-( Idem zajtra do servisu zistit ci maju nhradny diel.... :-O
  • « 00 Reagovat !

    foto DoubleSix

    DoubleSix 29.04.08  08:56

    « Re: Statistiky ADAC

    Superkutil : jo, to je přesně ono, takhle se mi to loupalo ;-\ :no:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…