C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 20.05.08  12:06

    « Re: Trasenie volantom

    co mas za gumy? u citronu som to sporozoroval- bolo to guammi, nie vyvazenim, ale proste tym ako su tie hgumy tvrde a zaroven aky je asfalt...
    Napriklad normalne mi vobec volant na mojich mihelinkach netrase, ale pri rychlostiach okolo 12 mi trase volantom na tvrdsom povrchu(napriklad dialnici z Bratislavy do viedne-usek ktory je spojkou medzi blavou a dialnicou Vieden-Budapest...A nie som jediny, co to ma. Su v tom dve veci- citliva predna naprava na C4 a zaroven tvrde letne michelinky...Keby si mal krive brzdove kotuce, tak by ti to robilo ine veci...ale priznavam ze aj toto je moznost, ale snad by to v servise hned videli
  • « 00 Reagovat !

    foto BigFoot007

    BigFoot007 20.05.08  12:05

    « Re: Trasenie volantom

    co mas za gumy? u citronu som to sporozoroval- bolo to guammi, nie vyvazenim, ale proste tym ako su tie hgumy tvrde a zaroven aky je asfalt...
    Napriklad normalne mi vobec volant na mojich mihelinkach netrase, ale pri rychlostiach okolo 12 mi trase volantom na tvrdsom povrchu(napriklad dialnici z Bratislavy do viedne-usek ktory je spojkou medzi blavou a dialnicou Vieden-Budapest...A nie som jediny, co to ma. Su v tom dve veci- citliva predna naprava na C4 a zaroven tvrde letne michelinky...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.08  23:53

    « Údržba klima

    Ahoj, do konce května probíhají jarní prohlídky ford. Jednou z jejich součástí je kompletni údržba klimatizace za 1690,- Kč. Mělo by se jednat o funkční kontrolu, odsátí a vyčištění chladiva, kontrolu těsnosti systému vakuovým testem a doplnění chladiva a maziva na předepsané meze. Netušíte kolik to stojí normálně (pokud to není součástií nějaké akce)? Případně nemáte někdo tip na servis v Praze který se specializuje na klimatizace a provádí výše uvedené za nižší cenu?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.08  10:22

    « Trasenie volantom

    Zdravým všetkých majitelov C Maxov.Som vlastníkom C Maxa asi dva roky mám najazdené len 16 000km.asi 3 mesiace pozorujem že pri rýchlosti 110km. my začne jemne triasť volantom,robí to len pri vyžších rýchlostiach.Pneumatiky som už dával vyvažovať bolo to už aj v servise,nič nezistili.Chcel by som poradiť či už mal niekto taketo podobne problemy.Ja si myslím že sú to krivé predné brzdové kotúče. Poradte z vrzgajúcimi zadnými dverami pri perejazde nerovnosťami vyskúšal som už všetko.Ďakujem R.Z.
  • « 00 Reagovat !

    foto Ghost007

    Ghost007 13.05.08  22:13

    « Re: Střešní nosič,hagusy?

    Ahoj. Cetl jsem si prispevky o stresnich nosicich Thule. Radbych vedel, co mam tedy koupit? Patky 753 a Aero tyc 108cm delky? Nekdo psal, ze jsou kratke, jak to tedy je?
  • 00 Reagovat !

    foto Ghost007

    Ghost007 13.05.08  13:09

    « Koupe noveho auta

    Ahoj. V patek si jdu pro noveho Maxika. Muze mi nekdo poradit na co si dat pozor? Jak to vubec probiha? Mam si neco projit nebo mi jen daji klicky od auta a trada chlapce uzivej si?
    Diky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 10.05.08  18:51

    « Pojistka

    Když jsme u pojištění, tak mám zajímavý zážitek s Českou. Sice Focus Combi, ale to je stejně jedno.
    Po roku od koupi jsem chtěl předělat pojistku. Tak jsem ženské řekl, co chci. Její první otázka byla, na kolik si ho chci pojistit. Udělal jsem takový udivený pohled, načež ona mi s klidem sdělila, že oni neurčují cenu auta, maximálně klientům doporučují. To se mi pomalu začal zvedat tlak, ale ještě jsem se ovládl a řekl jí, že jsem měl asi před 3 měsíci bouračku s Feldou, na kterou jsem platil na hodnotu 220 tisíc (já blbec), ale likvidátor její hodnotu vyčíslil na 80 tisíc, takže ať mi řekne cenu podle jejich tabulek. Teď zase házela pohledy ona, ale podívala se do PC a řekla cenu o 30 tisíc nižší. To jsem již nevydržel a řekl, že si snad dělá ze mě legraci. Že každý, kdo není totální imbecil ví, že první rok je pád ceny auta největší a můj odhad je tak 90 až 100 tisíc. Tak se podívala znovu a řekla, že se spletla a snížila o 80 t. Budiž. Tak jsem jí řekl, ať vyjede nový návrh (nová cena, +10 bonus na havarijce a vyšší spoluúčast než minule), načež mně s odpuštěním jeblo definitivně. Ta cena byla jenom o nějakou stovku za rok nižší než stávající. Tak jí říkám, že nemám čas s ní hrát tuhle hru, že se tam stavím k večeru a ať trochu zkusí u toho přemýšlet. Ano, když jsem tam přišel naposledy, tak to konečně mělo hlavu i patu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 09.05.08  09:21

    « Re: havarijni

    Asi 14000 kč kompletní havarijní a povinný ručení u kooperativy za 3letou 1.6 benzín.
    Kooperativa je jedna z nejdražších, budu přecházet k Aliianz, kde mám pojištěné druhé auto.
    Na www alianz je konfigurátor pojištění, doporučuji ozkoušet, lze snadno porovnat cenu pojištění pro různá auta.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 08.05.08  23:01

    « Re: havarijni

    Havarijni: 7777,- Kc rocne (1. rok) - mam tam 50% slevu, pojisteno na 310 000 Kc, 5% spoluucast, pojistene predni okno do limitu 15.000 Kc a ruzne drobnosti, Zakonne: 3996,- Kc. Pojisteno u CPP. Nastesti jsem jeste nic neplnil a nic od nich nepotreboval.
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 08.05.08  20:29

    « havarijni

    mel bych dotaz...kolik vas zhruba za rok vyjde havarijko na c-maxe, s kym mate dobre zkusenosti a mate havarijni vsichni? dik za odpovedi
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…