C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 30.05.08  14:58

    « Re: Manuál pro maxíka

    Spotřeba 1.8TDCI podle www.spritmonitor.de je spotřeba 6,8litru. Ta 1.6TDCI 80kW má ze vzorku 67aut spotřebu 5,94litru. Ale je to orientační.
  • « 00 Reagovat !

    foto dreede

    dreede 30.05.08  14:22

    « Re: Manuál pro maxíka

    Ahoj, mám ten motor vo fofo II. Zatial najazdených 5600km a spotreba skoro stále rovnaká, teraz priemer 5,9L. Nečakaj nižšie hodnoty pokiaľ nejazdíš vyslovene ekonomicky. Dilaľnica 130km/h tých 5,9-6,3L... Ale snáď pojde ešte s pribúdajúcimi km dole.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.08  10:01

    « LED DIOD denní světla.......

    Vážení,
    už si někdo z Vás montoval Led diodové denní světla? Zjišťoval jsem jednak vhodné umístění a také internetové ceny pouze homologovaných světel.Osobně preferuji podélné světla ,kulatá mi přijdou dost nevhodná na maxe.
    Nevím k čemu je celodenní svícení dobré, ale rozhodně nehodlám svítit celým vozem, když si k tomu připočtu klimu ,CD přehrávač a ledničku, tak je to záhul!!!!!
    Je mi jasné jak se montují, tedy specifikace podle umístění dle vyhlášky, už vím i kam si je dát ale chtěl bych přeci jen trochu konzultovat s Vašimi zkušenostmi.
    S pozdravem Martim alias DICKINSON.

  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 29.05.08  11:04

    « Re: Manuál pro maxíka

    jakou ma prumernou spotrebu ten 1.8 tdci? divim se ,ze v moje auto neni zadny c-max po faceliftu...co treba marbl? abych zanedlouho nebyl prvni :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.05.08  11:59

    « Manuál pro maxíka

    Díky,už to mám stáhle :-) Koupili jsme maxíka 1,8TDci r.v.2006 v GHIA výbavě. Doufám,že bude šlapat stejně dobře ,jako fokusek :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.05.08  21:06

    « Re: Návod k obsluze C-MAXE

    No, hledat něco v této diskuzi, už začíná být nadlidský úkol. Tak jsem to hodil sem: [odkaz] P.S. Ať vám to dobře jezdí!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 26.05.08  11:44

    « Re: Návod k obsluze C-MAXE

    Projeď si tuhle diskuzi. Někde v historii to tu už je...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.05.08  14:58

    « Návod k obsluze C-MAXE

    Dobrý den,prosím, může mi někdo z Vás poslat návod k obsluze C-maxe??? Koupili jsme auto,ale bohužel není k tomu žádný návod... :-( A ještě jeden dotaz- jak funguje senzor stěračů??? Měly by se sami zapnout i při mrholení? ;-) Děkuji :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.08  15:22

    « Re: Údržba klima

    Mě to provedli v servisu Barum, provedli úplně to samé a stálo mě to cca 1100,-Kč. Nebyla to žádná akce, bylo to dle jejich ceníku a trvalo to asi 30 min. Doporučují to každé dva roky.
  • « 00 Reagovat !

    foto romko

    romko 20.05.08  14:03

    « Re: Trasenie volantom

    Trasenie volantom bude dane asi pneumatikami ako pisal BigFoot007.

    K vrzganiu zad.dveri (predpokladam, ze sa to prejavuje aj pri vychadzani na chodnik - dochadza ku kruteniu karoserie), skus namazat vazelinou mechanizmus zamku a daj vediet ci zmizlo vrzganie.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…