C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 06.06.08  13:51

    « Desinfekce klimatizace

    Ahojte, rád bych vyzkoušel na svém Maxíkovi desinfekci klimatizace (manuální) Ajatinem. Odkaz sem dával Honza37 - [odkaz]
    V servisu Fordu mě ukázali místo, kde se vyměňuje pylový filtr a prý je k tomu nutno vymontovat plynový pedál... Rád bych požádal o radu, jestli by bylo možno Ajatin stříknout jinde, tedy za filtrem bez nutnosti manipulace s plynovým pedálem. Díky předem za odpověď.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.06.08  20:15

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Pokud můžeš udělat foto, tak ho sem umísti, rád bych se podíval a určitě se najde i více zájemců...
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 05.06.08  18:24

    « podvozek

    rad bych se zeptal,jak je to u c-maxe s tlumenim nerovnosti na nasich hroznych silnicich...cetl jsem recenzi, ze v tomhle ma c-max velkou slabinu a posadka nemuze ani zdaleka mluvit o pohodli...jake mate zkusenosti?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.06.08  12:47

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Ahoj všici, já již denní světla měsíc používám. Nemám mlhovky tak jsem koupil originál rámečky Ford na mlhovky a kulatá LED od Helly. Zapojení celkem trivialní akorát se musejí trochu zvětšit ty rámečky. Jediné negativum je cena těch světel ;-\... jestli si vzpomenu tak udělám fotku :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 05.06.08  12:10

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Já našel homologovaný LED světla pro denní svícení jenom tady (zatím) : [odkaz]
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 31.05.08  15:26

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Já práve čekám, kdy bude u nás v prodeji ta sada pro FF II, osobně preferuji zrušení mlhovek a nahražení těmito světly, šitými na míru.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.08  19:04

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Tak v současnosti řeším stejné dilema-denní světla na maxe, hlavně se mi nechce svítit xenonovými světly v letních dnech a mít nasvícené celé auto. Volal jsem už do Helly, sada pro FF II prý u nás ještě není v prodeji, na německých stránkách jsou k mání - ale ani mě se nechce vyndat mlhovky když už je tam mám. Na netu jsem rovněž kromě jedné fotky maxe s kulatými světly pro denní svícení nenašel nic jiného. Přemýšlím rovněž o diodových páscích, ale podle rozměrů zatím nevím kam je dát. Vedle mlhovek se asi nevejdou. Dejte vědět jak pokračujete.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.08  18:12

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Je mnoho variant kam Ledky dát ale rušit kvůli tomu mlhovky určitě nebudu,zřejmě vyřežu plast v krytu mlhovek a dám tam podélne Ledky odkaz na ně po ruce nemám ale bylo to na Tuning no.1 a nebo www.stualarm.cz ,opravdu by mě zajímalo jestli je už někdo má namontované a jak to vypadá. Jediného maxe jsem na netu našel s kulatými světly vedle mlhovek a to se mi nelíbilo.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.05.08  15:44

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Někde tady na auto.cz loni psali, že HALLE má dělat LEDsvětla pro FoFo II místo mlhovek. Nemáte s tím někdo zkušenost?? Na halle.cz jsem to nenašel.
    Dík Ivan
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 30.05.08  15:01

    « Re: LED DIOD denní světla.......

    Nemáš nějaký odkaz? Chtěl jsem LED světla pro denní svícení v podobě LED lišt (jako má AUDI) ale všude mají moc široké a nechápu proč k LED diodám dávají paraboly. Ty široké nevím kam na auto dát.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…