C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.08  11:54

    « Re: Kola fuč....

    Neměl jsem, a teď je pozdě, no podle policie to byly profící, takže tam by ani bezpečnostní matky nepomohli.
    Ostatně, kolem auta nebyla ani známka o tom že by ho někdo zvedal...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.06.08  09:21

    « Re: Výmena rozvodového remeňa

    Jeste jsem ho nemenil, ale ma se menit po 160 000 km nebo 5ti letech. Za rok me to ceka kvuli tomu veku :*)
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 18.06.08  15:24

    « Re: Kola fuč....

    Jandre: Nepoužíváš bezpečnostní matky? Těch 600,-Kč bych řekl, že se vyplatí.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.06.08  14:23

    « Výmena rozvodového remeňa

    Mám FF C-max 1,6 TDCi 80kW/109 rv.2005. Pri akom počte kilomertov alebo po akom čase ste menili rozvodový remeň? 8-s
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.06.08  14:13

    « Kola fuč....

    Vážení,

    tak mě o víkendu potkala "veselá záležitost". V neděli ráno přijdu k autu a jen zírám. Auto postavený na dlažebních kostkách. 8-s
    Po chvíli mátoření se kolem auta, jestli je to sen nebo pravda, jsem zavolal orgány, sepsali to a já teď čekám na papíry z pojišťovny.
    Za sebe říká, všem zlodějům okamžitě sekat ruce, žádný podmínky a vězení na rok.... pazoury useknout a basta.

    Tak jen pro info kdyby někdo náhodou někde zahlídnul 16" alu Rondell se Semperit Direction Sport 205/55/R16, tak mi dejte vědět. (foto na moje.auto.cz)

    Mějte se
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.06.08  16:57

    « Re: Desinfekce klimatizace

    To DR: Tak jsem se byl podívat na tu flašku. Bingo...:-) Je to skleněná litrovka s modrou umělou síťkou proti vysmeknutí. V lékárně jsem chtěl Ajatin roztok 10%. Na flašce je napsáno AJATIN KOŽNÍ ROZTOK. Kontroloval jsem dokonce, že je 10%-ní ale nevšiml jsem si, že níže je napsáno tinktura... Jo, jo i tady platí podobné - dvakrát měř (dvakrát zkontroluj). Ostatní tedy bacha, AJATIN ROZTOK může být roztok tinktury. Už jenom dodám, že v autě to není nijak moc cítit, takže se zase tak moc nestalo. Děkuju za upozornění, příště zkontroluju i tu mladou lékárnici.:-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.06.08  12:36

    « Re: Desinfekce klimatizace

    develop21: počkej, jak "všude žluto"? Ajatin roztok je bezbarvý! Že tys tam nedal ajatin roztok, ale tinkturu? Rozdíl meni nimi je v tom, že "roztok" je bezbarvý a nesmrdí", "tinktura" je hnědá a smrdí špitálem. Ale v tom článku je tohle extra zdůrazněno.

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.06.08  09:19

    « Re: Desinfekce klimatizace

    Tak jsem o víkendu udělat tu desinfekci klimatizace a kdyby jste to chtěli někdo zkusit, mám pár postřehů, které by se vám mohly hodit. Přístup k pylovému filtru je opravdu špatný. Jak bylo zmiňováno, je nutné vyndat plynový pedál. Ten drží tři matky. Spodní se dá docela dobře vyšroubovat, vrchní dvě již nikoli. Je potřeba malý nástrčný klíč protože tam není moc místa. Ten jsem neměl, takže jsem to musel zvládnout s očkoplochým klíček č.10. Práce to byla hrozná, dvě hodiny jsem ležel přes práh a po čtvrt otáčkách povoloval matky. Už bych do toho podruhé takto nešel. Takže zásadně nedoporučuju plochý klíč! Když se nakonec podařilo, následovalo odšroubování třech šroubů držících kryt filtru. Jeho vyndání nebylo taky bez problémů, jelikož jsem nechal plynový pedál zapojen a svazek kablíků vedoucích k němu překážel ve vyjmutí. Když byl venku nastal čas pro stříkání Ajatinu. Použil jsem rozprašovač na kytky, otočil klíčkem zapalování a pustil dle návodu ventilátor naplno. Ventilátor je silný a Ajatin byl jak nasáván dovnitř, tak ale i trochu "cákal" ven. Proto doporučuji všude obalit a vycpat hadrem, jinak budeme mít všude žluto. Pozor taky na oči, brýle by bylo dobré neopomenout. Nastříkal jsem asi půl litru a uvidíme snad bude stačit. V autě to teď je celkem cítit, ale není to hrozný. To je asi vše. Kdo by to chtěl zkusit, držím palce.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.06.08  10:07

    « Re: Desinfekce klimatizace

    Tak to bude ono. Plyn je elektronický, takže žádné lanko ale kabelový svazek. Plyn jenom odmontovat a nechat viset na kabelovém svazku a nic se nestane,teď už si nějak nevybavuju jestli jsem to odpojil od svorkovnice nebo nechal viset na těch kablíkách, ale pro jistotu to nechte spojené.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 13.06.08  07:02

    « Re: Desinfekce klimatizace

    Když mě u Charouze technik měnil filtr,tak říkal,že se pedál musí vymontovat,ale neodpojovat.Nějak jsem to nezkoumal,ale zřejmě je tam nějaký konektor.On prostě ten pedál uvolnil a jenom ho jakoby vyklonil do boku.Pak vysunul starej,vydezinfikoval, a zasunul novej filtr.Pak zas ten pedál namontoval.Když jsem mu koukal přes rameno,tak ten pedál se tam "bimbal"jako by visel na nějakém kabelovém svazku,nebo táhlu,nebo co.Takže tak.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…