C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.07.08  13:44

    « Re: Světla pro denní svícení

    a co keby ste to skusili podla navodu na Focus 2?Ja som to vcera jednemu kolegovi z prace na C-Maxe 2005 spojazdnil.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 18.07.08  07:08

    « Re: Světla pro denní svícení

    Bavil jsem se o tom s majitelem servisu kde teď mám Maxe kvůli tý mý převodovce.Ten to omrkl a po telefonu mi říkal,že vedle těch mlhovek to snad nepůjde,že je tam uchycení nárazníku.Já ten kryt s mlhovkou ještě dole neměl,tak to ještě musim omrknout.Ale nabízel mi,že by se dal vyříznout otvor přímo pod hlavní světlo.Jako mezi hlavním světlometem a mlhovkou... No uvidíme,rozvažuju,zatím je priorita ta převodovka ;-\ Co se zapojení týká,tak nevim,ale tipuju,že se to připojí napřímo - oni ty LEDky mají tak malej odběr,že se s tím dá i startovat,čili jakmile otočíš klíčkem,už svítí.Nevim,nejsem elektrikář,proto to chci nechat na někom,kdo tomu rozumí.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.07.08  18:17

    « Re: Světla pro denní svícení

    No já jsem pořád ve stadiu úvah, ale pokud půjdeš do těhle, šel bych do toho taky. Přemýšlím o nějakých LEDkových podlouhlých, dvě kulatá vedle sebe by asi nebyly nic moc.
    Jinak jsem to přeměřil na autě a kdyby se vyřízlo to spodní žebro mřížky, šlo by to tam moc pěkně. Nevím akorát jak je to pod tou mřížkou s prostorem a uchycením. K zapojení bude třeba asi nějaké relé ?
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 16.07.08  08:13

    « Světla pro denní svícení

  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 16.07.08  08:12

    « Světla pro denní svícení

    Vrátil bych se k tématu světel pro denní svícení - už jste to někdo řešil? Máte je někdo namontovaný? Pokud ano,jaký? Já poměrně silně uvažuju o koupi těchhle : [odkaz]
    Z těch,co jsem na netu našel,mají asi nejmenší šířku a výšku - chci je namontovat vedle mlhovek do toho plastovýho krytu - jsou tam takový horizontální drážky,tak tam.
    Jen by mě zajímalo,jestli už někdo něco takovýho na C-maxovi má a jak to vypadá.
    Díky
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.07.08  13:46

    « Vrzání těsnění

    Tak jsem se minulý týden konečně dostal k tomu, abych těsnění umyl jarem s vodou 1:5. Od ré doby zatín naprostý klid.
    Děkuji autoru příspěvku za návod (možná to bylo v foru FoFo2). Z vlastí zkušenosti mohu potvrdit, že to funguje.
    Docela by mě zajímalo jak jste dlouho experimentoval.
    Ivan >:D
  • « 00 Reagovat !

    foto fangio1

    fangio1 30.06.08  15:29

    « Re: Topení v létě

    No je to prostě Ford. Všechny fordy větrají na h***o... To je lastní zkušenost.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.06.08  14:33

    « Topení v létě

    Zdravím Maxíky. Jak jste spokojeni s ventilací v kabině? Zdá se mi, že pokud je auto chvíli na sluníčku, přehřívá se přístrojová deska a potom pokud pustím ventilátor bez klimy, jde z výdechu vysloveně teplý vzduch, tedy určitě teplejší než nasávaný zvenku, takže bez klimy v létě se moc jezdit nedá, v předchozí O I šel do kabiny vzduch o stejné teplotě jako bylo venku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.06.08  07:20

    « Re: Kola fuč....

    No kukalo nás na to asi 8 lidí a nikde kolem auta žádný otisk po heveru nebo panence. (stálo na hlíně), jen uprostřed pod autem byly dvě plochy jako by si někdo lehnul na záda...takže asi nějakým nafukovacím polštářem aby to nebylo hlučný.... prostě profíci.
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 20.06.08  09:53

    « Re: Kola fuč....

    ???? a jak to tedy sundali? Myslíš, že i ty Fordí matky profik odšroubuje? Znám takové ty klíče které se vytvarují podle drážek, ale to funguje jen na ty matky s otvory, ale ty Fordí mají jednu drážku, tam by to tak snadno jít nemělo.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…