C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 28.07.08  06:51

    « Re: Světla pro denní svícení

    Pohrál jsem si s malováním a zkopíroval světla z jinýho auta - tohle neni skutečnost!Jen jakýsi "virtuální" pokus ;-) Nicméně takhle nějak by to mohlo vypadat : [odkaz]
    Samozřejmě až to bude fertig,hodím fotky do profilu.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.07.08  21:02

    « Re: Světla pro denní svícení

    Taky jsem tu fotku našel, ale ta dvě kulatá světla vedle sebe se mi moc nezdají. Dej vědět jak jsi pochodil.
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 27.07.08  19:30

    « Re: Světla pro denní svícení

    Jo jinak - světla pro denní svícení.Na stránkách xenony.cz v galerii aut s namontovanýma světlama pro denní svícení lze najít i C-maxe ( [odkaz] ).Sice nemá podlouhlý LEDkový,ale klasický kulatý halogeny,ale aspoň pro představu... No a hlavně to má v pozici,kde bych si to představoval i já.Takže servisák ještě prověří,jestli je na to v tom místě opravdu prostor,no a pokud bude všechno O.K.,ve čtvrtek bych to snad mohl mít doma :-)
  • 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 27.07.08  19:25

    « Boční blinkr

    Ahoj všem,demontoval jste pls někdo u svého C-maxe boční oválný blinkr?Myslim ten,co je přímo na karoserii,ne ten,co je ve zpětném zrcátku.Objednal jsem si čiré boční blinkry a nechci při demontáži stávajících něco podělat,tak chci poprosit,jestli má někdo zkušenost.Předem díky !
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.08  09:56

    « Re: Desinfekce klimatizace

    Zdravím Maxíky!Chtěl jsem poprosit o radu jestli jsem pochopil návod na očistu klimatizace.Roztok Ajatinu né Tinktury :-) se vstřikuje do prostoru vyjmutého pylového filtru?Tímto prostorem se nasává zmíněný roztok?Současně
    při zapnuté klapce pro vnitřní okruh a spuštěném ventilátoru?Je potřeba raději utěsnit výdechy v kabině kvůli bordelu?
    Demontoval jsem pylový filtr mimochodem vyměnil jsem vrchní matky M6 za klasické které se po povolení dají vyšroubovat rukou,místo těch origo... Děkuji moc za radu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.07.08  09:55

    « Re: Desinfekce klimatizace

    Zdravím Maxíky!Chtěl jsem poprosit o radu jestli jsem pochopil návod na očistu klimatizace.Roztok Ajatinu né Tinktury :-) se vstřikuje do prostoru vyjmutého pylového filtru?Tímto prostorem se nasává zmíněný roztok?Současně
    při zapnuté klapce pro vnitřní okruh a spuštěném ventilátoru?Je potřeba raději utěsnit výdechy v kabině kvůli bordelu?
    Demontoval jsem pylový filtr mimochodem vyměnil jsem vrchní matky M6 za klasické které se po povolení dají vyšroubovat rukou,místo těch origo... Děkuji moc za radu
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 21.07.08  16:40

    « Re: Světla pro denní svícení

    To zirafak11
    Díky moc ! Každá informace dobrá.Já to sice nechám udělat v servisu,ale někomu se to může hodit.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.07.08  08:33

    « Re: Světla pro denní svícení

  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 19.07.08  18:21

    « d1cars

    nemate nekdo zkusenost s timto bazarem? d1cars.cz ... prodavaji jen zanovni vozy se zarukou primo od vyrobce, zrejme neco podobneho jako auta z operativniho leasingu u eurodiesel
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 18.07.08  14:21

    « Re: Světla pro denní svícení

    Určitě se nebráním žádnýmu postupu nebo návodu.Nebyl by link k tomu návodu na FoFoII. ?
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…