C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Me-Myself-and-I

    "-- skrytý --" 30.08.08  05:46

    « Re: spotřeba

    Palubny pocitac mozes pred kazdou cestou vynulovat. Ale rozumnejsie je natankovat na zaciatku cesty plnu nadrz a na konci cesty tiez. Vzdialenost v km poznas, mnozstvo natankovaneho benzinu tiez. Takze, ak moje auto preslo 480 km s 35 litrami benzinu.... 35:480=0.07292 x 100 = 7.292 l/100 km.

    Problem je ked chces zmerat priemer na trase dlhej 3 km....
    Mozno by pomohlo nieco take - [odkaz] Velmi popularne u hypermilerov...
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 29.08.08  16:54

    « spotřeba

    nevíte někdo,jak zjistím průměrnou spotřebu pro aktuálně ujetou trasu? PP mi ukazuje okamžitou spotřebu a průměrnou spotřebu celkovou, tzn. za celkově ujeté km
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.08  22:38

    « Problém

    Ahoj, mám prosbu, mám už dva roky Maxe 2,0 TDCI 101kW r.v.05, celou dobu super, bez problémů. Ale před pár měsíci se mi začala rozsvěcovat při zrychlení kontrolka na ESP a počítač okamžitě píše, že systém ESP pracuje chybně. Kontrolka i nápis zmizí až po vypnutí klíčku (dočasná chyba), ale stává se to i několikrát za den, vždy při zrychlení, nepříjemné je hlavně to, že jakmile se kontrolka rozsvítí, tak asi na dvě vteřiny motor markantně ubere výkon (reaguje tak na chybu).Poradili mi, abych Wapkou vystříkal kola a náboje, kvůli snímačům na ABS a ESP, že to většinou pomůže, ale nic. Už jsem byl v servisu u nás i v Německu, vyčetli závadu, číslo chyby, ale jen řekli, že to může být cokoliv, že chybně komunikuje řídící jednotka motoru s řídící jednotkou ABS, ESP, ale nic konkrétního. Nemáte někdo nějaké zkušenosti..? Děkuji.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.08.08  22:34

    « Problém, prosba

    Ahoj, mám prosbu, mám už dva roky Maxe 2,0 TDCI 101kW r.v.05, celou dobu super, bez problémů. Ale před pár měsíci se mi začala rozsvěcovat při zrychlení kontrolka na ESP a počítač okamžitě píše, že systém ESP pracuje chybně. Kontrolka i nápis zmizí až po vypnutí klíčku (dočasná chyba), ale stává se to i několikrát za den, vždy při zrychlení, nepříjemné je hlavně to, že jakmile se kontrolka rozsvítí, tak asi na dvě vteřiny motor markantně ubere výkon (reaguje tak na chybu).Poradili mi, abych Wapkou vystříkal kola a náboje, kvůli snímačům na ABS a ESP, že to většinou pomůže, ale nic. Už jsem byl v servisu u nás i v Německu, vyčetli závadu, číslo chyby, ale jen řekli, že to může být cokoliv, že chybně komunikuje řídící jednotka motoru s řídící jednotkou ABS, ESP, ale nic konkrétního. Nemáte někdo nějaké zkušenosti..? Děkuji.
  • « 00 Reagovat !

    foto superkutil

    superkutil 28.08.08  21:30

    « Re: 12V, AUX IN

    ? Nevím sice jak to myslíš, ale do 12V můžeš např. připojit MP3 přehrávač a jeho výstup připojit do AUX-IN. :-)
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 28.08.08  20:54

    « 12V, AUX IN

    nemáte někdo praktické využití těchto zásuvek? :-|
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 27.08.08  09:53

    « Lite kolo

    Zdravim vsechny majitele Focusu C-max.
    Mam na vas jeden dotaz nebo spis prosbu.
    Podarilo se mi pri mnou nezavinene autonehode znicit jeden z disku na mem Maxovi (1.6 85kW) a ted shanim jiny. Je to original od Forda typ D2XCM. Standardni pro vybavu Ghia.
    Poradte mi prosim, kde sehnat jiny. Moc se mi nechce kupovat uplne novy.
    Za odpovedi nebo nabidky predem vsem dik.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.08.08  14:30

    « Silentblok na motoru

    Tak se mi "vyjebal" silentblok na motoru. Koukam pod kapotu rozstrikany nejaky olej po leve strane motoru (pohled zepredu, kdyz stojim pred autem a pred motorem) a on to vyjebany silentblok motoru ... V patek jedu na dovolenou, tak to pekne zacina ... P.S.: Ten silentblok ma pry v sobe nejakou olejovou napln, proto to udelalo takovy bordel po motoru ...
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 25.08.08  12:52

    « c-max

    Tak jsem novým šťastným majitelem c-maxe, až bude čas tak ho založím na mojeauto...zatím maximální spokojenost,mám 1.6 benzín,nový model, rv 12/2007, 18tkm...pro všechny,kdo se bojí.že je to na maxe slabý motor-NENÍ ! bez problému zrychluje, předjíždění taky bez problému, na běžné rodinné jezdění ideální, spotřeba zatím 8,5l průměr, většinou po městě...časem zas napíšu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.08.08  14:40

    « Re: postupná stráta výkonu po výmene turba

    TAK a Maxík je opravený >:D >:D >:D :yes:

    Ide ako predtým! :yes: trafili sa

    :yes:
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…