C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.01.09  21:46

    « -20C*

    Koukám že to tady pěkně zamrzlo :-)
    Asi se sem opět mrknu až příjde teplá fronta :-!
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.12.08  19:38

    « Re: original autorádio - výmena

    Zdravím kolego,
    Jste mě pěkně namlsal... :-) Fakt to rádio je děs!Našel jsem docela zajímavé radio za dobrou cenu : [odkaz]
    Má tam toho docela dost tak na to jukněte... Co jsem se dočetl,tak je potřeba zjistit u Fordu jestli je k mání 2Din rámeček pro tyto rádia,ale myslím že už ho tam máme.Zkusím hodit dotaz do Fordu.Napadlo mě že bych ho ještě napojil na ext.stropní monitor dozadu pro děti a bylo by to werry good! Co vy na to? :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.12.08  21:51

    « original autorádio - výmena

    sorry, v tom odkaze si zmažte zátvorku na konci ...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.12.08  21:41

    « original autorádio - výmena

    Zdravím všetkých,
    chcem sa opýtať či ste niekto riešili výmenu orig. 2DIN autorádia 6000CD za niečo lepšie (MP3,USB,Bluetooth ..).
    Narazil som na nete na niečo zaujímavé (cena, výbava)
    a dokonca priamo pre Ford ([odkaz]
    Nemá s tým niekto skúsenosť resp. doporučte niečo "značkovejšie". Dik.
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 18.12.08  21:09

    « Re: Problém s motorem

    Tak Frýdek-Místek, diesel servis Karel Sobek, mají i Fordí VDSku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.12.08  18:51

    « Re: Problém s motorem

    hmm tak to je zajímavé...na diagnostice jsem byl asi týden před tím než mi to začalo dělat, to našli myslím že nějaké dvě malé chyby, potom jsem tam byl znovu co mi to začalo dělat a řekl mi že to nehlásí žádnou chybu,prý to musí všechno proměřit ale až po novém roce. Zvažuju jestli nejít do autorizovaného servisu,ale do Prahy to mám přes celou republiku, jsem z okresu Vsetín....
  • « 00 Reagovat !

    foto WinDiesel

    WinDiesel 18.12.08  18:39

    « Re: Problém s motorem

    Myslím že tam může být problém se:
    - snímačem klikové hřídele
    - snímačem vačkové hřídele
    (ŘJ potřebuje tyto informace a čas od času je nedostává)
    Pokud Ti nic nenašli diagnostikou, tak jsou to h.o.v.a.d.a, protože, Tvůj problém musel být zaznamenán v paměti ŘJ jako tzv. historická chyba. (Nestálá chyba).
    Ten kdo s diagnostikou umí, musí být schopen tut chybu vyčíst a zjistit o co "go".
    Protože máš motor se vstřikováním SiemensVDO, doporučuji se poptat ve společnosti HALE, Praha 7.
    Jsou zároveň servisním zástupcem Fordu i mají autorizovaný dieselservis SiemensVDO.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.12.08  18:08

    « Problém s motorem

    Dobrý den,mám dost zajímavý problém s motorem a tak bych chtěl poradit pokud se s tím někdo setkal jak tento problém odstranit.Mám
    1,8TDCI,r.v.2005.Někdy při startování se mi objeví hláška "System engine failed " normálně nastartuju ale potom jede motor jakoby v nouzovém režimu, nejde do otáček a minimální výkon.když vypnu a vydělám klíček a zase zapnu a nastartuju tak to jede normálně...Někdy se mi stane (když mi nesvítí tahle hláška)při vyřazené rychlosti že mi motor zdechne.Když jsem to říkal mechanikovi tak prý to bude imobilizér - byl jsem na diagnostice a nenašlo to žádnou chybu. tak opravdu nevím co s tím...poradíte co by to mohlo být?? děkuji
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.12.08  17:06

    « Re: Problém při startování

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 18.12.08  17:05

    « Re: Problém při startování

    Přečti si tento test a opravíš si názor na Shell :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…