C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 27.01.09  20:53

    « katalog doplňků

    Nemáte náhodou někdo katalog doplňků Ford s českými cenami, podle kterého by šlo případně objednávat na pobočce Ford? Díky za odpověď.
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 24.01.09  18:54

    « Re: mrazy polevily

    souhlasím-mám jen přední zástěrky-auto se nešpiní až po okna, ale jen po kliky :-) ale hlavně mi šlo o ochranu před odletujícími kamínky od předních kol a to si myslím, že funguje... kopu do nich dost často, když se tam zanesou hroudy sněhu a drží jak přibité :yes:
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 23.01.09  12:24

    « Re: mrazy polevily

    Zdar kolegové maxáci,jen poznámka k tomu bordelu v garáži - já teda kopu do zástěrek vždycky před garáží,když odemykám.Samosebou někdy se zapomenu :-( ,ale "bahňák" v garáži aspoň neni tak velkej...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.09  20:07

    « Re: mrazy polevily

    Také jsem zamýšlel zástěrky, především jsem chtěl - kvůli kamínkům - ty dopředu. Uspěl jsem "napůl", vzadu bez problému, vpředu smůla, protože překáží plastové lišty na prazích, na které pánové od Fordu asi nějak nepamatovali (podle katalogu je origoš na c-max pouze jeden druh)...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.09  17:56

    « Re: mrazy polevily

    Dík za vaše zkušenost se zástěrkami,s velkou praděpodobností si je pořídím.Když budou dveře o 50% míň špinavý budu spokojený.ET disků mám klasických 52,5 tak to doufám pomůže. Teď z jinýho soudku.Kolega z práce si pořídil parkovacího asistenta.Nejdřív sklízel posměch,že neumí couvat,ale když předvedl,že zastaví 20cm od zaparkovanýho auta a bez něj to bylo okolo 1 metru musel jsem uznat,že je to dobrý.Display jsem umístil vlevo mezi sloupek a kapličku a senzory do spodní časti nárazníku-nechtělo se mi nárazník sundávat.Největší pakárna byla protáhnout kablík od displeje do kufru kam jsem za ten boční kryt umístil Ř.J.Funguje to dobře a je to za dobrý prachy.Tady jsem to kupoval. www.e-xenony.cz/
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.09  08:30

    « Re: mrazy polevily

    Originální zástěrky jsem dal dopředu i dozadu, šly tam v létě, těžko srovnávat se zimním provozem. Nějakou výraznou změnu si od toho asi slibovat nemůžeš. Záleží také na tom, jaké máš disky. Na léto mám připravené disky s ET43, kolo vyleze z podběhů cca o 16mm a špinit se to bude o to víc. Zástěrky ale drží, ještě neupadly a jak píše veslar, vozí veškerý bordel do garáže.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.01.09  05:18

    « Re: mrazy polevily

    Dřív byl bok špinavý až po okýnka, dnes jen po kliky včetně. Takže musím být stále ve střehu kam chytám a vozím s sebou hadru na očištění ruk. Jediná výhoda je, že sníh není roztahanej po celým prahu, ale hromadí se v podběhu. Takže kopnu do zástěrky a on vypadne. V garáži to vypadá jak na bahnáku.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.01.09  19:43

    « Re: mrazy polevily

    Po zkušenostech s kombíkem mě o zadní okno a pátý dveře nejde,tam jsem si už zvykl,s tím se nedá nic dělat,ale ty přední dveře mě fakt serou.Člověk musí dávat bacha, aby o ně neumazal.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.01.09  18:56

    « Re: mrazy polevily

    Taky mě to strašně štvalo. Koupil jsem si je hned po druhém mytí, jak dopředu, tak dozadu a výsledek byl nic moc. Zdálo se mi,že je to lepší, ale asi si to jen namlouvám abych si zdůvodnil investici. Zadek se špiní pořád stejně, ale s tím už nic nenadělám. Beru to jako nutné zlo.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.01.09  18:18

    « mrazy polevily

    Zdravím všechny maxáky.Vadí mě ty neustále zaflákané dveře,zvláště v tomhle marastu.Uvažuju o tom,že pořídím přední zástěrky,ale nevím jestli to aspoň trochu pomůže.Máte někdo pozitivní zkušenosti s předními zástěrkami a taky jestli tam dobře drží,aby první námrazky zástěrku neurvaly.Origo stojí 850 Kč a nerad bych po týdnu jezdil zase bez nich.Předem dík za vaše zkušenosti.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…