C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.09  12:56

    « Jak na to...

    Zdar kolegove,
    nedavno vysla nova kniha "Jak na to - Focus II a C-MAX" od Etzolda. Ja jsem ji uz poridil, ale chybi tam zrovna muj motor 1.8TDCi 85kW :(. No kazdopadne uz jsem calouneni ze dveri odstranil a muzu rict, ze zadny draty pro vyhrejvany zrcatko nejsou ani ve sloupku (jak mi ve Fordim servisu rikali). Ja totiz nemam vyhrivana zpetna zrcatka (holt to TREND tenkrat nemel) a zjistoval jsem moznost porizeni pouze vyhrivanych skel (cca 600,-/kus) oproti celym zrcatkum (cca 2500,-/kus bez laku). No tahat draty buhviodkud se mi nechce, tak holt asi budu skrabat dal... Kdybyste s tim nekdo mel zkusenost, dejte vedet. Diky Mati.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.09  12:12

    « Re: Rádio Sony

    I to jsem zkoušel a na nastavení RDS jsem tam tedy neviděl. Ale pro jistotu vyzkouším ještě jednou ať nejsem za blbce díky ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.02.09  20:04

    « Re: Rádio Sony

    K nastavení RDS se dostanete když delší dobu podržíte tlačítko MENU. Je tam nastavení data, času, RDS nastavení ale třeba i povolení AUX vstupu, který je třeba defaultně nastavený na OFF tudíž se tam stejně musí. :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.02.09  14:48

    « Re: Rádio Sony

    Ford měl problém s RDS (kolidovalo s něčím jiným) proto je RDS v aktuálním firmware rádia trvale vypnuto a nejde zapnout (chybí položka v menu)
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 13.02.09  14:44

    « Re: Rádio Sony

    Zdar,
    u Sony nevim,ale u 6000CD je v Menu u nastavování hodin možnost volby "Manual" nebo "RDS" (nebo tak nějak podobně - každopádně srozumitelně),tak by to mohlo bejt podobný,ne?Prolezl jsi celý menu?Teda myslim to,co se týká nastavení hodin.
    Já mám u sebe ten RDS čas taky vypnutej.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.09  11:07

    « Re: Rádio Sony

    myslim ze by to malo fungovat tak ze odpojis baterku, nechas chvilu bez a ked ju pripojis, zapnes radio este pred zapnutim kluca, nastavis cas a ulozis. keby sa radio nastavovalo podla rds, tak by nastavovalo podla mna spravny cas. u cmaxa by mal byt udaj o case ukladany v pristrojovke a este je mozne ze ak je slabe napatie v okruhu, tak sa vzdy pri vypnuti kluca resetuje. to sa da uz riesit asi len v servise.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.02.09  06:50

    « Re: Rádio Sony

    To jsem mluvil o návodu k rádiu. No nic na chvíli se s tim smířim asi a až se budou dělat v servisu oleje atd tak se na to pozeptám tam.

    díky
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.09  21:30

    « Re: Rádio Sony

    Bohuzel v navodu neni ani slovo o RDS :-(
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.09  15:35

    « Re: Rádio Sony

    To mluvis o navodu k autu nebo radiu? Navod k radiu by urcite nekde sel sehnat na NETu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.02.09  12:23

    « Re: Rádio Sony

    Nový v uvozovkách ;-) Návod k tomu je jenže tam se právě píše jen na dva řádky že toto nastavení je automatické signálem RDS. Nic víc
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…