C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 20.02.09  20:55

    « Re: kapalina do servo

    tak jsem zajel do ford auto in a ochotny technik mi zdarma dolil kapalinu do servo i brzdovou a spojkovou, urcite k nim budu chodit i na servisky :-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.02.09  18:30

    « Re: geometria kolies

    Nic se nesundává,geometrie by se měla dělat na všech čtyrech,protože je tam nezávislá zadní náprava,tam se kontroluje vesměs jenom odklon,ale důležitý je předek.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.02.09  18:19

    « geometria kolies

    Sorry za mozno stupidnu otazku, som v tychto veciach lajk.

    Ked sa nastavuje geometria, davaju sa dole pneumatiky?
    Vo autorizovanych Ford servisoch robia geometriu vsetkych styroch kolies alebo len prednych?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.09  21:10

    « Re: System engine failed

    měnil jsem tuhle trubku nedávno po druhé za 100 EUR. Poprvé ji měnili zdarma ještě v záruce (60000km). Prý je to již nový typ který nepraská....
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 19.02.09  17:30

    « Re: kapalina do servo

    dík moc za radu
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.09  17:13

    « Re: kapalina do servo

    Podle informace od servisáka lze použít OMV ATF D II je prý totožný,prý serva ve fordech tímto olejem dolévají.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.02.09  17:13

    « Re: kapalina do servo

  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 18.02.09  18:38

    « kapalina do servo

    chci se zeptat, kde kupujete kapalinu do posilovace rizeni, v jednom servisu mi rekli, ze do c-maxe se lije specialni, kterou sezenu jen u fordu :-), jinak bych si mohl poskodit rizeni a jinde mi zas nabidli univerzalni od castrolu, tak nechci nic pokazit...mam ji na hranici MIN za studena, v manualu pisou, ze ma byt za studena na MAX...asi nic vazneho,ale nechci nic zanedbat...a to jsem byl v zari na servisni prohlidce vc.doliti kapalin ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 17.02.09  23:01

    « Re: System engine failed

    najlepsie skocit do servisu na diagnostiku, ale moze to byt praskla trubka od turba - mozes si to skontrolovat - praska to pri prihyteni k motoru.... stoji tak 200 eur...
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 16.02.09  21:36

    « System engine failed

    Pri ceste na dialnici v rychlosti cca 130 km v tiahlom kopci mi znedazdania zasvietila cervena kontrolka a objavil sa napis "System engine failed ". Potom motor stratil vykon napriek zvysujucim sa otackam.

    Ked som vypol motor a opat nastartoval, vsetko slo normalne.

    Po cca 5 tis. najazdenych kilomentroch sa to zopakovalo v ramci jednej cesty 2 krat.

    Nemate s tym tiez skusenosti. Co to moze byt?

    Mam 1.6 TDCi, 11/2005
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…