C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 23.04.09  07:52

    « Re: Nosic Thule

    Základní nosič Thule 753 a 751 se od sebe liší hlavně výšlou patek (753 je o 3cm nižší). Podle mého je 753 nástupcem 751. Jen je třeba dát pozor na délku tyče. Kdysi jsem o něm také uvažoval, nakonec jsem koupil originál od Forda, který vyšel lacinější.
  • 00 Reagovat !

    foto Ghost007

    Ghost007 22.04.09  23:23

    « Nosic Thule

    Ahoj lidi.
    Mam dotaz, pasuji na C-Maxe (rok 2008) patky 753? Protoze na nekterych webech maji jen 751 a pisi, ze na C-Max je 751, jinde zase, ze 753.
    Jak je to se zamkama (544). Musi se kupovat nebo jsou soucasti sady tyci/patek?
    Diky predem!
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 14.04.09  18:20

    « alu disky

    Tak mám přezuto...hliníkové disky BSA 307 suzuka silver, k barvě mého c-maxe se pěkně hodí, váhal jsem mezi nimi a dezent f a nakonec musím uznat, že tyhle mi přijdou opravdu lepší...zatmavení skel mám fólie Suntek, na zadních dveřích o stupeň světlejší, je tam trochu vidět na dítě, jinak pohled zevnitř ven je nezkreslený, jen trochu tmavší ale nic hrozného...a byly za dobrou cenu,přisly mě na 3800 :-) viz fotky u profilu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 15.03.09  18:30

    « TDCI 1.6 80kw svietiaca kontrolka motora

    Zdravim, mali ste uz niekedy na 1.6 TDCI svietiacu kontrolku motora na oranzovu? U mna sa to prejavilo po garancke asi po 200km. Dalsie prejavy su, obcas chvilkovo netaha motor ako by nefungovalo turbo, ale po par sekundach ako by sa turbo chytilo a taha ako ma. Chystam sa teda do servisu ale za info dakujem.
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 05.03.09  16:41

    « Re: 1.6 Ti-VCT do Maxe

    jo, s tim topenim musim souhlasit, topi vcelku rychle, diesel je na tom urcite hur (bracha ma octavii 1.9 a topi o dost pomaleji), jinak si osobne myslim, ze zadny skryty problem v tom motoru nebude, proste uz delaji jen 1.6 74kW, ale zas tolik se v tom nevyznam, osobne bych radsi koupil 1-2 roky stareho maxe 1.6 se zarukou ford protect, ktery vychazi minimalne o 70 tisic levneji nez novy,ale to uz zalezi na financich, ja jsem se svym maximalne spokojeny
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 05.03.09  14:06

    « Re: 1.6 Ti-VCT do Maxe

    Osobně si myslím,že tento motor je asi ideální do C-maxe.Jen mně zaráží,proč už ho nedávají do nových aut. 1.8 má o vyšší spotřebu skoro o celý litr. Jezdím totiž celkem dost po městě. I v D se jetý max s tímhle motorem celkem hodně prodává. Jestli ten motor nemá nějakou skrytou vadu,když mi na můj dotaz nechcou ve Fordu odpovědět. Řekli mi,že je to INTERNÍ záležitost. Ale PROČ? O dieslu nepřemýšlím,protože na můj roční nájezd(do15.000),z toho více jak 2/3 po městě vesměs se studeným motorem,je diesel zbytečný luxus.A taky benzín rychleji topí.
  • « 00 Reagovat !

    foto tommi-d

    tommi_d 05.03.09  13:02

    « Re: 1.6 Ti-VCT do Maxe

    Vlastním takého c-maxa s týmto motorom rok, najazdil som cca 25 tis. km zatiaľ všetko ok.(ťuk-ťuk-ťuk). Motor je vcelku živý, rád ide do obrátok i keď žiaden pretekár. Spotreba mesto cca 9 l,
    okresky + dialnica v rámci predpisov 3 osoby 7,4 l. Napíš čo ťa zaujíma konkrétne, keď budem vedieť odpoviem.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.03.09  13:47

    « 1.6 Ti-VCT do Maxe

    Mám možnost koupit trochu jetého C-maxe, ale s motorem, který se už nedodává do nového auta.Jednalo by se o benzín 1.6(85kw),který se dodává už pouze do Focusů.Nevíte náhodu někdo proč? Ani na telefonický dotaz na zastoupení Fordu mi nebyli ochotni odpovědět.Máte někdo skušenosti s tímhle motorem?
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.02.09  22:08

    « Autobazar Auto Jambi Jambor reference

    Pokud sháníte nezávislé reference na firmu Auto Jambi pana Martina Jambora shlédněte stránku [odkaz]
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 25.02.09  22:08

    « Autobazar Auto Jambi Jambor

    Pokud sháníte nezávislé reference na firmu Auto Jambi pana Martina Jambora shlédněte stránku [odkaz]
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…