C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto Cico

    Čičo 04.05.09  19:49

    « Re: pin ford 6000cd

    Pošli mi sériové číslo rádia, malo by asi byť niekde zozadu...
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 04.05.09  09:08

    « Re: pin ford 6000cd

    U Forda jsem to dělat nenechal,ale u známého co má svoji dílnu a dříve byl hlavním servisákem v autoservisu.Ceny rozvodů "neoriginálů"jsou opravdu hodně rozdílné.Pohybují se celé sady tedy řemen,ložisko a napínák již od 2600 Kč.Já jsem volil sadu rozvodů za 3650Kč + vodní pumpu za 1300Kč,ale dá se sehnat již od 900Kč. Dělal mi filtr do klimatizace uhlíkový 380Kč,vzduchový filtr cca 300,olejovou vložku 150kč.Olej jsem si koupil sám Valvoline dura blend doporuč. Fordem 700Kč/4l.Za práci sem platil 2200Kč komplet se vším.Za výměnu rozvodů cca 1300Kč.Záleží však na každém jednotlivci zda bude volit značkový servis,ale já ze své zkušenosti z předešlého vozu,kterého jsem dal do servisu jednou,volím raději pro mne cenově dostupnější verze.Zdravím Marius.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.09  20:19

    « Re: pin ford 6000cd

    Ahoj Marius,prosím Tě kolik Tě stáli ty rozvody?To jsi si nechal dělat u Forda?
  • « 00 Reagovat !

    foto BOBB

    BOBB 03.05.09  10:37

    « Re: pin ford 6000cd

    Zkus nějaký servis Ford,neměl by to být pro ně problém.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.09  10:30

    « Re: pin ford 6000cd

    vo forde ti to povedia ale stoji to asi 17 Eur.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 03.05.09  08:02

    « pin ford 6000cd

    Ahoj všichni!Prosím o radu.Po odpojení baterie na výměněně rozvodů si autorádio Ford 6000CD žádá aktivační kód,který nemám.Při koupi maxe jsem se na to v autobazaru neinformoval a teď nevím jakým způsobem se kód dá zjistit,nebo kdo to umí.Pokud mi může někdo poradit moc díky.Berounsko.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.04.09  23:33

    « Re: TDCI 1.6 80kw svietiaca kontrolka motora

    Bol to ERG.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.09  22:22

    « Re: TDCI 1.6 80kw svietiaca kontrolka motora

    aj mne sa zapálila kontrolka, a potom ráno už nesvietila. Kamošovi svietila a zhasla až po výmene ERG ventilu
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 29.04.09  14:55

    « Loketní opěrka na zadní sedadla

    Ahojte, rád bych se zeptal jestli někdo nemáte origoš loketní opěrku na zadních sedadlech, myslím po odsunutí zadní prostřední sedačky do kufru.
  • 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 28.04.09  19:45

    « pneu

    tak se mi podařilo protrhnout pneumatiku, když jsem neopatrně přejel přes obrubník...no,od výroby mám na maxovi goodyear eagle vector ev2, které používám jako letní, problém je,že v ČR nejsou k sehnání a do Německa kvůli tomu fakt nepojedu a kupovat 4 nové pneu se mi nechce, na těch goodyearech mám ještě 6mm...naštěstí se mi podařilo sehnat ojeté na inzerát,takže jsem zachráněný...
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…