C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 18.05.09  22:00

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    Nekde tady jsem daval fotku, proste ten nosic zapadne do do diry,co je po oddelani krytek na strese c-maxe,utahne se sroubem a pak se na to nasazuje cerny plastovy kryt s logem ford,kterym se uzamkne cely nosic a prave spodni cast tohoto krytu nezapadne az nadoraz na strechu a zustane tam ta mezera...nic hrozneho,mne to vubec nevadi...mejte se fajn
  • « 00 Reagovat !

    foto Ghost007

    Ghost007 18.05.09  09:47

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    Co znamena "jen mezi strechou a spodnim okrajem krytu nosice je asi 1-2cm" ?
    Jako mezi spodnim krajem patky a strechou? Nemas foto?
  • 00 Reagovat !

    foto peter964

    peter964 15.05.09  10:17

    « Kto vie poradiť?

    Zdravím všetkých Forďákov.
    Mám problém s ukazovatelom teploty motora. Hneď po naštartovaní studeného motora a prejdení pár metrov vyskočí ručička teploty na 90 stupňov.Ďalší problém je že pri prudkej akcelerácii zhruba v 2000-2500 ot/m na 2. rýchl.stup. začne celé auto vibrovať.Obidva problémy už riešil aj autorizovaný servis Fordu, ale nevedia ani jeden problém vyriešiť.Mám C-max II 1,6 benz. r.v.12/2007.
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 14.05.09  19:51

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    mam original nosice Ford, po cele sirce kryji diru, jen mezi strechou a spodnim okrajem krytu nosice je asi 1-2cm, ale jinak v pohode
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.09  21:59

    « Letní pneu

    Zdravím vespolek,
    stojím před výběrem letních gum, vím, že je to vícekrát omleté téma, nicméně časy se mění a nabídka pneu též.
    Kupoval jste někdo v poslední době nové letní a jaké máte zkušenosti?
    Sám dojíždím Conti Sportcontact2. Najezdily dost málo, asi 30 tis. a štvaly mě tím, že byly hrozně citlivé na vyjeté koleje. Takže bych chtěl něco jiného. Jezdím z 80% po slušných silnicích.
    Poradíte?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 13.05.09  05:15

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    Ahoj, já mám nosiče Piccola a jsem velmi spokojen. Mezi střechou a patkou je také mezera. Jelikož to používám 4x do roka a potřebiji funčnost, malou mezeru neřeším. Vše za poloviční cenu oproti Thule.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 12.05.09  13:15

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    Ahoj, také uvažuji o nosiči. Díval jsem se na net na ceny a porovnával kvalitu atd. Docela mě zaskočil jeden test který se týkal kvality "rakví" montovaných na střešní nosiče a hlavně bezpečnosti. Testoval se náraz tuším při 40 km rychlosti a co to udělá když jsou tam lyže. Docela mazec :-). Ale proč to píšu Thule rakev (jako jedna z nejdražších testovaných) dopadla nejhůře :no:
    Pokusím se to znova vyGOOGLEt, abych sem dal odkaz. ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 12.05.09  06:19

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    Proč tak naštvaně?Jde snad hlavně o funkčnost,ne?A myslíš,že bude někdo zkoumat z deseti centimetrů otvory pod patkama?Z těch několika metrů,ze kterých to vidí drtivá většina lidí kolem,to vypadá dost dobře,ne?Taky jsem z toho nebyl nadšenej,ale depresema netrpim ;-)
  • « 00 Reagovat !

    foto Ghost007

    Ghost007 11.05.09  22:55

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    Hmm, Thule se k tomu postavilo taky tak, ze ty diry proste nevadi.. To me tedy pekne stve. Nosic za 5000 a vypada jak za par stovek, plny der okolo.. Jsem tedy pekne zklamany
    Co majitele Ford nosicu? Mate taky problem s dirama okolo?
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 11.05.09  20:15

    « Re: Náklady na servis

    Dnes jsem byl na roční garanční prohlídce v Bospor v Mladé Boleslavi. Najeto pouhých 10 tis., výměna oleje, filtru, kontrola karosérie a laku,.. Cena 2127 Kč. Spokojenost, předvedli auto na zvedáku, uvařili kafe, e-mailem poslali dokumentaci k vnitřním držákům kol, které mne zajímaly.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…