C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.05.09  11:17

    « Re: Letní pneu

    Ja mam porad na aute zatim origo Michelin Pilot Primacy a velka spokojenost... Ted uz se nedelaj ty puvodni, jsou HP, ale podobne. Cena holt je jaka je... ja jsem jednu prorazil a loni na podzim kupoval za asi 2700,- bez DPH. Auto ma 30 tis. najeto a z toho necela pulka na zimakach a neprijde mi, zy by nejak mizely. Do novych bych sel zase do Michelinu (jestli jeste bude existovat :-) ) nebo Continental, typ jeste nevim.
  • « 00 Reagovat !

    foto tommi-d

    tommi_d 22.05.09  10:08

    « Re: Letní pneu

    Kupoval som Good year Exellence 205 55 r16 91v a spokojnosť. Pôvodne som chcel Continental Premium contact2, ale predajca mi ich dlho nevedel zohnat za dobru cenu, tak som išiel do GY, inak ma vyšli 85,- € (mínus DPH)
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 21.05.09  22:54

    « Re: Letní pneu

    posunu výše..., že by nikdo nekoupil letní gumy?
  • « 00 Reagovat !

    foto peter964

    peter964 21.05.09  18:18

    « Re: Kto vie poradiť?

    chcem sa spýtať. menili len samotný ukazovatel teploty, alebo celý kompletný zružený panel.aj ked ti to menili v záruke , nevieš ani približne cenu opravy? u mna je trochu problém so zárukou auto som doviezol z DE, síce servisku má ,ale ani jeden záznam v nej. auto má 30 tis. km
  • « 00 Reagovat !

    foto peter964

    peter964 21.05.09  18:07

    « Re: Kto vie poradiť?

    tak potom to máš ok. ide o to že neexistuje aby studený motor mal po prejdení 200 m, teplotu vody 90 st.
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 20.05.09  18:57

    « Re: Kto vie poradiť?

    jeste jednou mi to vysvetlete,mam take c-maxe 1.6 12/07 a ukazatel mi snad funguje normalne...ted kdyz je tepleji, tak na 90 stupnu vyskoci rychleji, ne teda hned jak tady pisete,ale treba po 0.5-1km, v zime to trva dele nez se motor zahreje,takze si myslim,ze to ukazuje spravne,ne? jinak zadne vibrace pri jakekoli rychlosti nepocituju
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.09  17:02

    « Parkovací brzda

    Zdravím,chtěl bych se zeptat,zda se musí nějak seřizovat el. ruční brzda.Přijde mi,že se zatahuje "dlouho"tak asi 2-3 sekundy,jako by byly vytahaný lanka.Mám za to,že by to mělo zabrzdit o trochu rychleji.Destičky jsou skoro nový.Dík za každou radu.
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 20.05.09  13:29

    « Radio FORD 6000CD

    Cau Maxari...
    Mam C-Maxe v Trendu (2006), v nem radio 6000CD a kdyz ho zapnu, vzdy je vychozi hlasitost na 5 (nebo vyssi pokud jsem to vypnul pri vyssi urovni). Rodice maj Fusiona s tim samym radiem, jim se zapne na te urovni kdy ho vypnuli (treba na 2 nebo 9). Resil jste nekdo s Fordem reklamaci tohoto chovani? Sami priznavaji, ze nektere verze to tak delaji, jine ne. Diky za radu ci konzultaci.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.09  20:18

    « Re: Kto vie poradiť?

    Ten samý problém s ukazatelem teploty mě v servisu Ford Auto In Pardubice vyřešily výměnou celého ukazatele(v záruce).
    Mám C-max II 1,8 benz. r.v.10/2007.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 19.05.09  15:23

    « Re: Problemy s nosicem Thule

    Dôležité je, aby pri jazde nosič nehučal, voda ako natečie tak aj vytečie, tie plastové kryty na streche tiež netesnia na 100%.
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…