C-MAX

Zařazení: Všechna fóra > Diskusní fórum "MotorCafé" > FORD

  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.06.09  07:03

    « zamykat

    no jasně, že tam patří ZAMYKAT :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 30.06.09  06:59

    « Střešní box

    Ahoj maxáci. Můžete napsat jestli používáte střešní box na maxovi? Zkušenosti, kterej je lepší či horší, montáž, hluk při jízdě, uzamikání. Připadá mi, že příčníky mají strašně malou rozteč a box dlouhej 2 metry, tam snad ani nemůže jít ;-)
    Díky za názory....
  • « 00 Reagovat !

    foto xsnakex

    xsnakex 28.06.09  17:15

    « Re: Povrzávající dveře a čištění klimatizace

    Psal jsem to u sebe v profilu - novinka z 2.9.2007.Povrzávající gumu stačí stříknout silikonovým sprejem.Mě stačil nějakej obyčejnej,co jsem koupil v Kauflandu.Fotku gumy,kterou je třeba stříknout,najdeš v mojí galerii (pátá fotka od konce).Po necelých dvou letech se zase začala ozývat guma na dveřích u řidiče,takže jsem to opět nastříkal a zase zavládlo ticho ;-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.06.09  11:49

    « Re: Povrzávající dveře a čištění klimatizace

    zdravím s povrzavajícíma dveřma zřejmě nepúomůžu..ale k čištění klimatizace mi čistíme klimatizace též sprejem mají ho v autokelly (doufam že volně prodejný)..název: čistič klimatizací
    ..my ho kupujem normálně a lidi jsou spokojení:)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 28.06.09  10:27

    « Povrzávající dveře a čištění klimatizace

    Zdravím všechny šikovné majitele C Maxů.Potřeboval bych poradit.Myslím, že se na fóru již řešily povrzávající dveře.Nemohu onu diskuzi najít.Myslým, že to dělají těsnící gumy u dveří. Poraďte co s tím.
    A druhá věc je čištění klimatizace. Chtěl bych zkusit ten sprej,který se dá pouze do kabiny, spustí klima a nechá se běžet vnitřní okruh.Máte někdo zkušenost? A kde tento sprej sehnat?
    Díky všem za nápad.
  • « 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 24.06.09  22:06

    « Re: TIP kde koupit nového MAXe?

    Díky za Tipy. Minulého Maxe jsem měl 1.6 TDCi 80kW a maximální spokojenost, takže do benzinu bych nešel. Rád bych nového 07-08 a najeto tak okolo 50 000km. Prošel jsem spoustu nabídek na českých webech, ale zatím nic. Možná by někdo dal tip, např. na dealera z venku...
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 22.06.09  19:28

    « Re: TIP kde koupit nového MAXe?

    tak tam opravdu je jasny puvod :-) to nejaky stastlivec vyhral v mountfieldu, kde jich par desitek rozdavali...minimalni vybava a cervena se mi fakt nelibi...eurodiesel ma rv 2007 za 289 :-)
  • 00 Reagovat !

    foto

    "-- skrytý --" 22.06.09  12:27

    « nejde nastartovat 1.6 TDCI

    ahojky, v sobotu jsem prijel k rodicum, na cca dve minuty odstavim auto, prijdu a chci nastartovat abych odjel na svatbu kolegovi, a nic, motor se toci ale nechytne , je to rok 2005, 1.6 TDCI, najeto 102tis, pritom jsem ho predtim prohnal nekolik desitek km, a nic nenasvedcovalo, ze by chtelo auticko takhle protestovat, existuje nejaka pojistka napr. od paviloveho cerpadla, nebo nema nekdo podobnou zkusenost, kde zacit hledat? :'-(
  • « 00 Reagovat !

    foto wumpy

    wumpy 20.06.09  23:29

    « Re: TIP kde koupit nového MAXe?

    na amilocar.cz mají cmaxe rv 2008 s 128km za 350 000 ale je to benzín 1,6
  • « 00 Reagovat !

    foto preston

    preston 20.06.09  20:54

    « Re: TIP kde koupit nového MAXe?

    muzu jen doporucit Eurodiesel, ceny maji jedny z nejnizsich, dobry pristup a auto slape jak hodinky,maji vsechno proverene a clovek nekupuje zajice v pytli a na vsechny se muze spolehnout, ze jsou pravdive...kupoval bych priste zas tam...jinak myslim ze Autobusch je take solidni prodejce,ale ceny maji o neco vyssi,stejne tak AUTO IN...stastny vyber :-)
Přihlásit se Zaregistrovat Pro přispívání do této diskuse musíte být přihlášeným registrovaným uživatelem!






Blesk.cz

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby strčila minci do zásuvky

Hlasová asistentka Alexa vyzvala dívku (10), aby…

Virtuální asistentka Alexa od americké společnosti Amazon vyzvala desetiletou dívku, aby přiložila minci k…

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků: Nejčastější otázky a odpovědi, největší fígle prodejců!

Vrácení, výměna i reklamace vánočních dárků:…

Radost z vánoční nadílky se může snadno změnit v rozčarování, stres a vztek. Stačí najít pod stromečkem nevhodný…

 

iSport.cz

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec Falta líp než křídla před ním?

Za čtyři flopy jeden Lischka. Prosadí se umělec…

Výdaje na Rudolfa Reitera, Milana Lalkoviče, Romana Potočného a Pepeho Menu, čtyři nedávné neúspěšné akvizice…

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid, Beran trénuje s Bohemians

Přípravy na ligu ONLINE: Slávista Bah má covid,…

Jarní část fotbalové FORTUNA:LIGY odstartuje 5. února 2022, jednotlivé týmy už proto v prvním lednovém týdnu…

 

Reflex.cz

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů Čechů, nastínil Dušek pesimistický scénář

Omikronem se do konce týdne nakazí až dvacet milionů…

Přední český covidový scénárista Ladislav Dušek, který během pandemie zveřejňuje různé scénáře vývoje, opět…

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí zájem o „všeuměly“

Poučení z odchodu Angely Merkelové. Voliči ztrácejí…

Angela Merkelová odešla ze světové politiky v plné slávě a dalo by se očekávat, že její úspěchy svědčí o tom, že…